4498
  • grebber
    #2774
    Nem. Eredetizni veszem a ps5öt. Azért bizom a konpostibiben. Mert amik érdekelnek a konzolra mind ilyen 2000ftos tétel csak akciókkor.
    Sőt amit eddig nem is tudtam tegnap mondta ps4es ismerős ha az ő accountjával belépek enyémre akkor az összes digit játékát tudom tolni a saját accountommal így fizetnem sem kell sok játékért.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.12. 11:03:46
  • NEOreg3
    #2773
    és ha PS5 törésre is 5+ évet kell majd várni, akkor majd a PS6-ra vársz?
  • grebber
    #2772
    Lol kb bármelyik konzol boltban van pro.
    90k a ps4 sima 3 játékkal.
    Én már kivárom a ps5öt.(Titkon bizok benne hogy visszafelé kompostibi lesz és menne majd a ps4 cuccok rajta) De ha nem akkor még mindig lehet majd 4et venni warezra, akkor már ugyis olcsó lesz
  • trabantos82
    #2771
    Úgy látszik bejött a jóslatom.. A PS4 árak szépen kúsznak felfelé a törés óta, Pro-t meg most szinte alig lehet kapni az országban..

  • trabantos82
    #2770
    Árcsökkenés mostanában nem lesz szerintem, főleg az 5.07 vagy az alatti fw-s gépekre, mert a bolt még feljebb is fogja vinni őket szerintem ha tudja, hogy olyan fw van raktuk amin megy a törés..
  • grebber
    #2769
    Már van 5.05 törés is :) (Ha így halad akkor lassan egyből törik az új fw-t. Mondjuk jobban örülnék ha nem exploitos lenne hanem olyan cfwes mint a ps3nál.
    Grand Turismos csomagok min 4.70es fwel vannak.
    Már csak egy acélos árcsőkkenés és be is huzok egy gépet
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.02. 22:07:47
  • dragonS26
    #2768
    parancsolj ,az gond hogy gyártó vagy a boltosok mindig legújabb softot telepítik ...

    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2018.06.02. 21:33:40
  • grebber
    #2767
    Rohadt sok game fut már a 4.05-el is pl a legjobbak exklúzivok csont nélkül mennek:

    Uncharted 1-4
    Last of US
    Killzone Shadow Fall
    God of War-ok
    GT-k és még raklap másik game

    A múltkor le is szedtem ezeket....szóval amint lesz jó ps4 pro akció már húzom is be és indul a játszás.
  • trabantos82
    #2766
    PS4 fronton annyi a fejlemény, hogy pár napja kijött az 5.05-ös kernel exploit ami elvileg 5.07-es FW-n is működik. Ez jó dolog, de azért egy 5.53-as megoldás sokkal jobb lett volna, de arra még lehet, hogy sokáig kell várnunk sajnos, de ez is jobb a semminél..
  • NEOreg3
    #2765
    Pro.Evolution.Soccer.2018.V1.05.01.Crack.Only.PROPER-Voksi
  • Rayden02
    #2764
    Capcom has removed the Denuvo anti-tamper tech from Marvel vs Capcom: Infinite
  • darkstreet89
    #2763
    WRC.7.V1.4.Crack.Only-Voksi

    Protection: Denuvo V4.8 x64 + Steam Stub x64

    Pro.Evolution.Soccer.2018.V1.05.1.Crack.Only-Voksi

    Protection: Denuvo V4.7++
  • dragonS26
    #2762
    ps4 játék adatbázis
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://extreme-modding.de/PS4/database/games.html
  • grebber
    #2761
    ZSÍR!!!!!!! Várjuk

    Akkor mostmár elkezdhetik hegeszteni rá a magyarításokat
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.05.11. 21:54:48
  • trabantos82
    #2760
    PS4-re ha minden igaz, hamarosan kiadják az 5.53-as kernel exploitot, ami jó hír, mivel az 5.53 firmware a legújabb jelenleg.. Lassan azt hiszem, beruházok egy PS4-re. Pro gépeken is működni fog a dolog, így azt hiszem azt talán jobban megérné venni.
  • NEOreg3
    #2759
    F1.2017.Update.V1.13.Crack.Only-Voksi

    "Fun Fact: Denuvo in this particular build of the game is so bloated, the game's code is only ~16MB, while denuvo's code is ~150MB. "
  • NEOreg3
    #2758
    Battlezone.Gold.Edition.V1.08.Crack.Only-Voksi
  • grebber
    #2757
    Egyelőre az Xbox One erre csúnyán rácáfol
  • Ironman2
    #2756
    Én ezt már mióta szajkózom,ha már megvannak egy játék tiszta kódjai,(ki van nyerve teljesen)akkor bármit tehetnek rá,tökmindegy.
  • Ironman2
    #2755
    Nem én irtam,csak belinkeltem.D
  • Ainz
    #2754
    Nincs és soha nem is lesz feltörhetetlen védelem.
    El kéne már fogadni.
  • totyak
    #2753
    Már nem lenne dupla védelem, mert bizonyos szoftververzió alatt már feltörték a PS4-et és vígan lehet játszani az az alatti játékokkal. Szerintem idő kérdése és a magasabb szoftvereken is megoldják a törést.
  • trabantos82
    #2752
    Uhh... Ha ezt bevezetik, akkor azt hiszem végleg búcsút lehet mondani a töréseknek. Amúgy állítólag a PS4 játékoknál is alkalmazni akarja majd ezt a védelmet a Sony, de ott nem igazán értem minek, mivel ott maga a gép a védelem. Lehet duplán akarják biztosítani?
  • NEOreg3
    #2751
    Pro.Evolution.Soccer.2018.V1.05.Crack.Only-Voksi
  • Ironman2
    #2750
    Mehet a kukába a Denuvo? Itt az új feltörhetetlen másolásvédelem a Sony-tól.
  • NEOreg3
    #2749
    Sonic.Mania.V1.03.0919.Crack.Only-Voksi
  • NEOreg3
    #2748
    Mad.Max.Road.Warrior-PLAZA

    origin-es verzión nincs denuvo
  • NEOreg3
    #2747
    Constructor.Get.to.Work.Update.Crack.Only-Voksi
  • trabantos82
    #2746
    OFF: Szoktátok nézni az Otherside-ot? A játékfejlesztő fickó szerintem nagyon képben van az egész játékiparról úgy általában. Eléggé érdekes dolgokat szokott mondani.
  • lammaer
    #2745
    Na jah, nálam a reggeli merevedés gyakran a derekamban van :D
  • Lokker
    #2744
    De öreg vagy. :D
  • lammaer
    #2743
    Csak az emlékeid szépek, mai szemmel funkcionalitás/komplexitás/kezelés területén a Moo már nem ad sokat.

    Pár napja próbáltam egy igen jó Moo2 remaket Stars In Shadow- megvan benne minden ami emlékeim szerint a Mooban jó volt, de valahogy túlságosan lapos volt nekem.

    Amúgy RENGETEG játék van és bőven megvannak a kreativ, ötletes, hangulatos játékok, csak az embernek nem feltétlenül az AAA-s cimekre meg kiadókra kell fókuszálnia.

    Nem szeretem amikor azzal jönnek az emberek hogy "bezzeg X éve de a mostani játékok meg játékosok meg hülyék, laposak, jellegtelenek"... (pedig mondhatnám, jó 30 éve játszok :) )
  • NEOreg3
    #2742
    Planet.Coaster.V1.6.2.Crack.Only-Voksi
  • Although
    #2741
    Viszont tartalmilag, a mai játékok többsége nem több üres effektus parádénál. Végignyomod és nincs az az érzés mint a Morrowindnél volt. Lested az infókat, tátott szájjal nézted a hősöket. Betűről betűre szóról szóra raktad össze miről szól. Sok mindent csak sokkal később értettél meg. Ma ilyen gondod nincs. Régebben mondtam a FNV-vel lezárult egy korszak a szerepjátékok között. Minden hibájával olyan volt mint a régiek kicsit modern köntösbe. Ma a kickstarter és kis stúdiók igyekeznek visszaadni amit már nem kapsz meg a nagybetűs A+ piacon. Csak az akciót a darálást. És jónak érzed. De nyoma nincs annak ami a Baldur Gates és a Morrowind idején volt.
    + Szóval várom a PoE 2-t abba nem fogok csalódni. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.04.21. 18:25:39
  • Although
    #2740
    Az a kérdés akkor nagyobb élmény volt összességében, mint a mostaniak? Nekem sok csodás emlékem van. Leültem a Morrowind elé és nehéz volt nehezebb mint emlékeztem rá. Olyan mintha Puskás Öcsiéket a Xavi, Inniesta féle spanyol csapathoz hasonlítanád. Értelmetlen. Egyszerűen levegőt nem kapnának.
  • Kotomicuki
    #2739
    De van, amiről nem tudom ezt elmondani: pl. a '93 és '96-os Master of Orion, amiknél jobbat nem tudnak még ma sem csinálni, mint pl. a Stellaris, hiába is van az utóbbinak 1000x "jobb" grafikája, azt az ÉLMÉNYT nem tudja átadni -> amennyivel komplexebb az "új", annyival több is benne a hiba (és a kidolgozatlanság/átgondolatlanság), ami inkább kedvét szegi az egyénnek - de ez meg már az egyre lezüllő korszellemnek is betudható...!
  • lammaer
    #2738
    Hát, volt hogy engem is elkapott, aztán SZÁMOMRA elég kiábránditó élmény volt... 10-15-20 évvel ezelőtti játékok, amiről az volt az emlékem hogy de jól nézett ki, milyen komplex volt stb stb.... megnézve most azt kivánom, bár hagytam volna az emlékeket békén.

    Nem vagyok grafikabuzi, de simán van olyan hogy egy játékhoz már nem birok leülni mert annyira csúnya. Vagy az UI annyia elavult, hogy egyszerűen kinlódás vele játszani, kényelmetlen a kezelése.

    Amúgy én se ugrok rá az új játékokra - bár nem elvből, hanem azért mert nincs kedvem megtanulni őket (itt most nem az agyatlan FPSekről beszélek, hanem mondjuk komplexebb stratégiai játékokról, esetleg MMOkról...) - igy aztán marad az hogy 4-5 éves játékokkal tolok partikat (pl Star Trek online), mert azokat nem kell tanulnom.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.04.21. 16:38:44
  • trabantos82
    #2737
    Egyébként szerintem is egész jól el lehet lenni az új játékok nélkül főleg, hogy engem eléggé elkapott a retró mánia mostanában, így főleg 8-10 éves játékokat tolok leginkább. A Wii U-mon is van egy rakatnyi retró játék egészen a SNES-től kezdődően. Régebben amúgy nekem is mindenből a legújabb kellett, de ma már nem érzek akkora késztetést a legújabb játékok iránt, de lehet az is az egyik oka ennek, hogy már sajna öregszem...
  • NEOreg3
    #2736
    Pro.Evolution.Soccer.2018.V1.04.01.Crack.Only-Voksi
  • lammaer
    #2735
    Nyilván minden filmre mozijegyet is veszel.. kis farizeus :D