4498
  • trabantos82
    #2814
    Azért durva, hogy felment a PS4 Pro. Egy konzol boltos ismerősöm szerint óriási hiány lett belőle mióta kijött a legújabb törés. Pár hete még 110ezerért lehetett kapni Prot, most meg...: Árukereső
  • trabantos82
    #2813
    "Itt az alkalom hogy kikerüljétek a csúnya warezt!"

    Nekem nincs bajom vele...
  • grebber
    #2812
    Ha vásárlás akkor csakis bundle annál olcsóbb soha semmi nem lesz ami bolt (Max ha valahol ingyen adják bár ez is legtöbb esetben humble fellegvára)
  • NEOreg3
    #2811
    2100+ játék után már nem sok minden tud felizgatni

    az egy dolog, hogy egyre több minden lett meg az évek alatt, de a leárazások is egyre rosszabbak és pár éves játéknál lassan már örülni kell a -50%-nak

    ettől persze még pár dolog be lesz rántva az tuti
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2018.06.19. 14:51:33
  • Ironman2
    #2810
    Itt az alkalom hogy kikerüljétek a csúnya warezt!

    Steam nyári nagy leárazás:Jún 22-Júl 5.
  • Although
    #2809
    Érthető. Van egy gond ha szar valami az még nem jogosít fel a lopásra. Végül is ő dolga letölt vagy sem. Csak aki ezt még hirdeti is és mellette másokat ócsárol. Nekem is probléma az irány ami az úgynevezett AAA piacon megy. Nem ma kezdődött.
    Meg tudom állni ne vegyek meg valamit amit nem gondolok jónak vagy megvárom a patcheket és utána. Tanulságos volt a DA3 utána már nem vettem meg az ME legújabb részét a mai napig sem. Mert tudom egy nyomorult PC játék, és itt nem a personal computer rövidítésre gondolok. Tudom sokaknak borzasztó érzés akár két hétig is, nem megvenni valamit ami látványos és jó a reklámja. Mondhatnám el kell kezdeni nem letölteni, nem megvenni. Ez lenne az igazi kár egy ilyen cégnek mint az EA, ha bojkott lenne a játékaira. Például. összetett ez ha valakinek a gép előtt zajlik az élete. Az hamar lenyomja a játékot és jöhet a következő. Stb. stb. stb.
  • Ironman2
    #2808
    Hála istennek ezért jó a mostani early acces kezdeményezések,én nagyon sok játékot vettem már így,amik megjelenés után már 50-60 euroért árusítanak be.Amig early acces,addig nagyon szép árai voltak,főleg a steam sale alatt még 9 euroért is lehetett vásárolni,pl az ARK:Survival Evolved az egyik példa.Sajnos az AAA megjelenésű játékokra ezt nem lehet elmondani ahol rögtön megjelenés után bedobják a 60 euros mélyvízbe.Ráadásul nem mindegyik jön ki hibátlanul,szinte mindegyik játékot foltozni kell egyből megjelenés után.Itthon nem olyan rózsás a helyzet hogy mindenki megengedheti magának a 18 ezres játékot megvenni,főleg olyat nem amit pár óra alatt végigtolsz,és mehet a polcra.A legtöbben is kételkedve fogadják az újabb megjelenéseket,videókat néznek,bár legtöbbjük spoileres,és abból nem fog lejönni hogy a gépemen vajon ugyanígy fog-e futni? Ezért sokan kihasználják a kiskapukat,és inkább előbb letöltik,és kipróbálják a játékot mint megvennék.Hála istennek az online funkció használhatatlansága miatt (bár ezt is meg lehet oldani sok feltört játéknál),többen inkább a vételnél maradnak,és ez nagyon jó.Én bevezetnék egy régiós árszabályozást,pl a szegényebb államokban olcsóbban adnák termékeket (nemcsak a játékokra vonatkozik),a gazdagabb államokban viszont drágábban.Simán megtérülne az egész,és még jobban is járnának a kiadók vele.Ez csak az én véleményem.
  • trabantos82
    #2807
    "Akkor már egyszerűen inkább sittre vágnák őket jó pár évre és akkor pénzelni sem kéne senkit sem"

    Én nem hiszem, hogy egyszerűbb lenne lesittelni őket. Az minimum több éves pereskedéssel járna mire ezért lecsuknának valakiket, ráadásul a bíróságok horribilis díját is ki kellene fizetni valakinek, amit kétlem, hogy a crackeren vagy a családján be tudnának hajtani jogilag.. szóval mindenképpen egyszerűbb szerintem ha lepénzelik őket. Így mindenki jól jár és le van tudva azonnal az egész egy minimális kis összegből. Ma már a bitcoin segítségével meg teljesen anonim módon lehet intézni az utalásokat, kifizetéseket. Még adja is magát ehhez a dolog.
  • Although
    #2806
    Figyu szerintem ne oszd az észt. Mert része vagy az elkurvult világnak. Aki ellopja azt amiért mások éveket dolgoztak, mert azt gondolja ingyen joga van hozzá szóval. :) Tarts meg az erkölcsi szólamaidat inkább :)
  • ntex
    #2805
    Miből gondolod hogy pénzelik a crackereket? Akkor már egyszerűen inkább sittre vágnák őket jó pár évre és akkor pénzelni sem kéne senkit sem ennyi erővel. Gondolom nem tartana sokáig elkapni valamennyit ha nagyon ráfeküdnének a témára, biztos vissza tudnák követni IP címek alapján vagy akármi más módszerrel hogy honnan indultak útnak a feltört játékok.
  • trabantos82
    #2804
    Ez a Voksi ügyes gyerek és nagyon agilis, ráadásul bolgár.. Azokat nem lehet pénzzel megvenni. A CPY-t és a többit símán lekenyerezik bitcoinnal, hogy aztán legyen nekik miből a legújabb tévére meg sztreccs nadrágra, stb-re, mert ebben az elqrvult világban egyre jobban csak a pénz számít és ez csak egyre rosszabb lesz ahogy én látom...
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.06.15. 21:46:22
  • darkstreet89
    #2803
    Új denuvo van rajta, viszont Voksi ki adott egy közleményt, hogy valami új megoldáson dolgozik, reddit-en kint is a közlemény. Viszont ne sajnáld, mert nagyon gyenge eeesztés, majd az összes DLC után talán tartalmilag felnő.
  • szabii98
    #2802
    Redditen azt írták hogy a tört verzió jól fut vírusirtók mellett is, szóval nem kell kikapcsolni hozzá a Comodo-t (elvileg.)
  • gabesz012
    #2801
    Most, hogy kijött belőle a scene, előbb inkább felraktam a demo-t, mert anno az sem akart elindulni nálam, most ugyanez volt a helyzet, de egy kis keresgélés után kiderült, hogy a Comodo-val nincs jóban. Szóval végül sikerült működésre bírni és nálam szépen fut, nagyjából az 55-60 fps-t is tartja, stutter nélkül (960-al, de 4 gigás, ill 16 giga ram van mellé). A kérdés, aki esetleg kipróbálta a demo-t, meg a fullt is, van különbség köztük? Ha a demo jól megy, akkor vajon a full is úgy fog? Csak mert feleslegesen nem akarom akkor lehúzni...
  • Danecay
    #2800
    Az, és még nincs törve.
  • TopGun
    #2799
    Vajon Jurassic World Evolution-al mi a helyzet? Ugy hallottam denuvo-s az is?!
  • grebber
    #2798
    Az egyik pc a másik konzol két teljesen különálló világ.
    PC-n nincs szükség warezra. Konzolon van
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.14. 16:39:11
  • Although
    #2797
    Azért fura egy szerzet vagy, egyszer kalózkodás ellen agitálsz, máskor meg ezerrel propagandázol mellette.
  • grebber
    #2796
    Nem sokat nyom a latba a Vram yt tele van videokkal ahol lagol holott 60-70 fps van. Ennek konzol kell mese nincs Csak törnék már a One-t
  • darkstreet89
    #2795
    Jah, igen elolvastam, azt hittem neked is 6G / most látom hogy írtad. Akkor valószínűleg azért nem dobál ki vram hiány miatt. Forza 7 lehet jobb lesz. Viszont aki nem akar gondot az töltse inkább a scenet, mert nálam a fitgirl verzával csak a gond van.
  • ntex
    #2794
    Lehet a 6GB VRAM-od pont ennyit számít...
  • darkstreet89
    #2793
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben feltettem Fitgirl repack verzióját, pont ugyan azt csinálja nálam, mit amire panaszkodtok. Érdekes, hogy a scene nem csinálja egy vacak repack meg igen. :S
  • darkstreet89
    #2792
    Nem tudom mi bajotok van az FH3-al teljesítménybe, de nálam a régi sz**os 3570K/ 8G RAM és GTX 1060/ 6G társaságában is 50-60 FPS produkál a játék. Nincs semmi kifagyás ,stuttering.


    - NVIDIA vezérlőpultban az első lépés, hogy a játék alatt a kártya energiagazdasági módját maximumra csavarni, mert amúgy olyan stuttering lesz minden játékba, hogy öröm lesz nézni.

    - Ezen felül a játékban, képfrissítés bekapcsolni és az ilyen automatikus teljesítmény hülyeséget pedig ki, mert értelmetlen. Egyedül a CPU szinkronizációt érdemes bekapcsolva hagyni.

    Forza Motorsport 7 is tökéletesen fut, semmibaja nincs a játéknak, ugyan úgy cdx emut használja.



  • grebber
    #2791
    Ahogy olvasom netszerte sajnos ez csúcs gépeken is ilyen.
    Aki értelmes minőségben akar forzázni go to xbox one S/X
  • ntex
    #2790
    Nos hát tegnap sikerült kipróbálni a wirágbolti Forza Horizon 3-at, és ha ez eredetiben is így viselkedik, biztos nem adnék pénzt érte.

    A konfigom: i5-6500, 8GB RAM, 3GB-os GTX 1060. Erre egy medium beállítást lőtt be a játék, mondom nehogy már, feltoltam High-ra, gondoltam Ultrához nyilván kevés a config, de azért még high-on csak elviszi. El a túrót, folyton rinyál hogy elfogy a VRAM, visszavéve Medium-ra sincs meg versenyeken a fix 60 fps. A VRAM elfogyás üzenet után próbáltam állítani a beállításokat erre kicrashel. Ha verseny közben autók vannak előttem érezhetően lagol és bedroppol az fps 40-50 körülire még Mediumon is. Azért elég vicc hogy egy kétszázezres' gépen (2016 végén vettem) nem fut el fix 60 fps-el legalább High-on. Oké hogy open world játék meg mittomén de azért na... Kíváncsi leszek a Forza 7 hogy fog menni ha kijön a scene release, annak asszem nincs akkora gépigénye mint a Horizonnak, láttam hogy Horizonnál az ajánlott memória 12GB, nálam meg is ette 90%-ban a 8GB-ot. Mindenesetre látszik hogy az optimalizációval nem sokat törődnek manapság.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.06.14. 11:37:15
  • darkstreet89
    #2789
    ReCore.Definitive.Edition-mercs213
  • grebber
    #2788
    " ha valamire nem akar költeni akkor minek akarja azt használni? " Egy oka van ennek ami kő egyszerű:

    Mert mindenféle következmény nélkül hozzá lehet jutni INGYEN
  • Lokker
    #2787
    Én nem nevezném sztereotípiának inkább ez a valóság. Nap mint nap találkozok vele munkaterületen. Normális ruhája nincs az embernek de a cigire meg piára feltétlen költ mert anélkül nem élet az élet. Egyszerűen nem tudom felfogni ezt a gondolkodást, ha valamire nem akar költeni akkor minek akarja azt használni?
  • grebber
    #2786
    Akkor már csak magáz az Xbox One-t kéne végre törni
  • darkSectorxxx #2785
    Neee. :)
  • darkstreet89
    #2784
    Forza 7 is feltörve!

    Cs.rin.ru fórumán mindent megtaláltok / torrent és crack!

  • szabii98
    #2783
    Mondjuk az is igaz, hogy PS4en elég olcsón (sokkal olcsóbban mint PC-n) lehet csereberélgetni a játékokat, ügyesen simán lehet pár ezer forintért olyan játék a kezedben ami PC-n kerülhet 10 ropiba is.
  • lammaer
    #2782
    Ez egy elég hülye sztereotípia azt ugye tudod? :)

    Miér pont bagó, pia és luxuscikkek jutnak eszedbe a warezolókról?
  • grebber
    #2781
    Soha nem is lesz olcsóbb..égjen az agyadba ez a 28K-s ár... Ez M$ termék nem máté
  • ntex
    #2780
    Forza.Horizon.3-CODEX

    Remélem a Forza 7 is követni fogja lassan :) Semmivel nem játszanék már jobban, sajna eredetiben rohadt drága...
  • grebber
    #2779
    Biróm ezeket a magasröptük példákat...

    " De a bagóra meg alkoholra (egyéb luxuscikkre) szemrebbenés nélkül nyílik a tárca. :) "

    Szerezz nekem egy autót elég egy 250 ezres is csak menjen, + 15 karton cigit + mondjuk 6 üveg jóféle vodkát INGYEN ahogyan a játékokhoz lehet hozzájutni börtönbe kerülés nélkül... Privátba küldöm a cimet ahova jöhetnek az ingyen luxuscikkek...
  • Lokker
    #2778
    Igen van az a "réteg" aki sok mindenért nem szeret fizetni de használni annál inkább. :D Bocs magas labda volt.

    Aki 3-4e forintot se képes kiadni egy játékért az szerintem nagyon mélyen hallgasson inkább. De a bagóra meg alkoholra (egyéb luxuscikkre) szemrebbenés nélkül nyílik a tárca. :)
  • grebber
    #2777
    Ebből a szempontból néztem én is de 90k 30ps4 játékért sok nekem :) Aztán meg tört ps4et nem sok embernek lehetne eladni...
  • trabantos82
    #2776
    Én még kicsit rágódok raja, hogy vegyek-e PS4-et. Az E3-at elnézve sok jó game jön még ki aminek többsége ugyan lesz PC-re is, de törés téren úgy látom ez a denuvo egyre inkább zsákutca. Talán ha PS4-en tudnák valamennyire tartani a lépést az expolit-al, úgy az érné meg leginkább a magamfajtáknak, mert én játékért nem nagyon szeretek fizetni ez van, használni viszont annál inkább..:D
  • lammaer
    #2775
    Bocs.. mibajod van a "kompatibilis" szóval? :D

    "konpostibiben" meg "kompostibi"... jógáztam egy darabig mire rájöttem miről írsz...