4498
  • Ironman2
    #2854
    Nincsen eldugva,és nem lehet onnan semmit se leszedni,egy sima fórum. (lenne)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://cs.rin.ru/forum/viewforum.php?f=10
  • Shep
    #2853
    Ezeket amúgy honnan lehet leszedni? Milyen orosz oldalon vannak eldugva? :)
  • Rayden02
    #2852
    Nem Scene ,hanem P2P, mindig is az volt!
  • yesname #2851
    Nem voltam minding szoftverfejlesztő. Mióta dolgozom így gondolkozom, szóval semmi elfogultság nincs. Egyszerű józan ész, ami sokaknak nincs.
  • nxs
    #2850
    A nagy kérdés akkor most Voksi Scene vagy nem? Ugye 3DM nem fért bele az emu miatt,vagy nem is tudom.
  • scomcomputers
    #2849
    Mekkora egy nulla gamek,legalább is nekem...
    A Battlefront2-t viszont kipróbálnám a grafika miatt...na de írok is Voksinak egy pü-t...rákérdezek...
  • NEOreg3
    #2848
    már V3 is van ebből
  • NEOreg3
    #2847
    Shining.Resonance.Refrain-Voksi
  • NEOreg3
    #2846
    Dragon.Ball.FighterZ.V1.10.Crack.Only.PROPER-Voksi
  • darkstreet89
    #2845
    Valószínűleg a következő az lesz.
  • NEOreg3
    #2844
    DRAGON.BALL.FighterZ-Voksi
  • KiruHoshino
    #2843
    A Jurassic World-ot törhetné már fel valaki. :D
  • trabantos82
    #2842
    Voksi következő áldozata a Dragon Ball FighterZ lesz ha minden igaz...
  • darkstreet89
    #2841
    Van pár CPUID ami még mindig hiányzik a crackből, soknak nem megy még. Viszont nálam működőképes és lassan a story végén vagyok, semmigond nincs vele.
    Utoljára szerkesztette: darkstreet89, 2018.07.06. 17:50:18
  • Ironman2
    #2840
    Ezt a Voksi-t már lehet kőrözi az FBI
  • NEOreg3
    #2839
    Football.Manager.2018.V18.3.4.Crack.Only-Voksi
  • NEOreg3
    #2838
    már van v2, illetve v3 is
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2018.07.04. 07:55:29
  • dragonS26
    #2837
    ismerős pentium 1es játékok vagy msdos játékok voltak akkor :)
  • darkstreet89
    #2836
    "Injustice.2-Voksi"

    Akinek 2. illetve 3. generációs Intel processzor van a gépében, annak várnia kell a V2 törésre / vagy egyáltalán valami FIX-re.

    Utoljára szerkesztette: darkstreet89, 2018.07.03. 16:46:00
  • Quintall
    #2835
    Én 34 vagyok, egy kisvárosban nőttem fel, és értem miről beszél trabantos fórumtárs. 3x86-al kezdtem, net még a kanyarban sem, az egyedüli lehetőség az egymástól másolt floppy-k voltak játékbeszerzésre, nem volt a környéken legális beszerzési forrás. Valakinek a suliban volt egy listája játékokról, abból mindenki felírta az igényeit (kb. 300 ft/lemez volt azt hiszem), és ELPOSTÁZTUK a listánkat a pénzzel együtt az arra felírt címre. Mindig megkaptuk, mindenki örült, azt sem tudtuk, hogy ez nem legális.
    Apránként fejlődött azért minden, de még 2003-ban is nevetséges volt, ha valaki, aki csak magának (játék, dolgozat stb.) használja a PC-t, meg akarja venni a windows-t meg az office-t. Viszont már akkor játékokat sokan vettek, akár támogatásból is.
    Minél fiatalabb valaki, annál inkább más lesz a véleménye a gonosz warezről, ennyi (de azért a filmeket és a zenéket így szerzi be, mert az még nincs annyira védve :-)).
  • trabantos82
    #2834
    Hol írtam én olyat, hogy CSAK azért vesznek eredetit mert azzal megy a multi? Ezt jól lesarkítottad.. De abban gondolom azért egyetérthetünk, hogy a játékos szokások elég sokat változtak az elmúlt 5-10 év alatt is, és egyre inkább az online rész felé terelődik minden és ez szerintem magával hozza, hogy a wareznak sem tesz "jót", hogy ma már szinte minden játék, csak online adja a teljes élményt és ha valaki ugye feketén letölti, ott ez a feature alapból kilőve..
    Amúgy kösz, hogy egy mondatból így kielemezted, hogy milyen ember vagyok, hogy ez melyőnket minősíti abba meg inkább nem mennék most bele...
    De amúgy láttam a lapodon, hogy szoftverfejlesztő vagy, szóval valahol megértem ha elfogult vagy ebben az egész warez témában.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.07.03. 13:20:32
  • NEOreg3
    #2833
    Injustice.2-Voksi
  • NEOreg3
    #2832
    Puyo.Puyo.Tetris.Update.4.Crack.Only.V2.READNFO-Voksi
  • dragonS26
    #2831
    C64 Mini mi a vélemény ?sok játék hiányzik ,retrox sokkal jobb
  • Ironman2
    #2830
    Egyébként a Vendetta is bejött neked szerintem,ha már a Last Ninját említetted,az is szuper izometrikus játék volt,kár hogy ennek már nem nagyon van divatja PC-n.Emlékszem még a Head over Heelsre,persze megvan az is pc-re,de c64-en volt a legjobb egy élettel végigvinni 5-6 órán keresztül.Az volt ám a kihívás!
  • Ironman2
    #2829
    Meg a 3 is! Sose felejtem el az intróját:

  • yesname #2828
    Tényleg 3x vagy és ilyen ostoba? Hogy tudsz te levegőt venni egyáltalán? Mondjuk így megértem miért nem futja arra a pár játékra. :D
    Nem, nem csak azért vesznek sokan játékot, mert online nem megy. De ha semmit nem fejlődtél gondolkodásban 1x korod óta, akkor reménytelen eset vagy.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2018.06.30. 20:44:17
  • trabantos82
    #2827
    Én akkoriban még maximum a csörgővel játszadoztam, így az a korszak sajnos kimaradt nekem. De ismerősöktől hallottam róla és ők is mesélték, hogy izgalmas idők voltak azok. A C64-nek meg hatalmas múltja van. Nekem a Last Ninja 1-2 volt rá az egyik kedvencem.:)

  • Jim Morrison
    #2826
    :D
  • NEOreg3
    #2825
    Puyo.Puyo.Tetris-Voksi
  • Rayden02
    #2824
    Forza.Motorsport.7-CODEX
  • Ironman2
    #2823
    Ingyenes játékra is Denuvot tettek!
  • NEOreg3
    #2822
    Football.Manager.2018.V18.3.3.Crack.Only.V2-Voksi
  • NEOreg3
    #2821
    Total.War.Warhammer.2.V1.4.1.Test.Crack.V2-Voksi
  • dragonS26
    #2820
    tudok olcsóbban is !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Playstation 4 Pro 1TB Fekete: 107.990FT
    https://www.jofogas.hu/budapest/Akcios_Uj_Playstation_4_Ps4_Slim_Pro_500GB_1TB_Gepek_15Eve_Muk_Boltbol_80175887.htm
  • dragonS26
    #2819
    30as vagyok rengeteg tapasztalatom van 1990 óta
  • Ironman2
    #2818
    Hehe,én a kazettaküldő szolgálaton nőttem fel C64-en.Mekkora élmény volt az! Sőt! Hivatalosan ki is küldtek egy listát hogy milyen másolt játékokat lehet vásárolni.Jó sokat bejelöltem,és meg is vettem utánvéttel.Nagyon örültem neki,mikor hozta a postás.Már nem emlékszem a szolgáltató nevére,de iszonyat jó volt,ingyen küldtek katalógust minden hónapban a címemre.

    Persze lemezen rendeltem a játékokat,de másoltak kazettára is! Én amúgy meg negyvenes vagyok,szóval nagyobb tapasztalatom van etéren.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.22. 00:07:45
  • NEOreg3
    #2817
    Football.Manager.2018-Voksi
  • trabantos82
    #2816
    A mai fiatal 16-25 éves generáció már másképpen szocializálódott. Nekünk 30-asoknak még alapvető volt, hogy lewarezoltunk mindent ami csak elérhető volt a neten. A netfüggő, online függő, FB függő fiatalságnak már kevésbé szimpi a warez, mert ott alapból a multi kilőve és anélkül már nem tudnak létezni sem. Így tehát a warez utáni érdeklődés is csökkent valamelyest, de azért még mindig van rá igény, csak kisebb mint régen.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.06.21. 15:39:59
  • Kotomicuki
    #2815
    Sokan éhen halnának, ha teljesen ellehetetlenítenék a warez-t - meg sokkal többet kellene marketingre költeniük, hiába...