4498
  • jarlaxxe
    #2894
    Abban a pillanatban ki fog halni amikor megszünik a játékok másolásvédelme de addig mindig lesz egy két hülye aki ezzel szórakozik.
  • grebber
    #2893
    Bár kihalna a warez végre rájönnének hogy semmi jelentősége nincs az eladást nézve.
  • jarlaxxe
    #2892
    Ha leültetik a hülye gyereket majd kap igazi péniszt is de azt nem ö fogja élvezni...bár az is lehet, hogy fogja élvezni.

    Egy pszichiáter is kellene mellé mert egyértelmüen zavaros az elméje ha azt hiszi ö az igazság bajnoka aki a gamerek nevében harcol a gonosz multik ellen.
  • scomcomputers
    #2891
    Teljesen igazad van,konkrétan nincs is ilyen játék,szerintem ami megéri....ha megnézzük milyen fos gamek jöttek ki mostanában,ez sok idióta b.royal,meg ez sok walking simulator,sok sok rókabőr,de semmi új....és némelyik még denuvo-val....ÁÁáááá
    Voksi is a sok szart törte,mert ahogy írta is,nem a játék volt neki a lényeg,hanem,hogy a törést megcsinálja...epenis......
  • ntex
    #2890
    Hát attól függ... :D Azért van pár. Microsoft-os, Ubisoftos játékok zöme 60 eurónál kezdődik ami csak az alapjáték, a season pass-os vagy deluxe változatok amiben minden benne van meg 90-100 körül...
  • Jim Morrison
    #2889
    azért a pc játékok tudtommal még mindig nem konzol áron vannak, ráadásul sok fél év alatt jó nagy áresésnek örvend :) Na meg a hardver vásárlással sem a szoftverfejlesztőket támogatod, de hagyjuk is a sok ponton támadhatóságot... :)
  • ntex
    #2888
    Mivel nagyon kevés játék van ami tényleg megéri azt a 20-30 ezres árat valljuk be őszintén... (úgy értve amiben van is annyi tartalom és / vagy nem csak pár órára köti le az embert)
  • trabantos82
    #2887
    Valamit valamiért. Amit a játékok árán megspórolok azt inkább a hardverbe fektetem és valamennyire ezzel is támogatom a fejlesztőket még ha nem is közvetlenül. Persze tudom, hogy sok ponton támadható ez a hozzáállás.. :)
  • Although
    #2886
    Hát igen 400e a pcre de lopjuk a játékot :D
  • trabantos82
    #2885
    Amúgy én most mondtam vissza egy 400 ezres gamer PC-t az eset miatt és indoklásul csak annyit írtam: Voksi... A bolt biztos nagyon örülhet.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.07.27. 09:01:34
  • trabantos82
    #2884
    Már fel is került a tutorial a Voksi féle törésről. Reméljük folytatja majd valaki: Cracking Denuvo V4 made by Voksi
  • ntex
    #2883
    Vele passz, de úgyis lesz aki folytatja a munkásságát előbb utóbb.
  • dragonS26
    #2882
    ugyan ez a cég csinálja müholdastv kodolásokat is , irdeto 2 fajtáját
    törve is van :D
    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2018.07.27. 08:31:03
  • Zs0lt1
    #2881
    "So, as many of you noticed, REVOLT is down since yesterday and redirecting to some bullshit site.

    It finally happened, I can't say it wasn't expected, Denuvo filed a case against me to the bulgarian authorities. Police came yesterday and took the server pc and my personal PC. I had to go to the police afterwards and explain myself. Later that day I contacted Denuvo themselves and offered them a peacful resolution to this problem. They can't say anything for sure yet, but they said the final word is by the prosecutor of my case.

    Sadly, I won't be able to do what I did anymore. I did what I did for you guys and of course because bloated software in our games shouldn't be allowed at all. Maybe someone else can continue my fight.

    If you you are a lawyer or someone who wants to fight, or just someone who wants to express his feelings, you can contact me currently over the RVT Discord of personally on Discord - Voksi#3486.
    "
  • Ironman2
    #2880
    Szegény Buksi most mi lesz vele?
  • endorphinz
    #2879
    nyilván ezek az egykattintásos parasztvakítós vpn-ek elrejtenek a kiberrendőrség elől. ez kb mintha harisnyát húzól a fejedre és úgy rabolsz ki bankot azt csodálkozol úgy is elkap a rendőrség...
  • scomcomputers
    #2878
    Jaja,éppen erre gondoltam,amilyen nagy koponya volt a denuvo és egyéb téren,olyan idióta volt a saját védelme terén...nem is értem..
  • NEOreg3
    #2877
    abból a pénzből inkább vegyél játékokat
  • trabantos82
    #2876
    Nem tudjátok hogyan lehet neki pénzt adományozni? PayPal címe esetleg?
  • trabantos82
    #2875
    Furcsa, hogy nem használt VPN-t. Ilyen tudás mellett lehetett volna kicsit óvatosabb is. Egy VPN előfizetés nem egy nagy összeg. Nekem is van NordVPN pedig én csak egy egyszerű user vagyok. 20 dollár 2 évre. Persze az sem garancia, hogy nem találtak volna rá, de én azt olvastam, hogy IP cím alapján találtak rá, mert nem használt semmilyen védelmet.:(
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.07.26. 14:59:13
  • endorphinz
    #2874
    megtehetné, hogy megossza tudását reloaded vagy razor csapatokkal, ők már évtizedek óta működnek. valószínűleg ember- pénzforrásban is jobban állnak, gyorsabban mennének a törések. gondolom.
  • NEOreg3
    #2873
    a legjobb esetben megússza pénzbírsággal és felfüggesztettel, még hogy majd alkalmazni fogják...
  • Rayden02
    #2872
  • caps lock
    #2871
    Azt talán nem, de jó kis csavar lenne az ügyben ha a Denuvo alkalmazná hogy javítsa fel a védelmüket (aztán majd belülről bomlasztaná a rendszert.. )
  • Rayden02
    #2870
    Suspect Arrested Following Collaborative Denuvo Hacking Investigation by Bulgarian Police and Irdeto
  • Rayden02
    #2869
    Nah azt hiszem voksi töréseket nem látunk már többet! :(
    What happened to REVOLT and me
  • darkstreet89
    #2868
    Prey.v1.07.PROPER-Voksi
    ------------------------------------------------------------------
    Injustice.2.Update.11.Crack.Only.PROPER-Voksi
  • Ironman2
    #2867
    Dicsak Voksi!
  • NEOreg3
    #2866
    TEKKEN.7.V1.14.Crack.Only-Voksi
  • NEOreg3
    #2865
    Total.War.Saga.Thrones.of.Britannia-Voksi
  • NEOreg3
    #2864
    Sonic.Mania.Plus-Voksi
  • Vincentcloud
    #2863
    dlc karakterek benne vannak
  • Rayden02
    #2862
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Welcome Back RAZOR :D




    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2018.07.17. 16:05:10
  • trabantos82
    #2861
    Az Injustice 2-t törten próbálta már valaki? Az összes DLC benne van elvileg ami eddig megjelent?
  • NEOreg3
    #2860
    Total.War.Warhammer.II.V1.4.1.Crack.Only.PROPER-Voksi
  • Ironman2
    #2859
    Okés
  • darkstreet89
    #2858
    Maga a kérdező se tért ki,hogy ő csak is torrent oldalról akar tölteni, ezen felül te magad is írod ,hogy külső szervereken, torrent linkekkel le tudsz tölteni az oldalról ami kell (akkor miért is nem tudsz letölteni......). Tény,hogy fórum ként van feltűntettve, de teljesen jól működik letöltő oldalként és sokkal hamarabb hozzá férsz a frissítéshez és a P2P töréshez, nem pedig a scenre kell várni (mert sok esetben, nem is adják ki őket). Úgy,hogy teljesen máshogy értelmeztem én a letöltés, mint te.
  • nxs
    #2857
    Közben én is utánanéztem "This method is not scene proper - any kind of virtual driver would absolutely be nuked and generally should not be trusted."
    Amúgy köszi :)
  • Ironman2
    #2856
    Onnan nem lehet semmit se letölteni,felhasználók töltenek fel külső tárhelyre (openload,pl),és azt linkelgetik be oda a fórumra.

    szerk:de egyébként már öt éve tag vagyok ott,szóval tudom mi a szitu :)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.07.13. 14:00:03
  • darkstreet89
    #2855
    Be regisztrálsz és letöltöd, nem nevezném sima fórumnak,mert minden P2P dolog elenőrzőtt és letölthető.