4498
  • Rayden02
    #2934
    Inkompatibilitás miatt nem került bele mivel a játék mar ősrégi, mar a megjelenés előtt 2 héttel kivették belőle.
  • caps lock
    #2933
    Megjelent a Shenmue 1 és 2. Nincs benne denuvo, ami elég érdekes annak fényében hogy a Yakuza 0 meg tartalmazza.
  • Ironman2
    #2932
    Ez jó!

    Amúgy engem viszont érdekelne honnan lehet szerezni jó karaoke változatokat,mert van ez az allstarcustom.com oldal,ahol minden karaoke számért pergetni kell lóvét,az meg nem éppen egészséges.Szóval ha valaki tud ilyen karaoke oldalt,vagy bármit ahol nem kell fizetni érte,azt elfogadom.Előny ha még feliratozva is vannak a számok.
    Csakis priviben irjatok róla nekem,ne ide! Kösz! (youtube-t most felejtsük el! tudom hogy oda is vannak felrakva karaoke számok,de nem az kell nekem)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.08.15. 15:14:08
  • Kotomicuki
    #2931
    Jó, de ez előrevetíti azt - amilyen ütemben menekülnek a világban a józan észtől a "vezető" beosztásúak - , ha kótyagosan, hazafelé, bármi okból kifolyólag pl. egy Zámbó Jimmy nótára fakadsz - legyen az akármilyen "hamis" is - , akkor a sötétből tucatnyi TEK-es veti rád magad, letepernek, eltörik pár csontodat és ízületedet, majd mire felgyógyulnál, addigra közlik veled hogy 5 év, letöltendő fegyház...
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2018.08.15. 11:51:22
  • lammaer
    #2930
    Hát, 2.5 évig nyomoztak utána, mire megszületett az ítélet.

    Azért tegyük hozzá hogy biztos okoz az embernek némi problémát hogy van egyfajta bizonytalanság több mint 2 évig, hogy mi lesz majd velem... plusz ugye a feltételes azt jelenti, hogyha elkapják mégegyszer akkor letöltendővé válik, ami azért nem olyan jó dolog.

    Viszont összességében nem akkora fegyvertény, hogy a zenekiadóknak heroikus küzdelmek után sikerült egy embert elkapniuk...
  • ntex
    #2929
    Szóval le sem csukták? Akkor folytathatja munkásságát jobban felkészülve, más néven :D
  • lammaer
    #2928
    Jaja, nagyon durva, 8 hónap felfüggesztettet kapott....
  • trabantos82
    #2927
    Nem csoda, hogy egyre kevesebben mernek crackelgetni, feltöltögetni manapság. Nagyon rá vannak most szállva a hatóságok a témára. Már azért is börtön jár, ha meg nem jelent, copyright nélküli karaoke nótákat töltesz fel torrentre. Akkor mit várjunk a crackerektől?:D: Karaoke pirate handed
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.08.15. 04:50:14
  • dragonS26
    #2926
    azt nem tudom hogy a játék meg fog e jelenni erre versio-ra telepitösen
  • trabantos82
    #2925
    Remélem 5.05 felett is megoldják majd hamarosan... Októberben jön a Red Dead Redemption 2 és azt tört gépen szeretném tolni.. biztos király játék lesz, az első részét máig sokszor előveszem Xbox 360-on.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.08.12. 21:23:20
  • dragonS26
    #2924
    xbox nem megy
    PS4 igen , 5.05 rendszer alatt vagy régebbi rendszer szám alatt ...!
    USB lehet telepiteni a játékokat menüböl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=jNtGiPhypTE&t=85s

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://ps4exploits.darksoftware.xyz/index.html
  • dragonS26
    #2923
    memoria csere és megoldva a játék
    PS4 wikin fent van hogyan kell
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.psdevwiki.com/ps4/MX25L25635FMI-10G

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.psdevwiki.com/ps4/JAISPI

    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2018.08.12. 02:06:40
  • trabantos82
    #2922
    PS4-re most sikerült egy csapatnak új dolgokat kinyerni a memóriából és ha minden igaz most egy downgraderen dolgoznak amivel minden PS4-et vissza lehetne vinni 5.05 FW-re és lehetséges, hogy év vége felé már egy CFW szerű megoldással is előrukkolnak, mint ami PS3-ra volt. Én mondjuk már nem látok sok fantáziát a jelenlegi konzolgenerációban. 1-2 év és jönni fog az új, ez már félig meddig meg is van erősítve. Sokan azt pletykálják, hogy az MK 11, GTA 6 is már megvárja az új generációt.
  • grebber
    #2921
    Akinek feltört a gépe és nem fogyatékos akkor semmit nem bannol senki mivel a feltört gépek nem látnak live/psn szervereket csak ha hülye vagy és mégis felmész..
    A gépnek nem lesz semmi baja főleg a psnek mert ott csak egy firmware csere ps4nél meg a momoriát reseteli.
    Szóval nincs visszatartó erő... Ja de sajnos van az xbox one nincs feltörve :(
  • ntex
    #2920
    Nem értek a konzolokhoz de igaz hogy a feltört firmware-s konzolokat (XBOX) banolja a microsoft az online rendszerükből? Az is azért elég nagy visszatartó erő lehet a warez ellen. Nem beszélve arról hogy hackelt gépeknél nincs garancia a hosszú távú működésre? Ha ezek nem lennének, gondolom ott még nagyobb lenne a warez arány mint PC-n.
  • grebber
    #2919
    Konzolon is mindenki warezol csak ők a "használt" szó mögé bujdosnak pedig abból se lát egy rohadt fillért sem a kiadó...
  • ntex
    #2918
    Mert aztán konzolon nincs warez ugye? Véletlenül sem azért van több eladás konzolon mert azon játszanak többen igaz? Hagyjuk már ezt a konzol párti álszent szöveget...
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.08.09. 20:09:59
  • yesname #2917
    Veled óriási bajok vannak odafent. :D
  • yesname #2916
    Minden bizonnyal ezért (is) volt, ma is az és lesz is többszöröse a konzolon a játék eladás a PC-hez képest. Oh wait. Mennyi ostoba ember van. Nekik kéne kihalni.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2018.08.09. 20:04:00
  • Ironman2
    #2915
  • Kandurex
    #2914
    Amennyire én hallottam, most vásárolt fel egy egész raklapnyi öklözőzsírt.
  • jarlaxxe
    #2913
    Voksi már dolgozott rajta de most félre tette és inkább felkészül a sitre és oboa órákra jár...
  • scomcomputers
    #2912
    Várjál,mindjárt körbetelefonálok....
  • dolfy #2911
    Sziasztok!
    A jurassic world evolution virágbolti verziójáról van-e esteleg valami hír? Ki csinálja mikorra várható az elkészülése?
  • Ironman2
    #2910
    Ez hülyeség!
  • trabantos82
    #2909
    Ez a Voksi jó nagy űrt hagyott maga után. Jó nagy a csend, CPY már 3 hónapja nem tört fel semmit, Baldman és a többiek meg mintha nem is léteznének. Valóban úgy látszik a warez kezd eltűnni. Egyre kevesebben foglalkoznak már vele.
  • trabantos82
    #2908
    Voksi reddit oldalán van fent amit idéztem. Többen is megerősítették, hogy valóban Ő írta: Voksi reddit
  • Rayden02
    #2907
    Forrás?
  • Prof William
    #2906
    Nagyon ritkán warezolok, általában azt ami igazán érdekel. Ezen nagy része később megvételre is kerül.

    Amit viszont jarlaxe írt az sajna igaz. Nagyon sok játék van aminél megéri pár napot (hetet?) várni hogy a komolyabb bugokat elkerülje az ember. Az utolsó játék ami 0 day vettem meg az Witcher 3 volt. Mondjuk azt szerencsére nem bántam meg. :)

    De pl az Inquistor: Martyr -el két hetet vártam de sajna még mindig eléggé bugos volt.
  • trabantos82
    #2905
    Még jó, hogy nem kérnek teljes árat egy 2015-ös játékért.:) Amúgy jó játék valóban és ezt a pénzt megéri szerintem is. PS4-en már volt szerencsém kipróbálni.
  • caps lock
    #2904
    Amúgy tegnap jelent meg a Yakuza 0 ha valakit érdekel. Ez is denuvós, viszont mindössze hatezer forintért beszerezhető. Csak a főszál 30 óra, a mellékesekkel együtt 80-100 körül mondják. Szóval ennyi pénzért ennyi tartalom igazán megéri.
  • grebber
    #2903
    Full baromság amit mondasz. Ez csak a warezosok bla bla bla szövege amivel magukat probálják védeni ,hogy miért is lopnak...

    " Szóval nem tudod megnézni, hogy milyen lesz a játék a megjelenés előtt" Aztán mit akarsz te a játékkal a megjelenés előtt?

    A megjelenés napján nincs olyan game aminél ne lenne tele a net mindenféle sirámmal / istenítéssel ha olyan + már elkezdik tolni a végigjátszás videókat.. 1 hét után meg már cska az nem tud semmit az adott játékról akit egy fikarcnyit sem érdekel.
  • ntex
    #2902
    Valahogy én is így vélekedek, lopás ide vagy oda, így is szarrá keresik magukat a kiadók, plusz zsákbamacskát árulnak sokszor. Egy jó játékot megvesznek a játékosok akár van warez akár nincs, kár ezen lovagolni. Ha egy játéknak szarok lesznek az eladásai az nem a warez miatt van, legalábbis nagyon kis mértékben járul hozzá szvsz. Az okot inkább az adott program minőségében kéne keresni.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.08.02. 12:02:38
  • jarlaxxe
    #2901
    A fél órás demoknál sokal jobb van ugy hívják refund, ezzel két órát tolhatsz minden játékot ezért nem is érdemes ezzel takarodzni ha valaki játékot lop.

    Arról már nem is beszélve, hogy manapság ritka kivételektöl eltekintve már hülyeség 0 day vásárolni inkább érdemes várni pár napot, hetet, mert elég gyakori lett, hogy félkészen adnak ki játékokat vagy port esetén szimplán pocsék a portolás.
  • Prof William
    #2900
    És már demók sincsenek. Szóval nem tudod megnézni, hogy milyen lesz a játék a megjelenés előtt. Így eléggé zsákbamacskává változott a dolog.
    A warezt akár még egyfajta demónak is fel lehet fogni. Én is jó pár játékot vettem már meg, miután kipróbáltam őket.
  • trabantos82
    #2899
    Hát.. valahogy nem tudom sajnálni azokat a kiadókat, akik dollár milliárdokat kaszálnak évente a félkész játékaikért.. Sajnos manapság odáig butult a társadalom, hogy csupán egy jó marketing kampánnyal el lehet nekik adni a leghitványabb játéknak nem nevezhető alkotásokat is. Addig amíg ez a tendencia, szerintem felesleges sajnálnunk a cégeket. De ha már itt tartunk a használt játék kereskedés is akkor lopás bizonyos szinten, mivel ott sem származik bevétele a kiadónak a másodkézből való eladásból. Tehát ha veszel egy használt játékot mondjuk konzolra, az szinte ugyanaz mintha letorrenteznéd...
  • Although
    #2898
    Egész meghatódtam. Egy pillanatra elfelejtettem, nem írnál így róla ha a te zsebedet rövidítené meg. Így még hős is lett. Hiszen gonosz manó multiktól lop :)
  • trabantos82
    #2897
    Voksi életjelet adott magáról!:

    "I'm still here though. Never gonna give up.

    I want to thank each and everyone of you, who donated in the past 7 dark days. Will update you guys when there is an update on case."

    Ez a bejegyzés tegnap került fel. Mindig mondtam én, hogy kemény gyerek ez. Soha nem adja fel. Valószínűleg azért is léptek fel ellene olyan keményen, mert tudják, hogy ő nem lefizethető mint a többiek. Ez alapján még az sem kizárt, hogy folytatja akár más néven. Azért még van némi remény...

  • grebber
    #2896
    A GOG az pont egy vezető példa...0 day kerülnek fel a cuccok mivel nem védi őket semmi. És lám évek óta él és virul és egyre nagyobb a kínálat = le se szarja hogy létezik a warez
  • NEOreg3
    #2895
    GOG-os játékokat is szoktak feltenni torrentre. Attól, hogy nem kell törni, a warez még warez.