4498
  • Ironman2
    #3014
    Jó sokáig tartott feltörni
  • Rayden02
    #3013
    Jurassic.World.Evolution-CODEX
  • Myselor
    #3012
    ez érdekelne hogy mit fixál.remélem a random load screen crasht
  • NEOreg3
    #3011
    DRAGON.QUEST.XI.Echoes.of.an.Elusive.Age.Crackfix-CODEX
  • trabantos82
    #3010
    Ez egy RPG? Azokat sajnos nem szeretem. :(
  • darkstreet89
    #3009
    DRAGON.QUEST.XI.Echoes.of.an.Elusive.Age-CODEX
  • Rayden02
    #3008
    Már törölte is magát a Reddit-ről :D
  • NEOreg3
    #3007
    Dead.Rising.4.v5046652.Crack.Only.SSE-Kirbiflint
    NieR.Automata.v5048222.Crack.Only.SSE-Kirbiflint
  • Ironman2
    #3006
    Azt már szerintem ma feltörik,de ne legyen igazam.Már gyűjtögetik a hozzávalókat azon a bizonyos ruszki fórumon,valószínű a croft editions lesz az áldozat,mivel mindent bele akarnak pakolni ami kijött hozzá idáig.Mér nem adják ez 8 ezerért? Máris rohannék megvenni,de 18 ezer nagyon sok hozzá.

    szerk:GTA5 megérte a 18 ezret,de egy olyan játék amit egyszer végigviszel,aztán megy a polcra,abszolút nem.Jöhetne már egy régész multiplayer játék!.D
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.09.15. 14:09:59
  • grebber
    #3005
    Felesleges a küzdelem... Elfoghatják a mostani létező összes brigádot..mindig lesz valaki aki átveszi a helyüket
  • Ironman2
    #3004
    Ez a Voksi gyerek megy a börtönbe,a codex meg vígan folytatja a "munkásságát".Le merném fogadni már rájuk is vadásznak,de ezeket nem olyan fából faragták szerintem.Skidrow,Reloaded meg a többit,évtizedek óta nem tudják elkapni,vajon miért? Vagy nem is akarják.
  • Cassell
    #3003
    Sajnos annyira nem nagyon Rip a Denuvo 4.9 a Dragons Quest XI is majd két hete kijött és még nincs feltörve... lehet mondani, hogy réteg játék de a fonalas is az meg ez mindenhol 90% fölött kapott...jó lett volna elmókolni vele míg kijön a Bards Tale 4- de az remélhetőleg kedd szerda környékén már játszható lesz!
  • Rayden02
    #3002
    Szerintem a Tomb Raider majd csak kisebb-nagyobb problémák javítása után fog jönni, bár most pár napja jött hozzá egy hotfix!
    Én a Jurassic World EVO-ra tippelek, mivel az most kapott egy masszív javítást meg kiegészítőt!
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2018.09.15. 12:00:56
  • Rayden02
    #3001
    4.9 ,de ezt csak a codex tudná megmondani!
  • Shep
    #3000
    Mi most a legfrissebb verzió?
  • trabantos82
    #2999
    Én most a legelső részét tolom PS1-en...
  • scomcomputers
    #2998
    No akkor jöhet a Tomb Raider!
  • Rayden02
    #2997
    Az szep! :o
    Rip 4.9
  • NEOreg3
    #2996
    F1.2018-CODEX
  • Danecay
    #2995
    És vagy olyan lesz mint amilyennek beharangozták, tervezték, vagy nem, többnyire nem :(
  • Ironman2
    #2994
    Én is szoktam várni,míg valamelyik kedvencem olcsóbb lesz,bár a GTA5-nél nem vártam,azt azonnal megvettem,legdrágább játék amire idáig beruháztam,de nagyon megérte.Legtöbbet mostanában az early acces játékokra költök steamen,engem nem izgat ha alfa,meg bugos,élvezet volt tolni őket,és végigkisérni ahogy éveken át fejlesztik ezeket a játékokat.Korai hozzáféréssel nagyon olcsók,főleg ha még be is akciózzák őket negyedévente.Viszont ha véget ér a nagy fejlesztés,és kikerül 1.0-s teljes verzióként,akkor már az ára is egekbe szökik az ilyen játékoknak,ezért inkább beruházok rájuk korábban még évekkel előbb.
  • trabantos82
    #2993
    Ennek az első részét én csak a 3. pályáig vittem el, aztán letöröltem és azóta nem játszottam vele. Valamiért nagyon unalmassá vált nekem, pedig ötletes kis játék volt és a grafikája nagyon szép. Lehet rossz hangulatban fogtam neki. :)
  • Shep
    #2992
    Az ok, csak grebber versenyt űz az 1 ft-ért megvettem de király vagyok témából és mindenkit aki meg nem így tesz azt némileg hülyének titulálja. Én meg azt mondom ,hogy lehet itt várni sok mindenre de ma még itt vagy holnap már nem biztos, úgyhogy úgy kell csinálni ,hogy jusson holnapra is de a mából csak annyit áldozzunk fel a bizonytalan holnap javára amennyi érdemes, többet minek?
  • Quintall
    #2991
    Nem azt írta, hogy nem veszi meg, hanem hogy nem azonnal, nagy különbség. Itt megint jön az ellentmondás: átlagosan aki többet keres, az vagy többet dolgozik, vagy szellemileg jobban le van terhelve (nem közszférában gondolkozunk), így kevesebb ideje van/nincs kedve mindig játszani, tehát nem is kell mindig a legújabbakkat megvenni, jól elvan azzal is, amit bundle-ben vesz meg full tartalommal. Pl. én a witcher 3-at játszom kb. 3 hónapja, napi 1-2 órát max, viszont támogatásként full áron vettem meg régebben, ezt egy Ubi játékkal nem biztos, hogy megtenném.
  • nxs
    #2990
    Nem akarom védeni grebbert,mert szerintem egy álszent pöcs de hidd el arra költi a pénzét amire akarja. 370k nem sok...én is kerestem már 400k fölött és 100k alatt is. Túléltem. Néha lidl parizert zabáltam 600/kg áron aztán meg felsálból csináltam pörit. Élni kell...és néha nem jut idő spórolni.
  • grebber
    #2989
    Nem kamu... Előző hónapba 440-et kaptam.Na és? Egy másodpercig se jelenti azt hogy mint a hülye szórjam a pénzt minden szarra főleg nem játékra ami a világon a leggyorsabban értéktelenedik el lásd bundlezás... Eszem ágában sincs ezekre költeni.
    Ha 5milliót keresnék havonta akkor is ugyanígy állnék hozzá. Ez egy szimpla döntés. Én tudok várni amíg valami belekerül bundleba / megnyerem steamgiftsen.
  • TomStorm
    #2988
    370 ezerből nem telik az egyik hobbidra hogy megvedd??Na ez nem semmi!
    Kamu..
  • Rayden02
    #2987
    Origin+Denuvo+Custom D:
  • NEOreg3
    #2986
    Unravel.Two-CODEX
  • trabantos82
    #2985
    Igen, ez az köszi!
  • grebber
    #2984
    Én átlag 370et keresek mégse fordul meg a fejemben egy másodpercig sem, hogy megvegyek egy játékot 20 ezer, 10ezer,5ezer vagy akár 2000ftért..
    Úgyis lesznek ilyen olyan indokkal bundlekba/sokkal olcsobban mint a fent említett árak. Akkor meg hova költsek. Kutba dobott pénz lenne csak
  • Rayden02
    #2983
    Captain Spirit-re gondolsz?
    link
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2018.09.09. 13:13:48
  • Ironman2
    #2982
    Meggondoltam magam,mert nem mindenkire vonatkozik az állításom,de azért elgondolkoztató,szóval azt írtam hogyha 300 ezer nettós fizetések lennének az országban,akkor talán senki nem varezolna,de sajnos ez a diákokra nem vonatkozik,pedig szerintem ők a nagyobb százalék akik letöltenek mindenhonnan.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.09.09. 11:47:05
  • ntex
    #2981
    És mit mondasz pl. a Bethesda játékokról? Egyikben sincs multi, mégis kb kasszasiker lett az összes játékuk, ráadásul a Skyrim Special Edition-ból is eladtak 1 milliót az első héten, ami egy rókabőrnek felel meg. Csak a Fallout 4-ből 13.8 milliót adtak el februárig, még komolyabb akció sem volt rá eddig max ilyen -50%
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.09.09. 11:42:34
  • trabantos82
    #2980
    Bocs, ez nem pont ide tartozó téma, de nem tudjátok véletlenül, hogy az a bizonyos Life is Strange szerű játék - amiben egy hülyegyerekkel kell ügyeskedni - még ingyenes-e steam-en?
  • trabantos82
    #2979
    A GTA 5-öt az online multi része miatt veszik leginkább szerintem. Ott kb. annyi pluszt jelent a multi, hogy már akkor is megéri megvenni ha a single részéhez hozzá sem nyúlsz. :)
  • Kotomicuki
    #2978
    Biza és erről még a C64-es időkben is így vélekedtek az IGAZI játékfejlesztők - NEM az EA-féle "1 centért az anyját is" bagázs...
  • Prof William
    #2977
    Vagy a Witcher 3 amin pedig semmilyen védelem sem volt mégis elment belőle jó pár darab.
  • ntex
    #2976
    Pont a GTA5-t említetted, mikor még mostanában is eladásban toplistákon van vagy volt a játék, pedig nagyon régóta van már belőle warez is. Továbbra is áll az elmélet, miszerint ha egy játék jó azt megveszik akkor is sokan ha van belőle warez, ha nincs. A szart akkor sem fogják megvenni ha törhetetlen Denuvo 421345 verzió van rajta. Persze könnyű minden szar eladást a warezra fogni, az sosem merül fel a fejlesztőkben hogy esetleg a program egy kalap szar amit csináltak.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.09.08. 23:37:05
  • Lokker
    #2975
    Jaj de gyorsan törölve lett Ironman hsz-e. :D De azért csak reagálok rá. Szóval ha valamire nincs pénzem akkor inkább lelopom (lewarezolom). Akkor ez így mindenre ráhúzható.