4498
  • ntex
    #3094
    Jól van, csak el ne élvezz már pls.
  • Although
    #3093
    A feltört játékot :)
  • Although
    #3092
    Továbbra is várom a jelentéseket. Apa én két hétig bírtam megvettem az új AC-t ,mert látványos, Miki én 4 hétig bírtam kellett venni valamit, és tovább tovább :) A legtovább kitartó jutalmat kap :)
  • Although
    #3091
    Azta csak nem :) *Örömujjongás* Ritka pillanat de most pezsgőt bontok :) Meghagyták a kódexnek :) Lehet tudni sokszor a gyors törések hibákat használtak ki a denuvo csapat meg foltozza. Sose lesz örök életű de ha időt nyernek a kiadóknak akkor megdolgoztak a pénzükért.
  • Ironman2
    #3090
    Azt szerintem nem lehet mondani hogy nem foglalkoznak a várós címekkel.Nem fogják világgá kürtölni hogy "elnézést kérünk,de időbe telik míg a Tomb Raidert feltörjük,üdvözlettel Codex"

    szerk:bár a redditen szoktak elhinteni régebben rébuszokat
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.10.15. 12:49:12
  • Nirz
    #3089
    A Two Point hospitalt azért volt könnyű feltörni mert Unity-t használ, azt a Denuvo se tudja megvédeni, ráadásul a Linuxon nem müködik normálisan Denuvo...
    A várós címekkel senki nem foglalkozik hónapok óta semmi
  • Orbancapitan
    #3088
    és minden játéknál más a kód stílusa felépítése hiába azonos védelemről beszélhetünk hiszen a programozókat tükrözik ezek a kódok ezért lassabbak a crackelések
  • Ironman2
    #3087
    Dehogy tűntek el! A Two Point Hospital-t is Skidrow törte fel.Kisebb játékokon is "dolgoznak" folyamatosan.A denuvos játékokat meghagyták a codexnek,valószínű csak ők fognak vele foglalkozni,de akkor egyhamar nem lesz belőlük crack.Így még mindig a denuvo áll nyerésre.
  • dragonS26
    #3086
    lehet csak ok másolták cracket saját tákolt kicsomagoló programjukhoz, elnevezték CPY, Reloaded,stb-nek
    ténylegesen nem hozzájuk tartozik törés
    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2018.10.14. 23:09:36
  • trabantos82
    #3085
    Most tulajdonképpen a CODEX az egyetlen csapat ami játékok törésével foglalkozik? A régebbiek mint a Reloaded,Skidrow,CPY,stb teljesen eltűntek?
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.10.14. 19:32:20
  • Kongy
    #3084
    Senkit sem érdekel.
  • drop
    #3083
    gtfo pls
  • darkSectorxxx #3082
    Ja eddig nem volt törve dlc?
  • Although
    #3081
    Igen úgy néz ki jól dolgoznak a denuvos fiúk, az Origins 1 nap híján száz napig bírta. És kedvenc sajtóim sem reptetik a szegény denuvo megint 1 nap alatt megadta magát. 3 nap és meg lesz az 1 hónapja a Tomb Raidernek is.
    Igen az UWP védelem alapból erős. Attól csak rosszabb ha denuvoval párosul az ubi meg így csinálja.
  • Rayden02
    #3080
    Assassins.Creed.Origins.The.Curse.of.the.Pharaohs-CODEX
  • ntex
    #3079
    Szerintem CODEX előbb utóbb törni fogja ahogy a Forza 7-et
  • caps lock
    #3078
    Sok az eszkimó, kevés a fóka. Gondolom az is közrejátszik hogy az utóbbi időben sok nagy cím jelent meg és se elég idejük, se elég emberük nincs hogy mindennel foglalkozzanak. A védelmeket is egyre nehezebb feltörni. A denuvót és társait olyan programozók készítik akiket ezért fizetnek, korlátlan hardveres és szoftveres erőforrással rendelkeznek, amíg a crackerek sokszor csak magányos farkasok és az egyetlen fizetségük hogy megköszönik nekik a fáradozásukat.
  • trabantos82
    #3077
    Sziasztok!
    Forza Horizon 4-ről ugye nincs valami hír? Az UWP védelmet is ugyanúgy foltozgatják mint a denuvot és azért tarthat ilyen sokáig feltörni?
  • Palinko
    #3076
    itt
  • Ironman2
    #3075
    Bár nem ide tartozik,de azért én kiváncsi lennék hol lapulnak ezek a kódok a videóban.
  • Ironman2
    #3074
    Az igen! Pont én is néztem a demót pár hete.Ki hitte volna.
  • Palinko
    #3073
    Szerintem sokan, mert Cyberpunk 2077 demóban voltak a kódok elrejtve és mindenki csak felületesen nézte hogy hát animáció meg várta a játék felvételeket és akik meglátták hogy lehetséges cd kulcs azok nem sokan voltak :D Persze mire híre ment elkapkodták mert nem volt olyan túl sok kulcs, de adtak.
  • Ironman2
    #3072
    Akkor mondjuk adhatnák úgy is a játékokat mint a Humblebundlén.Rajtatok múlik,mennyit perkáltok majd érte.Nem fogunk ráerőltetni védelmet.
  • Ironman2
    #3071
    Na ez nekem most teljesen új hír! Akkor lemaradtam róla.
  • Palinko
    #3070
    Volt már ingyen a 3, bár ezek pont olyan játékok amik megérik a pénzüket mert amúgy sem drágák és annyi kellemesen eltöltött óra van bennük hogy jó az ár érték arány.
  • Ironman2
    #3069
    Witcher 1.részét én is leszedtem anno,és nagyon élveztem a magyar szinkron miatt (igaz jó pocsék lett a szinkron,de épp ezért élvezetes),aztán pár év múlva ingyen kirakták a Gog.com-ra,nagyon megörültem neki,és azóta a 2.rész is volt már ingyen,azt is bezsebeltem.Most megint szülinapos a Gog.com, (10 évesek!),a Shadow Warrior 2 van ingyen akit érdekel,remélem a Witcher 3-at is ingyen adják majd hamarosan!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezekért egy fillért se kellett perkálnom a GOG.com-on!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.10.05. 01:43:09
  • green64
    #3068
    Szupi :)
  • trabantos82
    #3067
    Hát, ez sem az ízlésemhez passzoló sajnos.. Fumito Ueda japán játéktervező akart egy egyedi, a japán RPG-k hangulatvilágát idéző Madden játékot készíteni, de végül sajnos nem lett belőle semmi, pedig meglestem volna egy amerikai foci játékot ilyen japán RPG-s köntösben.
  • NEOreg3
    #3066
    Madden.NFL.19-CODEX
  • Danecay
    #3065
  • paj01
    #3064
    Nem egyszerű ez mert a videojátékok fő közönsége valahol mégis csak a gyerekek, fiatalok akiknek meg nincs jövedelme. Egy átlagos magyar családban azért nehéz meggyőzni anyut aput, hogy adjanak 20e ft-ot egy játékért amellett, hogy valami vas is kéne hozzá. Gyerekként az volt a jellemző, hogy volt valami gépem ami vitte az új játékokat low-on, az hogy én játékokat vegyek/kapjak nem volt opció. Viszont találkoztam a warez-al, gyerekként rohadtul nem érdekelt, hogy lopás vagy nem játszani akartam és annyi. Vagy warez vagy nem játszok PC játékokkal. Ilyen szempontból rajtam nem buktak sőt, mivel gyerekként megszerettem a gaming-et ma felnőttként amikor már jobban megtehetem, hozzájárulok az ipar fenntartásához, veszem a hardware-t meg az arra érdemes játékokat is. Mondjuk abból egyre kevesebb van sajnos.
  • Quintall
    #3063
    Én anno a witchert letorrenteztem, mert diákként nem volt pénzem játékokra, de a gépet a szülők finanszírozták (a monitort én, diákmelóból, ez mellékes). Szerintem sokan vannak úgy, hogy a gép adott, de pillanatnyilag nincs elég pénzük az újabb játékokra, viszont kiprópálnák, hogy az adott gépen megy-e. Én megvettem utána, véletlenül 2x is, de nem bánom. Ha most a cyberpunk kikerül valamikor, akkor is teszek egy próbát vele warezzal, hogy miképpen fut, és úgy veszem meg. Demo hiányára panaszkodtak sokan, nekem anno a Jedi Knight II demója tökéletesen futott, a játék meg nem. A 2 órás refund meg nem megoldás, mert ha a havi költségvetésbe betervezek egy 15-20 ezres játékvásárlást, akkor én azzal a játékkal terveztem játszani.
  • Árnyvadász
    #3062
    Igen, azzal.
  • lammaer
    #3061
    Hát, az én tapasztalatom az, hogy hardverre van pénz (mert azt nem lehet ellopni), akár milyen egyetemista, kisiskolás. Konkrétan vagy 4-5 ismerősöm van igy, az egyik most ment egyetemre, és megvan az über gép ami 90 FPSel viszi az arkot, de a far cry primalt warezba tolja.

    Meg anyu/apu 60.000-et kiad videókártyára, de 10-20at EGYETLEN játékra nem...
  • Although
    #3060
    Nem is mondtam, de van bevétele belőle. Aki a mai játékokat futtatja annak elég jó gépe is van hozzá és nem gond neki 10-20e forint. Ha egyszer több 100e-s gépe vn. Az az egyetemista nem fog warezolni mert valószínű nincs gépe a mai játékokhoz és játszik azzal ami fut. Tehát van ez a réteg mérhető aki 0 day töltötte le a játékot torrentről és van pénze megvenni is. A kérdés meddig bírja ki. Régen nekem is ismerős volt az érzés hú de jó lenne már holnap játszani vele. Viszont költeni nem akartam rá sokat. így lettem aki kivárta amíg olcsóbb lesz, ha azt gondolom valamiről nem éri meg a 40-60 eurot. Játékosok jó részének erre nincs türelme. Fogyasztói társadalom jellegzetessége, jól csinálod a merkatinget akkor felülnek neki. Persze lesz az a réteg aki alkalmazkodik ehhez a média nyomáshoz és megtanulja nem minden arany ami fénylik.
  • Ironman2
    #3059
    Gondolom Just Cause 4 is denuvoval jön.
  • Árnyvadász
    #3058
    Nálam is 100% lett.
  • lammaer
    #3057
    "Ott csorog derék kalózgyerek nyála a monitor előtt. Sokan vannak akik nem bírnak kivárni hónapot, több hónapot"

    Mennyi az a sok? Mire alapozod? :D

    Szigorúan csak szerintem, de ez a hebrencs, türelmetlen réteg nem is warezol. Az igazán várni nem képes réteg előrendel meg early accessel, azaz a warez az ő esetükben nem jelentkezik bevételkiesésként. A valódi warezos az meg rég tudja, hogy 1-2-3 hónap, és meglesz a cucc neki is. Vagy warezban, vagy bundléan bagóért

    Igazság szerint sose tudjuk meg az igazságot, de valószínűleg az sem elhanyagolható warezolós réteg, aki lewarezolja a játékot ha van, de amúgy nem venné meg. Mert mondjuk diák és nincs pénze havi 3 AAAs játékra.
    Tehát mondjuk amikor 10000 ember letorrentezte a játékot az nem 10000 eladott példány utáni bevételkiesést jelent, hanem jóval kevesebbet.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.10.04. 13:56:35
  • Árnyvadász
    #3056
    Az ötödik részre én azt mondanám: Ízig vérig Far Cry. Minden benne van amiért a sorozatot szeretni lehet és rohadt jól néz ki emellett. Meg ugye újításnak raktak bele tárasakat. Fájó hibájának a szektaharcok túltolását gondolnám, meg azt, hogy nem minden terület volt ugyanazon a színvonalon játékélményileg. Persze kinek melyik jött be. Rókabőrnek "annyira" nem mondanám, inkább remek kis folytatásnak, mert bitang élvezetes volt az elejétől a végéig.

    Just Cause 4 is grafikában lesz nagyon erős. Amit láttam és mutattak belőle (voltak azért kisebb újítások) szinte megegyezik az elődökkel. Az időjárási effektekkel viszont el fogják adni ezt a részt is és a baszó grafikával. :)
  • jarlaxxe
    #3055
    Szerintem a leghangulatosabb FC a primal lett, a vadászat egy részben se olyan jó mint a ott tényleg csak egy gyenge ember vagy egy fabottal aki hatalmas mamutokra meg vérengzö kardfogúakra vadászik, epic.

    Én nem untam rá azon ritka játék egyike amit közel 100°%-ig végigtoltam.