4498
  • Jim Morrison
    #3134
    nagyon jónak tűnik. én még gta5 el se játszottam :( (se ennek az első részévél :()
  • trabantos82
    #3133
    Hát, ez a Red Dead Redemption 2 valami bitang jó játék lesz. Azt hiszem emiatt érdemes lesz konzolt venni. A pletykákkal ellentétben ez sose fog kijönni PC-re mint ahogy az első része se jött. A Rockstar megakarja hagyni konzol exkluzívnak ezt a szériát. Amúgy tuti, hogy eladási rekordokat fog dönteni.



  • trabantos82
    #3132
    SOULCALIBUR.VI-CODEX

    Több hónap után valami játszhatóval is előálltak végre..
  • szabii98
    #3131
    Az Originsnek is sok peccs kellett, hogy szépen fusson én úgy tudom.

    Meg azért na, egy 1070-en fusson is szépen, 150é'.
  • darkstreet89
    #3130
    Azért ezt a mondatot te se gondoltad komolyan, egyik se középkategóriás cucc (legalább is idehaza), az lenne meglepő, ha nem menne.
    Utoljára szerkesztette: darkstreet89, 2018.10.23. 08:18:28
  • Nirz
    #3129
    Szerintem akinek nincs meg a 60 fps stabilan valszinűleg a 4 magos procinak köszönheti, állítólag legalább már 6 mag kell AC-nek
  • trabantos82
    #3128
    AC Odyssey-ről nem tudok nyilatkozni, mert még nem játszottam vele, viszont az AC Origins nálam kimaxolva mindent teljesen felvéve simán hozta a 60fps-t 1080p-ben a 1070-es kártyával. Szerintem az Odyssey gépigénye is nagyjából hasonló lehet. Ugyanaz az engine meg minden.
  • grebber
    #3127
    Az a Crysis 2-ben volt...

    PC-n ilyen mindig is lesz hisz ha nem volna ki a tököm venne 500-ezres VGA-t? SENKI! Konzolt meg minden csira tud venni akinek az való..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.10.21. 18:26:32
  • szabii98
    #3126
    Még szerencse, hogy nem vagyok 1080p ultrabaszófullgraf náci, mint a tirexi meg az effélék :D

    Mondjuk az is igaz, hogy ha kifizetsz 150 ropit egy 1070ért, akkor fussanak is a játékok szépen...
  • Ironman2
    #3125
    Jóvvan már ne kártyázzatok,denuvóról akarok olvasni!
  • Nirz
    #3124
    igen kb arról van szó hogy van egy két olyan jellentéktelen beállítás ami látványra 0,1% százalékkal van befolyással de 60 fps alá tud vinni 1070-el is, full hdn. Ezért kár jobb kártyát venni full hd-ra hogy kb 2-3 játékon ki tud maxolni ultrán a füvet, vagy a nvidia hairwokrsot stb
  • darkSectorxxx #3123
    4k-t nem várok el, meg 1050-el még vagy neadjisten a 1060-al még azt mondom essen le az fps. De hogy a 1070-el? ez minden csak nem korrekt szerintem.
    Valamit nem számoltat rendesen a karival a gép.
    1070 ,nálam már felső kategóriának számít, pláne hogy 4k ready..... ez miatt a 4k még elmegy hogy nem suhan rajta, de 1080p-ben? gyerekek? 1080p-ben fut lassan a telefonom.

    Most nem tudom előrántani zsebből a 1070-es kari teszteket, de itt valami nem okés, lehet hogy valós terhelésről van szó, kiszámol a háttérbe a kutyaszőrt, vagy valami, de játékban, mozgás közben ennek nem sok haszna van, inkább lenne optimalizáltan 60fps.

    Vagy lehet a felhők mozgását, vagy mint a Crysis 3-ban a nem látszódó vizet számolgatja a háttérben.
  • Voltan
    #3122
    Marhára igazad van. Bikaerős már egy 1070-es is, simán tudnia kellene a kompromisszum mentes 60 FPS-t 1080p-n.
    De hát a valóság nem ez sajnos.
  • NEOreg3
    #3121
    akkor máris nem ultra ha kapcsolgatni kell :)
  • Nirz
    #3120
    általában kikapcsolsz egy két beállítást , különbség grafikát tekintve kb 1% lesz, de a stabil 60 fps meglesz.
  • Xsillione #3119
    Vagy esetleg az optimalizálás az rengeteg munkaóra, amit lehet még szép grafikára fordítani és akinek kell ez, az megveszi a legjobb kártyát egyébként is, netán simán elspórolható.
  • grebber
    #3118
    Erről szól a pc már elég régóta. Sosem értem hol élt az aki ezen meglepődik...

    Akinek kell a sok fps az csupán két dolgot tehet... Többszázezer ft-ért megveszi ami ehhez kell..... 144-165hz-es g-sync monitor, 2080ti és a körítés hozzá... vagy szimplán leszed 3-4 dolgot a menüben maxról közepesre és máris kapott kb 40-50% plusszot... Ez a PC ez erről szól. Lehet legozni, szerelgetni. mokolni állítgatni stb...aki meg nem ért hozzá és csóró az vesz konzolt
  • ntex
    #3117
    Hiába mondják hogy összeesküvés elmélet, de indokolatlanul magasak lettek a gépigények, direkt nem optimalizálnak, hogy el lehessen adni a legújabb hardwareket is. Mert ugye ki venne 1080Ti-t vagy 2080-at ha egy középkategóriás 1060-on vagy közép-felső kat-os 1070-en elmenne minden fix 60fps-el 1080p-ben...
  • darkSectorxxx #3116
    Ez nevetséges, mert 180p-ben mai játékoknál a statok alapján ennek a kártyának kellene tudni 60fps-t

    4k még oké de 1080p....pfff
  • darkSectorxxx #3115
    Sajnos ez nem igaz. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.10.20. 12:14:29
  • NEOreg3
    #3114
    full hd ultra 60 fps és gtx 1070

    aha, nem, csak hogy egy példát mutassak:



    sőt, gtx 1080-nal se lesz meg mindenhol minden játékban a 60 fps fixen (tudom, mert jó pár játékkal játszottam már)

    jó kártyák ezek, de a csutkára tekerést el kell felejteni még fullhd felbontás mellett is (vagy vegyetek gsync monitort)
  • Nirz
    #3113
    Detto, de full hds ultra gaming 60fps még úgyse annyira drága, egy gtx 1070 mindent vissz, a proci meg 5 évig simán jó lesz.
  • trabantos82
    #3112
    Az Intel procik árai is rendesen az egekben vannak ahogy elnézem... Én még idén májusban vettem egy Intel core i7 8700 processzort boltból dobozosan 83 ezerért, most meg 125 ezerért lehet kapni.
  • dragonS26
    #3111
    lemezesen venném meg de nagyon drága .... 12000 így is magas ár érte ...
    ps4 és xbox one 14000
    Tomb Raider
    videokártya árak kezdenek lentebb menni
    videokártya
  • NEOreg3
    #3110
    Assassins.Creed.Origins.The.Curse.of.the.Pharaohs.Crackfix-CODEX
  • Ironman2
    #3109
    Ja lehet hogy kaptak egy jó kis támadást
  • Danecay
    #3108
    Úgy látom a rin-es srácok is elővigyázatosabbak lettek :)
  • Although
    #3107
    Nagy elvárások voltak és elégé lehúzzák az előző két résszel szemben már 7.4-ig zuhant a metacriticen is. Sok a negatív vélemény az elöző részeknél nem volt és ahhoz a 60Eur ár nagyon magas. Most a csökkentés a 40Eur körüli értéket jelenti ennyiért már lehet többen veszik majd. Elég lehúzós lett ez a cég is.
  • grebber
    #3106
    Akkor én fogok nyerni...mert bundleba szerzem be vagy ha ingyen szórják őket
  • NEOreg3
    #3105
    Mellesleg aki nem bír várni az új Tomb Raiderre, egész héten -34% van rá steamen. Gondolom olyan jól fogyott, hogy már nem tudja a kiadó hová tegye a sok pénzt és nem arról van szó, hogy a kutyának se kell annak ellenére, hogy még nincs törve.
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2018.10.17. 06:44:37
  • Ironman2
    #3104
    Ja nem jutott eszembe a neve hirtelen.Kösz!
  • Nirz
    #3103
    egyszerűbb beállítani crackwatchon küld figyelmeztetést ha kiadták új cracket vmihez ami érdekel
  • Coolfire
    #3102
    crackwatch a redditen.:)
  • drop
    #3101
    csak tud én nem várok semmire mert álltalába megveszek mindent assa od megvan seasson passal de akkor se írogatok olyant hogy jaj de jó nem törték fel + szerintem igen is kihatásal van a játékra a védelem
  • Ironman2
    #3100
    így hogy behalt a kedvenc ruszki fórumom napok óta,még követni se lehet az eseményeket.:)
  • Although
    #3099
    Hoho nálad már fogy a cérna :) Kitartást, még pár hét :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.10.15. 22:48:27
  • Although
    #3098
    Mert ? :) Pont nem erről szólt amit írtam. Nirz például értette te meg csak kicsinyes vagy :) Pont leírtam a lényeget.
  • drop
    #3097
    egyet kérek tőled ha lehet utaz el egy luxus útra ot egy gyönyörű növel menj be a tengerbe fürödni majd merülj alá és maradj is ott,nőt majd én megvigasztalom köszi
  • Nirz
    #3096
    Nem probléma legkésőbb 1-2 hónapon belül úgyis ingyen fogunk játszani :). Ha sohasem lesz feltörve akkor se venném meg egyiket sem
    Utoljára szerkesztette: Nirz, 2018.10.15. 21:22:14
  • Kongy
    #3095
    Szánalmas és egyben röhejes is a vergődés amit művelsz :D :D