4498
  • Kongy
    #3174
    Jellemző, hogy ahhoz a játékhoz van crack, ami ha fizetnének se játszanék vele :D
  • NEOreg3
    #3173
    igen
  • Nirz
    #3172
    ez valós?
  • NEOreg3
    #3171
    day -3 crack, ok
  • darkstreet89
    #3170
    Hitman.2.Build.1.0.Crack.FCKDRM
  • Nirz
    #3169
    Na ilyen is régen volt fizettem single játékért 13 euro a GoG-on.... Denuvo viszont sosem fog pénzt látni :D
  • NEOreg3
    #3168
    Mega.Man.11.Build1.0.Crack.FUCKDRM
  • Coolfire
    #3167
    Igen,5.2-es denuvo.
  • NEOreg3
    #3166
    melyik topikban vagyunk?
  • trabantos82
    #3165
    Ez denuvós cím?

  • Coolfire
    #3164
    Remek rölíznév.:) Gondolom ez valami garázsprojekt.:D De azt írják a redditen,hogy műxik.
    A crackwatch.com -on viszont még nincs odaírva,hogy fel van törve..
    Utoljára szerkesztette: Coolfire, 2018.11.06. 09:18:33
  • NEOreg3
    #3163
    Football.Manager.2019-FCKDRM

    Lords of the Fallen-ről meg leszedték a denuvót (GOG-on is megjelent)
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2018.11.06. 08:41:12
  • scomcomputers
    #3162
    Igazat adok neked,én is így érzek,nincs új semmi csak ahogy nagyon jól írod a sokadik rókabőr...broyal 1000-el...
    Pedig a Hunt Showdown milyen jó lenne ha lenne benne egy jó történetszál,maga a világ nagyon bejön..
  • Ironman2
    #3161
    Ja.Így vettem meg a 3-at is.
  • ntex
    #3160
    Nem mintha a nemrégiben megjelent rókabőr címek közül bármelyik is fikarcnyit érdekelne, ingyen sem játszanék velük... Ami talán érdekelni fog valamennyire az a decemberben megjelenő Just Cause 4. De 1-2 éven belül azt is 4-5 eurókért fogják szórni mint a harmadik részét.
  • Although
    #3159
    Azért valamit jól ügyködtek a denuvos srácok mert ahogy nézem lehet tényleg kitart jó párt játékuk a 3 hónapig.
  • grebber
    #3158
    Egy single game-et általában úgy szoktam igen...az meg hogy van benne coop / multi leszarom. Akkor már 30-adszorra akármelyik Cod vagy BF
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.11.04. 18:39:52
  • jarlaxxe
    #3157
    Unalmas? valszeg egyedül játszottál.. jó kis játék az ráadásul most ingyen van.
  • grebber
    #3156
    Inkább ne fos és unalmas
  • jarlaxxe
    #3155
    Most ingyenes a Destiny 2 told azt.
  • scomcomputers
    #3154
    Senki nem tört fel semmit,én már egy tojásnak is örülnék b@szki...
  • trabantos82
    #3153
    Igazad van, úgy a legbiztosabb. Eddig nekem minden konzolom úgy lett véve, hogy a bolt valamennyi felárért megcsinálta az okosítást...:)
    Amúgy hv. aprón is árul okosítva egy ember, de boltból azért biztosabb lenne szerintem is: hirdetés
  • grebber
    #3152
    A legjobb, hogy megveszed a "boltilag" hackeltet...
  • trabantos82
    #3151
    Sziasztok!
    Bocs, hogy itt teszem fel ezt a kérdést, de Nintendo Switch hackelés témában tudtok valami infót? Nem nagyon követtem eddig az eseményeket a Nintendo körül, de már jó ideje van rá megoldás ahogy olvastam. Van valami SX Pro nevezetű cucc is, ami afféle custom oprendszert telepít a gépre és állítólag nagyon stabil és ha jól értem lehet a gépbe modchipet is tenni mint a régi konzolokba.. Erről hallottatok valamit esetleg? Melyik lehet a legjobb megoldás?
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.10.30. 17:28:11
  • lammaer
    #3150
    Tévedés... van konzolosok fóruma, ne zavard a PC master racet ilyen hülyeségekkel :)
  • grebber
    #3149
    Mert ez warez topik és ps4-re van warez
  • NEOreg3
    #3148
    és ez miért is érdekeljen minket ebben a topikban?
  • trabantos82
    #3147
    Már kijöttek a tesztpontszámok, mindenütt 9-10 pont körül kapott a játék, ami várható is volt: Gamestar
  • totyak
    #3146
    Nem kell, hogy kiadják az első részt PC-re, mert az új rész lesz az előzmény, tehát a PC-seknek nem kell ismernie az első rész történetét.
  • Caliph
    #3145
    aztán valahogy mégis mindig előkerül egy kiskapu meg kiderül hogy az fbi simán feltörte már,csak etetés volt hogy a bűnözők azt használják benyelve hogy törhetetlen,aztán az fbi meg cia a markába röhögve hallgatja le őket :D
  • Ironman2
    #3144
    Hogy a szoftvervédelemnél maradjunk,igaz nem Denuvo,de ez is érdekes:

    Az Apple feltörhetetlenné tette az IPhone-t

    Senki se tudja hogyan csinálták!
  • trabantos82
    #3143
    Bocs, nem úgy értettem. Valójában ez csak a sejtésem, de végül is bármi lehetséges. A Rockstart ismerve még az is lehet, hogy engednek a "népharagnak" majd idővel.. Meg hát nekik is megérné, mert a GTA 5 is szépen teljesít PC-n is. A RDR1-et meg legfeljebb majd kiadják egy HD remake változatban, hogy a PC-s közönség is megismerje az előzményt, bár történetben nincs is összefüggés köztük állítólag.:)
  • darkSectorxxx #3142
    Aha ezt honnan szedted? :D

    Tudod te az első rész hányszor volt már éppen majdnem kijött pc-re? :D megnemtudomszmolni. :D
    lol
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.10.24. 20:08:48
  • grebber
    #3141
    Ennek bőségesen ellentmond az xbox one x felpimpelt verziója.... lazán jöhetett volna pc-re...csak simán szartak bele és ennyi
  • Nirz
    #3140
    Anno az elsőt is csak azért nem adták ki mert annyira bugos volt az engine hogy kb többe került volna átkonvertálni mint amennyit hozott volna. De 2 garantált lesz pcn
  • szabii98
    #3139
    "A pletykákkal ellentétben ez sose fog kijönni PC-re mint ahogy az első része se jött"

    A R* nagyobb pénzéhes bandát a világon senki nem látott még, az anyjukat eladnák egy fontért, ezt is kifogják adni PC-re a maximális profit érdekében.
  • Nirz
    #3138
    Hurrá
  • Ironman2
    #3137
    Sicc innen!!!
  • totyak
    #3136
    De ez hogy jön a Denuvo témához, ami ugye PC-s játékvédelem, ez meg szerinted az életben nem jön PC-re? Egyáltalán miért állítasz a játékról egyértelmű dolgot? A fejlesztők tudhatják csak, hogy jön-e PC-re, senki más. Neked maximum véleményed lehet, hogy szerinted nem jön. De ha nem jön, hát nem jön, abban sincs semmi.
  • ntex
    #3135
    Én nem bánom ha nem lesz, ez a vadnyugati téma mindig is hidegen hagyott pl. engem is, hiába tűnik a játék amúgy szépnek meg realisztikusnak, nálam ez a western stílus kukázza az egészet. Biztos lesz majd hozzá Clint Eastwood face mod