4498
  • dragonS26
    #3214
    hitman 1 most vettem meg müanyag tokban mediamarkban 2017 lehet
  • akyyy
    #3213
    mondanám, hogy végre, de az első kettőt is meg vettem mikor jó áron volt, ezt is valszeg kivárom
  • ReszegKoldus
    #3212
    Shadow.Of.The.Tomb.Raider-CPY
  • scomcomputers
    #3211
    Nálam működik...nem volt jó hozzá a steamemu,meg a rutoska-ra feltöltött steamrip hibás,hiányos volt,én leszedtem a 3dm féle eredeti steamrip-et és azzal már a második verzió is ment igaz csak az első 2 küldi...de ezzel már oké..csak kell hozzá a steam006 féle emu..
    ha majd összegyúrják egybe akkor lesz jó..
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.11.16. 15:48:55
  • NEOreg3
    #3210
    Hitman.2.Build.1.0.REAL.PROPER-FCKDRM

    haladnak a srácok, de még ez se indul el sok embernél
  • darkSectorxxx #3209
    De megcsináltál......... e-panis. :D
  • scomcomputers
    #3208
    Hehe..hát ezt tényleg megérte feltörni...belépsz a menübe és nézegeted,mert ugye se coop,se az online nem megy..
    Illetve a coop megy ha a másik kontroller-el csatlakozik a géphez...
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.11.13. 14:02:22
  • Ironman2
    #3207
    Az az aláírásom amit a főoldalon lehet beállítani! Most jól elbuktál vele! Szevasz!

    szerk:de most tényleg,van 7 új üzenet,megnyitom mert kiváncsi vagyok a warez vs denuvó állásra,erre azt kell végig olvasnom hogy kinek milyen hardvere van,meg hogyan füstöl el a proci,ez nem ide való! Van hardver topik!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.11.13. 12:37:03
  • scomcomputers
    #3206
    De ne szedd le mert nem működik,sőt a 102gb-ból,még hiányoznak is fájlok..meg ebben benne van az első évad is...
  • lammaer
    #3205
    "ASUS H87-Pro,Intel CoreI5-4670K 3600Mhz,Gainward Geforce GTX 1050 4Gb VRAM,16GB DD3 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 10 PRO"

    :)
  • Coolfire
    #3204
    Páze...megtaláltam hozzá a játékot is.Tényleg 102GB?
  • darkSectorxxx #3203
    :D
    Télleg. Ebben hogy coopoztok?
    Tört szerver? :D
  • NEOreg3
    #3202
    már csak barátok kellenének, de azt nehezebb szerezni, mint denuvót törni
  • kjhun
    #3201
    A.Way.Out-CPY
  • jarlaxxe
    #3200
    Nekem az összes procim tunningolva volt-van és nincs gond vele a lényeg, hogy ésszel kell csinálni.
  • scomcomputers
    #3199
    Jaja...próbálkoznak a fiúk.de nem az igazi még...nálam nem müxik...
  • Ironman2
    #3198
    Jó a kutya nem kiváncsi a hardvereitekre,ez itt a Denuvo topik! Legyetek szívesek mellőzni kinek milyen gépje van,és beszéljetek inkább a játékvédelemről! Legközelebb már a moderátori topikba fogom irni ezt!
  • lammaer
    #3197
    Biztos a script! :P
  • ntex
    #3196
    Nekem i5-6500 -on gyári hűtő van és nyáron sem nagyon ment 45-50 foknál feljebb játék közben, igaz nincs is tuningolva.
  • NEOreg3
    #3195
    Hitman.2.Build.1.0.PROPER-FCKDRM
  • Kotomicuki
    #3194
    A mostani asus vga-k (R9 280, 560) a gari időt alig húzzák ki: már abban jelentkeznek a rejtélyes "elhalások", utána meg ha be is indul 20 percen belül megint "kiold"...
    Bezzeg a 2006-7(?)-n vett 7900 GTO-m még ma is működik, mert a GTX nyákján, akkor még nem spóroltak a "filléres" alkatrészekkel (sem)!
  • Jim Morrison
    #3193
    én fél éve tudtam meg, hogy játékok közben 90 fokon ment a 2500k-m. 6 éve vagy mennyi éve :D vettem hűtőt, és most kis tuninggal nyomom. Többit már előttem leírták.
  • trabantos82
    #3192
    Egy jó procihűtő sokat dobhat az élettartamon. Igaz, nem tudom milyen hűtőd van, de én a gyári Intel hűtőt nem használnám i5-ön sem. Nekem az i7-esemen egy Cooler Master Hyper 103 hűtő van. Úgy 7000.-ért vettem és sosem megy vele 60 fok fölé a CPU. Egy nem K-s procihoz ennél drágább már felesleges szerintem. Ja, és úgy évente mindig újrapasztázom, de érdemes abból drágábbat használni, mert amit a procihűtők mellé adnak paszta az elég gagyi.
  • Caliph
    #3191
    persze a kielégítő hűtésről gondolkodj ,mert megfőtt procit láttam már :D
  • lammaer
    #3190
    hát jah, én se nagyon foglalkoznék az "élettartammal"... nem nagyon találkoztam elfáradt procikkal, ismeretégi körben se.
  • chopin42
    #3189
    lol...Az élettartam 100% kihasználtság esetén is kb ugyanakkora, tekintve, hogy a szénné tuningolt procik is 8-10 évig is mennek, de addigra úgy is elavulnak, szóval a 20 éves élettartamot (saccolok, lehet, hogy több is menne) minden proci bírja, de amúgy sem mennek folyamat maxon. Kivéve szerverekben, jó példa a 771-es xeon, ami a mai napig vígan megtoldja egy core2 szériás gép életét, hiba nélkül, tuninggal is akár (jó lapban).
    A gond inkább a vga-val lesz sok év után, mivel a folyamatos melegedés-lehűlés előbb-utóbb megöli az apróbb forrasztásokat, ez jellemzően szériától és hűtéstől függően akár 7-8 év, amikorra szintén tök elavulttá válik. Értelmes hűtés, jól szellőző ház persze alap, anélkül amúgy is megfőne a cucc...
  • Kongy
    #3188
  • caps lock
    #3187
    Mert kímélni akarom. Nem mindegy hogy 100%-on pörög a rendszer órákon át vagy csak félgőzzel. Azért hogy valamivel folyékonyabbnak lássam a képet nem fogom maxon járatni. Kevesebb áramfelvétel, kevesebb hőtermelés és persze kevesebb fps, de cserébe hosszabb élettartam.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.11.12. 09:01:54
  • Jim Morrison
    #3186
    (őszinte érdeklődés)
    miért zavar hogy kihasználja az erőforrásokat? helyette meg beáldozod a 60fps-t. Ha már van egy jó géped akkor erdemes lenne kihasználni :)
  • caps lock
    #3185
    Valamivel talán jobb mint az Origins. i5 8400, gtx1060 alatt medium grafikán, 1080p-ben megvan a 60 fps. Viszont hajlamos megint százon pörgetni a procit, a videókártyát szintén. Én az fps limitet beállítottam 30-ra, így már csak 40-50%-os a terhelés. Memóriából is bőven megeszik nyolc gigát.
  • szabii98
    #3184
    Valaki aki próbálta mondja már meg, mennyire optimalizálatlan az új AC?

    A Ryzen 5 1500X-em mellé van egy GTX 950-em, de elvileg az Origins is inkább CPU-heavy játék volt.
  • Coolfire
    #3183
    Hú a krekkvacss igen le van most maradva,viszont a mémek kurvajók.:)Na gyűjtsük be őket akkor.:D
  • Coolfire
    #3182
    Híjnye..ezért minden elismerés jár neki,hiszen a leggenyóbb kombót törték fel-denuvo+vmprotect+uplay.
  • drop
    #3181

    Although most mi lesz feltörték a 2 játékot is remélem bírod idegekkel,szerintem most iszik a denuvos haverokkal a kocsmába XDXD
  • Nirz
    #3180
    viszont hitman 2 állítólag nem is müködik csak a bevezető misszió...
  • Nirz
    #3179
    jövöhéten legkésőbb gonodlom meglesz :D
  • Ironman2
    #3178
    Jöhet akkor a tumbréder.
  • trabantos82
    #3177
    Úgy látszik felpörögtek az események.:D
    Kár, hogy minden időmet lefoglalja a Tetris bajnokságra készülés és most nincs időm mással játszani.. Azt mondjuk nem tudom, hogy hol és mikor rendeznek ilyen bajnokságot, de azért készülök rá, hátha egyszer a semmiből előbukkan egy ilyen verseny és végre mérkőzhetek.:D

  • Nirz
    #3176
    Assassins.Creed.Odyssey-CPY :DDDD
  • Nirz
    #3175
    szuper