4498
  • lonvard
    #3374
    Hát de nem tudják a kiskalózok. :) 1 hetet türelmesen várnak, szívják a fogukat nézve a gameplay videókat. Aztán eltelik még egy hét, akkor elkezdenek morogni, aztán a harmadik hétre garantáltan elbizonytalanodnak, hogy ez most jövő héten jön ki, vagy csak 3 hónap múlva? És akkor egy részük nem veszi meg, másik részük meg megveszi, mer türelmét vesztette. :)
  • Caliph
    #3373
    de most ha tudnád hogy van ilyen megállapodás a kiadók és crackerek között hogy baszomalássan 4 hétig nem adják ki a frissen megjelent gamet,akkor a kiskalóz négyhétig nyugodtan vár,hogy majd úgyis jön ,minek megvenni...nem nyerne vele senki :D max a türelmetlenebb fajta idegelné magát hogy még nem tud ingyen tolni egy új gammával...btw a tavalyi évből nem tudnék mondani 10 címet ami megéri a pénzét :D jó ebben nyilván olyan is van,amit a stílusa miatt nem én nem játszanék de másnak meg aranyat érhet...
  • Kongy
    #3372
    +1
  • lonvard
    #3371
    Ó, te kis winner. :)
  • lonvard
    #3370
    Többen fogják megvenni, mint 1-2 napos törésnél, főleg ha nagyon jó játék, és bizonytalan, hogy mikor lesz rá törés. És mondjuk két hét után már bizonytalan.
  • scomcomputers
    #3369
    Tudom,csak hát ez volt az első kör..utána az jön...
  • Nirz
    #3368
    Crackwatch az jobb forrás
  • scomcomputers
    #3367
    [email protected]átok már abba,belépek azt hiszem jött valami csoda annyi az új hsz...oszt kiderül ,hogy néhány loser vitázik a semmin...
  • hapi
    #3366
    Ha soha nincs törés hozzá akkor sem veszem meg. Soha semmilyen mobilos szart se, boostot se, semmilyen mainstream szart soha nem vennék meg. Aki elkezdte venni a dlc-ket azokat meg fojtanám, mert miattuk szűntek meg a valós kiegészítők, amiknek volt értelmük. Csak olyan dolgokat vettem meg amikről sztem nem is hallottatok soha. (thea 2, natural selection 2, 7 days to die, stb) Ezeket viszont full áron akár többet is hogy támogassam azt aki sztem újat és jót alkot.
  • grebber
    #3365
    LOL neked a fejed is telebeszélték a kiadók..ez baromság faszság hülyeség hazugság.

    Attól hogy 3 hétig nincs törés a warezos nem fogja megvenni egyik se..
  • REALista
    #3364
    Mindenki hülye csak te vagy helikopter...:D
  • lonvard
    #3363
    Nem azért fizetnek, hogy ne törjenek, hanem hogy ne rakják ki a közösbe egy meghatározott ideig. Azon is rengeteget nyernek, ha 2-3 hétig nincs törés a játékhoz.
  • ntex
    #3362
    Hagyd már ezt az összeesküvés elméletet :) Fizetni crackereknek sosem fog senki azért hogy ne törjenek, akkor inkább egyszerűen megkeresnék őket és lecsukatnák, és még ők fizetnének...
  • lonvard
    #3361
    Régebben szinte akkor csapták ki a tört verziót, hogy kijött a játék. Volt hogy már előtte. El tudom képzelni, hogy van egy olyan hallgatólagos megállapodás a feltörő csapatok közt (eseteleg valami sötét üzleti megállapodás a kiadókkal), hogy visszatartják a tört verziót, megállapodástól függően 1-2-több hétig. Mert egyszerűen nem szabad kibaszni a kiadókkal és fejlesztőkkel olyan szinten, hogy a játék megjelenésére időzítenek.
  • grebber
    #3360
    Nem csak hirdetem az igét hogy a game wareznak 0 értelme
  • REALista
    #3359
    Most buksisimogatásra vársz vagy mi?:)
  • grebber
    #3358
    Nekem is... és ehhez nekem nem kell warez.
  • Nirz
    #3357
    Nekem ingyen kellenek játékok csak és van egy jelentős réteg aki hasonlóképp gondolkozik , tehát a warez nem halott hanem él és virul.
  • lammaer
    #3356
    Szerintem tájékozódj kicsit, egetverően nagy hülyeséget mondtál ebben az esetben....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.02.16. 20:52:17
  • grebber
    #3355
    Ja szerintem is szar hulladékok ezek..

    Total War Warhammer
    Black Mesa
    Event[0]
    Layers of Fear: Masterpiece Edition
    The Witness
    Dirt Rally
    Inside
    Turning Test
    Stellaris
    Maize
    Ashes of the Singularity: Escalation
    Dark Souls 2
    Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
    NBA 2K17
    Pillars of Eternity
    Killing Floor 2
    Rise of The Tomb Raider
    Shadow Tactics: Blades of the Shogun
    H1Z1
    Quantum Brake
    Warhemmer 40K Dawn of War 3
    The Long Dark
    Civilization VI + két db dlc
    Dark Souls 3 + Ashes of Ariandel DLC
    Deus Ex: Mankind Divided
    GOD EATER 2: Rage Burst
    Mafia III + Mafia III: Sign of the Times
    Lara Croft Go
    Outlast 2
    RUINER
    Kerbal Space Program
    Dead Rising 4
    Destiny 2
    Styx Shards of Darkness
    Yooka-Laylee
    Hearts of Iron IV
    Blackwake
    Portal Knights
    Conan Exiles
    Kona
    Pathologic Classic HD
    Sudden Strike 4
    The Surge
    Sniper Elite 4
    Little Nightmares
    Darksiders II Definitive
    Overwatch
    The Hitman Complete Season One
    Hollow Knight
    7 Days to Die
    The Dwarves
    METAL GEAR SOLID V: The Definitive Experience
    Cities: Skylines + After Dark DLC
    Seven: The Days Long Gone,
    MGSV: GROUND ZEROES
    Zombie Army Trilogy
    Project Cars 2
    Just Cause 3 XXL
    Yakuza 0
    The Division
    Sniper Elite 3
    + Kingdom Come: Deliverance FREE (ha újból előfizettél 3 hónapra)

    Abszolút nem rossz játékok főleg biznisszel ingyen
  • ntex
    #3354
    Milyen bundlekról beszélsz am? A sok szemétről amiben "jobbnál jobb" semmitmondó indie játék van ami ingyen sem kéne?? Értelmes humble bundle amire azt mondanám hogy megvenném, nem is tudom mikor volt...
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.02.16. 20:23:48
  • grebber
    #3353
    A warez már évek óta haldoklik.. már csak az nem tért át eredeti játékokra aki soha nem is akart vagy akar...Mai bundle világban felesleges..tényleg csak a türelmetlenek játékszere.
  • trabantos82
    #3352
    Nem mondom, hogy biztos így van, de nem lepne meg ha tényleg így lenne. Manapság azért elég sokan megkérdőjelezik hackerek elszántságát, ami azért nem meglepő. Erre jó példa, hogy PS4-en is köztudottan már régóta vannak olyan exploitok a hackerek birtokában, amik jóval újabbak mint amit megosztottak a jónéppel, csak egyszerűen nem adják ki, pedig mutattak róla videót is működés közben, csak visszatartják valami okból.. Ha minden igaz már 6.xx fw-nél járnak. Amúgy ha emlékeztek még 3DM-nek is volt ilyen videója a Rise of the TR-ról meg a Just Cause 3 törésről PC-re, csak aztán valamiért sosem jöttek ki ezek a törések tőlük, vajon miért...

    A mi a PC-t illeti, szerintem egyik hardvergyártó cégnek sem érdeke, hogy teljesen megszűnjön a warez, főleg azért, mert sok olyan emberke van (én is ebbe tartozom) akik szívesebben adnak ki nagyobb összeget egy VGA-ra annak tudatában, hogy a játékok nagy részét ingyé tolhatják vele. Hogy ez helyes vagy sem, abba most inkább ne menjünk bele, de nem tartom kizártnak, ha nem lenne sok ilyen ember még nyugaton is, akkor talán drasztikusan meg is csappanna a csúcs VGA-k iránti kereslet. Meg persze lehet azt mondani, hogy akinek van pénze több százezres kártyára annak nem gond játékot is venni, igen ez valahol igaz, de azért lássuk be, hogy a valóság azt mutatja, hogy a legtöbb ember még filléres kis dolgokon is szeret spórolni, nem hogy a játékokon, amik azért elég drágák..

    Tehát én elképzelhetőnek tartom, hogy vannak olyan titkos csatornák amin keresztül ezekkel a hackerekkel kommunikálnak és az is lehet, hogy van valamilyen titkos egyezség is köztük, hogy egyes játékokat mennyi időn belül nem törhetik fel stb.. Tudom ez is kissé elborultnak hangzik, de engem nem lepne meg, ha lenne tényleg ilyesmi. Na meg ma már ott a bitcoin, amivel teljesen lenyomozhatatlan kifizetéseket lehet intézni.
  • grebber
    #3351
    Újabb ember aki még hisz a mesékben hogy a kiadók fizetnek a hekker csapatoknak csak ne törjék fel a szarjukat.. IGEN BIZTOS hogy így van ..Azért mennek pár %-ért másik storeba hogy több legyen a zsebükbe de neked majd fizetnek hekkereknek..ébredj már fel.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.02.16. 18:30:56
  • trabantos82
    #3350
    Ugyan, felejtsétek el ezt a hány hét-hónap kell a töréshez dolgot. CODEX,CPY már rendelkeznek olyan ismeretekkel a denuvo terén, hogy max. pár nap alatt törni tudnának mindent, verziószámtól függetlenül. Rég másról szól ez már.. kőkemény üzlet áll emögött is..
  • darkstreet89
    #3349
    Resident Evil 2 is az használta, az is 1 hét alatt feltörték és ezt is. Ha marad a tendencia, akkor lehet párnap és itt vannak, különböző csapattól. Viszont a Far Cry a csillámf**lámás dolgával, nálam egy letöltést se ér meg (már csak árnyék önmagának).
  • caps lock
    #3348
    Kíváncsi vagyok vajon a Metro vagy a Far Cry törése jön előbb? A CPY megossza erőit és egyszerre dolgozik a két címen, vagy valamelyik prioritást kap? Mindkét játék az 5.5 védelmet használja, ugyanúgy mint az Ace Combat, ami 13 napig bírta. Lehet hogy két héten belül mindkettő fel lesz törve, vagy hamarabb, de egy hónapon belül biztosan.
  • kjhun
    #3347
    Ace.Combat.7.Skies.Unknown-CPY
  • darkstreet89
    #3346
    JUMP.FORCE-CODEX
  • darkstreet89
    #3345
    JUMP.FORCE.Ultimate.Edition.Cracked-3DM

    Annyira nem Denuvó,de gondolom volt aki várta, így EU megjelenés előtt lehet csapatni (EAC volt rajta).
  • NEOreg3
    #3344
    Yakuza 0 beta patch v3-on nincs már denuvo
  • NEOreg3
    #3343
    Resident.Evil.2.Crackfix-CODEX
  • Nirz
    #3342
    Steam fan? :S
  • scomcomputers
    #3341
    Én megvettem olcsón,de a Metrót azt skip-peltem,pedig nagyon akartam...
  • Nirz
    #3340
    Szuper, csak egy hetet kellett várni :D. Pc áldása minden ingyen.
  • darkstreet89
    #3339
    Megint szívás lesz, a gyorsaságból...
    Valószínűleg az Ace Combat 7: Skies Unknown is jönni fog így akkor.
  • NEOreg3
    #3338
    Resident.Evil.2-CODEX
  • NEOreg3
    #3337
    Hitman.2.Update.v2.13.0-PLAZA

    leszedték róla a denuvót
  • NEOreg3
    #3336
    ha a g2a-s árus a kulcsát lopott bankkártyával vette, akkor a többit mindenki képzelje hozzá...
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2019.01.29. 10:19:03
  • Zs0lt1
    #3335
    Dehogy lenne ő az első. Én is hallottam már több esetet ezzel kapcsolatban. Egy haverom a Division egyik kiegjét vette annó a g2a-n és egy idő után letiltották, vehette meg normál forrásból újra.