4498
  • NEOreg3
    #3414
    az nem scene release volt, szóval "nem létezett"
  • trabantos82
    #3413
    Dragon Ball Fighter Z? Azt a Buksi már féléve feltörte. Codex-éknek ennyire nincs min dolgozniuk?:)
  • NEOreg3
    #3412
    ubisoft játék, na vajon mi lehet rajta?
  • Mikiller
    #3411
    A Trials Rising játékon milyen védelem lehet, hogy még nincs kint?
  • NEOreg3
    #3410
    Dragon.Ball.FighterZ-CODEX
  • NEOreg3
    #3409
    Life.Is.Strange.2.Episode.2.Rules-CPY
  • lonvard
    #3408
    Pontosan. Nem tudnak olyat lépni, hogy ne legyen nyilvánvaló a sötét paktum! Alex Dyatlov fiatal egyetemista rájött erre egyébként még az 50-es években, aztán egy napon szervezett egy kisebb lan-partyt a barátaival, és aztán furcsa körülmények közt haltak meg. Az egyik ismerősöm szerint az Ubisoft küldte rájuk a bérgyilkosokat. Szerintem is.
  • lonvard
    #3407
    :-D
  • alma2
    #3406
    mondanam, hogy annyira otvar, hogy senkinek nem keltette fel az erdeklodeset, hogy feltorje, de gondolom az igazsag itt rejlik...
    steam
  • trabantos82
    #3405
    Erről a játékról nem tudjátok véletlenül, hogy milyen védelem van rajta? Már decemberben kijött PC-re, de tudtommal még nincs belőle tört verzió.



    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.02.22. 22:36:33
  • scomcomputers
    #3404
  • darkstreet89
    #3403
    Far.Cry.New.Dawn-CODEX
  • darkstreet89
    #3402
    Anthemtől nem kell sokat várni, egy always online játék (vagy megveszed, vagy elfelejted). :)
  • trabantos82
    #3401
    A Handball ugyan kinek kéne úgy őszintén? Legfeljebb az erősen mazohista embereknek.

    Amúgy a Far Cry New Dawn-t és az Anthem-et is 0.- árasíthatnák már. :)
  • lonvard
    #3400
    Az pedig egy tipikus hosszútávú megállapodásnak tűnik. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.02.21. 11:34:01
  • NEOreg3
    #3399
    a Handball 17 lassan 2,5 éve nincs feltörve

    ilyen hosszú megállapodást egyetlen kiadó sem kötne a crackerekkel, mert rengetegbe fájna eddig visszatartani a törést

    ebből KIZÁRÓLAG egyetlen dolog következhet: A CODEX és CPY csapat tagjai valójában Handball 17 fejlesztők, akik érthető okokból nem akarják feltörni a saját játékukat!
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2019.02.21. 10:39:13
  • scomcomputers
    #3398

    Kérdezd meg tőle,hogy a repülők az égen miért húznak csíkot...tuti mérgeznek bennünket....
  • lammaer
    #3397
    Ha korán rakják ki, az a bizonyíték a sötét paktum létére.
    Ha későn, akkor meg az...

    NAGYON ravaszak, de te mégis le tudod buktatni őket. Szóval TE vagy a legravaszabb! Örülök hogy velünk vagy, nem ellenünk, el se tudnám képzelni mi történne a warez scenevel ha egy olyan mastermind mint te átállna a kiadók oldalára.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.02.21. 09:09:18
  • scomcomputers
    #3396
  • grebber
    #3395
    Jól tudod
  • Although
    #3394
    Nem törik ha jól tudom megkerülik a denuvo meg foltoz.
  • grebber
    #3393
    TE már csak tudod...
  • lonvard
    #3392
    Neem!
  • ntex
    #3391
    Vagy csak szimplán ennyi ideig tart nekik feltörni miután rájöttek a metódusára...
  • lonvard
    #3390
    5 nap után rakták ki. A Residentet 6 nap után. Látjátok az összefüggést? Én sem. De persze nem tehetnek ki mindent egy napon, hiszen akkor gyanús, tehát 5 nap után rakhatják ki, és akkor ez azt jelenti, hogy ami játékot 5-365 nap között raknak ki a közösbe, az igazolja, hogy a kiadók és feltörők közt sötét üzlet köttetett. A legpiszkosabb üzlet a Mad Max játék alatt futott, hiszen azt vagy két év után rakták ki. :D
  • Nirz
    #3389
    éljen :D
  • trabantos82
    #3388
    A Crackdown első része Xbox 360-on egy nagyon jó kis játék volt. Magyar szinkront is kapott a játék, ami rengeteget dobott a hangulatán nekem.:) Aztán a 2. részt már valami irtózatosan elcseszték. Erre a 3.-ra kíváncsi vagyok, hogy mennyire hozza vissza az első rész hangulatát.
  • scomcomputers
    #3387
    "Ruined Ruski books pew-pew!!! "
  • scomcomputers
    #3386
    Metro.Exodus-CPY

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.02.20. 15:35:08
  • Kongy
    #3385
    Hát ez az ipari hulladék még ingyen sem kéne :D:D:D
  • darkstreet89
    #3384
    Ace.Combat.7.Skies.Unknown.CRACKFIX-CPY
  • darkstreet89
    #3383
    Crackdown.3-CODEX

    Protection: Microsoft + Arxan
  • trabantos82
    #3382
    Nekem ez a Yakuza széria kb. olyan kezd lenni mint annó volt a Dinasty Warrior játékok. Nem egy műfaj, de abból is évente jött ki egy újabb rész, de egyik része olyan volt mint a másik, semmi különbség nem volt a játékmenetben se és úgy semmiben, annyi volt esetleg, hogy az újabbnak kicsit szebb volt a grafikája az előzőnél, de meg nem tudtam volna mondani, hogy melyik résszel játszom éppen.. A Yakuza játékokkal is hasonlóan vagyok.
  • Ironman2
    #3381
    Igen,most olvasom én is!!

    Itt a lista:

    https://rpcs3.net/compatibility
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.02.20. 00:43:57
  • ntex
    #3380
    Jah valóban elfuttat már pár játékot, de sok még mindig játszhatatlan :) Még kell neki 1-2 év minimum.
  • Ironman2
    #3379
    Van az RPCS3 emulátor,rengeteg Ps3-as játék fut már PC-n is!!

  • Nirz
    #3378
    Nekem ujdonság ez is, konzol nincs. Szóval örülük a 0-ra kellett vagy 4 hónapot várni ez jó kis meglepetés, régi szép időket idézi mikor hamarabb nyomtuk törttel mint akik megvették , bárcsak ez lenne megint a standard :D
  • grebber
    #3377
    Hirtelen milyen lett a pc-re való kiadás is....Egyszer már valamelyik csöves cég nagy ps címet adhatna ki pc-re.. Mondjuk akármelyik gran turismo jó lenne... De régi ps3-as klasszikusok mind egytől egyik.
    Vagy a ps5-re a csövesgec* sony megoldhatná a visszafelé kompatibilitást..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.02.19. 19:34:30
  • bazccka
    #3376
    Hiányzott ez, mint rákosnak az éc.
  • Nirz
    #3375
    Yakuza Kiwami feltörve