4498
  • lammaer
    #3334
    Érdekelnének a részletek mert ő lenne az első.....
  • scomcomputers
    #3333
    Szerintem is, te engedd el ezt dolgot és vedd meg 19k-ért jobban jár mindenki...
    Fejezzük be itt ezt az OFF-ot!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ....látom te nem nagyon vágod a dolgokat,de hát nem lehet mindenki olyan szép és okos mint én....,csak annyit,hogy mi van ha az ő gépén(AMD-s) aktiválja a kupont és elküldi neked a kapott játék kódot,amit te aktiválsz a saját fiókodra(steam),ennyi röviden...így csinálják,én is vettem már így több játékot is,és veszek is még...


    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.01.28. 21:48:42
  • trabantos82
    #3332
    Ez az AMD Reward-os megoldás is elég érdekes.. Ezeket elvileg nem is lehetne újraértékesíteni, de ugye a magyar találékonyság...

    De azt írják, hogy az ilyen kódokat csak AMD kártyás gépeken lehet aktiválni, úgyhogy nálam ez sajnos kilőve.:)
  • scomcomputers
    #3331
    De pörögtök a semmin...
    Itt nézzetek szét....
  • ntex
    #3330
    Én már hallottam, PH-n PUBG vagy GTA V topicban is volt nemrégiben egy eset, ugyanúgy random elvették a Steam könyvtárából a srácnak a G2A-n vásárolt játékát.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.01.28. 16:06:29
  • alma2
    #3329
    ja. bocs kevertem a szezont a fazonnal.
  • lammaer
    #3328
    Hát, én még soha senkiről nem hallottam hogy ilyen történt volna vele.... pedig kérdezősködtem jó pár fórumon...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.01.28. 14:06:49
  • alma2
    #3327
    hat, ha 12600 ert lattad most meg 14 436, akkor van itt susmus :)
  • trabantos82
    #3326
    Itt néztem, bár eléggé ingadoznak az árak úgy látom: RE 2 PC dobozos
  • alma2
    #3325
    van ahol olcsobb valamennyivel.
    De nem a dobozos verzioval versenyeznek, hanem a steames arral, ott meg eg is fold a kulonbseg.
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-resident-evil-2-cd-key-compare-prices/

    nem tudom hol nezted, de ez sem a jellemzo magyar ar...
    https://www.arukereso.hu/jatekprogram-c3255/capcom/resident-evil-2-pc-p415152781/
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2019.01.28. 11:58:15
  • trabantos82
    #3324
    Az a G2A is egy mekkora lehúzás te jó ég.. Kíváncsiságból megnéztem mennyi ott legolcsóbban a RE2 PC-re. 12.600.- HUF, magyar boltban dobozosan meg már lehet találni 14 ezerért i is. Nem tudom más hogy van vele, de nekem az a 1400.- Ft különbözet nem ér annyit, hogy kétes forrásból származó kódot vásároljak, amit esetleg be is vonhatnak ha éppen úgy van kedvük.
  • NEOreg3
    #3323
    ez nem az új RE2 remake, hanem a 7-ről leszedték a denuvót:

    Resident.Evil.7.Biohazard.Gold.Edition-PLAZA

  • Kongy
    #3322
    Jobbnál-jobb exklu játékok... ?
  • TomStorm
    #3321
    Főleg ami az utóbbi 1-2 évben volt:))
  • TomStorm
    #3320
    Azokat meg is tarthatják:D
  • TomStorm
    #3319
    +1
  • grebber
    #3318
    Sony-nál van jó sok ilyen
  • Nirz
    #3317
    4 hónapja. Manapság már alig létező fogalom a konzol exkluziv
  • darkstreet89
    #3316
    Igen, tavaly szeptemberben.
  • Prof William
    #3315
    Ez kijött Pc-re? Nekem Ps4-re van meg.
  • darkstreet89
    #3314
    Valkyria.Chronicles.4-CODEX
  • trabantos82
    #3313
    Amikor az FCKDRM Hitman 2 törése kijött, érdekes módom a CPY utána szinte rögtön bekapcsolódott a release-elésbe, pedig előtte hónapokig nem adtak életjelet magukról, ez is igen furcsa egybeesés, hogy ha már ők is birtokában voltak korábban az 5.2 törés a tudásának, akkor miért nem álltak elő vele hamarabb..? Azért ez elég gyanús.
  • Although
    #3312
    Egész biztos mindenki kilóra meg van véve mert nem úgy alakulnak a dolgok ahogy elképzelted ? :)
    Értelmezhetnéd azok írását akik értenek hozzá a denuvot nem törték fel, megkerülték a Denuvo meg foltoz. Ez a feladata eljusson oda a védelmét ha jól értem a 64 különböző hatványain is hónapokig tartson feltörni. Ellenfeleik ezt értelmezték és megnézték hol lehet kikerülni. Aztán a többi már elképzelés mennyire engedik tökéletesnek lenni, hiszen ők sem akarják, hogy csak páran vegyék meg a játékot akik készítik. A franciákon látszik ők nem akarják, hogy törhető legyen. Ugye az Ubi.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.01.22. 19:28:03
  • trabantos82
    #3311
    Dehogy lesz... CPY, CODEX, ezek mind lefizetett korrupt bagázs. Denuvo bácsiék kilóra megvették őket már rég.. Szerinted mért ilyen semmirevaló szhar DLC-ket, meg update-eket törögetnek? Mert ezekkel nem okoznak kárt a kiadóknak.;) SOULCALIBUR.VI.Update.v1.10 update is már több hónapja jelent meg és az, hogy csak most adták ki törve codexék azt igazolja, hogy már rég feltörték, csak nem tették közé, és ez már a sokadik ilyen esetük.. Amúgy ez a jelenség egyre gyakoribb a warez világában sajnos, sok fórumon írnak róla, hogy valaha nagy rangú hackerek átálltak a másik oldalra és ma már a Denuvo-nál dolgoznak. hiába, a pénz nagy úr és a hacker ma már nem a dicsőségért dolgozik mint régen, mert abból nem tudna új autót venni, meg eltartani a családját, stb..$$$

    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.01.22. 16:13:20
  • jarlaxxe
    #3310
    Ha megint lesz új verzió a denuvoból akkor az inkább megint hónapok lesznek nem hetek.
  • caps lock
    #3309
    Nem gond, most hogy a CPY visszatért valószínűleg napokon belül lesz hozzá törés. Pár hét alatt megcsinálták a tavalyi összes tripla AAA címét.
  • grebber
    #3308
    Metro Exodus is ezzel jön
  • NEOreg3
    #3307
    SOULCALIBUR.VI.Update.v1.10.incl.DLC-CODEX
  • NEOreg3
    #3306
    Life.Is.Strange.2.Episode.1.Roads-CPY
  • NEOreg3
    #3305
    Mutant.Year.Zero.Road.To.Eden-CPY
  • Nirz
    #3304
    telitalálat, érdektelen
  • grebber
    #3303
    Nem győzhettek meg ha warezolod
  • caps lock
    #3302
    Uborkaszezon lévén jobb mint a semmi. Nem izgat a történet, csak adjanak egy fegyvert a kezembe, meg legyen külső nézetes és engem meggyőztek.
  • grebber
    #3301
    Ez inkább egy multis coop móka olyan singlevel mint a left 4 dead = hányadék...
  • caps lock
    #3300
    Egyáltalán nem hallottam erről a játékról, ez most meglepetés volt a kellemesebb formából. A videók alapján olyan mint egy Uncharted klón, Indiana Jones stílusban zombikkal megspékelve. Tetszik, ki fogom próbálni.
  • scomcomputers
    #3299
    Strange.Brigade-CPY
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.01.12. 07:17:40
  • NEOreg3
    #3298
    Monster.Hunter.World.UPDATE.163956-CPY
  • grebber
    #3297
    Igen a Play Anywhere címek erről szólnak. Xboxon is és pc-n is tolhatód őket. Ha boxot nézem 15.000ft-ért 1 éves élőfizu nevetséges ár kb 200játékért...Főleg hogy ms elég sok 0 day cumot belerak és erőltetni fogja ezt a későbbiekben is.
  • trabantos82
    #3296
    Ez elég jó dolognak tűnik. Ha vennék Xbox-ot akkor azon is és pc-n is tudnám ezeket játszani amíg az előfizetés tart?
  • grebber
    #3295
    Ha a pc-s szekció érdekel akkor ezek elérhetőek a 200ft-os jelenlegi havi díjjal:

    Game Pass Play Anywhere Game List Tehát 200Ft befizetése után ezeket mind tudod pc-n is játszani 1 hónapon keresztül.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.12.18. 07:08:00