4498
  • grebber
    #3454
    Szerintem ezek 4K-ra vonatkoznak..oda meg valóban kell a kraft sőt
  • trabantos82
    #3453
    TEKKEN.7.Ultimate.Edition-CODEX

    Ebben már benne van Negan?
  • Nirz
    #3452
    Hasra ütöttek szerintem , pl egy heavy rain hogy igényelhet gtx 1080-et, max akkor ha gány port lesz
  • Ironman2
    #3451
    Az ajánlott videókártya gtx1080! Szóval azért kell hozzá hardver ha valaki teljes pompájában akarja élvezni.De amúgy nem vészes,mert gondolom az Unreal4-es motor lesz alatta mindegyiknél.Az meg közepes beállításokon is szépen elmegy a régebbi hardvereken is.
  • trabantos82
    #3450
    A Detroit kivételével a többit volt szerencsém végigjátszani még PS3-on. Jó játékok, viszont eléggé réteg műfaj. Akik az intenzívebb akció játékokhoz vannak szokva, nekik nem biztos, hogy bejön ez a stílus. Kb. mint egy játszható film. PC-re bizonyára grafikailag jócskán felturbózott formában jönnek majd.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.03.25. 04:55:08
  • Ironman2
    #3449
    De azt is nyilatkozták hogy nem lesz több exklúziv oda,csak ennyi,aztán majd kiderül!

    LINK
  • Ironman2
    #3448
    LOL
  • Nirz
    #3447
    Konzolok halottak már alig van rájuk vmi exkluziv
  • caps lock
    #3446
    Ha már van gépigény talán a megjelenés sincs messze. Mindenesetre az év meglepetése számomra ez a hír, és még eggyel kevesebb ok hogy konzolt vegyek, ami számít előbb utóbb jön PC-re is (vagy nem )
  • Ironman2
    #3445
    A Detroit: Become Human, a Heavy Rain és a Beyond: Two Souls is PC-re költözik, méghozzá exkluzívan az Epic Store kínálatába.

    Gondolom mindegyiken Denuvo is lesz!

    https://www.pcguru.hu/hirek/detroit-become-human-megtudtuk-a-gepigenyt-is/48330
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.03.24. 14:23:05
  • NEOreg3
    #3444
    Monster.Hunter.World.Update.v166925-CODEX
  • Kongy
    #3443
    Sekiro.Shadows.Die.Twice-CODEX
  • lammaer
    #3442
    Akkor kb egy korosztály vagyunk (még én is tanultam oroszt általánosban).

    Mindegy, van google translate, azzal egész jól el lehet navigálni. Hálistennek már nem kell kézzel szótárazni mint régen :)

    A lényeg hogy félreértetted a cikket, pont hogy JÓ hír hogy az a csapat csinálja a portot. Elvben. Azt majd kiderül.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.03.14. 15:41:28
  • trabantos82
    #3441
    Oroszul tanultam. Angolul nem sok szót ismerek.
  • lammaer
    #3440
    Angolon egy kicsit dolgozz, az általad linkelt cikkben ilyesmi van:

    "created by an experienced Polish team"

    "Warsaw-based QLOC has prepared PC ports of many high-profile titles, such as DMC Devil May Cry, Dragon's Dogma: Dark Arisen or Dark Souls: Remastered. The team also created ports for the last fighting game from NetherRealm Studios – Injustice 2"
  • Vincentcloud
    #3439
    Gondolom az angol nem erősséged, ott van hogy eddig milyen játékok portjában vett részt.
  • trabantos82
    #3438
    Ez kicsit OFF téma, de aki hozzám hasonlóan várja az Mortal Kombat 11-et annak van egy nem túl jó hírem, mivel a PC-s változat portolását egy noname lengyel csapat fogja végezni, így lehetséges, hogy a minőséggel lesznek majd kisebb-nagyobb gondok, de sajnos ezt már az X-nél is megszokhattuk: link

    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.03.13. 15:55:48
  • NEOreg3
    #3437
    F1 2018 v1.16 DRM-FREE LEAKED
  • lammaer
    #3436
    Annak eldöntésére hogy az embernek bejön e, illetve single playerezésre szerintem megfelelő (bár pont most volt free weekend). SAjnos nem frissítik vmi gyakran.

    Online játékra valóban alkalmatlan.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.03.12. 14:36:17
  • NEOreg3
    #3435
    már aki, nekem speciel ingyen sem kéne
  • Ironman2
    #3434
    Ezt inkább megveszik szerintem,minthogy a törttel kínlódjanak vele.
  • NEOreg3
    #3433
    Sonic.Mania.Update.v1.06.0503.incl.DLC-PLAZA

    denuvo törölve
  • NEOreg3
    #3432
    Yakuza.0.Update.v3.2-PLAZA

    denuvo törölve
  • NEOreg3
    #3431
    Conan.Exiles.Build.07032019.Crack.Only-DeltaT
  • trabantos82
    #3430
    RE 2 Remake-el kapcsolatban létezik olyan pletyka, hogy már a Resident 3 remake is majdnem kész van, csak várnak vele 1 évet mire piacra dobják. Mondjuk ez nem is lenne olyan hihetetlen. Valszeg ugyanazt az engine-t használják benne, csak pár új cutscene-t kell még hozzá legyártani.
  • grebber
    #3429
    Resident Evil 2, Metro Exodus , Devil May Cry 5 pedig elég jól mennek a kasszáknál ez csak azt bizonyítja hogy jók.
  • caps lock
    #3428
    Hát nem indult valami jól játékok terén az év, Resident Evil 2, Metro Exodus, Crackdown 3, Devil May Cry 5, mind denuvos cím, de egyik se lett valami nagy eresztés. Ha nem jönne majd a Sekiro hogy megmentse az évet, végeznék a videójátékokkal egyszer és mindenkorra. PC-re jó ha évente kapunk EGY olyan játékot ami szót érdemel.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.03.10. 10:03:02
  • trabantos82
    #3427
    Remélem majd az MK11-et is hamar megoldják, bár az azon kevés játékok közé tartozik, amit úgy is megvennék, már csak a multiplayer miatt is.:)
  • ntex
    #3426
    Köztudott tény hogy a denuvo rontja a játékok futási teljesítményét a gépeken.
  • NEOreg3
    #3425
    na ne, vajon miért írtam, hogy érdemes fenntartásokkal kezelni? egyébként nem tudni hogyan készült a két teszt

    tőle származik
  • caps lock
    #3424
    Ha nem ugyanolyan grafikai beállításokkal készült akkor nem ér semmit az összehasonlítás.
  • NEOreg3
    #3423
    lehet hogy kamu (nem ugyanolyan grafikai beállításokkal készült a két kép, photoshop, stb.), ezért érdemes fenntartásokkal kezelni ezt a képet, mindenestre ha valóban igaz, az nem vet túl jó fényt a denuvóra és/vagy a capcom programozóira

  • trabantos82
    #3422
    Állítólag a mission 2-én gyakran be crash-el, de biztos hamarosan jönni fog scene-ben is szerintem.
  • NEOreg3
    #3421
    Devil May Cry 5 denuvo mentes exe-je kikerült a netre
  • Nirz
    #3420
    Személy szerint én nem szeretem a dlc-ket, sokszor csak egyfajta cheat pack, ilyen olyan exkluziv fegyver vagy perk stb aminek használatával a játék nehézsége még lejebb zuhan
  • Orbancapitan
    #3419
    én sem értettem talán lesz benne offline
  • Kotomicuki
    #3418
    Azt azért tegyük hozzá, hogy manapság évente jó, ha egy olyan játék félbehagyott bug-halmaz jön ki, amiért pelenkáznod kellene magad, mert elcsöppensz, ha csak rágondolsz is...
    Míg 15-20 évet visszamenve az időben, sok jó játékot ki kellett hagynom, mert egyszerűen nem jutott rá időm, hogy foglalkozzak vele a megjelenésekor, mivel annyi volt a jól sikerült, tartalmas alkotás, hogy egyszerűen nem fértem hozzá a kiadásakor és valóban választanom kellett a jobbnál jobb címek között!
    Igaz, akkor még nem dühöngött ennyire a fosszuk ki a szerencsétlen vásárlónkat az eleve magas árszinttel, majd a játékáron adagolt DLC-özönnel, amik nélkül az "alapjáték" gyakorlatilag csak egy tutorial a HUD-hoz...
  • trabantos82
    #3417
    Valami P2P csapat jöhetne megint, hogy kicsit megmozgassák ezt az állóvizet ami most van. CPY+CODEX hol nekilendülnek dolgoknak, aztán meg hetekig, hónapokig sehol semmi.
  • darkstreet89
    #3416
    Ha always online a játék, akkor minek rakna rá egy 2x DRM-t, logikátlan és felesleges pénz kilökés (annyira nem hülyék ők se).
  • Orbancapitan
    #3415
    plusz úgy hallottam hogy az a kombó mellé jön még az alwaysonline is