4498
  • NEOreg3
    #3494
    egy percig ne hidd, hogy áremelés után ne lenne minden játékhoz ugyanannyi DLC , mint most

    valamelyik Call of Duty kezdte tán el, hogy az akkori 50 dolláros ár helyett 60 dollárt kért el a legújabb részért ás ugyanannyi DLC-t adtak ki hozzá, mint az előző 50 dolláros részhez
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2019.06.11. 06:47:51
  • grebber
    #3493
    Akkor a többség már rég előfizető lesz és nem vesz meg semmit kb
  • lwb
    #3492
    Teljesen hihető és támogatnám is. A játékok már ezer éve 60 dollárba kerülnek, teljesen figyelmen kívül hagyva az árak változását, pszichológiai okokból. De ez a 60 dollár valójában egy átbaszás, mert igazából a fejlesztők a lecsupaszított alapjátékot adják ennyiért és a maradék részeit dlc-ként vagy kiegészítőként később eladják neked pluszpénzért. Egészségesebb lenne egy áremelés, ha ez azzal járna, hogy nem lenne több ilyen rejtett költség, csak érdemi, extra kontent lenne innentől extra pénzért.
  • trabantos82
    #3491
    Hali.
    Követitek az E3-at? Idáig túl nagy bejelentések még ne voltak, de azért vannak érdekes dolgok már most is, pl. engem az a Marvel Avengers játék izgat leginkább jelenleg. akinek bejönnek az ilyen szuperhősös cuccok azoknak szerintem biztos tetszeni fog.

    Ez más téma, de szerintetek igaz lehet, hogy 10 éven belül akár 35-40 ezer Ft is lehet egy játék? Valami fejlesztő ipse mondta ezt. Engem mondjuk nem lepne meg, ha tényleg drágulnának a játékok, már így is egy csomó DLC-t meg kell venned, hogy a teljes játékot megkapd minden tartalmával együtt, így sajnos eléggé arra felé haladunk szerintem.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.06.11. 05:57:04
  • Danecay
    #3490
    Közben már ez is elérhető!
  • scomcomputers
    #3489
    Pontosan,ez egy fos...hol van az ID engine,kapott egy lebutított apex-et oszt kész...látom vennem kell egy konzolt ha tartalmat is akarok..
    Semmiköze a Rage-hez...inkább egy olcsó Mad-max port..
  • trabantos82
    #3488
    De jó, hogy ezt a Rage 2-őt nem vettem meg. Nekem így első próba után egy sablon lövöldének tűnik. Meglátszik, hogy Carmack-nak már köze nincs ehhez a játékhoz. Sajnos ez egy mai igényeket kielégítő közepes iparos munka, nem több annál.
  • dragonS26
    #3487
    szépen megy rage 2
  • scomcomputers
    #3486
  • NEOreg3
    #3485
    RAGE.2-CODEX

    bár a steames verzióra denuvót raktak, a bethesda launcheres verzióra nem
  • trabantos82
    #3484
    Jaja, patkányok mindenütt.. és jó élethűen lemodellezték őket..
  • Ironman2
    #3483
    Elég erős gyomor kell ehhez a játékhoz. :)
  • trabantos82
    #3482
    Megnéztem és ez tényleg nagyon hangulatos és a grafikája is nagyon szép. Egy hét múlva meg is jelenik.
  • scomcomputers
    #3481
    Ez tényleg jónak nézz ki..
  • Danecay
    #3480
    A közelgő megjelenésekből nekem leginkább ez a játék keltette fel az érdeklődésem: A Plague Tale: Innocence
  • trabantos82
    #3479
    Igaz és nem sokára itt az idei E3 és lehet, hogy egy csomó új dolgot ott mutatnak majd be.:)
  • lammaer
    #3478
    Szerintem manapság már nehéz követni hogy egyáltalán mi jelenik meg - steamen heti szinten jelennek meg olyan cuccok amiről még csak nem is hallottam hogy jön azt csak úgy megjelenik.

    Nekem még a "ki kéne már próbálni" listám is olyan hosszú, hogy az új megjelenésekkel szinte nem is foglalkozom... falloutra is csak most került sor ugye...
  • ntex
    #3477
    Ez egy nettó baromság. Ahogy lammaer is írta, valszeg csak adatokat lopnának a gépedről egy jó kis trójaival.
  • trabantos82
    #3476
    Az az igazság, még nem vettem meg egyelőre, de rajta van a listámon.:)
    Az MK11-et vettem most meg pár napja. Ez nagyon várós cím volt nekem:)
    Az idén várható címek közül úgy se sok van ami igazán érdekel. Talán a Rage 2 és az új Doom még amik úgy várósak nekem az idei felhozatalból.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.05.06. 16:23:24
  • lammaer
    #3475
    KIzárt dolog hogy BÁRKI idegent beengedjek a gépemre távoli eléréssel. Egy ruszkit meg végképp nem.

    Komplett hülye aki ilyenbe belemegy.


    Fallout76 hogy tetszik? (én pár napja kezdtem el... nekem az hozza amit sejtettem - kötelező internet elérést kérő single player játék. Kb egy az egyben egy feltupírozott FO4... ami végülis nem baj, csak miért nem sikerült belőle egy fasza MMOt csinálniuk...)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.05.06. 15:43:49
  • trabantos82
    #3474
    Sziasztok!
    Ezt a módszert valaki próbálta már?: http://antidenuvo.com/
    A leírtak szerint 1-2 dollárért aktiválják a ruszkik bármelyik új játékot. A hátránya viszont, hogy csak offline módban fog menni a játék és egy Windows újratelepítés alkalmával újra kell majd aktiválni. Én még nem próbáltam, de hallottam már róla pozitív véleményeket. Távoli hozzáférésen keresztül csatlakozna a ruszki a gépre és úgy aktiválná a cuccost. Mondjuk kicsit necces, hogy más turkálna a gépemben távolról... Gondolom bármit letudhat onnan kapni ilyenkor, vagy fel is tud rá olyat telepíteni amit nem kéne ugye..? Lehet egyszer egy teljesen üres szűz gépen kipróbálom majd. Úgy nagy kockázat nem lenne a dologban.
  • lammaer
    #3473
    Amennyire nekem lejött, a legnagyobb baj az az FO76-al hogy online lett.. mert kb single player szinten van, az onlineság igazából felesleges. Meg ugye hogy nincsenek benne emberi NPCk...
  • trabantos82
    #3472
    Köszi, így azt hiszem egy próbát megér szerintem is, és a videókból amiket láttam róla nekem egyáltalán nem tűnt olyan rossznak és a grafikája is egész szép szerintem. Amúgy is nagyon bejönnek az olyan tájak ahol játszódik.
  • scomcomputers
    #3471
    Én megvettem,nekem tetszik...ha a többi rész is bejött akkor ez is bejön,vedd meg bátran..
  • trabantos82
    #3470
    Sziasztok!
    tudom, nem éppen Denuvo téma, de a Fallout 76-ot érdemes lenne megvennem? Nagyon rossz kritikákat kapott a játék és sok helyen szinte már ingyen adják.:)

    Amúgy én elég nagy Fallout-os vagyok, főleg a 3-al játszottam legtöbbet. Szerintetek érdemes behúzni ezt is?
  • NEOreg3
    #3469
    Battlezone.Gold.Edition.v1.08.01.Crack.Only-DeltaT
    Planet.Coaster.v1.11.Crack.Only-DeltaT
    Shining.Resonance.Refrain.v1.00.1618.Crack.Only-DeltaT
  • Kongy
    #3468
    Nem hinném, hogy Salma Hayek szűkölködne anyagilag a pénzes férje nélkül. Neki nincs szüksége sugardaddyre, mint pl Vajna Timikének, mert ugye lerakott egy színészi karriert az asztalra.
  • trabantos82
    #3467
    Ezt mondjuk én se vágom. Egy olyan nagyhatalmú ország mint Franciaország pont nagyon rálehet szorulva a külső anyagi támogatásra...

    Amúgy ez a Salma Hayek is megéri a pénzét. Tuti Ő sem anyagi alapon választott.. á dehogy..
  • Ironman2
    #3466
    Pont én is ezen agyaltam a napokban,Selma Hayek férje úszik a milliárdokban,ő ajánlotta fel a legtöbb pénzt az újraépítésre,nagyon sok helyen meg éheznek a világban.Magyar városok is ajánlottak fel rengeteg pénzt,ha ilyen jól állunk anyagilag,akkor miért nem ránk költik?

    Bocs az offért,hozzatok létre egy Notre-Dame topikot!

    Egyébként meg Franciaország az egyik leggazdagabb ország a földön,a sok közül,szóval zsebből kivágták volna a felújítást.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.04.18. 17:54:39
  • Caliph
    #3465
    gyorsan össze is jött egy miliárd ercsi újraépíteni...az óceán meg úszik a műanyag szemétben,de nyilván óceán nem kell,csak 900 éves székesegyház. ha gebasz van majd imádkozunk :D
    bocs,off
  • lammaer
    #3464
    Dettó. Mostmár játszni is kéne velük :D
  • Danecay
    #3463

    Na akkor megy ez is a szintén ingyenesen bezsebelt AC: III és a Black Flag mellé :)
  • Ironman2
    #3462
    Az szép! Ezek után hogy leégett a Notre-Dame.Pont tegnap olvastam hogy lehet előveszik a játékot a felújításhoz,mert egyedül abban van nagyon részletesen kidolgozva a Notre-Dame,állítólag semmi tervrajz nincsen.Csak fényképek,és a játék alapján tudnak renoválni.

    szerk:Pont most olvasom,tényleg a Notre-Dame miatt lett ingyenes.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.04.18. 11:23:35
  • trabantos82
    #3461
    Assasins Creed Unity ma ingyenes Ubi Store-on. Gondoltam szólok.:)
  • Palinko
    #3460
    Sztem a ram kamu
  • grebber
    #3459
    Ennek tükrében szard le a ps4-et. Én is már kivárom a ps5 prot
  • trabantos82
    #3458
    Bocs az OFF miatt, de érdekes hivatalos infók jöttek ki a PS5-ről. Elvileg 8 magos AMD Ryzen proci lesz majd benne és 24GB DDR4 RAM, valamint Ray tracing kompatibilis AMD grafikus chip. Azt is írták, hogy már alapból SSD lesz a háttértár, úgyhogy jó gyors lesz az biztos. Kompatibilis lesz a PS4 játékokkal és az ára kb. 500 dollár lesz induláskor. Ha minden igaz 2020 végén lesz a megjelenése. Nem rég gondolkodtam egy PS4 Pro vételén, de lehet, hogy inkább ezt bevárom, ha tényleg jövőre érkezik.:)
  • NEOreg3
    #3457
    South.Park.The.Fractured.But.Whole.Gold.Edition-CODEX
  • trabantos82
    #3456
    Unreal engine 4-et fog kapni mind a három cím állítólag. Heavy rain még ps3-on is elég pofásan néz ki ami szemmel is. Kiváncsi leszek mit hoznak majd ki a grafikából egy új engine-el.
  • Nirz
    #3455
    1080p 60hz masterrace xddd