4498
  • trabantos82
    #3694
    Nem mondom, hogy most olcsón meglehet venni, végül is nem egy régi játék most se, de az érdeklődést már ilyenkor valamennyire azért alább hagy ennyi idő után és így már kevesebb is fogy belőle. Azt egy konzol boltos ismerősöm is mondta, hogy ha kijön egy új játék mindig az első pár hétben fogy belőle a legtöbb az előrendelésekkel, dlc-kel, stb-vel együtt. Utána már csak úgy csepereg az eladás, de vannak játékok amiket egész évben szinte ugyanúgy vesznek pl. a FIFA sorozatot. Ez PC-n is hasonlóan lehet mint konzolon szerintem. Régebben valahol olvastam is, hogy a denuvósokkal úgy kötnek szerződést a kiadók, hogy minimum 4 hétig ki kell tartania a védelemnek, mert akkor már sikeresnek tekinthető, de nyilván annak se örülnek ha később törik fel a játékukat, csak úgy már jóval kisebb az anyagi veszteségük mintha mondjuk day 1 törés lenne.:)
  • Ainz
    #3693
    Voidun 15k az ára a pre order bonussal együtt.
  • trabantos82
    #3692
    Első verzió kiadásának dátuma: 2019. szeptember 13.

    Ez a 1,5 hónap arra bőven elég volt, hogy az amúgy sem túl nagy hype lecsengjen a játék körül. Aki nagy Border rajongó az már úgy is megvette az első napokban-hetekben.. Ez kb. már az az időszak mikor már nagyjából tök mindegy, hogy törve van az adott játék vagy sem, mert ez azért mégsem egy Witcher 3, vagy GTA 5 kategória amivel még évek múltán is javában játszanak.. Az ilyen játékok anyagi értéke jóval hamarabb le is szokott esni.
    Az első 4 hét a csúcsidőszak akkor adnak el legtöbbet egy játékból és a legdrágábban. Onnantól már csak esik az értéke. Az influencerek max. 1-2 hétig tolnak egy új címet, mert akkor a legértékesebb.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.10.30. 16:15:05
  • JonasSandor
    #3691
    Ennyi volt a denuvója:D:D:D
    A star wars-nak is ez van rajta.
  • Zs0lt1
    #3690
    yaay \o/
  • NEOreg3
    #3689
    Borderlands.3-CODEX
  • Palinko
    #3688
    Nem olyan nagy történet ha megnézed sokszor pc-n is minimum meg maximum között nincs akkora eltérés, persze kiemerevített képben látszik, de játszva, elveszve a játékban sokszor annyira nem is lenyűgöző.
  • grebber
    #3687
    Mivel amit ott tolok pc-n szebb nem estem hanyatt tőle :) Amiért vettem game pass + pc-re soha ki nem adott xbox 360 visszafelé kompatibilis címek beszerzése..
  • trabantos82
    #3686
    grebber: Amúgy milyen a One X?
    Nekem sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni. Biztos szép grafikája lehet mivel a legerősebb konzol jelenleg.
  • trabantos82
    #3685
    Nekem az alap verzió kellene. A multiplayer annyira nem érdekel, de lehet várok még kicsit hátha lejjebb megy.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.10.24. 20:42:46
  • Orbancapitan
    #3684
    nem lesz dobozos legalábbis idén nem
  • MarkBlade
    #3683
    Ebben egyet értünk.. G2A
    Gáz lett..
    cd-n 14k + az ára.. mondjuk melyik verzió kell?
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2019.10.24. 13:47:07
  • grebber
    #3682
    Én azon csodálkozom, hogy még van ember aki g2a zik. Cd keys 76x jobb és megbízhatobb
  • trabantos82
    #3681
    A Red Dead 2-nek elég borsos ára lesz PC-n. G2A-n 20000.-ért lehet előrendelni, akkor vajon mennyi lesz dobozosan vagy Steam-en?:)

    Amúgy ez a G2A már lassan kezd a Steames árak felé billenni, ha így haladnak náluk az árak akkor nem sok értelme lesz tőlük vásárolni.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.10.24. 13:01:23
  • grebber
    #3680
    Igen a tied lesz és nem kell majd game pass, de ez elég egyértelmű.
  • Ironman2
    #3679
    Ha az xbox gamepass-on megveszek egy játékot,akkor utána már előfizetés nélkül is tudok vele játszani? Ha nem akarok előfizetni a gamepass-ra a 2 hónap lejárta után.
  • trabantos82
    #3678
    Ma már szerintem nem annyira éri meg egy játékot véglegesen exkluzívvá tenni egy adott platformra. Jól látható például az Xbox One és a Windows 10 esetében is, hogy szinte már nem is mernek egyetlen címet se meghagyni Xbox exkluzívnak, mindegyiket elérhetővé tették PC-re is. A Sony-nál még azért jobban adnak az exkluzív címek megőrzésére, de kitudja az is meddig lesz bevett szokás. Engem nem lepne meg, ha egyre több Sony exkluzív címet látnánk viszont PC-n lásd Epic Store, stb.
  • ntex
    #3677
    Szerintem meg a GTA V PC-s sikerei és bevételei után (+ a rengeteg eladott shark card) fura is lett volna ha nem hozná ki a másik nagy fejőstehenet PC-re. Illetve legalábbis nagy ballépés a Rockstar részéről. Az RDR2 Online meg ugyanúgy hozni fogja nekik a pénzt folyamatosan PC-n is.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.10.12. 13:15:44
  • Danecay
    #3676
    Meg hát ugye elvileg a portolás is egyszerűbb mint korábban tekintve, hogy a mostani konzolok is PC alapúak.
  • Ironman2
    #3675
    Senki se gondolta hogy kijön majd pc-re.Szerintem a Rockstar vérszemet kaphatott a GTA5 bevételeiből,és most egy fokozattal magasabbra kapcsolnak.Nekünk nem is baj az! Csak nehogy átessenek a ló túloldalára!
  • trabantos82
    #3674
    Na jó, néha még én is tévedhetek.

    PC-n biztos brutális grafikai modok is lesznek majd hozzá, bár nem tudom, ahhoz hogy modolni lehessen fel is kell, hogy törve legyen a játék vagy nem feltétlenül? Ehhez nem értek.
  • Ironman2
    #3673
    Surviving Mars holnaptól ingyenes az Epic Storeban!
  • Orbancapitan
    #3672
    az faja....
  • Myselor
    #3671
    hát örülök neki :D nekem nem.sword bearer and cannoneer random spelleknél kivág.előbb már majdnem lement erre lófasznyi hpnál kivág megint undorító:)
  • Orbancapitan
    #3670
    nekem nem nekem jó
  • Myselor
    #3669
    újabb problémám merült fel,egy boss fight közben a boss lenyom egy spellt és exe hiba.midnen alkalommal :D vicc.nemtudom ezeket valaha javítják e patchel fixel bármivel,mondjuk ahogy olvastam kb szerencsés vagyok hogy egyáltalán elindul nekem a játék :D 10-1 nek megy .de talán még az eredetivel is rengeteg a hiba.
  • Orbancapitan
    #3668
    én is a cyberpunk után
  • Palinko
    #3667
    Én is csak jövőre saccoltam.
  • lammaer
    #3666
    Sose fog kijönni PCre?

    Igaz trabantos? :D
  • Myselor
    #3665
    igen soulslike game
  • trabantos82
    #3664
    Nem is tudtam, hogy ez Namco játék, akkor lehet belenézek.
    Kicsit Dark Souls jellegű?
  • Myselor
    #3663
    hát a code vein-nek is megvan a saját kis mókás szarja van hogy hang nélkül indul el és nemtom mit csináljak vele.egyszer jó egyszer nem.kurva anyját valaki valami ötlet?
  • Ironman2
    #3662
    Nem ő az első ember itt aki mobilról irogatja a verseket :)
  • Myselor
    #3661
    na úgy néz ki a code vein megy rendesen nagyon jól optimizált is szóval örülök ^^ sajnos a ni no kuni nálam az egeres boss után nem tölt tovább valaki próbálta?nála megy?
  • kasa85
    #3660
    Bátya repült az idő mire észbe kaptam lejött,vagy két CPY :D XD
    AM a legújabb Fájnöl fántázih XV Kilép friss valami DLC vel meghintve.
    Nos azt megint tesztelem nem e a 4k pack csapta gányra.
    A kocsi tologatós résznél,és logónál gondolta magát Streamben azt lépett is ki XD
    Na bele trafáltam az 1% ba
  • trabantos82
    #3659
    Ezért jó repack-ot telepíteni mert az mindent felrak amit kell + még a crackelést is megoldja magától.
  • scomcomputers
    #3658
    Te aztán fosod a szót B+ !
  • kasa85
    #3657
    Ja igen!
    Fogalmazás fos.
    C++.
    GSP-350 Szennyheizer 7.1.
    A többi írási,és megfogalmazási hibáért sorry gyorsan írtam kis család meg közben itt legyeskedik.
    Ezért nehezen figyeltem oda adott dolgokra,de egy biztos.
    Az,hogy nincs biztos :)
    Minden változó ahány ember annyi hiba.
    Ahány gép annyi krepa.
    Vagy meg,vagy nem ez van.
    A hibák oka lentebb írtam!
    Üdv még egyszer,és ui elnézést a fogalmazás minősíthetetlen érlevéseimnek :) !
    Csocsesz.
  • kasa85
    #3656
    Érdemes a kis méretű tömörített játékokat kilőni a vírusirtót!!!!
    Nagyon fontos egyes irtók nem tudom miért,de kapnak lét a játék gyártóktól akik beépítenek egy tört játék anti szűrőt!!!
    Ez azért jó,mert megtalálja a Steam appi.dll egyéb dll fájlokat oszt törli önkényesen!
    1.Legyen meg a minimum kritérium ami kell a játéknak.
    2.Legyen kikapcsolva a vírusirtód telepítés előtt,és egy teszt indításnál utána!!!!
    3.Legyen naprakész Nvidia,Amd Radeon Driver,vcredist,és DiretX cuccok!
    A törést legyen CPY,Codex bemásoljuk valamit kell felül írnia úgy 90% ban !
    Steam fájlokat.
    Én személy szerint ezt kikeresem majd megfelelő helyre bemásolom a Törést a helyére!
    Ezalatt a vírusirtó kikapcs!!!
    Persze telepítés közben sem árt.
    No meg Utorrentel való letöltéskor sem,mert könnyen megeheti letöltés közben a szenya irtó!
    Egyre el terjettebb vírusirtók körében a tört játékok trójai,vagy egyéb sebezhetőnek kamunak vélt erre gyanakvó védelmet,mely rendelkezik is karanténba rakással!
    Ez esetben karanténba bemész vissza rakod vissza helyezés kéri a megerősítést.
    Van olyan,hogy a vizsgálat alól kizárod!
    Ez fontos !
    Nekem ezzel mennek a cuccok amiket leszedek.Volt egy vírusirtó azt hiszem Kapespyre,és ezek még hagyján,de a Northon leirtotta a fél állományt.
    Nem sok tört game van a gépen csak tesztelem,mely érdemes megvásárlásra,és mely az ami megy a levesbe.
    Nos akkor remélem sikerült segíteni a Northon elnézést amennyiben helytelenül írtam bármit is kegyetlen sóher!
    K va jó a irtója!
    Viszont akkora kesst kap a játék fejlesztőktől amiben benne van a szűrőben a adott crack állomány kilövése,vagy ami mokolja egyik Windows fájlt kártékony kártevőnek véli ez miatt törli azt is.
    Nos nem egy nagy hekker vagyok,de olvastam,és ismerősöm aki dolgozik ilyen szoftvergyártó cégnél jelezte méééég nem,hogy anti törés törlő van benne!
    Nem !
    Van mindegyikben egy kémprogram,mely az adott IP címet leadja a adott hivatalos szerveknek.
    Ez amolyan megfigyelés közegben kinek mi van a gépén terror elhárítás,és egyéb hekkerek kiszűrése miatt.
    Szóval nem csak védenek :)
    Kémkednek hivatalos szerveken keresztül,akik kapnak egy kulcsot a bejutáshoz amit nevezzünk résnek,vagy amolyan féregjáratnak XD
    Na nem paranoia gyerekek ez az igazság!
    Nos off vége,ha úgy siker akkor menni fog,ha nem akkor hardver melegedés,inkompatibilitás,szutykos rendszer állhat a háttérben amit le kéne formázni,és újra rakni Dx,x++,Driver,és belőni a megfelelő optimális órajeleket amin stabil a gép ne a krekre fogjuk már a gép azért fagyott ki,mert a Luna 3D CPY krekje hazavágta ! :)
    Nem.
    A hang nincs lehet régi driver.
    Lehet túlmelegedés akár adott játéknál is ami lehet hülyeségnek hangzik de nem!
    Nekem egy közép csúcs GPS-350 füles 7.1 a szaros COD MW 4 ben kiakadt a hangárban mikor a társamat elkapták,és robbantottam,hogy ledaráljam a botokat.
    Nos itt trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ilyen hangot kaptam.
    Meg is ijedtem mint kiderült ez a reccsenés meg van más rendszereken is,de itt kiakasztva hagyta a szoftver,hardvert.
    Kapott fasza Bios frissítést,és tádáááám megy :)
    Szóval ne a törést maga a géppel lehet a baj a törések 99% a megy amennyiben 1% nem érdemes meglesni hasonló konfigal amivel rendelkezik kolégája szenved e a problémával.
    Na itt befejeztem a tipp adást off vége aki ír elnézést nem reagálok,mivel sem szakember csak beavatott vagyok ezért vannak dolgok amik lehetnek nem relevánsak,de szerintem azok,mivel semmi újat nem írtam amit ne tudtunk volna max pár ember aki kevésbé foglalkozik ilyenekkel,de mint Einstein is mondott.
    Ott ahol a gyengeség ott az erősség is jelen van :)
    Vagy is amiből lehet gyenge vagy vízvezeték szerelőnek,lehet villanyszerelőnek etalon vagy :)
    Szóval nem ez az erősségem,de foglalkoztatott sokáig ezek a dolgok,és ismeretség,utána járás alapján feltételezem ami írtam nem badarság :)
    Off vége tiétek a szó elnézést,ha nem minden kommentre reagálok.
    Üdv,és császtok : Karesz.
  • Palinko
    #3655
    Szerintem ehhez hozzá lehet szokni amúgy