4498
  • trabantos82
    #3734
    A Death Stranding játékról amúgy mi a véleményetek? Enyhén szólva eléggé megosztóra sikeredett... Jövőre jön PC-re is!

  • trabantos82
    #3733
    Én még annó PS3-on jópárszor kipörgettem az összes lehetséges végigjátszást, így különösebben nem hozott lázba, hogy megjelent PC-re, de majd bizonyára teszek vele egy próbát. A grafika állítólag sokat szépült a PS3-hoz képest, ami mondjuk várható is volt.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.12.02. 23:21:57
  • Ironman2
    #3732
    Én azt megvettem,de nem is játszottam még vele.
  • caps lock
    #3731
    Heavy.Rain.CPY
  • Krisztiam #3730
    Érdekes ezt fel tudták törni egyből, akkor a többit miért nem? más verzió?
  • caps lock
    #3729
    Általában frissítik a törést, de csak azután ha már minden DLC megjelent. Ez akár egy évet is igénybe vehet, de nem várható el hogy addig visszatartsák a tömegektől. Amúgy rosszul optimalizált játékoknál szoktak várni amíg ki nem javítják, de speciel ennél a játéknál nincsenek komoly problémák, nem úgy mint az RDR2-nél..
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.11.19. 12:30:07
  • NiGhTM4R3
    #3728
    barmok, megveregethetik a vállukat milyen gyorsak voltak. ha várnának 5-6 hónapot mindenki jól járna, a készítőknek is maradna kis pénz meg a torrentezők is a feljavított, esetleg dlc-s kiadást kapnák... nem pedig ahogy itt is írják ja bocsika az előző napi javítást nem raktuk bele
  • ReszegKoldus
    #3727
    Star.Wars.Jedi.Fallen.Order-CODEX
  • lonvard
    #3726
    Kegyetlen világ. :(
  • NEOreg3
    #3725
    sem a COD, sem az RDR2 nem denuvós

    a cod battle.net + always online védelemmel rendelkezik,az RDR2 meg arxan + rockstar launcher
  • Kongy
    #3724
    jaj Gabikám.... ne értetlenkedj már
  • JonasSandor
    #3723
    Mért nincsen?
  • grebber
    #3722
    Nincs olyan emulátor csak halkan mondom neked.
  • waller
    #3721
    Igen, ebben egyetértek, lehetséges. De akkor sem mostanában lesz.
    Remélem tévedek :)
    Utoljára szerkesztette: waller, 2019.11.17. 15:24:22
  • waller
    #3720
    Olvasgatok idegen fórumokat, ott is heteket, hónapokat saccolnak. Nem az van már, mint régen :(
    Az RDR2 a legkeményebb dió, de az Origines cuccok sem egyszerűek.
    Ez van így jártunk.
    Utoljára szerkesztette: waller, 2019.11.17. 15:23:05
  • ntex
    #3719
    Szerintem inkább megvárják az első patch áradatot a játékokhoz, mert ugye mostanában minden kb béta állapotban jelenik meg aztán fokozatosan patchelik játszhatóvá. Addig meg felesleges nekifogniuk mikor hetente jönnek a patchek, hogy felesleges munkát végezzenek.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.11.17. 15:22:15
  • Shep
    #3718
    COD nem igen lesz mivel, Battlenetes, bár sose tudni.
  • JonasSandor
    #3717
    Xbox 360 emulátor van már akkor minek?
  • Palinko
    #3716
    Tavaszra tuti feltörik vagy karácsonyra.
  • waller
    #3715
    Valahogy nagyon jól sikerült az új denuvo verzió, mert egyik AAA játék sem jött még ki. Se a COD, ee az NFS, se a RDR2, se az új Jedi.
    Kérdés, hogy nem tudják, vagy nem akarják feltörni?
    De ha megveszem, tuti megjelenik estére.

    Utoljára szerkesztette: waller, 2019.11.17. 14:21:37
  • dragonS26
    #3714
    PC-be mindig videokártya fog fejlödni , többi lényegtelen , 16GB rendszer memoria elég neki .
    én olyan ps5 gondoltam el , kicsit hibrid PC-vel,de mivel sony mérnökei tiszta buták igy nem hiszem hogy javulni fog hardveresen a konzoljuk.
    szoval
    laptop alaplap,
    amd cpu foglalattal,
    16GB rendszer memoria,
    dedikált m2 nvme ssd+ playstation OS oprendszer
    600w legalább kell neki tápegység !
    ryzen 3200, CPU egyik kocka
    amd rx 5700 GPU másik kocka alaplapon
    lehet külső tápegység is , mint ps2 slimnél völt . nekem van is ilyen itthon (DC csatlakozót szétszaggata elöző tulajdonos) .
    nagy izöm hütő rézböl ...
    kinézet SKIN : PS5 PlayStation 5 - Concept Design Trailer V4(youtube)
    érintös dualshock 5 kar stb

    ps5 pro
    rx 5700xt
    32GB rendszer memoria
    ryzen 3700x
    nagyobb háttértár
    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2019.11.16. 18:16:46
  • Krisztiam #3713
    Szerintem én is úgy csinálom, még veszek talán jövőre egy új konfigot aztán kitart ameddig kitart, meg mellé majd egy ps 5-öt.
  • Ateszkoma
    #3712
    Menjünk át a Playstation 3 topikra, ott úgyis gyűjtöm a jó ps3-as játékokat. :D
  • grebber
    #3711
    Ezt azok a barmok mondják akik sose tolták anno a király xbox 360as címeket amik sose jönnek pcre..
  • JonasSandor
    #3710
    Xboxxot úgyis baromság venni mert nincs rá semmi minden kijön pc-re is ennyi.
  • Caliph
    #3709
    a pc vs konzol már most abba is lehet hagyni mielőtt kicsírázna :D
  • grebber
    #3708
    Csak a pc-vel megveszed azt már buktad is a pénzed felét ha meg tartogatod évekig az egyenlő a teljes pusztulattal mert szinte eladhatatlan. Nézzed meg a használt konzol piacot milyen árak vannak...

    A pc egy pénznyelő... szerintem jövőre lesz az utolsó új konfig vételem és az marad addig amíg tönkre nem megy mellette meg ott marad az xbox..
  • ntex
    #3707
    PC-t sem kell évente újítani. Ha összeraksz az aktuális hardver felhozatalból (nem 3-4 évvel azelőtti, hanem aktuális generációkból) akkor sem kell valszeg évekig hozzányúlnod a géphez, viszonylag kompromisszummentesen fogsz tudni évekig játszani 1080p / very high beállításokkal. És egy mai középkategóriás config sem kerül többe mint egy aktuális konzol + egy normális TV hozzá...
  • Danecay
    #3706
    PC-n sem mindenki HIGH-END géppel játszik.
  • Ateszkoma
    #3705
    Nézőpont kérdése: ha nem kell a teljes élmény (grafika/látvány), amit a fejlesztők megálmodtak, akkor a konzol egy jó választás. Csak akkor van gáz, ha emellett még szarul is fut a játék, akkor egy egész generációra megvontad magadtól a normális játékélményt.
    Utoljára szerkesztette: Ateszkoma, 2019.11.14. 00:30:06
  • trabantos82
    #3704
    Ezért fognak egyre többen átállni konzolra, mert ott legalább ha megveszed teljes áron a játékot, nem kell még több százezreket költened a hardverre, hanem egyszer kifizeted érte az árát és sok évre le van tudva hardver téren a dolog. Nekem sok ismerősöm készül eladni a PC-t, mert így már nem igazán éri meg rá a gaming. Bevallom én is gondolkodom rajta, hogy eladom az enyémet és veszek majd egy PS5-öt vagy egy új Xbox-ot helyette.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.11.14. 00:22:08
  • Krisztiam #3703
    Jajj ez a denuvo tönkreteszi a szórakozásomat :(
  • scomcomputers
    #3702
    Thx..
  • NEOreg3
    #3701
    Moons.of.Madness-CODEX
  • darkstreet89
    #3700
    Bypass megoldás, így nem árt követni cs. rin. ru oldalát, hogynara kész legyen a játék, ha netán windows frissítés jönne, vagy játékhoz javítás. Nincs annak semmibaja, csak tudni kell használni.
  • Kongy
    #3699
    Nem bizony, Gabikám.
  • JonasSandor
    #3698
    Jaja az nem sok.
  • grebber
    #3697
    Az fogja is birni mivel nem denuvos

    Forza Horizon 4 amúgy is tolható game passba 300ftért és kb 12 hónap alatt nem sok hónap van amikor ne lenne 300ft..aki ilyenkor is warezra vár pff
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.31. 17:27:00
  • JonasSandor
    #3696
    Forzában még bírja a denuvó mert ami fennvan játszhatatlan fos, el se lehet indítani.
  • Danecay
    #3695
    És ezzel mit akarsz mondani? Vannak olyan ennél sokkal régebbi DENUVO-s címek is amik a mai napig nem lettek feltörve.