4498
  • lammaer
    #3855
    Kozmetikát mindenhol hanyagolni szoktam, engem csak a funkcionalitás érdekel. :)

    De akkor ezek szerint nem ítéltem meg rosszul a játékot.
  • Palinko
    #3854
    Végig voltak fejlesztések sőt a kiegészítőkben is, igaz semmi értelme nem nagyon volt, mert kozmetika, játék olyan volt hogy nem számított annyit a felszerelés le lehetett alap dolgokban is ütni az ellent meg talán a kiegekig nem volt akkora variáció páncélokra, meg elég egysíkúak, de abban a játékban úgy sem az a lényeg.
  • lammaer
    #3853
    Witcher III-al nekem annyi volt a bajom, hogy emlékeim szerint elég hamar végetért a karakter/felszerelés fejlődés szakasz, és onnantól kezdve "csak" a sztori maradt.

    Tény, a sztorivonal jól ki volt dolgozva (emlékszem egy küldetés végén még egy könycseppet is elmorzsoltam a szemem sarkában öregember létemre), de tudom hogy félbehagytam a játékot mert a karakter nem nagyon volt továbbfejleszthető.
    Vagy benéztem valamit :D

    Persze a másik véglet rosszabb, amikor nincs rendes sztori, viszont grindelhetsz a +1, +2, +3, +4 ... +199 es fegyverkért, mint a koreai MMOkban...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.04.22. 14:56:43
  • Orbancapitan
    #3852
    Kell neki net az aktiváláshoz sajna
  • industrial
    #3851
    RDR 2-ről nincs valami hír?
  • Palinko
    #3850
    Kicsit azokban a játékokban a mellékküldi a fő szál :-D Tolvajcéh, black hand, várom már az új részt én is
  • Ironman2
    #3849
    Na hallod,ha már itt tartunk,akkor szerintem az Elder Scrolls szériát tegyük legelőre,mert annak mellékküldetéseit,és a céhes küldetéseket nem lehet felülmúlni más játékokkal.Nekem hatalmas élmény volt mindegyik játék,és küldetései,igaz az Aréna,meg a Daggerfall lemaradt nálam annak idején,de a Morrowindnél kapcsolódtam be,és azóta kedvencem az egész széria. (a TES Online nem annyira).Egyszerűen borzasztó jó volt hogy melékküldetésekkel is tudtak sztorikat csinálni,meg akikhez csatlakozni lehetett,azoknak is volt külön története.
  • Palinko
    #3848
    Egyetértünk az nagyon jól sikerült, viszont a második részre ott is lehet mivel dolgozni, pl a harcrendszerrel :D
  • Ironman2
    #3847
    PL a harmadik konkurencia a KIngdom Come:Deliverance.Ott is jól ki vannak dolgozva a küldetések.
  • Palinko
    #3846
    Ezért is ment nálam a trainer :) Mert a fő sztorit azért élveztem, meg volt pár jó mellék küldetés is, de nagyon sok írót meg kreatív szakembert kellene itt foglalkoztatni hogy odaszögelős játék legyen. Mindkettő AC úgy járt hogy az elején pedig megvolt az odaszögelés élménye, pláne az Odysseynél mert ott könnyebb volt a karakterrel is azonosulni de valahogy pár óra után felengedett és jött a speedhack, teleportálgatás stb :D Eléggé megerőszakoltam a játékot, de a történet az jó volt, a lezárástól eltekintve. Viszont figyeltek a rajongókra, ha meghallják hogy jobban ki kell dolgozni a küldiket, több hangulat keltő cutscene, több sima játékmenettől eltérő dolog (értem itt az olyan mechanikákat amit nem használsz mindig tehát a lopakodáson, harcoláson túlmutat mint a 2 esben emlegetett ágyúzás stb) azok jól kizökkenteken és meglepnek jó hatással vannak az élvezeti faktorra és ebből is lehet még mérföldkő a witcher után a nyílt világú rpg szerű játékoknál.
  • Shep
    #3845
    Pont ezt érzem én is, most hogy az Odyssey-el játszom, kedvencem a vigyél el valamit 200m-re a másiknak küldetések, és kénytelen vagy az ilyen hülyeségeket is csinálni, különben nem fejlődsz és a fő storyval nem tudsz haladni, mert nem vagy elég magas szinten hozzá. Witcherben meg, a leggagyibb mellékküldetés is úgy ki volt dolgozva, hogy akármelyik másik játék főküldetéseként is megállta volna a helyét.
  • Palinko
    #3844
    Csak a witcher az odatapaszt a képernyőhöz az assassin creed küldetései meg munkának érződnek és unalmasak számomra. Az a játék ahol hozz 5 farkas bőrt krokodillbőrt vagy akármit azok hát ne is mondjam MMO szinten is gyenge küldetéstervezés. Örülök hogy neked tetszett és nem akarok itt gyalázni, de a witcher teljesen más, az utolsó legszarabb mellékküldi is simán főküldi lenne egy másik jónak számító játékban is, úgy ki van dolgozva, sok benne az ötlet, ehhez képest az AC-k laposabbak sokkal azok inkább a mitológiai dolgokkal visznek színt a játékba de valahogy nekem nem jött át a dolog, megnézzük hátha ez a 3. már finomodik majd annyit hogy nem lesz tele töltelék résszel.
  • caps lock
    #3843
    Nekem nagyon bejönnek az új részek, különösen az Odyssey, harmadszor játszom vele és nem sajnálom a 100+ órát beleölni újra és újra akkora élményt nyújt. Az Ezio trilógia lefektette az alapokat, fantasztikus történetet mesél el, de játékmenet szempontjából fényévekre vagyunk már tőle. Mind a 12 játék hozott változtatásokat, pozitívat negatívat egyaránt, de mind gazdagította is ezt a korokon átívelő nagyszerű történetet.
    Igazodni kell a korszellemhez, a nagy Witcher 3-nak is ugyanez a receptje, kismillió küldetést csinálgatsz miközben kalandozol a nagyvilágban és hajszolod a jobb felszerelést. Nem lehet kritikaként felróni az AC-nak hogy nyíltan másolja a W3 megoldásait, az csak erényére válik, mi több, sok szempontból túlnő rajta. Szerintem ez egy jó irányvonal és remélem az idén megjelenő feltehetőleg vikinges téma is ezt fogja követni.
  • Palinko
    #3842
    Azt kinek van szüksége azokra a lehetőségekre? Van benne kocsifogat hajtás meg ágyúzás is :D Azok tök jól feldobják a többi missziót, de a 2. résznél meg megértették hogy legjobban ennek a sorozatnak a nyitott világú csőjáték áll. Mármint ott az open world ami sok úton módon megoldhatóvá teszi a feladatot és járkálhat aki arra hajlamos, de igazából végig vezet bizonyos utcákon a küldivel céltudatosan. Ez a sok gyűjtögess ezt, sablon szar mellékküldik, meg minden hülyeség amivel kényszeredetten megtöltötték a világot a kritikusok kedvéért hogy ne mondják hogy üres a világ, igazából kevés játékosnak hiányzott. Pl egy rpg szerű elágazóbb történettel többre mentünk volna vagy akrámivel mert nem olyan szorosan kapcsolódóak a játékok amúgy sem.

    Amivé a két utóbbi rész fejlődött meg nagyon nem jött be, végül trainerrel fejeztem be őket mert abban volt speed hack, végtelen élet meg 1 ütés kill és úgy tudtam haladni, láttam a sztorit és átskippelt az unalmas részeken a végtelen utazásokon, a sokkal inkább harcra mint ügyes lopakodásra kitalált level designen stb. Úgy örülnék ha visszaújulnának a régihez, igaz azóta a kettest sem vettem elő mert félek így sok év után már nem volna akkora durranás mint amilyen nagy volt a maga idejében szóval inkább csak az emlékekben dédelgetem, de emlékszem sok dologra belőle.
  • caps lock
    #3841
    AC2 nekem egyik első játékom volt, megvan dobozosan a Brotherhoodal együtt, aki szereti a sorozatot annak kihagyhatatlan. Nyilván nincs benne annyi lehetőség mint az újabbakban, de cserébe ennek van a legjobb története és karakterei.
  • Ironman2
    #3840
    Assassins Creed 2 Ubisoft-nál ingyen van 2 napig.Utána az Epic Storeban lesz ingyen a Just Cause 4.Csak szólok!
  • dragonS26
    #3839
    Azért használjuk demokratikusan torrentet ,Ft is demokratikusan kellene létrejönne. számítógépen mint btc-nek
  • dragonS26
    #3838
    Nekem az bajom repackal hogy nem jó crack vagy 1file ,akkor bukta az egész ,nem tudod elindítani a játékot
  • dragonS26
    #3837
    Azért használjuk demokratikusan torrentet
  • jarlaxxe
    #3836
    Ruszki oldalra már csak felmenni is örűltség letölteni onnan meg kimondotan szuicid hajlamot sejtett.
    Ha már valaki lopni akar azt ésszel tegye, szvsz.
  • caps lock
    #3835
    Saját felelősségre mindenki azt tölt le és onnan amit akar, de ha már megbízhatóságról van szó - azaz vírusmentességről - akkor Fitgirl a legjobb választás. És amúgy is miért töltene le valaki 100+ gigát feleslegesen, mikor repackolva csak 35?
  • dragonS26
    #3834
    reklám blokolot fel kell tenni és nem ugrik fel semmi
    adblock plus van fent nálam
    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2020.04.06. 00:14:48
  • JonasSandor
    #3833
    Már tölthető.
  • ntex
    #3832
    Ennek az oldalnak már a neve is áprilisi tréfa...
  • dragonS26
    #3831
    lehet tölteni ! nem áprilisi tréfa volt 101GB a játék
    Assassins.Creed.Odyssey.Ultimate.Edition.Uplay.Rip-EMPRESS

    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2020.04.03. 12:04:11
  • dragonS26
    #3830
    Resident Evil 3 denuvo játék ?
  • caps lock
    #3829
    Pár hete volt egy szavazás hogy Empress melyik játékot "törje", ez győzött, szóval már várható volt és fent van Fitgirl oldalán is a készülő repackok között.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.04.01. 22:12:18
  • kjhun
    #3828
    PreDB nem jegyzi, na szóval, esélyes.
  • NEOreg3
    #3827
    Assassins.Creed.Odyssey.The.Fate.of.Atlantis.READNFO-EMPRESS

    persze április 1. van, szóval lehet kamu
  • dragonS26
    #3826
    azt látom ,hogy nagyon rövid a játékmenet
  • Orbancapitan
    #3825
    van már release
  • grebber
    #3824
    Mielőtt beleéled magad Bethesda nem a bundlezásáról híres....szóval ilyen nem lesz!
  • Ironman2
    #3823
    Akkor mégis valami geb@sz lehet,hogy nincs release belőle.Én mondjuk a 20 rongyot nagyon sokallom érte,pedig megvettem volna ha fele annyiba kerül legalább.Pár hónap aztán megy ez is bundlébe majd párezerért.
  • Palinko
    #3822
    Nem tudom én sem miért nem törték fel, lehet ehhez van köze:
    #3756

    De hát előbb jelent meg a játék, szóval ha valami frissítéssel be is hoztak valami erősebb denuvot, játszható lenne még olyan verziós fájlokkal ahol nem frissítettek. Sajnos redditen a crackwatchon is minden hülye kommentelhet, szóval ilyen fos mémeket osztanak meg meg marhaságokata írnak ezért még csak normális hírek sincsenek vagy magyarázat hogy eddig vajon miért nem lett törve.
  • Ironman2
    #3821
    Helyes! Én is évek óta az ASUS mellett raktam le voksomat,és sose volt gondom vele idáig.
  • JonasSandor
    #3820
    Reshare kiírásokat hogy lehet eltakarítani játék közbe a felső sorban eltakarja az adatokat.
  • trabantos82
    #3819
    Üdv Mindenkinek! Ezennel visszatértem. Sajnos a gépemmel meggyűlt a bajom rendesen, mint kiderült alaplap gond volt vele, de már vettem bele újat, most egy ASUS van benne. Eléggé spéci gamer alaplap, megvolt az ára, de hátha ez hosszabb életű lesz legalább. :)
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2020.03.21. 08:26:47
  • TopGun
    #3818
    Bocsi! igazad van! Tenyleg arra gondoltam :) koszi az infot es az RDR2 PC verziorol tudni valamit, hogy van-e mar jatszhato verzio, vagy lesz-e egyaltalan valaha valami belole?
  • NEOreg3
    #3817
    ez a játék már ezer éve fel volt törve a CPY által, szerintem te a Ghost Recon Breakpointra gondolsz, amihez máig nincs crack
  • TopGun
    #3816
    Hello! Ezzel mukodik a neten keringo torrent verzio vegre? Vagy ez is csak kamu? Mert mindenhol azt olvastam a torrent verziokrol, hogy varj a toresre!