4498
  • Ssenkradlive
    #4015
    Nyugodj már le, nyertél. :)
    Te is mint "ők".
    Azért majd ha egyszer megpróbálod leírni értelmesen hogy szerinted pontosan kik is nyertek kik ellen, és nem nagy " látnoki" kijelenteseket teszel a magas " piedesztálról" akkor majd én is érdemben vitatkozom veled, nem csak ironizálgatok. :)
    De hát persze te már leszűrted ugye az "értelmi képessegeimet" azért mert mást gondolok, úgy nehéz kicsit vitatkozni. :)
  • Ssenkradlive
    #4014
    Nyugodj már le, nyertél. :)
    Te is mint "ők".
    Azért majd ha egyszer megpróbálod leírni értelmesen hogy szerinted pontosan kik is nyertek kik ellen, es nem nagy " látnoki" kijelenteseket teszel a magas " piedesztálról" akkor majd én is érdemben vitatkozom veled, nem csak ironizálgatok. :)
    De hát persze te már leszűrted ugye az "értelmi képessegeimet" azért mert mást gondolok, úgy nehéz kicsit vitatkozni. :)
  • Ssenkradlive
    #4013
    Nyugodj már le, nyertél. :)
  • jarlaxxe
    #4012
    Ahhoz, hogy bármit is kifejtsél érvek kellenének nem csak süketelés.
  • Ssenkradlive
    #4011
    Hűha, na most aztán JÓL megkaptam...XD
    Gondoltam rá egy másodpercig hogy kifejtem hosszabban mire is gondolok, de neked ?
    Inkább nem...
    Igazad van mester. ;)
  • jarlaxxe
    #4010
    Ez biznisz és bizony megnyerték, mármint akinek van esze ezt látja, ezért nem látod te igy...
  • ntex
    #4009
    Szerintem teljesen jól van ez így. Fél évet bőven kibírnak azok akik nem akarnak fizetni játékokért. Így a fejlesztőknek is jobb sokkal, hogy nincs rögtön ingyen elérhető verzió a játékaikból.
  • scomcomputers
    #4008
    Azt a k...va micsoda kánaán...
  • Palinko
    #4007
    Igazatok van mindkettőtöknek, mert üzleti szempontból tényleg megnyerték mert ott az első 3-4 hónap eladásai számítanak leginkább. Igaz hogy később is vannak vásárlási hullámok de mégis az első a legnagyobb. Másfelől meg tényleg nem nyerték meg meg megkerülhető és fél év azon réteg számára aki kalózkodik simán kivárható. Az üzleti szempont úgy is az hogy az első hónapokba ne legyen törve, sok játékról pl le is vették a Denuvot 1 év után.
  • Ssenkradlive
    #4006
    És miért is nyerték meg ? Miért fél év az sok ? Csak a hisztis kisgyerekeknek akik nem tudnak türelmesen várni...
    Eközben ma az alábbiakon felül még : Death Stranding, Maffia Def. Edition....
    Ja, megnyerték....szerinted.... XD

    Utoljára szerkesztette: Ssenkradlive, 2020.10.15. 14:58:31
  • NEOreg3
    #4005
    E.Football.PES.2021-CPY
    A.Total.War.Saga.Troy-CPY
  • jarlaxxe
    #4004
    Igazából ezt a háborut már megnyerték a sógorok itt csak csatákat lehet nyerni de hosszú távon mindig a denuvó fog kijöni gyöztesen ha egy törés fél évig tart.
  • Palinko
    #4003
    Én úgy tudom hogy a legfrisebbet nem igazán, a crack kiszivárgás után. Ezért próbálom a történetet összerakni.
  • jarlaxxe
    #4002
    A denuvot eddig is törték a kérdés mindig is az volt, hogy mennyi idö alatt.
  • Palinko
    #4001
    Akkor mégis törték a denuvot vagy ezeken nem a legújabb volt?
  • ReszegKoldus
    #4000
    Mafia.Definitive.Edition-CPY
    Death.Stranding-CPY
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2020.10.14. 23:02:33
  • scomcomputers
    #3999
    Nem kár érte,egy forintot nem ér...idióta ugra-bugra...
  • caps lock
    #3998
    Ghostrunner valahogy kiszivárgott húsz nappal a megjelenés előtt. Ez egy cyberpunk hack&slash.
  • scomcomputers
    #3997
    Jaja, tudom,hogy "buksi"-ra gondolt...de ezen a "Vloklis"-on felnevettem...
  • Ironman2
    #3996
    Szerintem Voksi-ra gondolt.
    (ő iktatta ki először a Denuvot,ha jól emlékszem)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.06. 20:13:30
  • NEOreg3
    #3995
    Borderlands.3.Physcho.Kreig.and.the.Fantastic.Fustercluck.Crackfix-EMPRESS
  • scomcomputers
    #3994
    "Vloklis"... az meg ki ?
  • trabantos82
    #3993
    Szerintem a denuvo törést nagyjából el lehet felejteni. A Team Xecuter csapatot is letartoztatták pár napja. Ők egy kb. 15 éve működö cracker csapat voltak, leginkább Nintendo Switch-re és Xbox 360-ra gyártottak moddolós hardvereket. Jól látszik a tendencia, hogy manapság már nem érdemes ilyesmivel foglalkozni, mert amilyen kemény megtorlások jönnek a multiktól... kinek érné meg, hogy akár évekre börtönbe kerüljön..? Ahogy a Vloklis-al is történt, rajta kívül azóta senki nem tört fel érdemben denuvos címeket, az a pár csapat is visszavonult már.

    Ez az Empress gyerek se rakott még le semmi értékelhetőt az asztalra, pár DLC, meg noname címen kívül ami kb. ingyen se kéne senkinek.. Szerintem valamivel bizonyítania kellene mielőtt pénzt kér az emberektől.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2020.10.04. 19:01:50
  • scomcomputers
    #3992
    Látom dolgozik a csákó....biztos van aki támogatja anyagilag....LINK
  • NEOreg3
    #3991
    Borderlands.3.Physcho.Kreig.and.the.Fantastic.Fustercluck-EMPRESS
  • Palinko
    #3990
    Érdekes hogy hatott a fenyegetés a cs.rin-re :D Amúgy lehet hogy most is van valahol valami hely csak nem hallottunk még róla. Persze indie gamet még lehet egyszerűen törni csak hát senkit nem érdekelnek abból nem lesz nagy hírnév egy RDR2-őt ha felnyomna valaki 1 év után abból azért lenne.
  • scomcomputers
    #3989
    Igen régebben több infó volt, de cs.rin is szelidült e téren mikor befenyegették őket a túlzott "szabadság" miatt, és egy az egyben törölték a http oldalt a szerverről,szőröstül-bőröstül...gondolom nem vágynak újból erre...
    A crackerek meg ráálltak a fostalicska indie gamekre.....
    A crackwatch-n valóban nincs verziós lista holott régen tényleg volt...ez van...LINK...

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2020.10.02. 21:11:52
  • Palinko
    #3988
    Lol, egyébként gáz hogy nincs normális infó erről az egész Denuvos dologról. Az utolsó értékelhető dolog az volt mikor hallottuk hogy kiszivárgott a crack. Régen a cs.rin.ru-n azért lehetett olvasni hogy mi van crackerektől is jöttek infók, most meg nagy a sötétség sajna. Crackstatus redditen meg értékelhetetlen ott ha lenne is valami elveszne a zajban amit a viccesnek szánt de ritkán az mémekkel meg hozzászólásokkal keltenek. Olyan lista sincs hogy melyik játék melyik denuvo verzióval jött és melyiket sikerülték törni stb. Meg hogy dolgoznak-e valamin egyáltalán a csapatok, vagy mi a terv. Lehet az őszi megjelenést akarják összevárni és lesz valami jövőre, vagy teljesen rekt a crack szivárgás óta.
  • scomcomputers
    #3987
    De nem törték fel.....hanem...
  • trabantos82
    #3986
    Resident Evil 3 [P2P]
  • Ironman2
    #3985
    Dehogyisnem!
  • ntex
    #3984
    Hát tartsák meg a jó szokásukat, de nem hinném hogy időtlen időkig ingyen fognak játékokat osztogatni, legalábbis biztos nem ilyen rendszeresen.
  • Ironman2
    #3983
    Fél év múlva meg ingyen lesznek az Epicen
  • trabantos82
    #3982
    Most újra kicsit utána néztem és egyre több helyen azt pletykálják, hogy a AAA címeknél a jelenlegi 50-55 eurós árat 75 euróra emelik majd és ez alól sajna a PC platform se lesz kivétel. Az is kiszivárgott, hogy a jövőre megjelenő 2 új WB Games játék az Gotham Knights és a Suicide Sqad már 75 euróra lesz beárazva az összes platformra.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2020.09.26. 22:09:35
  • lammaer
    #3981
    Akkor maguk alatt fogják vágni a fát....
  • grebber
    #3980
    Ms esetében ami konzol + pc nem nagy érvágás mivel a 30k kifizetése helyett ami 1db game ára befizeted a 4500ftot és tolod majd ha végeztél vele akár 200 másikat is.. (game pass)

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.25. 18:03:52
  • trabantos82
    #3979
    Valahol olvastam, hogy azért nem kizárt, hogy lesznek MS exkluzív vagy részlegesen exkluzív címek a Bethesda játékok között,erre voltak már utalások.

    A nextgen konzolokkal durván drágulni fognak a játékok és ez a PC-t is érinteni fogja bizonyára. Egyes PS5 exkluzív címek 27-30 ezer forintba fognak kerülni, ez már végleges...
  • grebber
    #3978
    Nba ha olyan pay to win mikrotranzakciós mint a 20 akkor ha 2$ 0day az se érdekelni senkit mert a game belüli költések sokkal többek mint a game ára.. Ilyenre én se tennék védelmet mert minek..
  • lwb
    #3977
    Ezt már annyiszor hallottam jóval denuvo előtt is. Aztán mindig valahogy megoldották eddig.
  • Palinko
    #3976
    Igen a próba crack szivárgás óta baj van. Viszont az elbúcsúzás is gondolom olyan mint a denuvo kezdetén... akkor is ezt mondták végül mégis a 3DM talált megoldást.