4498
  • trabantos82
    #4095
    Hát ez a CyberPunk egy jó nagy bughalmaz lett. Nem értem a sok évnyi fejlesztési idő ellenére hogy sikerült ilyen glitch-ektől hemzsegő valamit összehozni... Ajánlom Angry Joe bemutatóját, ő rendesen kivesézi a legnagyobb gondokat is a játékkal.
  • NEOreg3
    #4094
    Zombie.Army.4.Dead.War.Crackfix.V2.READNFO-EMPRESS
  • NEOreg3
    #4093
    Zombie.Army.4.Dead.War-EMPRESS
  • Kongy
    #4092
    CrackWatch lehalt a Cyberpunk miatt a megjelenés előtti este. :D
  • Danecay
    #4091
    Hát ne ide járjon az ember tájékozódni ilyen témakörben az biztos :D
  • Palinko
    #4090
    Lehet mindenki játszik vele és nincs ideje beírni :D
  • Danecay
    #4089
    Csak meglep, hogy említés szinten sem merült fel. Volt már itt kismillió nem Denuvo-s játék is említve pusztán annak kapcsán, hogy fel lett törve. És hát legyünk őszinték és valljuk be, hogy ez azért nem egy Denuvo szakmai topik :)
  • Palinko
    #4088
    Nincs is mi szót ejteni mivel ilyen régimódi védelmet használtak mint hogy megpróbáltak a lehetőségekhez képest legjobb játékot csinálni.
    Ami igazából most figyelni érdemes a Dirt 5, Valhalla meg az Immortals gondolom ezek új Denuvoval vannak védve aztán majd jövőre valamikor egy másik csokorral hirtelen feltörik 1 hét alatt mind :-/
  • Danecay
    #4087
    Nagyon leült a topik, hogy még a Punk-os játékról sem esett szó, igaz nem Denuvo, sőt GOG-os verzió esetében pedig semmilyen, de a Steam-es verziót is megoldotta már a CODEX.

    Csak, hogy legyen valami hír :)
  • jarlaxxe
    #4086
  • MarkBlade
    #4085
    Hoax.. AZ új COD miatt csinálták a hírverést..
  • Ironman2
    #4084
    Ubisoft Montrealnal hatalmas riadó volt
  • drop
    #4083
    azon nincs semmi féle védelem
  • Palinko
    #4082
    Senki sem hallott semmit hogy a WatchDogs Legion forráskódjának kiszivárgásakor együtt kiszivárgott-e a Denuvo forráskódja is? Vagy ettől azért jobban védve teszik rá a játékra?
  • trabantos82
    #4081
    Hát.. gondolom nem ez a Goldberg lehet.: videó


  • NEOreg3
    #4080
    Crysis.Remastered.REAL.CRACKFIX-CPY

    na előbb utóbb csak összejön nekik
  • totyak
    #4079
    Egy eredeti GTA V és gyári Rockstar Launcher mennyire tolerálja, ha felteszem a tört RDR 2-t, van valakinek tapasztalata?
  • Danecay
    #4078
    Plusz még valami Digital.AI-t vagy mit emlegetnek az nfo fájlban.
  • ntex
    #4077
    Elvileg állandó netkapcsolat kell neki.
  • lwb
    #4076
    Akkor nem tudom mi, amivel védték. Valami védelem biztos volt rajta, mert nem mai játék és mostanra sikerült feltörni.
  • Danecay
    #4075
    A RDR2 tudomásom szerint nem is Denuvo-s cím.
  • lwb
    #4074
    Asszem safe to say hogy a denuvo elesett. Naponta pörögnek be nagyobbnál nagyobb címek. Mondjuk speciel vagy mind már megvan vagy nem érdekel egyik sem, de ettől még szép teljesítmény.
  • Kongy
    #4073


    Mi van itt? Korábban jött a Karácsony.
  • Danecay
    #4072
    Nos ha minden igaz ő csinálta a Social Club emulátort és a Game launchert, a cracket magát pedig ez az EMPRESS csinálta, akiről már a
    #3992 -ben is esett szó.
    Nos lehet hamarabb kellett vona megvennem a játékot és akkor hamarabb lett volna törés is, mert egy bő hete, hogy megvettem
  • drop
    #4071
    igen ö csinálta a steam emut
  • JonasSandor
    #4070
    Azt a büdös kuva ez igen nem semmi.
  • Palinko
    #4069
    Ez váratlan volt, ki lehet az a Goldberg? Hallott eddig róla valaki?
  • ReszegKoldus
    #4068
    Red.Dead.Redemption.2-EMPRESS+Mr_Goldberg
  • drop
    #4067
    Crysis.Remastered.CRACKFIX-CPY
  • Kongy
    #4066
    Letöltöttem, el sem indul, de ahogy láttam hozzászólásokban, másnak sem. :D Mindegy, annyira nem töröm magam, mert 2007 környékén rongyosra játszottam a gamet.
  • Danecay
    #4065
    Ha egy gépezet beindul
  • NEOreg3
    #4064
    Crysis.Remastered-CPY
  • Palinko
    #4063
    A micro egy rakat céget megvett és évek óta az megy hogy na majd most na majd most, de a realitás az hogy még jövőre sincs bejelentve valami igazán ütős cím tőlük... A TES meg... 2018 ban bemutattak egy trailert amit már akkor lefikáztunk hogy ez kb egy terrain generátorral 1-2 nap alatt létrehozott valami, aztán tavaly semmi, idén semmi, jövőre a fene tudja, de igazából jövőre már 10 éves lesz a skyrim legszebb ideje lenne már kiizzadni magukból a folytatást. Viszont nem úgy néz ki hogy jövőre mondjuk bemutattak volna egy két várost, idén az első küldit és akkor gondoljuk hogy oké ez jövőre kiadásra kerül. Könnyen lehet hogy azóta nem is olyan sokat haladtak bár lehet hülyeséget beszélek mert a híreket annyira nem követtem.
  • trabantos82
    #4062
    Engem nagyon érdekel milyenek lesznek majd az új Bethesda címek, mert így hogy megvette őket a Micro lehet jobb irányba lesznek terelve a fejlesztések, illetve még több pénz lesz egy egy projektre, stb. Leginkább az új Fallout-ra leszek kiváncsi, de arról még semmi hír sajnos. Az új TES részt már fejlesztik jó ideje tudtommal.
  • Ironman2
    #4061
    Hamar megadta magát a Denuvo-Gamestar cikk
  • Palinko
    #4060
    Ezért is soroltam a warez kategóriába :) Mert a GTA 5 re is pár hét után azért jött witcherre meg megjelenéskor.
  • Ironman2
    #4059
    Witcheren nem volt védelem
  • Palinko
    #4058
    Igen szerintem itt senki nincs a warezesek ellen, mindenkinek megvannak az okai ha arra szorul és ez neki sem egy kellemes állapot szóval szerintem senki nem fikázta őket. Max azokkal van baj akiknek semmiség lenne megvenni a játékot mégis letöltik mert az meg ingyenes és ezt még hangoztatják is, őket szokták esetleg betalálni.

    Mint ahogy a crackereket is bűnözőzzük de azért mindenki érzi hogy ez ilyen Robin Hood dolog hogy tövénytelen de azért nem olyan mintha gyilkosok, erőszaktevők stb lennének. Azért a kevés kevesebb enyhébb bűntett van kb mintha nem csatolnád be az övet autóban azzal sem ártasz tulajdonképpen magadon kívül másnak. Kétlem hogy valóban azon múlna pár stúdiónál hogy felvegyenek-e még 50 embert de nem tudnak mert warezolták páran a játékukat akik amúgy megvették volna. Viszont semmi nem változtat azon hogy tényleg bűnözők a crackerek jogilag, érzelmileg meg eldöntheti mindenki magának. Az sokat segítene ha pontosan ki lehetne számolni a gazdasági károkozást, de ahhoz sajna párhuzamos valóságok kellenének egyiken lenne törés a másikon meg nem és akkor látnánk hogy mennyivel többen veszik meg.

    Jelenleg csak ilyen címek nem törtek mint a Diablo 3 meg Red Dead 2 de ezek nem igazán reprezentatívak, mert nem menne el egy átlag játékból 30 millió amiknek nincs ekkora kultusza. Cserébe a witcher meg a gta is tört egyik 50 másik 130 millió eladással de utóbbinál nyilván az online része miatt. Szóval akárhogy nézek akármilyen számot továbbra sem látszik alapjában rajta hogy az eladás a warezzel összefüggne, cserébe a népszerűséggel, hypeal és a játék minőségével viszont összefügg. Bár teljes képet csak pontos grafikonok birtokában tudnánk, pl a Dragon Age Inquisition eladásai természetellenesen zuhantak be a törés megjelenésével vagy sem meg ilyenekre értem.
  • Ironman2
    #4057
    Adtatok nekem olvasnivalót rendesen! Szépen pörög a topik.

    szerk:sokáig én is a warezra voltam kényszerülve,de most hála istennek hogy a szakmunkásbér jobb lett,és azért jól keresek,már megengedhetem magamnak a játékok megvásárlását,igy egy kivétellel az összes játék eredeti nekem (a Doom-ot nem vettem meg,de nem is annyira izgat,csak kipróbáltam azt,de uninstall lesz)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.19. 09:11:18
  • wedge31
    #4056
    Folyamatosan állást foglalsz és a szerintem rossz oldalon teszed le voksod.
    A törvény nem vita tárgya szerintem ezt be kell látnod az erkölcs az egy egészen más téma ne keverjük ide.
    A két fél létezik vannak kiadók és vannak crackerek nem értem mi nem világos ezen és köztük konfliktus van, ha ez a szó jobban tetszik mint a háború, de az is jó amit palinko mond, hogy érdekellentét.

    " És azzal jössz nekem hogy nem fekete-fehér " én pont az ellenkezöjét írtam a crackerek kérdésében egyértelmü a helyzet ök bünözök és pont, itt nics szürke zóna.
    A videó játékok luxus cikk mint a csoki, cigi,alkohol, stb ezen megint nem értem, hogy mi nem világos, föleg ott ahol szegénység van ahol még a zsíros kenyér is luxus.
    Ez a legyen mindenki egyenlö dolog nem müködik, kiprobáltuk mi is ugy hivták, hogy komunizmus és ez nálam megint fekete-fehér, de ezen a ponton természetesen már bejátszik a politikai beállitotság is.

    Az utolsó bekezdést meg nem tudom hova tenni ha magán életben beszélnél velem ilyen hangot mint a sráccal pusztán csak azért mert nem értesz egyet valszeg vagy pofán vágnálak vagy ott hagynálak a fenébe a bevitt alkohol menyiség függvényébben.
    Nem tudom milyen körökben mozogsz de ha valaki értelmesen mond valamit arra bármekkora hülyeségnek is tartja az ember nem szokott így kikelni magából mint amit itt levágsz, kivéve ha mondjuk tagadja a holokausztot vagy valami hasonlóan komoly támában beszél hülyeséget de az, hogy szerinte háború van a két fél között szerinted meg nem az nálam nem ez a ketegoria.

    Az alapkérdéshez visszatérve itt mi csak találgatunk miért ilyen űtemben jönnek a törések, biztosat csak a benfentesek tudnának mondani elméleteket viszont lehet gyártani nincs abban semmi rossz, szvsz.