4498
  • Danecay
    #4135
    Jogos lenne ha ez lenne mindenhol az általános, de sajnos nem így van, nekem is 25Mbps-osnak nevezett 15Mbps-os netem van, és gyanítom, hogy van olyyn is ahol még ennél is rosszabb a helyzet :(
  • Redapple
    #4134
    Én azt várom, hogy mikor jelenti be a Fitgirl, hogy egyáltalán nem fog semmihez sem repack-ot csinálni...
  • scomcomputers
    #4133
    "Fitgirl" elmehet az anyjába....a gigabites netek világában 2órás(tel.idő) repackot csinálni csak azért 50giga helyett 15 giga legyen,nekem nem pálya...
  • caps lock
    #4132
    Rajta kalózok irány a Valhalla! Fitgirl torrentre senki ne várjon, kijelentette hogy soha nem fog Empress által tört játékot repackolni.
  • hunbalee
    #4131
    Ne csináld már... ja pont a crackerek azok akik patchekre várnak. Ezt te se gondolhatod komolyan.. A másik kedvencem azért nincs törés valamihez mert szar a játék.
  • caps lock
    #4130
    Eddig azért nem lett törve mert vártak hogy kijavítsák a hibákat. Épp tegnap érkezett egy jelentős patch. Bár azt gondolom kalózkodástól függetlenül is jobban jár mindenki ha nem siet megvenni semmit megjelenéskor, mivel a játékok zöme hemzseg a hibáktól. Gondoljunk csak a Cyberpunk esetére amit a mai napig foltozgatnak és még ki tudja meddig..
    De ez végső soron nem számít, mivel így is rengeteg elmegy belőle az első hetekben, a reklám kampánynak és az ünnepi szezonnak köszönhetően. Aztán van egy jelentős közösség akik soha semmit nem vesznek meg és bármeddig képesek várni. Én is ilyen vagyok, már a megjelenéskor tudtam hogy ebből tavaszi játék lesz számomra, de nem érdekelt mert ezer más dologgal is el tudom ütni az időt.
  • Sunrider924
    #4129
    Majdnem 5 honappal a megjelenes utan? akit barmennyire is erdekelt ubiconect 15 euroert mar reg kiporget(het)e. Ha meg a csakazertis feltorjuk a denuvot akkor plane rosz vicc, nyugodtan hatradolhetnek az osztrakok, ennyi vedelem pont eleg lesz a legtobb befektetonek, atlagban a megjelenest koveto 2-3 het az ami izgatja oket amig az eladasok zome lezajlik...
  • NEOreg3
    #4128
    0xEMPRESS: Assassin's Creed Valhalla crack beta testing begins tomorrow
  • trabantos82
    #4127
    Már a 70-et taposta állítólag. Már ha hihetünk az infóknak. Azért jó tudni, hogy vannak olyan emberek a szakmában akik még ennyi idősen is aktívak, persze lehet hogy nem sok ilyen van. :)
  • scomcomputers
    #4126
    Közben megvan..
  • scomcomputers
    #4125
    Na bazz ez komoly? Honnan az info?
  • trabantos82
    #4124
    A Xatab néven ismert orosz repack készítő elhunyt Covidban. Kár érte, gyakran használtam a munkáit. RIP Xatab. :(
  • NEOreg3
    #4123
    Immortals.Fenyx.Rising.Crackfix.V2-EMPRESS
  • Danecay
    #4122
    "Hallottam róla.. Nem értem a mai crackereknek miért kell folyton celebeskedniük és pénzt kunyerálniuk."

    Érthetetlen!
  • trabantos82
    #4121
    Hallottam róla.. Nem értem a mai crackereknek miért kell folyton celebeskedniük és pénzt kunyerálniuk.. A Voksi is ott rontotta el, bár igaz ő nem kért pénzt senkitől a munkájáért, de mindig a Reddit-en meg a CS.RIN.RU-n posztolgatott, pedig ők tudhatnák, hogy az egyenes út a sittre. Érdekes módon a CODEX, CPY meg hasonló nagyobb csapatok sosem posztolgattak sehol semmit, talán mert több eszük van annál...
  • scomcomputers
    #4120

  • NEOreg3
    #4119
    Just.Cause.4.Complete.Edition.READNFO-EMPRESS
  • NEOreg3
    #4118
    Immortals.Fenyx.Rising.Crackfix-EMPRESS
  • trabantos82
    #4117
    Immortals.Fenyx.Rising-EMPRESS
  • Ironman2
    #4116
    Rage 2 hamarosan ingyé adják az Epicen! Aludjatok rá még egy hetet!
  • Krusade
    #4115
    Yakuza Remastered Collection

    csak ne kapjon semmi Denuvot könyörgöm.
  • JonasSandor
    #4114
    Szépen tördelik, kiszedték a borderlands-ból is máris ott néz.
  • scomcomputers
    #4113
    Hitman.3-CODEX........
    "Hitman 3 executable size is only 35 MB, no denuvo?"
  • NEOreg3
    #4112
    Anno.1800.Crackfix-EMPRESS
  • NEOreg3
    #4111
    Anno.1800.Digital.Deluxe.Edition-EMPRESS
    Zombie.Army.4.Dead.War.Crackfix.V3-EMPRESS
  • Kongy
    #4110
    jajj Gabikám...
  • JonasSandor
    #4109
    Kings bounty 2 nincsen denuvó?
  • caps lock
    #4108
    Messze nem teljes lista, lesz bőven tartalom idén is:

    Nier Replicant Remaster
    Nioh 2 PC
    Hellblade 2
    Little Nightmares 2
    Dying Light 2
    Horizon Forbidden West
    Resident Evil Village
    Kena Bridge of Spirits
    Elden Ring
    Returnal
  • Ironman2
    #4107
    Egész jó nevek jönnek idén.

    LINK

    (bár azt hozzá kell tenni hogy rókabőr..D)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.01.03. 00:15:51
  • Ironman2
    #4106
    Ingyenes a Jurassic World Evolutions az Epic Games-en! Jan.7-ig!
  • lammaer
    #4105
    Ez már olyan mint a bélyeggyűjtés... azt se értem hogy miért jó (kivéve ha valaki befektetői bélyeggyűjtő... de ugye játékoknál erre nem igazán van lehetőség).
  • trabantos82
    #4104
    Egy ismerősöm pár napja vette át a gyűjtői kiadást, amit már 2 éve előrendelt és most nagyon boldog, hogy sikerült hozzá jutnia, mert sok előrendelést visszamondtak a boltok a készlethiány miatt. Elárulom cirka 73 ezerbe kerül egy ilyen pakk.

    És megkérdeztem tőle, hogy amúgy maga a játék hogyan tetszik neki, mennyire elégedett. Erre az volt a válasza, hogy az neki másodlagos, hogy milyen a játék. Az a lényeg neki, hogy megvan gyűjtőiben.
  • Ironman2
    #4103
    Abe's Odyssey News'n'Tasty a mai kínálat az Epic Storeban! Mennyit szórakoztam én anno az első részeivel!
  • hunbalee
    #4102
    15 napon keresztül jön "meglepi" 15nap/15 játék.
  • Ironman2
    #4101
    Cities Skylines alapjáték ingyenes az Epicen! A raklapnyi kiegészítők sem méreg drágák,mindenki válogathat kedvencei közül,mivel szeretné kiegészíteni városkáját.Persze vannak ingyenes kiegészítők is köztük.Hajrá!
    Ma jön amúgy mégegy meglepi.Délután kiderül mi lesz az!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.12.18. 10:34:54
  • lammaer
    #4100
    ITben dolgozok én is, a Covid nemhogy rontott, hanem - egyelőre - növeltek a csapatok hatékonyságát, termelését (és ez nem 1 projekt, hanem rengeteg, az IT különféle területein), szóval én is kézlegyintéssel szoktam elintézni ezeket a covidra fogott 1+ éves csúszásokat az ITben. Marhaság, alibi duma.

    Nekünk kimondottan kapóra jött, mert mind a cég, mind a megrendelők (bankok, légitrsaságok, kereskedelmi cégek) ódzkodtak a homeofficetól és nem engedték. A covid ezt kierőszakolta de jól sült el.
    Hosszú távon lehetnek azért mellékhatások, most többnyire összeszokott csapatok mentek homeoficeba, egy újonc betanitása/beilleszkedése azért nehezebbé vált igy, mint mindig sanszosan a középút a legjobb megoldás (1-2 nap iroda, maradék homeoffice)
  • Danecay
    #4099
    Mi lett volna ha márciusban vagy mikor kihozták volna ahogy eredetileg tervezték? A Covid jó ürügy volt arra, hogy eltolják, aztán már Covidtól függetlenül is eltolták egy hónappal, pedig ahol a Home Office érvényesülni tud az éppen az ilyen területe egyike, tehát nem igazán lehet arra fogni, míg ezernyi más terület valóban hátráltatott volt de ez az ipar szerintem kimondottan nem, vagy nem annyira. Kenyeret pl. lehetett mindvégig kapni, azt pedig nem lehet megcsinálni virtuálisan.
  • lammaer
    #4098
    Hát, én más revieweket olvasok... kb fél évvel korábban hozták ki mint hogy kész lett volna, szóval majd egy 2021-es GOTY verzió, amit mondjuk ingyen adnak az epicen... akorlesz igazán jó :)
  • scomcomputers
    #4097
    Hát elég sz@r game lett a witcher-t meg sem közelíti...de ingyen vót....
  • Orbancapitan
    #4096
    Az 1.04 patch csinált belőle bug halmazt a 1.03-asal nem volt semmi problémám.