2093
  • Kissssss0 #1812
    nekem a "kedvencem" az instant gear lenyulás volt, csalónak csak rád kellet néznie, megnyitotta az inventory-dat, és már nyulta is le a teljes felszerelést amit raid-ba hoztál... már ha emlékszik erre valaki még.
  • SötétBarom
    #1811
    Jaj de naiv vagy :DDD
    Volt olyan cheat ami az arcod elé spawnolta be a lövedékeket :D
  • Kissssss0 #1810
    nem csak dobozokon de vékonyabb falakon is átlehet lőni, vagy ajtókon, ami nem meglepő mivel már a cs1.6 óta vannak ilyen "feature-ök" a legtöbb fps játékban, itt sincs másként, persze egy 9mm pisztollyal ne nagyon akarjon senki se falat döngetni... de egy ak vagy m4 már több mint elég.

    a csalók pedig kegyetlenül ki is használják ezt, lvndmark gyereket akit nézek már hetek óta twitchen annyiszor kinyírták a csalók factory-n hogy rossz nézni.
  • nordan
    #1809
    mióta játszol? sztem csak a tapasztalatabb játékosok szednek le akik úgy ismerik a pályát mint a tenyerüket.....nekem 3. wipeom nem vagyok kiemelten jó FPS harcos,de én is úgy vágom az összes mapet,hogy percre megmondom,hogy kb mikor hol vannak a playerek az adott mapen és ha úgy akarom 90% ban elkerülöm vagy rámegyek bárkire...és ezzel minden tapasztalt player így van
  • Jabar
    #1808
    Valamelyik patch óta elég sok felületen át lehet lőni, pl fa dobozok, bádog kerítés, vékonyabb falak.
  • Metalmilitiakid
    #1807
    Én szerintem 3 éve játszom kb és a 3 év alatt nem találkoztam sztem 20-nél több egyértelmű csalóval. Vannak a játékban csalók, főleg a wipe elején amikor még van is értéke a dolgoknak, de sokkal ritkábban halsz meg csalástól mint gondolnád. Nagyon sok desync van, hang bug, szerver hiba ahol te azt látod hogy az ellen 200 km/h órával fut pedig csak pillanatra köhögött a szerver és próbálja magát utolérni. És még ott van az a kis millió eset ahol azt hiszed, hogy lecsaltak holott valaki full más ölt meg mint akire gondoltál, vagy vmi nagyon sneaky spot-ban volt és egy kis lyukon keresztül kapott le vagy épp desync-elt a szerver és ő rád futott de nálad még a fal másik oldalán volt. Nagyon sokat segíteni ha lenne egy replay rendszer a játékban de szerintem soha nem is lesz. A játékban jelenleg nincs is falon át lövés, néhány nagyon vékony lemezen vagy falapon át lehet lőni, de a rendes falakon nem.
    Esetleg ha jó vagy angolból ajánlom hogy nézz utána pár ilyen videónak a játék működése mögött ami elmagyarázza ezeket a hibákat és bugokat és talán át fogod látni, hogy miért sokkal kevesebb a csaló mint amennyit gondolsz. Ha jól emlékszem Veritas csinált erről több videó szériát is.
  • Normen76
    #1806
    Valahol megértelek, bár nem hiszem h a játékban a falon keresztül bárki át tudna lőni. A csalók rendszerint a falon "átlátás" és az "instant fejlövés" csalásokat használják, falakon nem tudnak átlőni, bár lehet tévedek. DE a falon átlövéshez már bele kéne nyúlni nagyon komolyan a játékba és a szerverekbe is amit azért észrevennének a fejlesztők azonnal. DE az igaz h vagy sok csaló, sok csaló program/szolgáltatás. Én sem játszom már, de falon átlövéssel sosem találkoztam a magam kb. 350 órája alatt.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.08.07. 16:03:04
  • SrNoob
    #1805
    A játék maga, rendben van. Szerintem a legnagyobb problémája, hogy tele van csalóval. Én megvásároltam a játékot, és így 2 hét játék után gondolom azt, hogy elég volt ebből. Megölök 2 játékost, a 3. biztos, hogy csaló. A sokadik eset, hogy falon keresztül kilőnek, és most már nagyon idegesítő, hogy emiatt elbukja az ember konkrétan mindenét. Így újként még igazából csak ismerkednék a játékkal, lootolgatnék, de nagyobb értékkel már nem is érdemes játszani.
  • Metalmilitiakid
    #1804
    Summer sale van ha esetleg valaki Upgrade-elni akar. 15%-os leárazás, ha újat veszel akkor 20% van az Edge of Darkness-re.
  • Ombika
    #1803
    Normalisak el se kezdtek, pl en! :-)
  • undY1ng #1802
    lvl 13 :(
  • SötétBarom
    #1801
    Aki nyáron ezt a szart grindolja az full idióta :DDD Szal level 17.
  • Kissssss0 #1800
    az elmúlt néhány napban néztem ennek a lewdmark-nak a stream-jét twitchen, gyerek egyfolytában p90 vagy mk47-el rohangál, csak slick vagy killa armort visel és az új gorilla sisakot hordja, egy ideig jól is ment neki a különböző pályákon de amint elkezdet rendszeresen labs-ra járni a csalók egyfolytában pofán vágták... ez még nem is lenne meglepő mindenki tudja hogy labs egy rakás szar, de ami utána jött az egy kicsit érthetetlen nekem, gyerek elkezdett labs keycard-okat venni milliókért aztán pedig ismét nekilát volna farmolni labs-t, természetesen a csalók tettek róla hogy emlékezetesék ki az úr ezen a pályán.

    jajj.
  • nordan
    #1799
    30
  • undY1ng #1798
    Ki hogyan áll? :)
  • undY1ng #1797
    Gondoltam, hogy nem lesz zökkenőmentes start. Idegesítő matching és nem talál semmi szervert.
  • undY1ng #1796
    Jaaaaa már vágom!
    Amúgy optimalizálásban egyelőre nem igazán veszek észre változást. Vagy lehet már gyengül a GTX 1660? :D
  • Metalmilitiakid
    #1795
    Weapon Mafunction - Nem sült el a fegyver csak lecsapott az elsütő és ilyenkor Shift+T-vel újra csőre kell tölteni a fegyvert hogy tudj lőni.
  • lammaer
    #1794
    "Terawattkettőskereszt5213" - már a discord cimeket is lopkodják a botok?
  • Terawatt
    #1793
    Így a wipeal bele csapnék a játékba, kisebb csapat somfordál-e még ebben a totyikban aki szívesen látna egy újoncot? :) Terawattkettőskereszt5213 a discordom
  • undY1ng #1792
    Jam? Hú ez most nem mond semmit vagy csak nagyon nem követtem mostanság az EFT-t. :(
  • Metalmilitiakid
    #1791
    Ja már megvolt. Lvl 20 lett a Flea market, túl sokat még nem láttam az optikákból, de eddig kb mindegyik változott egy kicsit ami a kezembe került. És hát a Jam sajnos real... A kezdésből kapot M4-el ami 100%-os bementem és legelső match-en a legelső lövésre Jam-elt is és összecsuktak miatta...
  • Paladin
    #1790
    Nem figyeltem, de délelőtt elkezdődött a patchelés. Lassan lehet hogy kész is.
  • undY1ng #1789
    Na várjatok még csak most olvastam el amit írtatok... :D
    Szóval igazából majd csak holnap lesz számunkra a tényleges wipe?
  • Metalmilitiakid
    #1788
    Sok mindenkinek laggol sok minden dologra amire másnak nem. Ez nagyrészt sejtem a motor hibája, nem erre lett tervezve, ezért is készülnek már a következő motor váltással, ami még lehet idén jön vagy köv. év elején. Meg persze az infinite változó gép és beállítás kombók miatt. Egyik haverommal elég hasonló a gépünk de más beállítások és tök random, hogy melyikünk mitől laggol meg néha.

    Más topic: Nemtom láttátok-e hogy le lesz tiltva az ajándék átvétel wipe után, szóval nem fogunk BP ammo-val rohangálni. Bár arra még nem jöttem rá, hogy meddig.
  • nordan
    #1787
    a KILL-re is beszaggat
  • undY1ng #1786
    Köszi! Arra az optimalizálásra nagyon kíváncsi leszek...
  • Paladin
    #1785
    Ahol láttam az infót, biztos moszkvai időnek nézték. Én csak utána láttam a tweetet :)
  • Metalmilitiakid
    #1784
    Hát nemtom az a TLT time nekem vmi nagyon random időre jött ki. Nálunk hajnali 3-ra. Szóval furcsa.
  • Metalmilitiakid
    #1783
    Inercia kell és akkor a netcode se lesz vészes. De am ez is le volt tesztelve, hogy a szaggatások meg összevisszaságok sajnos nem a netcode miatt vannak 80%-ban hanem a bespawn-olások miatt. Ha behozzák az inercia-t és azt is megoldják, hogy a scav-ek vagy scav player-ek spawn-ja ne szaggassa szét a játékot akkor a netcode-al nem lenne gond. Amíg ez a kettő nem oldódik meg tök mindegy mit csinálnak a netcode-al semmit nem fog segíteni sajnos.
  • Ombika
    #1782
    Netcode - netcode kellene .. De baxnak ra...
  • Paladin
    #1781
    Igazad lett :) Szerda, ha jól számolok, délelőtt 9-kor kezdve.
  • Metalmilitiakid
    #1780
    Factory változás bekerül az új boss-al ha minden igaz. Az optikák újra lesznek dolgozva. Lesz jó pár quest változás. Tuti lesz már optimalizáció és társai. Talán bekerül a high tech shoti, a Scar meg az USP. De a pontos listát majd úgyis megkapjuk.
  • undY1ng #1779
    Valaki gyorsban le tudná írni, hogy mik lesznek a jelentősebb változtatások?
  • nordan
    #1778
  • Metalmilitiakid
    #1777
    Ha hihetünk Nikita-nak akkor azt mondta, hogy még ebben a hónapban lesz a patch, szóval akkor szerda :D
  • Paladin
    #1776
    Nna, megerősítve hogy a patch wipe-ot hoz (duh), és bár dátum még nincs, de valószínű hamar. Szerintem csütörtökön :)
  • undY1ng #1775
    Annak kifejezetten örülnék, csúnyán kiégető az az akadás.
  • Metalmilitiakid
    #1774
    Jaja, de most amúgy is jön elviekben a Scope rework ami remélem, hogy javítja az FPS drop-ot amikor célzol.
  • undY1ng #1773
    Ez már fog jelentősebb optimalizálást tartalmazni?