2093
  • Metalmilitiakid
    #1852
    A végén még lehet igazad lesz, mert úgy látszik elkezdődtek a pre-wipe event-ek. Skier üzenete alapján helyet cseréltek a Scav Boss-ok.


    Update1:
    Glukhar - Labs 70%
    Killa - Factory 40%
    Sanitar - Customs 46%
    Raiders - Woods
    Shturman - Shoreline 52%
    Reshala - Reserve 48%
    Tagilla - Interchange 45%
    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2021.12.06. 16:24:00
  • undY1ng #1851
    Ohh pedig nagyon behypetrainelődtem a tizenkettedikére. :(
  • Metalmilitiakid
    #1850
    A pre-wipe event az a raider-ek scav-ek helyett, minden tradert megnyitnak teljesen, olcsó lesz minden és társai, próbálnak mindig kicsit variálni rajta de vmi hasonlóra lehet számítani. Ezek ilyen kis szórakoztatások a wipe előttre.
  • undY1ng #1849
    pre-wipe, azaz még nem a "rendes" wipe?
  • Metalmilitiakid
    #1848
    Az a tippem jelenleg, hogy 12-én indulnak majd a pre-wipe event-ek és szerintem év végéig lesz majd meg a wipe. Azt hallottam, hogy akarnak majd még vmi drop-os cuccot az év legvégére, remélem nem basszak el vele a wipe ekonómiát.
  • undY1ng #1847
    Dec 12 wipe? Vagy lehet az a 12.12 lehet 12+12 azaz karácsonyi wipe bár az nem csütörtök..... Ettől függetlenül erre majd most már tényleg rá kéne feküdni! :D
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.05. 13:46:14
  • Ombika
    #1846
    Nah ez mar ujitas lenne. Koszonom a valaszt.
  • Metalmilitiakid
    #1845
    A karaktered és a felszerelésed a súly miatt megtartja a momentumot mint a valóságban, tehát nem tudsz instant megállni, instant full sprintelni, instant célozni és társai minden időbe telik majd. Szóval aki full sprintben közlekedik mindenhová minden harcban hátrányban lesz (elviekben), illetve a szerpentin futás is sokkal valóságosabb lesz. Linkelek egy videót igaz nem Tarkov, de az egyik legjobb példa rá hogy nézne ki, de elviekben Tarkov-ban a fegyver mozgatására is hatással lesz szóval pl. ha jobb-bal spam-elsz harc közben akkor semmit nem fogsz eltalálni.

  • Ombika
    #1844
    Az mi is lenne pontosan?
  • TomStorm
    #1843
    Az jó lenne!Hiányzott is egyébként bár néha szívás lesz az biztos:)
  • Metalmilitiakid
    #1842
    Nem vagy egyedül vele, semmi igazán nagy változás nem volt, tényleg csak a wipe. Majd ha bejön az inertia 1-2 patch múlva az fog majd érdekelni. Hátha kicsit lecsapja a Shift+W mindenen át metát.
  • Ombika
    #1841
    lvl 3 -es nincs is kedvem elinditani....
  • undY1ng #1840
    Az említett hypetrain ami bennem volt a wipe-nál és most semmi... még mindig ott csücsül lvl 12-n és a lélek nem tud rá venni, hogy folytassam. Nem tudom miért...
  • Ombika
    #1839
    Halal unalom nullazas ota, 1 fos! :D
  • TomStorm
    #1838
    500 órám már benne van de azért köszi!:D
    Annyi hogy 1 évet most kihagytam
  • Metalmilitiakid
    #1837
    Az első 1 hónap tömény szopás lesz és utána jön a mélytorok xD
  • nordan
    #1836
    grats! akkor készülj fel életed legszopatósabb játékára amivel valaha játszottál.....egy hónap tömény szopás lesz az eleje és utána sem lesz sétagalopp.....:D
  • TomStorm
    #1835
    Na sikerült,support is visszaírt.
    Úgy kell ilyenkor hogy kliens elindít(ha nincs meg mert ugye akkor engedi letölteni ha bejelentkeztél,akkor fórumokon van link hozzá)
    Beírod adatokat majd kiírja a verif.emailt itt rámész hogy unable login aztán password reset ezt el fogja küldeni és jönni fog a verif.email is password resettel együtt!
  • nordan
    #1834
    vagy megadod haverodnak a jelszavadat másik géprőé bejelentkezés miatt fog neki küldeni ő megváltoztatja neked majd te is belogolsz a sajátodon
  • Metalmilitiakid
    #1833
    Én eddig 2x írtam a support-nak és nem volt velük bajom, de lehet azóta az változott.


    A mail.com-ról más is írt, hogy nem kapja a leveleket, amennyire értem, hogy az orosz ISP ami náluk van meg ezek az email domain-ok nincsenek barátságban. Pár módon láttam körbejárást, de elég bonyolultak. Amit mindenképp érdemes megpróbálnod, hogy fehér listázod a mail-eden az összes BSG emailt, esetleg egy free VPN-t kapj le és azzal kérd meg az emailt. A legbonyolultabb de sokan írták hogy működik, hogy telepítsd fel egy másik gépre esetleg egy haverára és új hardware miatt küldeni fog egy kódot amivel beenged a launcher-be és onnan már elviekben tudsz emailt változtatni.
  • priluki
    #1832
    nekem is ez volt, írni akartam a supportnak de semmi válasz,tükrözi az egész hozzá állásukat ,meg hogy nem lehet e-mailt változtatni , nehogy esetleg el tudd adni a szemetjüket.. 1-2 hónappal késöbb mikor ránéztem meg meg jött és be tudtam lépni..
  • TomStorm
    #1831
    Be se enged így lépni oldalra úgyhogy az nem megy.
    De csak történt itt valami mert évekig nem volt gond!
    Ha support se válaszol akkor minek van??
  • nordan
    #1830
    változtasd meg a mailed tarkov oldalon? vagy mondjuk lehet arra is hitelesítőt fog küldeni:P
  • TomStorm
    #1829
    Sajna még anno erre regisztráltam játékokat
  • TomStorm
    #1828
    Mail.com
  • Metalmilitiakid
    #1827
    Milyen email címed van? Mert elviekben van pár amit nem szeret. Nekem Gmail-re eddig megjött mindig.
  • TomStorm
    #1826
    Olyan gondom van hogy nem jön meg a hitelesítő email amit küld belépésnél.Írtam pár napja support-nak de semmi.
    Se a Spam mappába sehol nincs.Hetek óta ez van
  • nordan
    #1825
  • BaleniX
    #1824
    Köszi mindenkinek!
  • SötétBarom
    #1823
    Kelet európai hangulatú looter shooter.
    Tarkovhoz annyiban nehéz közel állni, hogy semmi sincs ennyire szar. ;D
  • undY1ng #1822
    Sajnos vagy nem sajnos de a minőséget sokszor meg kell fizetni. Ami talán-talán még szóba jöhet az a SCUM, ami éppen ingyenes a hétvége erejéig steam-en és le is van árazva!
  • Metalmilitiakid
    #1821
    Azért csak így minden leírás nélkül ezt erős túlzásnak érzem, hogy olyan mint a Tarkov :D Közelebb áll a DayZ-hez.
  • SötétBarom
    #1820
    Deadside
  • Metalmilitiakid
    #1819
    Elég nehezet kérsz. Magában a Tarkov egy különleges játék, nagyon kevés más játék rendelkezik ezeknek a mechanikáknak akár a felével is. Amiről tudok hogy valamennyire van köze hozzá, de a játékmenet az tök más az Hired Ops mivel ugyanabban az univerzumban játszódik így maga a karakterek és a fegyverek hasonlók, játékmenetben inkább hasonlít egy normál "lövöldözős" játékra, team deathmach, gungame, SnD, ilyesmik vannak benne, de valamennyire benne van a sebesülés és gyógyítás. És ez Free to play is steam-en.
    Ami esetleg stílusban valahol közel lehetne az még a Dayz és Arma 3 vonal, esetleg a Scum, de azok se teljesen ilyenek és nem is free egyik se tudtommal. Bár azokhoz sem kell gyengébb gép mint a Tarkov-hoz emlékeim szerint.
    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2021.08.26. 02:44:38
  • BaleniX
    #1818
    Sziasztok!
    Bár sosem Tarkovoztam, mégis érdekelne a játék, de mivel nincs hozzá jó gépem és nem is szeretek játékra költeni, így maradnak az alternatívák.
    Tudnátok mondani a Tarkovhoz hasonló free to play játékot? A hasonlóság leginkább a játékmechanikában legyen.
    Köszi!
  • priluki
    #1817
    na volt időm kipróbálni az új factoryt map jo is lenne de a boss :D Doom meg a serius sam jutott róla eszembe.. "realisztikus" förszt perzon súúter :D :D ahhha, kabaré az egész..
  • Metalmilitiakid
    #1816
    Alig rángat :D
  • nordan
    #1815
    valaki FUll Auto Saiagat home defensre? :D

  • Metalmilitiakid
    #1814
    Egy kis bemutató a játékból :D

  • Metalmilitiakid
    #1813
    Még a Gamma-t is kiszedték ha akarták xD