2093
  • undY1ng #1331
    Én customs-ön is azonnali hiteket kapok. :(
  • SötétBarom
    #1330
    Figyelj rá hogy ne legyen nálad semmi.
    Viccen kívül, egy 5-7el van értelme, elbújsz egy 20 percet, agyonlősz 3 raidert aztán extract.
  • TomStorm
    #1329
    Én ma bemegyek.Van 2 laborkártyám,meglesem:)
  • nordan
    #1328
    hetek óta nem megy senki se Labsba
  • SötétBarom
    #1327
    Labs egy takony, kb 5x mentünk be ebben a wipeban, minden alkalommal insta fejesekkel el lettünk pakolva, akár hányan voltunk úgy hogy visszalőni nem lehetett.
  • TomStorm
    #1326
    Ja a patch-et eltolták jövőhétre arra hivatkozva hogy pénteken rossz ötlet patchelni:D

    Bár nekem mind1 de sokan várták:)
  • TomStorm
    #1325
    Nem is tudtam hogy Ultrán kívül van máshol is..
  • TomStorm
    #1324
    Ma nagyon videokártya estém volt.Az égből is az potyogott.Találtam Dormsba,szanatóriumba és Ultrába.Quest is meglett 3/3 és még eladtam kettőt
  • Metalmilitiakid
    #1323
    Nekem volt olyan, hogy SKS PS ammoval lőttem két szemet a Scav Usankájára, semmi baja nem volt, lőttem még egyet bele meghalt. Mondom biztos haluztam.... Odamegyek és tényleg ott volt a homlokán a kis fehér sávban 2 lyuk, de abba nem halt bele....
  • Kissssss0 #1322
    ezért kell a fülre célozni :D
  • Metalmilitiakid
    #1321
    Az fekete slug laza 2-es pen-el dolgozik, ha egy paca volt rajta az is egy rakást felfog belőle. Kb az egyik legszarabb Scav ammo amivel Spawn-olhatsz.
  • Rony94
    #1320
    You get Tarkov'd.
  • nordan
    #1319
    pisztolyos Scav player, scav vestben, bézball sapiban....én fekete slug lőszerrel lőttem a gyereket,de mintha egy szivacsot lőttem volna


    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.23. 19:46:19
  • Rony94
    #1318
    Én még cheaterek nélkül se mernék labozni, pedig van már három kártyám. Egyszerűen túl alulszintezett vagyok. Szarrá erőszakolnának engem odabent. Egyszer voltam offline bent, el lehet veszni benne. :D
  • nordan
    #1317
    most a nagy streamerek se labsoznak,mert fullon van megint cheaterrel
  • Metalmilitiakid
    #1316
    Amiket hallok mostanában Labs-ról az elég durva. Nem kevés a cheater még mindig. Bár elviekben megint volt nemrég egy ban hullám, hátha segített.
  • Rocco27
    #1315
    Egy 5 fős csapatot simán össze tudnánk állítani és befoglalni Factoryt farmolni :) De mást is. Labsra kellene menni, de a kijáratokat még nem vágom becsukott szemmel és régen gyakoroltam rajta.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2020.07.22. 17:50:05
  • Rocco27
    #1314
    Ja a találat regisztrációval és sebzésszámolással nekem is ki van a tök*m. Sajnos nem tudok mit tenni, az ALT+F4 még nem opció nálam, muszáj nyelnem egyet... Amúgy is ez az egyetlen egy MP shooter játék ami gép elé vonz, minden más érdektelenné vált számomra.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2020.07.22. 17:45:54
  • undY1ng #1313
    Legerősebb pisztoly tölténnyel 10 lövés mellkas/fej/kar ÉS NEM DÖGLIK MEG A PLAYER SCAV. delete. Sírás off.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.07.22. 13:37:21
  • undY1ng #1312
    Szívesen csatlakoznék a csapathoz, de már eljutottam arra a szintre, hogy halál után alt+f4. :(
  • Paladin
    #1311
    Ja, én is rühellem, amikor nem mehetek azzal, amivel akarok. Most épp a punisher 3, meg a Peacekeeper van terítéken (sok más apróság mellett). A tarkov shootert még nem volt hangulatom elkezdeni.
  • TomStorm
    #1310
    Ja és Mosin mesterlövésszel számolta láb lövéseket!1 kör alatt meg is csináltam.
    Sima Mosin gyalogságival meg többivel nem számolta!
  • TomStorm
    #1309
    Én is egyedül tolom lvl16 óta most lvl28.
    De minél több idő telik el wipe óta annál jobb gear-be jönnek be playerek és skillesebbek is már ugye.Tehát észrevehetően nehezebb.

    Bár mondjuk nekem ezek a hülye Mosinos questek tettek kicsit keresztbe.
    Ha nincs megszabva mivel menjek be és olyan küldit csinálok ott dara van azért:D
  • nordan
    #1308
    jaja én is level 15-ig 3 haverral nyomtam aztán most mindenkinek lett más dolga full egyedül kiépítettem a bázist 24 videókari híányzik a maxhoz...level 32 vagyok traderek maxosak akiknek nem kell a level 40 a szinthez ugye....szóval lehet egyedül is szépen haladni
  • Paladin
    #1307
    Így így. Az első egy-két hétben még tudtam menni napi 3-4 kört is, de egy jó hónapja már csak heti 2 x 2 óra maradt. Csak szólóban nyomom, és lvl35 vagyok, szóval lehet érvényesülni azért így is. (Ja, és bénán célzok :) ).
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2020.07.22. 09:47:40
  • Rocco27
    #1306
    Sokat solozok, mivel a társam csak késő esténként ér rá és van hogy napokat is kihagy. Ezért a küldik javát egyedül csináltam meg és csinálom még mindig. Szerintem lehet egyedül is érvényesülni, persze tisztában kell lenni mire vagy képes, és ha szükséges elkerülni a legsűrűbben látogatott helyeket. Pl. nem megyek Dormsba max. kör végén. Megfelelően felöltözök, ha kell megyek előre, ha szükséges akkor pedig megállok és fülelek.
  • TomStorm
    #1305
    Rendben felveszlek!
    Sok a nagy Gear-es és nagy szintü már.Egyedül kb.öngyilkosság minden egyes Raid:D
  • Rocco27
    #1304
    Én (kb. lvl 38) LazaHunterrel (kb. lvl 25) tolom nagyon régóta és keresünk aktív csapattársakat. Korábban játszottam 5 fős csapatban, és ritkán tudtak megállítani. Sajnos a csapat szétment, majd LazaHunter egy régi PUBG/Apex/stb. társam is megvette ezt, de ketten már nem annyira ütős a kis csapatunk.
    Ha érdekel vegyél fel club27-Rocco néven vagyok jelen, viszont most épp költözés alatt állok, szóval amint tudok jelentkezem. Ronynak ez nekes is szól, 4-en könnyebben mehetnénk küldizni, stb. :) TS-t preferáljuk, de ha muszáj van Discord is...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2020.07.21. 23:05:19
  • nordan
    #1303
    jaja én is szétlövöldöztem anno a scevek lábát :D
  • TomStorm
    #1302
    Tudom hogy kell lábra lőni!:D

    De egyszerüen nem adja meg.60 méter bőven megvan,scope-al becélzom de semmi
  • Paladin
    #1301
    Főleg, hogy úgy rémlik, láblövést darabonként számolja, szóval be lehet vinni párat ugyanarra a scavre, mielőtt elhasználódik ;)
  • Metalmilitiakid
    #1300
    Nekem ez általában úgy ment, hogy kinéztem egy Scav-et, ellőttem mind a két lábát, majd amikor már mozdulni se tudott nyugodtan fejbe lőttem :D
  • Paladin
    #1299
    Konkrétan pain kell neki. Törés vagy dehidratáció adja. Scavak gyakran törik el kezed-lábad, szóval ha nem nehéz összehozni oda se figyelve.

    Persze lehet direkt eltörni a lábad, aztán sántikálni scavet keresve, de van annyi küldi, ahol scaveket kell halomba ölni, hogy tuti összejön pikk-pakk.
  • Paladin
    #1298
    Vagy ha utálod woodst, mint én, akkor inkább shoreline. Ott jó rálátást lehet találni a benzinkútra, az erőműre, és a buszállomásra is.
  • nordan
    #1297
    hát lődd őket lábon :P menj be Woodsra a mező végében van az a kis beton szösszenet ott camplej le és enjoy
  • TomStorm
    #1296
    Most ezzel a 60 méterről lábonlövéssel Mosinnal küldit próbálom megcsinálni.
    Headshot része már rég kész de nekem ezt a láblövést egyet nem ad meg
  • TomStorm
    #1295
    Sérülés kell neki.Törés,vérzés ilyenek alatt kell legyél.Vagy hagyd magad meglőni vagy ugorj le kezdéskor valahonnan én így csináltam meg.
  • Paladin
    #1294
    Szerintem úgy, hogy nem foglalkozol vele, csinálsz más küldiket. Úgyis kell lőni scaveket, néha el fognak találni, úgyhogy pikk-pakk megvan, mielőtt észrevennéd, és közben mással is haladtál ;)
  • undY1ng #1293
    A Survivalist Path - Wounded Beast kövi küldit, hogy a legegysdzerűbb megcsinálni?
    Egy videó azt mondja, hogy megint legyél dehidratált, aztán használj egy Regenerative stimulant-ot?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.07.21. 12:20:55
  • Paladin
    #1292
    Azt mondják, az is jó, ha tíz percet vársz, de ez úgy hallottam nem mindig működik megbízhatóan.