2093
  • TomStorm
    #1412
    Igen,többet bírnak azt én is észrevettem
  • undY1ng #1411
    Pedig nyugodtan teheted, mert én élet halál harcot vívtam egy bot scavvel... Amennyi lövést kibírt (csicska szettben volt) és ő ahogyan kb, az összes végtagomat leépítette........... sírni lehetne.
  • TomStorm
    #1410
    A Technical update viszont egész jó lett!
    Nincsenek azok a nagy akadások
  • TomStorm
    #1409
    Ja.Nagyon jó.Ez igazán kellett!
    Bár ezt is agyonlövik ugyanúgy:DD
  • Rony94
    #1408
    Ezt amúgy láttátok már? Bevágták Pestily arcát Therapist helyére.
  • nordan
    #1407
    én nem vagyok ellene,hogy ne csak álljanak mint egy fax...,de ezek a bugyuta idétlenségek amiket random csinálálnak teljesen hülyeségek! Remélem még finomhangolják őket
    mondjuk a cél az volt,hogy ne legyen egyértelmű ,hogy ők az AI....szóval ha megzavar az csak works as planned
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.08.01. 16:31:23
  • Rony94
    #1406
    Nem rinyálni akarok, erről szó sincs. De szerintetek nem estek át megint a ló túloldalára a scavekkel? Olyan baszók lettek, hogy az már túlzás. És sokszor tiszta baromságokat is csinálnak. Volt Interchange-en, hogy az egyik fel-alá rohangált, oda és vissza, 50 méteres szakaszban. Azt hittem először player, de mire odaértem a közelébe, kiderült csak egy scav.

    Valamit nagyon túltoltak szerintem a készítők.
  • TomStorm
    #1405
    Jól van,nem kérdezek többet.Peace!:)
  • Paladin
    #1404
    Aha, pont úgy néz ki :)
  • TomStorm
    #1403
    Igen.Reméljük nem lesz rá szükségem!:)
  • Rony94
    #1402
    Tarkovos YouTuberek 80%-a tényleg segítőkész és nem csak azért vannak, hogy villogjanak a gamer tudásukkal.

    De ha tényleg nem vagy hajlandó videókat nézni, még mindig ott van a wiki oldal. Google-ön megtalálod.
  • nordan
    #1401
    tökjófej gyerek vagy.............sok sikert a Tarkovban,szükséged lesz rá, remélem a büdös életben nem lesz senki aki segít neked
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.30. 20:04:34
  • TomStorm
    #1400
    Minek?Én nem nézek senkit.Eddig is magamtól jöttem rá mindenre max itt kérdeztem 1-2 dolgot.Ezért van a fórum!!
    Nekem ilyen youtube senkik nem fognak útmutatást adni
  • nordan
    #1399
    vedd már a fáradtságot és nézd meg a videókat amit linkeltem!
  • TomStorm
    #1398
    Köszi szépen!!
  • Metalmilitiakid
    #1397
    Mind a kettő arra van, hogy a feketére lőtt testrészt visszahozza csökkentett max HP-val. Pl. 65/65 ös lábat kifeketítik, megműtöd és visszajön 1/49 pl. és vissza tudod gyógyítani és nem kell a kör végéig fájdalomcsillapítón élned. Fejre és mellkasra nem használható viszont.
  • TomStorm
    #1396
    Akkor mire jó?Jól elcsesztem vele a Raidem ilyen nincs:(

    Pedig mekkorát mentem,2 quest lett volna meg sok minden
  • Metalmilitiakid
    #1395
    Se az, se Surv12. A Surv12 törést megszünteti viszont amit a CMS nem.
  • TomStorm
    #1394
    CMS kit nem állitja el a vérzést?
  • TomStorm
    #1393
    Ja az a questem nekem is van hogy office körül lőjjek Playereket
  • undY1ng #1392
    Off: 1-2 napi gyors poén Factory kör... De kb. kihaltság van. Scav-ek sincsenek és 1-2 player egymást lövi office-nál, mi a tula?
  • TomStorm
    #1391
    Nem is olyan hülyeség!Lehet veszek egy vezetéknélküli fülest:DD
  • undY1ng #1390
    Igazából ez a "nem hülyeség ha működik" eléggé igaz.. de őőőő.... neeem toooom.... xDDD
    A könyves résznél jót mosolyogtam
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.07.29. 21:35:25
  • Metalmilitiakid
    #1389
    Ahogy ezt a srácot ismerem szerintem ez nem poén volt :D
  • Rony94
    #1388
    Ez a videó félig rákos, félig csodálatos. :D
  • undY1ng #1387
    Tudom, hogy ez poén videónak lett megcsinálva, de az ember valahogy mindig szeret a másik kárán jókat szórakozni... :)
  • Metalmilitiakid
    #1386
    Tanuljatok a mestertől :D
  • kopaszeger
    #1385
    nagyon köszi
  • TomStorm
    #1384
    Töröltem véletlenül,szerkeszteni akartam.
  • Metalmilitiakid
    #1383
    Én is, de nem tudnám magyarul leírni már az exiteket fejből xD
  • Metalmilitiakid
    #1381
    Minden pályán attól függ, hogy hol van a kijáratod, hogy melyik oldalán kezdesz a pályának. Illetve minden pályán van olyan kijárat, ami csak 1x használható vagy valamilyen feltételhez van kötve a használata. Gyors 2x nyomott O-ra meg kellene jelennie az időnek, valamint alatta egy listának, hogy melyik kijárat aktív a számodra. Hasznos kis oldal az összes térképpel, fent lehet válogatni.
    Kb. így kellene kinéznie, mint itt a jobb felső sarokban.

    Itt ahol nincs kérdőjel az bármennyiszer használható. Aminél pedig kérdőjel van annak vannak feltételei vagy csak 1x használható.
    Itt a konkrét esetben.
    Dorms V-Ex: 1x használható autós kimenekítés a Dorms mögött és 7k roubelt kell fizetni az Uber sofőrnek érte ott a helyszínen, szóval vagy viszel magaddal pénzt vagy találsz bent pont annyit.
    RUAF Roadblock: 1x használható normál kimenekítési pont. Nagy vaskapu felett van egy reflektor annak kell világítania akkor még nyitva van.
    Smuggler's Boat: 1x használható normál kimenekítési pont. A parton ott kell lennie a kis csónaknak és ég mellette egy tábortűz. A füst általában már az út tetejéről látható.
    Ami nincs a képen.
    ZB-1012: 1x használható normál kimenekítési pont. A bunker tetején van egy reflektor és annak világítani kell.
    Old Gas Station: 1x használható normál kimenekítési pont. Az ajtó előtt egy Zöld Flare-nek kell füstölnie.

    Szerk1.: Illetve van most egy új amit még nem használtam mert pihentetem a játékot most.
    ZB-1013 elveikben a neve és Warehouse 4 ben kell egy kapcsolót felkapcsolni majd az újonnan behozott területen a pincében tudsz kimenni.
    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2020.07.28. 22:57:35
  • TomStorm
    #1380
    Az nem lehet.Ha 2x gyorsan egymás után megnyomod "o" betüt akkor ki kell hogy írja a hátralévő idő alá a kimenekítési pontokat
  • kopaszeger
    #1379
    már sokat rászántam de ez a kimenetel kiakaszt
  • nordan
    #1378
    na pontosan ezért szánj rá erre a játékra 2-3 óra oktatóvideót mert 2 percenként fogsz kérdezni....ez nem egy sima FPS
  • kopaszeger
    #1377
    köszi a gyors választ Customs a neve hát basszus nyomom a o-át kétszer de csak a hátralévő idő jelenik meg

    Utoljára szerkesztette: kopaszeger, 2020.07.28. 21:53:44
  • TomStorm
    #1376
    2x megnyomod O betüt és kiírja hol lehet kimenni(az a tied aminél nincs kérdőjel).
    Aztán odamenni és pontosan odaállni ahol elkezd zölden visszaszámolni.

    Melyik területen vagy?
  • nordan
    #1375
    ezeket nézd végig....

  • kopaszeger
    #1374
    hali!!!
    Olyan lami kérdésem lenne, most vettem meg a játékot és nem tudok kijutni a területről.Rákerestem merre vannak a kijáratok odamegyek de nem kezd el visszaszámolni csak letelik az idő,így semmit nem tudok kihozni.Előre is köszi a segítséget.
  • Rony94
    #1373
    Szégyen, nem szégyen, 150+ óra Tarkov után most először volt squad wipe-om egy solo raidben. Interchange-en botlottam bele egy duóba és egy hangtompítós M4-essel berekteltem őket. Szegények azt se tudták mi van. :D

    Emlékszem, 2 éve még a pisztoly buildemet is féltettem és minden nesszenéstől beszartam. Ma már egy fokkal bátrabban játszom. :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2020.07.28. 18:29:50
  • Paladin
    #1372
    Távolról sem :) Meg kell tanulni vele célozni, mert nagyon íves a röppálya, de jó - akarom mondani képzett ;) - kezekben pusztító lesz.