2093
  • Rony94
    #1452
    Így van, ne legyél greedy. :D
  • nordan
    #1451
    jaja én van hogy 4-5-öt is várok.....pár órája egy 3-as csapat volt lemészárolva Killa előtt.......közel 5 percig cserkésztem a hullákat az emeletről szemből meg oldalról is.....és amikor lementem annyira para volt a szitu,hogy csak egyetlen embert szedtem ki....igaz az is fullos gearben volt, szóval mondtam OKÉ nekem ennyi sziasztok :P ki is vittem egy 500 ezres geart
  • Metalmilitiakid
    #1450
    Nem stopperrel mérem, de fel heal-elek, betározom, körbenézek, de sokszor már erre sincs időm.
  • Rony94
    #1449
    Hülye kérdés, de eltelik 2-3 perc mire elkezdesz lootolni? Aranyszabály, hogy kill után nem szabad a hullához rohanni, mert potenciálisan lehet ott egy harmadik fél is. Ha társa nem is volt, de a többi raidelő PMC-ből legalább 2-en, 3-an tuti rámegy a tűzharc hangokra, mert azt hiszik magukról hogy nagy chadek és rámennek maguk a lootra.
  • Metalmilitiakid
    #1448
    Most volt nemrég Podcast Nikitával és mondta, hogy azért lett kivéve most, mert bugos volt, mert falon keresztül is tudott ölni néha, de hamarosan visszarakják. Nerfelni pedig nem hiszem, hogy fogják, mivel az eddigi statisztikák alapján a játékosok 0.06% használja csak(Nikita mondta), elviekben az élesedési távon lesz változtatás, mert kicsit bugos az is, messzebbre fog csak robbanni. Am azért nem OP mert vmi 1.3 millióba kerül és amint megveszed kb 0-ra esik az ára és annyira könnyű meghalni, hogy még akkor se éri meg hosszútávon használni ha van 50 milliód és kb 60% a túlélési arányod. Okés, hogy néha tudsz vele hozni 1-2 kill-t amit esetleg más fegyverrel vagy sima gránáttal nem tudnál, de nem hiszem, hogy ez hatalmas hatással lesz a játékra.
  • Rony94
    #1447
    Szerintem nerfölve lesz valamilyen úton-módon a gránátvető. Egyszerűen túl OP fegyver egy Tarkov-szerű játékban.
  • Metalmilitiakid
    #1446
    Utál engem ez a Friend from the West. Öljek USEC-et ugyebár, ezzel nincs is gond, sztem van már vagy 10+ kill-em mióta megvan a küldi, de hogy soha nem tudom felvenni a Dogtag-et egyiktől se, mert mindig levadász valaki más... Most is nagy nehezen kinyírok egy USEC duót shotival (shoti kill-es küldi Woods-on). Persze amint egy pillanatra feltudok lélegezni és elindulnék a hullákhoz miután minden vérzésem elállítottam betalál egy második duó és azok már kinyírnak. Most ezért a küldiért Factory-t kell majd farmolni? Pedig ki nem állhatom...
  • Metalmilitiakid
    #1445
    Nemtom kinél láttam már vagy Ghost vagy Slush, hogy kinyírták kettőjüket Resort-ban, haverjuk életben maradt, volt nála GL és egyszercsak hallja, hogy Rock Passage felé valaki próbálgatja a tőlük ellopott sörétest. Nagyjából arra lőtt egyet a Resort ablakból jól felfelé célozva és elsőre kinyírta mind a kettőt az Exit-nél :D
  • undY1ng #1444
    Sztem mindegy hogy valakik kedvéért vagy sem. Egyébként ugyanígy haltam meg tegnap haverral customs dorme-nál. Jó, hogy felfulloztam magam. xD
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.08.04. 14:40:48
  • nordan
    #1443
    gondolom azt pénból csinálta a chat kedvéért.....nem így játszik
  • undY1ng #1442
    Néztem ezt az LVNDMARK streamert.. Annyit csinált hogy factoryra bement gránát tölténnyel és a spawn pontokra el lőtt messziről és mindegyik player találat... Ez mi szánalom már omg.
  • Paladin
    #1441
    Ja, most már customson kb csak a warehouse 17 és a régi construction melletti sniper épületébe nem lehet bemenni.
    Én a javító garázs felső emeletét nem vettem észre első körben :)

    Capcha-val én is tegnap találkoztam először. Generator lvl3-hoz vettem a cuccokat,és kicsit érzékeny volt a gyorsaságra úgy tűnik.
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2020.08.04. 08:26:51
  • Metalmilitiakid
    #1440
    Meglepődtem most rendesen, hogy a ZB-11 melletti épület is már nyitva van és nem is kevés Loot van bent. Egyik térképen se látom jelölve, hogy bármi is lenne ott.
  • Metalmilitiakid
    #1439
    Első alkalom hogy kaptam Capcha-t a Flea Market-en :D Gyorsan fel akartam húzni Jaeger-t és elkezdtem Triton/Commando rig felvásárolni és kb a 10. után feldobta, hogy pipáljam be, hogy melyik Strike Cigi.
  • Paladin
    #1438
    Ja, nekem is feltűnt, hogy mintha azok nem lettek volna ott...
  • TomStorm
    #1437
    Én is néztem azokat.Lehet titokban kész a csatorna rendszer:D
  • TomStorm
    #1436
    Persze,még munkahelyen is kockuljak?:))
  • Metalmilitiakid
    #1435
    Én vettem csak észre, hogy beraktak pár csatorna fedelet különböző helyekre Customs-re ? Szerintetek lesz ennek vmi célja is vagy csak random visual update?
  • Paladin
    #1434
    Parsec elvileg van androidon is ;)
    (Remote desktop app)
  • nordan
    #1433
    kéne telefonos APP amivel eléred a bázisod :P
  • TomStorm
    #1432
    Annyi hogy 1h a gyártás úgyhogy célszerü odafigyelni rá és mikor van bőven szabadidő akkor futószalagra tenni:)
  • TomStorm
    #1431
    Plusz:fegyvert rejtekehelyen gyártom.AK74N.
    Prapor 3-as ad hozzá 2 craft részt darabja ezer rubel és fegyver alkatrész kell még ami 10K.
  • Rony94
    #1430
    Jaja, mikor ilyen 300-400 ezer rubelem van csak, ott már rendesen fel akarom vágni az ereimet, olyan szar érzés, főleg meghalni. Most már 1 millió pluszban vagyok és ilyenkor ha meghalok, csak legyintek egyet hogy: "Áh, majd legközelebb óvatosabb leszek" :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2020.08.02. 22:21:13
  • TomStorm
    #1429
    Sokan azt se tudják mi az.
    Ma 2x találtam ott mappát(ki is hoztam).
    Pedig átkutatták a szobát:)

    Nekem 340 órám van benne de nem tűnt fel,hogy ennyi ideje nyomom.
    Idegeskedni már nagyon nem szoktam ha bukó a Raid.Igaz hogy van 7millám az azért ad egy biztonság érzetet!
  • Metalmilitiakid
    #1428
    Rég léptem már be, gondoltam Offline-ban megnézem az új Customs részt. Beszaladtam a Glass Medical-ban a Könyvtárba (nemtom mi a neve hivatalosan) és 3 Intelligence volt a polcokon szétszórva. Asszem erős harcok lesznek ott a loot-ért még a Hatchling-ek között is :D
  • Metalmilitiakid
    #1427
    Én is valahol 500 óra környékén járok és még mindig nem mondhatom azt, hogy úgy igazán ismerem a játékot.
  • Rony94
    #1426
    Erre nyugodtan rámondhatjuk, hogy 1000 órás kategória. :)

    Alapból legalább 100 óra kell hogy igazán kiismerd a játék nagyját és csak ezután kezdődik az igazi Tarkov móka.
  • nordan
    #1425
    ez bőven 100+ órás gamma
  • Rony94
    #1424
    Játék műfajtól függ. Egy multi játék nálam 100+ óra után térül meg.
  • undY1ng #1423
    Ezért is bosszúból fel is uppolom az accot (jól kib@szok a fejlesztőkkel!!).
    Egyébként amibe már legalább 10-15 órát belefektettél, az megéri az árát.
  • Rony94
    #1422
    Most mondanám hogy ez pech, de anno én is teljes áron vettem meg a standardot és mai szemmel egyáltalán nem bántam meg. Még a mai napig olyan élményt nyújt nekem a játék, amit más FPS egyszerűen nem tud. Próbáltam ezt a Hunt Showdown-t, mert talán ez áll a legközelebb stílusilag a Tarkovhoz, de az se jött be. Csak is a Tarkov. :D

    Szóval a lényeg, hogy ha adsz esélyt a játékban, úgy be fog húzni az egész, hogy a végén már le fogod szarni mennyit költöttél a játékra.
  • Paladin
    #1421
    Ouch... másnap hirdették ki...
    Részvétem :)
  • undY1ng #1420
    De ha kettővel nagyobbat akarsz upgradelni az accodon, akkor arra nincs is leárazási bónusz?! Ugyanúgy 45 euró PFE edition...
  • kopaszeger
    #1419
    szerdán vettem meg de boldog vagyok
  • undY1ng #1418
    Csak megkellett említeni!
  • Rony94
    #1417
    Most hétfőtől, szerdáig (augusztus 3-5) lesz leárazva 15%-al az első három csomag. Az Edge of Darkness pedig 20%-ot kap.
  • nordan
    #1416
    az a baj,hogy a scaveket vagy kifejeseled vagy ki kell nullázni a 450 hp-t ami gecire idegesítő,hogy mint egy kibaszott Terminátor olyan az összes...,mert amíg egy player ugye elmegy kötözni,pozíciót vált ha nagyon lesérül a Scav csak jön és nem döglik meg az istennek se......ha már ennyire tápolták a scaveket akkor takarodjanak el kötözni ha szétlövöm a lábát vagy a kezét, nálam is meg ahogy látom nálatok is meg a streamereknél is az van ha nem 1 hiteled akkor 450 hp kat kell lelövöldöznöd
  • Paladin
    #1415
    Szerintem nagyon jófejség.

    Pestilyt rühellem, amikor a játék hogyanján okoskodik, és hogy szerinte milyennek kéne lenni.
    Viszont egyébként egy nagyon jó srác, az a típus aki csak teljes gázzal tud csinálni mindent, és nagy szívű.
    Volt egy charity, amiben egy alapítványnak összekalapozott egy millió ausztrál dollárt. Ezt érte el tegnap, miközben Therapist cosplayben nyomta, ezért került be ideiglenesen.
  • Paladin
    #1414
    Most volt róla hír. Mostanában van summer sale.
  • undY1ng #1413
    Mikor is volt az utolsó leárazás? És mikor lesz a kövi?
    Nekem csak az alap verzió van meg, de idegesít, hogy a védett táskában nem fér már el egy CMS / SURV12 kit, vagy bármi plusz amit vinni szeretnék... Az amit meg a peacekeeper-től lehet megszerezni meg 5000 év...