2093
  • priluki
    #1572
    3 éve vettem meg , vártam hogy javítsanak alapvető hibákat .. nem történt meg .. most még úgy érzem eladható, kb 1500 óra van benne utobbi 1,5 évben csak bele néztem nagyobb frissítések után van e változás , kb ennyi a sztory
  • Rony94
    #1571
    Kiégtél? :)

    Mennyi időt öltél bele összesen?
  • priluki
    #1570
    hi ,eladó egy Edge of D. account, ha valakit érdekel, privi !
  • undY1ng #1569
    Ez a sok GP mire is jó?
  • kopaszeger
    #1568
    köszi sikerült
  • Paladin
    #1567
    Belépsz a profilodra, az install gomb alatt van egy vagy két képecske, Receive felirattal. Rányomsz, aztán ingame kapod a csomagot.
  • kopaszeger
    #1566
    hali
    köszi az infót de sajna nekem semmit nem ad illetve nem mutat,pontosítnád hol kellene jelen lennie (lehet hogy én vok béna) de azért előre is köszönöm
  • Metalmilitiakid
    #1565
    Ha mindkettőt akkor még a karácsonyi (P90 + item/med case) is kimaradt ? :D
  • TomStorm
    #1564
    Kiszedtem mindent!Köszi!
  • Metalmilitiakid
    #1563
    Van átvehető ajándék a szülinap miatt egy rakás GP coin gránát láda tele F1-el meg pár gear, szerintem csak ma holnap lehet átvenni szóval hajrá. Ha nem lenne leveled róla, akkor a tarkov oldalán a profilnál tudsz rányomni.
  • undY1ng #1562
    Zseniális ez a csapat, nem csak ezeket a játékokat "kifigurázva". :D

    Amikor nem tudsz ellenállni a zsákmánynak.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.10.15. 12:24:06
  • Metalmilitiakid
    #1561
    Ma estétől szülinapi akció lesz 25% leárazásokkal 16. estig. Ha akartok fejleszteni akkor most érdemes.
  • TomStorm
    #1560
    Köszi!
    Akkor lehet folytatom!
  • Metalmilitiakid
    #1559
    Jó pár hónap kihagyás után felnéztem egy kicsit, hogy mizu meg rohantam egy Offline kört. Pár kérdés felvetődött bennem.
    Ha mindent As Online-ra állítottam, akkor miért hallottam Customs-ön a Scav-eket lövöldözni úgy, hogy ahol lövöldöztek nem volt ott a Scav boss, viszont hullákat meg vérfoltokat se találtam? Már van olyan taktikájuk, hogy tűzharc szimulálással csalogatnak?
    Másik érdekesség, hogy az ugye csak vicc, hogy már a 2. hullámban(lehet az elsőben is csak nem jutottam oda elég gyorsan) spawn-oló scav-ek .366 AP-val jönnek, gyakorlatilag akkor vagy full armor vagy no armor már a játék?
    Illetve nekem volt mákom vagy buff-olták a pénzt a Scav zsebekben? Kb 15 Scav-et loot-oltam ki ami az utamba esett és több mint 200k-t szedtem össze.
  • Paladin
    #1558
    Én is ott szoktam belassulni. Vagy két hónapba telt az utolsó két szint.

    Október eleje nagyon nem valószínű. 12.8-ra nem mondtak wipe-ot, és arra várunk most, talán pár héten belül. Utána kb. egy hónapra várható (régebbi infók szerint) a 12.9, ami wipe-ot hozhat.
    Szerintem fog is, mert ugye azt mondták, vagy az, vagy a 13.0 lesz a wipe, de az utóbbi múlt heti infók szerint idén már nem valószínű.

    Szóval hacsak nem gondolja meg magát Nikita, és jön a wipe a 12.8 mellé, nem lehet október eleje.
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2020.09.21. 12:59:49
  • TomStorm
    #1557
    Én is 38-on álltam meg pár hete.Azóta nem indítottam el.
    Most már lehet megvárom a törlést.Ha jól emlékszem október elejére mondták
  • Paladin
    #1556


    Hát ja, időm az nekem sincs. Júni eleje óta szombat és vasárnap két-két óra kb.
    Azért a hideout maxos (kivéve bitcoin farm, az csak lvl2, mert szerintem felesleges nagyobbat).
    PMC killt elfelejtettem kiírni - de kevés :D
  • nordan
    #1555
    38lvl 270 raid 40% surv rate 60 mil a stash,20 milla cash a bázisom maxos
    bár lenne időm játszani...kb másfél hónapja vagyok level 38 :D
  • SötétBarom
    #1554
    Digitális faszméregetés ON


    Utoljára szerkesztette: SötétBarom, 2020.09.21. 03:08:02
  • SötétBarom
    #1553
    Kivéve amikor 10 player spawnol a big rednél..
  • undY1ng #1552
    Ti is szerettek full gearben úgy meghalni, hogy rátok fut egy teljesen meztelen csiga PMC és egy lövéssel kivégez?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.09.01. 11:07:33
  • Rony94
    #1551
    Imádom hogy Health Resort erkélyein nem lehet normálisan kicélozni, mert folyton nekiütközik a fegyverem a korlátnak. Kint lévő scav szabad préda volt, semmi fedezéke nem volt. Céloztam volna rá, a korlát még kilóméterekre volt tőlem, de mégis elrántotta a fegyvert, a scav meg szépen fejen lőtt.

    A játék fapadosságától a legjobb meghalni.
  • Rony94
    #1550
    Játék szerint a stashem értéke 23 millió rubel, nem tudom mennyire valós.

    De egyébként átlagosan raidenként nem hozok ki túl nagy értéket (már ha egyáltalán túlélem). Illetve scav köröket se szoktam menni. Folyamatosan a PMC karakteremmel játszom. (tudom hogy sokan scav raidekkel gazagodnak meg)
  • Metalmilitiakid
    #1549
    Én 1 milla felett már ki szoktam költekezni, bár ez nagyrészt azért van mert soha nem akarok meta gear-t összerakni szal annyira nem érdekel a pénz.
  • nordan
    #1548
    hát jól elbasztad a lóvét akkor :D :D
  • Rony94
    #1547
    Ezen a vegyes tárazáson gondolkodtam már, de még nem volt hozzá türelmem hogy kipróbáljam. De teszek majd vele egy próbát.

    Amúgy most 1.7 millió rubelem van 31-es szintűként.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2020.08.25. 21:16:47
  • Metalmilitiakid
    #1546
    Ha nem is vagy olyan gazdag akkor érdemes úgy csinálni hogy mondjuk 4 tár, mindegyikben az első 2-3 lövés az olcsóbb, utána 10 drága aztán megint az olcsó. A 2-3 lövés a random scav-re amit fejessel kilősz, utána 10 a player-re és ha a 10 ből kb 5 betalál akkor általában a gyengébb is már hatásos. Kevesebb drága lőszer, hasonló hatás.
  • Rony94
    #1545
    Pro tipp: Az első megérzésre MINDIG hallgassatok!

    Duó raid előtt voltam. Fegyver terén egy AKM-re esett a választásom. Gondolkodtam hogy azt a ~120 darab 7.62 BP lőszert (ami a stashembe volt) elpazaroljam-e vagy se, mert később nem akartam Flea Marketen méregdrágán venni, Prapor pedig még nem árulja nekem. Majdnem PS-t raktam a tárakba, de az utolsó pillanatban mégis BP-re esett a választásom.

    Milyen jól tettem! Egy másik duó támadott meg minket. Az egyiket sikerült közelről lelőnöm (teljesen lenulláztam az AVS rigjét. A másik félig-meddig bevakított, de igazából láttam, csak zúgott a fejem egy kicsikét a gránáttól, de még zúgó fejjel is sikerült eltalálnom, majd megkerültem a sziklát ahol harcoltunk, hallottam hogy haldoklik, szóval pár lövéssel be is fejeztem a fightot. (Sajna a társam meghalt a második emberke által)

    1 perce se lootolok, de hallottam egy közeledő PMC-t. Hál istennek őt is sikerült könnyűszerrel lelőnöm, nem is számított rám.

    Szóval röviden, 1 duó wipe és egy solo kill (összesen 3). Poén, hogy ez a duó egyébként magyarok voltak. :D

    Az esetek 80%-ában nem jól jövök ki az ilyesféle fightokból, de itt most én győztem végre. PS lőszerrel szerintem buktam volna az egészet.
  • Rony94
    #1544
    Nekem nem a körkörös spawnolással van bajom, hanem annál inkább azzal, hogy sokszor 50 méterrel odébb spawnolnak le a játékosok. Ilyen spawn van Customs-ön, Interchange-en, de még Shoreline-on is. Lespawnolsz, 30 másodperc múlva már hallod is hogy futnak feléd. Ez nevetséges.

    Factory-t meg se említem a kicsinysége miatt. Targonca spawn megvan? No comment.

    szerk.: Amúgy most hülyéskedésből próbálgatom a PP-19-et, ha már sikerült kioldanom az 9x19 AP lőszert Peacemaker-nél. Raktam rá silencer-t és Cobra red dotot. A legjobb az egészben, hogy gyakorlatilag nulla visszarúgása van. :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2020.08.23. 13:29:45
  • Paladin
    #1543
    Egy ideje nagyon jó vétel az MP7, a legtöbb youtuber csinált róla videót, szóval nagy divat.
  • nordan
    #1542
    ezt a spawnolást megreformálhatnák már, tök szar,hogy mindenki egy kör alakban a pálya szélén spawnol
  • Metalmilitiakid
    #1541
    A Customs egy türelem pálya ha nem akarsz player-ekkel szórakozni. Ha a vmelyik sarokban spawn-olsz akkor hagyd őket letudni a harcot az elején és loot-olgass szarságokat a spawn környékén, az is XP. Utána pedig a normál logika ellenére próbálj a pálya közepén maradni amennyire lehet, mivel vagy a Dorms vagy az új terület lesz a fő célpont és az pont a két széle a pályának. Illetve a Lvl 4 armor és Faceshield az a Scav-ek ellen van, egy player-t nem fog megállítani egyáltalán, max 1-2 lövéssel leszel több. Ha szar cuccban van a PMC megállítja a Lvl 3 is lazán, ha olyanban van ami átviszi a Lvl 3-at akkor a négy se fogja tovább bírni. Ha nem akarsz Lvl 5-ben menni akkor a helyezkedésen kell javítani.
    Amit én szoktam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Példa1:
    Trailer Park/Crossroads sarok Spawn. Gyorsan rápillantok a másik spawn-ra, csak hogy látok-e valakit ott futni aztán gyorsan be a törésen a garázsokhoz. Ott szépen elsétálgatok, kiszedem a duffle bag-eket, a medik Ladát hasonló kisebb loot helyeket. Általában amíg a 2. Scav meg nem jelenik vagy a nagyobb tűzharcok el nem halkultak. Utána külditől függően vagy bemegyek pirosba vagy szépen Junk Bridge felé elkerülöm és ott is ha átmentem nem a fal mellé megyek, hanem a híd felé, ott szétnézek majd szépen át és maradok az út mentén a kis erdős részben haladok, a dombra se érdemes felmenni mert feltűnő. Utána át a Bus Terminal mögött a hídig és ott szoktam csak balra fordulni és átmenni antenna felé és vagy onnan megyek Gas Station-re vagy hátra a ZB-k felé ha arra van a küldi.
    Ha a Warehouse oldalon spawn-olsz vagy kint a Scav Checkpoint környékén akkor ott könnyű találni egy kis pihi helyet ahol megvárod hogy aki le akar lépni lelép és utána indulsz csak el dolgodra. A fenti leírt metódus használható csak visszafelé.

    Ha viszonylag középre Spawn-olsz akkor van probléma, olyankor két opciód van általában. Vagy gyorsan elrohansz a pálya közepe felé és ott elkezdesz loot-olni apróságokat amíg kicsit eloszlik a csapat. Vagy valahol beásod magad a kezdő körül egy félreeső helyen és megvárod amíg átvonul rajtad a PMC hullám és utána mész a hátukba.

    Nem túl akció/bevét dús metódus, de ha nagyon nem akarsz PMC-vel találkozni csak a küldidet akarod letudni ez nekem működik általában.
  • nordan
    #1540
    sokat nézik KLEAN-t gondolom :)
  • Rony94
    #1539
    Napok óta Shoreline-on csináltam questeket. Meguntam, szóval elmentem Customs-re (egyik legutálatosabb pályámra), mert ott is van egy-pár quest. Kétszer egymás után egy full geares, MP7-es player ölt meg, természetesen a legdurvább lőszerével. Most ez az MP7 ennyire meta vagy mi a fene?

    Amúgy ez a két raid kör eszembe juttatta hogy miért is utálom Customs-öt. Szinte képtelenség elkerülni a playereket. És mivel én kurva szar vagyok PvP-ben, így érthető is, hogy miért próbálom kerülni őket, de ez Customs-ön szinte lehetetlen. Pedig próbálok rákészülni, veszek sisakot, 4-es armor-t stb, de semmit se ér.
  • Rony94
    #1538
    Ez az ember száj kontrollerrel Tarkovozik és megszerezte a Kappát. Ha ez nem elég inspiráció a játékhoz, akkor nem tudom mi az. :)
  • Rony94
    #1537
    Miután beléptem a házba, azonnal beagróztam őket, futottak rám egyesével, de ez volt a szerencsém, mert így probléma nélkül le tudtam őket lőni. Meg se sérültem.
  • Koprator
    #1536
    Egyre tobbszor futok bele hogy a scavek egy helybe futnak beragadva. De ha kozeleb mentem vagy elvetet loves felebresztette oket es megindultak. Olyan mintha valami alvo modba kerulnenek.
  • Rony94
    #1535
    Első alkalom hogy lelőttem Sanitarékat. De szerencsém volt, mert mindhárman a cottage házban voltak, fent az emeleten és folyamatosan egyhelyben futottak, szóval elég gyorsan elárulták a pozíciójukat.
  • Rony94
    #1534
    De az nem ugyanaz. Azok fix helyen vannak. Ezek random bokrokban lennének.
  • Metalmilitiakid
    #1533
    Ez nem Event ezt úgy hívják hogy Hidden Cache, kb minden pályán van :D