229
Fallout 4 (Konzol)
  • SlickAdam
    #69
    van azert neha arcba-robbanos pop-in/lod
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mindegyik kepnel (felbontast csokkentettem a beszuras miatt) csak nehany lepest tettem elöre







  • SlickAdam
    #68
    "Első 10 órában random patkány lövölde lófaszjóska jellemtelen NPC-kel karöltve."

    nos nemtom mennyire jellegtelenek az NPC-k, akikkel eddig talalkoztam, de segitsegukre sietve nem patkanyokra kellett lovoldoznom.:)
  • Paranoia
    #67
  • TDC Geronimo
    #66
    ja még valami. Van opacity slider. Legkisebbre tolva milyen a HUD?

    Kék lesz amúgy nekem is :)
  • Myselor
    #65
    jöhetnek még képes videók hogyha van kedved :)
  • Totti5
    #64
    X1 verza mellé jár a Fallout 3 is mert jövőhét visszafelefuttatás jön. Mocskosul megszépíti az emlékeket az idő! Nagyon rég volt az F3. Nagyon gyagya ma már az, de így érdekes lesz látni egymás mellett.
  • SlickAdam
    #63
    pedig pont hogy Fallout! megmondom öszinten nincs next... azaz kurrens-gen erzesem igy elsöre. megnött a felbontas, kisimult a frem (ps3-on ugy szar volt), több a fa, a gaz, a fü, vannak szinek, ... de vegulis "ugyanaz" a latvany. ugy mondanam, hogy kb igy el a fejemben a Fallout 3, ami nyilvan nem felel meg a valosagnak, hisz az idö szepit.
    jol van ez.:)
  • TDC Geronimo
    #62
    Hát igen leginkább azért ha sterilnek, mert 0 árnyék meg AO van benti tereken :(

    nem is értem ezt.
  • Myselor
    #61
    hát ez kurva jól néz ki.nagyon hangulatos:)
  • Totti5
    #60
    Ez nem is Fallout! Abba nincsenek színek

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon baba! Szép, színes, szagos, csalogató
  • Myselor
    #59
    nagyon jó képek köszi:)
  • SlickAdam
    #58
    nem privat, mert akkor nem latnatok, csak nem-listazott. hatha nem talaljak meg, mindenesetre nezzetek gyorsan! :)
  • Myselor
    #57
    hát arra gondolok hogyha szerzel pár ruhát hogy megmutatod őket meg ha építesz majd valamit:)
  • SlickAdam
    #56
    jaja. mindjart jön video. ami ugye szar minosegu mar felvetel utan ps4-en nezve is, de frame-et latni naggyabol, hogy jo-e.
  • TDC Geronimo
    #55
    ja még annyit, hogy frame pacing okés? Lassú szinematikos kameraforgatás szmút? :D
  • TDC Geronimo
    #54
    halonál is baszott durva popin van, de őszintét megvallva én játék közben alig vettem észre, leginkább az eksön részekre értem. Videót amikor néztem és tudtam, hogy arról szól persze láttam minden másodpercben.
  • SlickAdam
    #53
    elsö adag kep (megosztott Dropbox mappaban): KATT!
  • SlickAdam
    #52
    nem tudom mifele ruhakra gondolsz.:) ketlem, hogy a H&M-ben kezdene a jatek. epitkezes eddig nem volt. elvittem addig, hogy löhessek par ertelmes kepet es videot. most azokkal zsonglorkodok.
  • Myselor
    #51
    várunk csak még ma :D pls nagyon türelmetlen már mindneki szerintem vagyis én biztos.lehetne már hétfő:)
  • SlickAdam
    #50
    videot nem engedi feltölteni PS4-röl direktbe, ugyhogy elöször copy USB stick-re es majd gepröl.

    kis türelmet!

    de gyors velemeny performanszrol:
    atom 30. rövid atvezetö alatt mintha beakadt volna egy picit, de semmi vesz.
    hazon belül elejen tul steril, de kesöbb kint az ÖSSZKEP nagyon baba. lattam tavolban lassan megjelenö arnyekokat az elejen (lehet mar lattatok AZT a reszt, szal aki igen, az tudja mirol beszelek), de Vault-bol kierve igy hirtelen nincs komolyabb pop-in problema.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.07. 19:08:33
  • Myselor
    #49
    nemtudom te mire számítottál személyszerint.én nem számítottam többre. :D igazából nem is tudom mi kellene még bele
  • Totti5
    #48
    Ne komplikáld túl!

    Jó lesz. Nem Witcher 3 lesz az biztos, hisz az mást tudott máshogy. De ha egy jó kis lerobbant fps rpg akkor nyertünk. De miért ne lenne jó...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 18:46:53
  • TDC Geronimo
    #47
    Már felkerült egy review, de azóta leszedték. TLDR, túl nagy volt a hype és a játék semmi különlegeset nem nyújt, amit az F3 ne nyújtott volna. Fallout fanok szeretni fogják, új játékosok már kevésbé. ja meg, hogy ótvar a pacing. Első 10 órában random patkány lövölde lófaszjóska jellemtelen NPC-kel karöltve. Pont amire számítottam. Most már, hogy ezek az emberkék látták Witcher 3at, remélem felkötik a köv projectre a gatyát, ez vonatkozik Biora is. Jövő év végén elvileg új ME...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.07. 18:42:01
  • Myselor
    #46
    képeket légyszi majd a ruhákról.meg amit építesz ha fogsz,meg random pár videót is rakhatnál nagyon jó lenne köszönjük:)
  • SlickAdam
    #45
    amint megkapom kint a szabadsagot, csinalok kamerapörgetös videot.
  • TDC Geronimo
    #44
    ha van rendes neted jöhet random videó is persze ne fallout névvel meg tedd unlistedre és nem törlik :)
  • SlickAdam
    #43
    rendicsek!
    egyelöre installal, ugy tunik komplett fel akarja rakni. nem sieti el a dolgot, de kozben mennek a SPECIAL videok.
  • TDC Geronimo
    #42
    hogyaza!!44 Képeket, frémanalízist meg försztimpressönt kérünk!
  • SlickAdam
    #41
    patch 1.01 (~ 500 MB)
    some last changes and optimizations for launch day
  • SlickAdam
    #40
    szoval a sztori:
    elörendeltem valamit meg nyaron Saturn-nal, amit azota mar storniroltam is szepen, de a barmok megis elkuldtek valamiert. jott a mail tegnap. a helyi aruhazban szoktam atvenni, ugyhogy elballagtam, hogy racsapjak az asztalra es visszakerjem a penzem.
    na de gondoltam megnezem mar fent a videojatek reszleget: uj jatekok polcon semmi erdekes, hisz majd csak jovoheten jonnek az ujdonsagok.
    atmegyek a padlotol plafonig polchoz, nezegetem az "ömlesztett" PS jatekokat, szinten semmi erdekes.
    DE!
    LENT a legalso sorban, kb. cipömagassagban latok nehany sötetvörös dobit, abban szoktak lenni a 18-as cuccok. ugy 4-5 darabot. asszondja Fallout valami... gondoltam tuti elörendelöi üres tok, szoktak olyat arulni 1-2 wallpaper-ert es hasonlok.
    hat a fasztot! ott a jatek benne. ez volt a JEL! eldugtak, de a Zisten megmutatta, pedig nem akartam day1, megmondtam elöre. nem is hazudtam, day -2.
    de csakis miattatok buziak! hogy leteszteljem a frémtet meg a P-t!



    kasszanal birtam a kis szöszi csajt. ket, kb. 12 eves seggdugasz kölyök CoD3-at akart venni, de ö meg se kerdezte hany evesek: "kis szarosok vagytok, ti ezt nem veszitek meg!" :D haha. sajnaltam a sracokat... not.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.07. 17:55:47
  • TDC Geronimo
    #39
    Questek milyenek? Történetek, writing milyen? Elég változatos?
  • Myselor
    #38
    ja és a házadról is lehet képet rakni :D anyira sokat fogok építgetni én is benne jajj *.*
  • Myselor
    #37
    nagyon szépek a képek szemből közelről a karakteredről rakhatnál képeket meg az összes megszerzett ruhát majd megmutathatnád :D légyszi
  • SlickAdam
    #36
    jovanez, fenyek tetszetösek.
  • Seth
    #35
    Ja és egy 500 MB patch-el indított, miután az install mérete 41,57 GB
  • Seth
    #34
    Ja, nincs különösebb gond vele. Mondjuk mint látható olyan nagy csetepaté vagy effektparádé még nem volt , pár hely volt ahol érthetetlen mi végett megröccent (egy hullára ha ránéztem :D )
  • TDC Geronimo
    #33
    Képek alapján legalább annyi elmondható, hogy a képminőség jó. Jól is fut?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.06. 17:27:12
  • Seth
    #32
  • Seth
    #31
    Pár kép tőlem. Csak az első fél óra
  • balee4
    #30
    Löncs trailer