229
Fallout 4 (Konzol)
  • TDC Geronimo
    #109
    lol slick gafon már linkelték frame rates videódat :D
  • SlickAdam
    #108
    #71
  • TDC Geronimo
    #107
    Ahogy olvasom PS4en feliratokkal is gond van. Sokszor befagy és nem megy tovább felirat. GG. Lehet megjön belenézek azt elrakom amíg nem jön 1-2 patch. FAKEZŰ banda.
  • TDC Geronimo
    #106
    Mindegy már nem mondom vissza. Elfogyasztom aztán megy a polcra
  • SlickAdam
    #105
    ja. majus 19.-en.:)

    -----------------------------------

    ezek utan en varnek a F4 vasarral. amit eddig lattam, az meg vallalhato szint, de ki tudja mi lesz kesöbb. W3-ban ennyi idö alatt közel nem volt ennyi gebasz. söt tan az eddigi mittomenmennyi-nemirjasajnos-oram alatt se.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.08. 12:28:37
  • TDC Geronimo
    #104
    ó hogy rohadnának meg, na ez a fakezű banda. Ezektől erre fixet se várok...

    Amúgy meg pont amire számítottam. Olyan, mint F3 szinte semmi újdonság. Év játéka már rég eldőlt
  • SlickAdam
    #103
    kiraktam nyilvanosan a szaggato videot, kivi vagyok leszedik-e a gecik (mert amugy van mar sok PS4-es user video)
  • Seth
    #102
    Kilövöm menüből, meg újra be is kell tölteni a mentést a főmenübe kilépve,
    Az a szaggatás nem olyan a videódon mint amikor megy az app, szóval az nem amiatt volt. Én is voltam ott, nekem is szaggat
  • SlickAdam
    #101
    eleg, ha a telefont lecsatlakoztatod, vagy menüben is kilövöd a pip-boy lehetöseget?

    mert probara bekapcsoltam a jatekban a lathatosagot. lehet azert szaggatott a gyarban? hmmm, ketlem.
  • Seth
    #100
    Na akkor mindegy. Az történik nálam, hogy egy lag-fest lesz tőle a játék, másodpercenként beakad. Ha kilövöm akkor okés. Valszeg nekem is a net sebesség miatt lehet a gond.
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2015.11.08. 02:22:37
  • SlickAdam
    #99
    nem is tudom csatlakoztatni.
    ennek ket oka van:
    - ps4 repeater mögött
    - wifi jel a kanapen gyenge a telefonnak
  • Seth
    #98
    Az android/iphone app-ot próbáld már ki légyszives, neked is belaggol e tőle a játék
  • SlickAdam
    #97
    quick impression:
    mint ahogy irtam: elesebb, szinesebb, kicsit tartalmasabb (graf), de naggyabol ugyanaz, mint eddig. gameplay-ben meg TELJESEN ugyanaz, mint F3/New Vegas. senki ne szamitson csodara, ez mar nem tud akkorat utni, mint anno a F3. ha az elözö kettöt ismered, kb. 1 mp kell, hogy kiismerd magad a vilagban.
    jo, lehet bogracsozni (komolyan :D) es hasonlok, de nem ettöl lesz ujgen a cucc.

    Witcher 3 mellett labdaba se rughat. de ha nem lenne Witcher, akkor se szakadna a gepszij, mert nem erzem az ujdonsagot.

    szoval: Fallout. uj Fallout. nagy, szines "kiegeszitö".

    ----------------------------------------------

    remelem azert lesz meglepi!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.08. 02:15:56
  • SlickAdam
    #96
    gyar nagyobb, targyakkal teli termeiben tobbnyire diavetites. nem hiszem, hogy a motor nem birja, valamit elkurtak de nagyon... kint a szabadban ujra faszanyos.

    kutya is eltunt mellölem (fel se tunt elöször...). azt irjak, ha megmondom, hogy maradjon (nem tettem ilyet), akkor marad. vagy ha elkuldom (nem tettem ilyet), akkor uccso szallasomra megy (ööö....). misszio vegen nyomtam egy fast-travel-t a nenihez, akinek jelenteni kellet es hopp!!! kutyus megjelent.

    ---------------------------------------------------

    van am nuklearis vihar is! zöld minden körülötted es nagyokat villamlik. kepet nem teszek, mert nem jönne at rendesen.
  • kill3r21
    #95
    Reméljük azért nagy gondok nem lesznek vele :) Tolnám már, van PC PS4 jöhet :D nem osztod meg nekem kicsit ps4re? :D
  • SlickAdam
    #94
    hogy is fogalmazzak ovatosan...?
    nem pozitivan zarom a session-t...
  • SlickAdam
    #93
    bementem egy gyarepületbe.
    ilyennel van tele (mig kint tenyleg stabil 30, neha 1-1 beakadassal max)...
  • Myselor
    #92
    hajaj elég durva bugok vannak ez nem jó :| a régebbiekben azért ilyen nem volt úgy tudom
  • SlickAdam
    #91

  • Myselor
    #90
    én úgy tudom nem.soha nem tűnt fel .ebben meg is lepődtem hogy igen:)
  • TDC Geronimo
    #89
    lol ezt láttam videóba. Bethesda... Remélem ezek miatt most már kapnak majd hideget meleget, mert pont erről beszéltem amikor írtam, hogy pont olyan mint az F3, vele minden hibájával... Azokon a területeken, ahol kellett volna fejlődni pl karakterek, animok, lip synch ez a tipikus bethesda "jankyness" meg a bugparádé, maradt olyan, mint volt.
  • SlickAdam
    #88
    csatlakoztam egy csoporthoz, hogy majd elmegyunk egyutt egy helyre.
    a vezetöjüket mutatja a radar, nyilvan öt kell követnünk.
    jön egy random ellenfel, elintezzük.
    erre elkezdenek ott bolyongani a környeken, mintha veszely leselkedne. persze nincs semmi.
    a fö-csoma menne elöre, de egy darab beton allja az utjat. de csak menne. nem keruli ki.
    2 masik tag egy auto roncsba akad be ugyanigy.
    nagynehezen elindulnak a cel fele.
    3 ellenfel jön. 2 meghal. az utolso arrebb tancol, en se latom, a tobbiek se latjak, de mindenki lövöldöz.
    ezutan megintcsak kolbaszolas a kornyeken, mint a zombik, nem indul a kocsog fönök.
    aztan 3 perc mulva megis.
    kivancsi vagyok, hogy a heten odaerunk-e...

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.07. 23:29:19
  • SlickAdam
    #87
    megnemmondom. sztem esett. vagy?
  • TDC Geronimo
    #86
    1 éve hogy sírtak ilyenkor, hogy nincs játék.
  • Myselor
    #85
    hát ez bizony így van :D
    egyébként csak nekem új,vagy eddig is esett az eső falloutban?
  • SlickAdam
    #84
    egy nagy "baj" van ezzel a jatekkal:

    hogy ez is csak egy ujabb life-thief! örület ez a 2015. nem csak, hogy jok a jatekok, de kurva nagyok is.
    jelen pillanatban:
    - Fallout 4 fresh & funky
    - Witcher 3-al meg messze nem vagyok kesz
    - Project Zero Wii U-nak kb 33%-a kesz
    - Fire Emblem 3DS-be is belekezdtem (ujra... es nem akarom ujra abbahagyni)
    - Batman Arkham Knight-ba megjeleneskor belement par ora, aztan abbamaradt. nem artana vegigjatszani...
    - Dark Souls 2 DLC-k is varnak

    aztan ilyen sose-veget-nem-erö aprosagok vannak meg itt, mint:
    - PES 2016
    - NBA 2K16
    - Mario Maker

    es idöm SEMMI! megis veszem megfele ezeket a "szarokat"... de ha lenne idöm, sokkal gyorsabban irtanam a backlog-ot? francokat!
    es gondolom masok is vannak hasonlo cipoben.:)

    ja es jovoheten jon meg egy kis ZS-kategorias jatekocska: Rise Of Tomb Raider
  • Myselor
    #83
    hogyha találsz valami jó armort akkor lőhetnél képet még :D eddig is nagyon köszi mindent ^^
  • SlickAdam
    #82
    hangok nagyon jok. zene & sfx is. szinkronrol nem tudok nyilatkozni, mert nemetul tolom, az meg olyan amilyen.:) szar lipsync-et is ennek tudom be.

    most is sleep-ben van a gep, mert nem nagyon tudom 11 elött nyugodtan tolni. ha erdemes lesz, irok a most elkezdett quest-rol. de amugy csak bolyongas, nezelödes volt eddig.
  • TDC Geronimo
    #81
    majd akkor play session végén jöhet egy kis összefoglaló. Leginkább a questek minősége érdekel+ writing. Gunplay videók alapján sokkal jobb, hangok is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.07. 21:51:15
  • Myselor
    #80
    nekem is viszont így nem éri meg annyira mindenhova ebbe rohangálni :D
  • TDC Geronimo
    #79
    Tetszik, hogy van súlya a power armornak. Legalábbis látni a mozgáson meg mindenen
  • Myselor
    #78
    nagyon komoly :) bár nem igazán tetszik így a power armor,előzőekben jobb ovlt szerintem .így nem igazán lehet mindig használni úgy néz ki :)
  • TDC Geronimo
    #77
    na fasza, akkor legkisebb után egyel használom, gief képet úgy :D
  • SlickAdam
    #76
    legkisebben nem latszik a HUD.
  • SlickAdam
    #75
    ismerös ez a thumbnail-kep? ezzel jelentettek be a jatekot E3-on. utana hamar ki is derult, hogy be lehet szallni egy ilyenbe (nehany kepkockat mutattak is trailer-ben). szoooooval aki meg akarja nezni az elsö alkalmat, az inditsa el.:)
    mocsok egy döggel volt dolgom, ez 3. proba volt, mert kinyirt feszt (valszeg bena vagyok :))
    video vegen lathato egy standard töltesi idö is epületbe belepve (bar volt mar hosszabb is)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.07. 21:31:29
  • Myselor
    #74
    köszi a képeket nagyon beteg az a ruha :D
  • TDC Geronimo
    #73
    Jól látom a képeken, hogy van AF?
  • TDC Geronimo
    #72
    ja árnyék lod kb 10 méter, de szerintem ez megint olyan, hogy egy idő után nem fog feltűnni
  • SlickAdam
    #71
    az iment beszelgetes közben nem mozgott az NPC szaja ill. a felirat se ment tovabb. megesik.:)
  • SlickAdam
    #70
    masodik kepadag (Myselor-nak 1 ruhas is :)): KATT!