640
avagy a kénköves pokol
  • Myselor
    #319
    ja ő az elektromosságot nem bírja :D
  • LBandi77
    #318
    Tudom hogy el lehet,de legalább 1 kart meg kellett húzni hozzá.Egyébként mindenhova el lehet szaladni csak nem árt pici pálya ismeret.Meg ahogy te csinálod nagyon sok minden kimarad.Ez nem baj egyenlőre de később nehezebb dolgod lesz.Pl a Semelterhez nem jó a tüzes kard mert a tűzre immunis.
  • Moby
    #317
    Az oda vezető útra.
  • Myselor
    #316
    mire gondolsz old iron kingre?
  • Moby
    #315
    Az a része picsafüst. A boss is harmadikra feküdt. Nade ami az után jön...
    Amúgy hogy a faszban vagy te már ott?
  • Myselor
    #314
    nembaj az, kb 10 alkalom után elfogynak :D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.10.11. 22:18:46
  • Ulthane
    #313
    Ha mindet levagnam, nem maradna flaskam. :)
  • Myselor
    #312
    én lefarmoltam a mobokat,majd nyugisan bementem levágni,legutóbb másodszorra.
  • Ulthane
    #311
    Bandi, Iron Keepben mukodik a bossig elrohanas, a mistbe viszont nem mindig tudok belepni, mert levagnak beleps kozben. Ketszer bejutottam, eleg majom a boss, de majd ezt is kitanulom. :)
  • Moby
    #310
    Köszi-köszi!
  • Ulthane
    #309
    Nahh, helyzetjelentés. A mérgezős pályán vagyok, meghasalt Rom bátyja egy pillanat alatt (másodikra), rendkívül ostoba volt Előtte a három csontvázas turhát és elküldtem jó messzire (harmadikra), szóval hasalnak a bossok szépen.

    Sentinelhez benéztem háromszor, aztán úgy döntöttem, hogy nem erőltetem én ezt amíg nem leszek bivaly erős.

    Szóval haladok-haladok, de ez a méreglápos pálya ritka undorító.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.11. 13:25:53
  • Ulthane
    #308
    Éljen, éljen, ez igazán jó hír! Isten éltesse a legkisebb Mobyt egészségben jó sokáig!

    Reméljük nyugodtabb gémer lesz belőle, mint az apja!
  • LBandi77
    #307
    Mármint a gyerkőchöz.
  • LBandi77
    #306
    Gratula.
  • darkmore
    #305
    Fire keep annyira nem nehéz, rapir+stone ringgel az alap knightokat egyből poise breakeled, a captainek ellen meg egy dodge és r1 spam.
    Old king támadásai simán tanulhatoak, de tankolni is lehet, ha használod pl. Az itt található lovagok panceljat, ja és van a közelében egy bonifire, (létra!).
  • Moby
    #304
    Köszi, de azóta múltidő, már túljutottam, Drangelic Castle előtt állok, másrészt hajnalban megszületett a kisebbik fiam, szal most egy kis pauza :)
  • Tinman #303
    Fogalmam sincs mit keresek itt, de jól szórakozom, ne hagyjátok abba
  • Kandurex
    #302
    Pvp területek...
  • Ulthane
    #301
    Már attól is megijedek, amiket írtok.
  • LBandi77
    #300
    Mennyi a soul memoryd?ha gondolod segítek,én most végeztem ott.Levágunk mindenkit invaderestül bossostol.
  • LBandi77
    #299
    DLC terület,kell hozzá kulcs.
  • Moby
    #298
    Hát én Smelter UTÁN szoptam, a bigbossal, illetve a hozzávezető úton. A játék messze legenehezebb része volt. Egy idő után megunták az invadelő cigányok, és nem jöttek többet. Ahová után tudtam menni...na azt ott nemértem micsoda.
  • Myselor
    #297
    most még szopatósabb smelterig jutni
  • partizan182
    #296
    Égessé effigyt azt csók. Konstruktívabb mint prüszkölni.

    Egyébként a fire keep szuper szopás nekem a vanillában csak úgy sikerült hogy favágó mószerrrel szépen leirtottam mindenkit amíg abbahagyták a spawnt, mert szonte lehetetlen végigmenni a pályán hogy Mr Smelterhez is maradjon cucc.

    Ráadásul mindenki oda jár duelre.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2015.10.11. 00:46:06
  • darkmore
    #295
    Elkezdtem egy DaS1 no bonefire runt, de ezek a tetves mobok akkor is respawnolnak, ha gyalog mész át egyik pályáról a másikra...
  • Myselor
    #294
    akkor már mindent értek :D de amúgy ez a souls játékok közül könyebb mint az 1rész.viszont iron keepben befogsz szarni xd
  • Moby
    #293
    MER AKKOR NINCSENEK HINTEK. Azér. Elsétálnék minden kibebaszott illusorywall mellett.
  • Moby
    #292
    Ok, majd térjünk erre vissza firekeepben, ahol ezek a retkek nélkül is vért hánysz, ottvagy a végén, elbaszod a firedefed, jön a büdösparaszt, és hátbaszúr. Olyan pályán, amihez képest a pálya bossa, egy senki.
    Elegem van. Bezártam, egy darabig nem akarom látni. Majd valami totál offlineban, youtubról szétwalktroughzva befejezem, ha már aközött kell választanom, hogy hintek és cigányok, vagy semmi.
  • n000rbi
    #291
    ROFL, zseniális kitörés! :D Mé' nem téped ki az utp-t?
  • Ulthane
    #290
    Moby jatszik. :) engem is invadelt egy paraszt, megalltam vigyazzba, meg se mozdultam, leolt, es ment.

    Amugy meg? Mi van az ingyenes modszereddel?
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.10. 22:58:15
  • Moby
    #289
    Az isten baszná meg a tetves japó faszparasztját a kikapcsolhatatlan invadelő cigányokkal együtt.
  • Ulthane
    #288
    Ide vele mind!
  • Ulthane
    #287
    Nekem BB nehez volt from szuzkent. Ez ahhoz kepst egy easy ride eddig. A hajos palya volt az elso, aminel azt ereztem, h ez olyan nehez, mint ott volt egy palya. De a bossok eddig rohejesek, na.

    Persze fogok meg sirni. :)
  • Myselor
    #286
    ezt mondják rá igen
  • LBandi77
    #285
    Meg azért az alapok jók.Nekem pl a bb nem okozott nehézséget.
    Szerintem igazán csak annak nehéz aki from. szűz.
  • LBandi77
    #284
    Most hamar 3, sentinel ,sinner,gargoyle.
    Kíváncsi leszek.
  • Myselor
    #283
    hát értem ugyan nem játszottam a bb-vel még de a souls játékosok szerinte az könyebb.bár persze nem a das2-hoz mérve hanem az elsőhöz,azzal játszottál?:)
  • AntiHero
    #282
    Fogsz még szenvedni nyugi. :D
  • Ulthane
    #281
    Nem azert. Azert, mert itt szerintem meg a "legnehezebb" boss is max 10 proba utan fekudt, a tobbi harom masodikra, illetve egy harmadikra. A bloodbeorneban meg volt h 50edjre se ment...a legtobb 15-20 probalkozas volt.

    Amugy meg messze nem szenvedek. A BBvel sokkal jobban szenvedtem. Egy kontroller is banta. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.10. 21:33:42
  • Myselor
    #280
    mégis megszenvedsz a játékkal :D majd lesznek még nehezek,ezek nemvoltak azok,majd a dlc-re leszek kíváncsi mit mondasz rá xd de amúgy szeritnem azért tartod nehezebbnek a bb bossokat mert azzal kezdted :D