640
avagy a kénköves pokol
  • Ulthane
    #279
    Kar. :) Ezt a szintet el tudnam viselni. :)
  • LBandi77
    #278
    Ne félj mostantól bármerre mész nem fogod ezt írni,ez volt a prológus,még az öreg sárkányvadász könnyű,meg 1-2 akik csak töltelékek.
  • Ulthane
    #277
    Negy boss fekszik, a hajon levo masodjara meg is murdalt. Buta mind, mint a tok! bloodborne-ban sokkal-sokkal nehezebb barmlyik boss, mint az eddigi negy. Egyutt. :)

    Koszi Bandi!
  • Moby
    #276
    Semerre ne menjél, ott vagy jó helyen. Darabokd fel őket!:)
  • Myselor
    #275
    heide tower-ben a sárkány?hát az könnyű beszaladsz a lábai alá pár ütésből meghal.pursuer na az meg már nem olyan erős mint az első :) sok mini pursuer lesz még
  • Ulthane
    #274
    Na, elakadtam. A toronyban egy baszom nagy sarkany, a bastyan meg megint a pursuer. Nem tudok merre menni. :-/
  • Myselor
    #273
    itt is megvan minden bossnak a története nagyjából.
  • Ulthane
    #272
    Ez a tuzkard bejon. Akkor strength?
  • LBandi77
    #271
    Attól függ milyen fegyvert szeretnél később használni.Ha kicsi gyors akkor dex,ha nagy pusztító lassú akkor str. Dex még kell íjhoz is.
  • LBandi77
    #270
    Gyenge lesz nemsokára a tűzkard.
  • Ulthane
    #269
    Vig es end 20-ason, dex 9es. Mit fejlesszek, ha bejon a tuzkard?
  • Ulthane
    #268
    Jól tetted!

    Én reggel bandi segítségével kettőt vágtam le, a Toweres is rém buta volt, másodikra le is baszarintottam. Meg a Pursuer is kifeküdt reggel, csak a movesetjét kellett megtanulni.

    Érdekes, hogy itt egyáltalán nem idegesít, ha meghalok, mint a Bloodborne-ban. És nem is adja azt az adrenalint a bossharc, mint ott. Ott minden egyes bossnak külön személyisége volt, szó szerint, meg története. Ezek meg totál személytelen bábok csak, nulla élettel. Érdekes.

  • Moby
    #267
    Kb. :) bár lassan a hüvelykujjam is az a kontrollertől :D
  • sublimaze
    #266
    Kemény vagy akkor mint frodoék sarka a túra után. :)
  • Moby
    #265
    Hajnal 3-ig nyomtam az ipart :D Többet kalandoztam, mint Frodo középföldén, kardélre hánytam vagy nemsitudom, 5 bosst. Meg levágtam pár invadelő faszfejet....
  • Ulthane
    #264
    Pont ejfelkor irtad. :)

    Az utolso mondatodra megoldas, hogy ne lepj ki a jatekbol, tedd sleep modba a ps4-et es ennyi. Felteve persze ha azzal jatszol.

    Soha nem ertettem az olyan beteg lelkeket, akiknek az aszorakozas, hogy mas jatekat elrontsak. Ennek forditottja viszont kurva jo, az marha jo feeling, ha valaki azert jon, hogy segitsen. :)
  • DanielT
    #263
    Engem is felkúrt párszor, amikor rosszkor jött az invade (mindig). Én nem harcolok, szépen megállok, esetleg körbe pörgök és vágjon le, ha neki ez kell. Egy másodpercet nem pazarlok a küzdelemre, mert mindig olyan emberrel találkoztam, akik valami hiper okádék setuppal járnak direkt alázni. Eddigi kedvencem a dupla bleeding ostoros vadbarom volt, aki folyamatosan dobálta a korrodáló bombákat. Két csapás 0.1 tized sec alatt, bleed, halál.

    Ja, a még nagyobb kedvencem az a fickó, aki a bosshoz vezető kapunál invadelt annyiszor, hogy inkább aznapra kiléptem a játékból. Ez a nem gyenge, hogy egy idegen ember ellehetlenítette, hogy folytassam a játékot. Letiltott. Nice.

    Persze kihúzhattam volna én is, de akkor meg a DLC fegyverekkel problémázik a játék, mert nem tudja csekkolni a szervereken.

    Na ez a másik egyébként amit gyűlölök, hogy indításkor és kilépéskor is 42 féle különféle szerverre jelentkezik be, csekkol dolgokat, dob fel ablakokat. A jó anyátokat fejlesztők. MI EZ A PUTRI? 2 perc minimum mire elindítom.
    Utoljára szerkesztette: DanielT, 2015.10.10. 00:03:17
  • LBandi77
    #262
    Ja a ritmusa más mint a bb-nek de hamar belejössz.
  • LBandi77
    #261
    Ha már az első 3 nagy lovagot levágod megjelenik 1 kar meghúzod és nagyobb lesz a boss aréna,ha a második 3-at is levágod még nagyobb.
  • Ulthane
    #260
    Ott nagyon kicsi a platform, lelök a geci.
  • Ulthane
    #259
    Feltolom én, ha mondod. :) Nem lesz ez olyan nehéz, még kb. 10 próba és meglesz. :)
  • Myselor
    #258
    ja oké így még nem próbáltam bár ez így nem annyira jó :) régebben jobb volt
  • sublimaze
    #257
    Ha levágod a zombikat utána megjelenik, persze ha nem sikerül leverni, akkor utána már csak a ballistás helyen elérhető.
  • Myselor
    #256
    még a tetőn szétlehetett verni az alap verzióban volt hogy első boss volt nekem :D de egyébként parry nélkül sokkal élvezetesebb leverni mint azzal,én csak elsőre öltem úgy de utána mindig szétvertem,általában a tetőn sajna itt már telerakták zombival szóval annyi.ja és ugye csak egyszer jelenik meg ott szóval hibázni nem lehetett.gyakorolj oda fejlődni kell de simán megölhető csak ott sokat kell elgurulni.
  • LBandi77
    #255
    Ha ezzel a módszerrel játszod akkor adp-t told föl.
  • sublimaze
    #254
    Nem mindegyik támadása parryzhető könnyen, csak amikor távolról megindul feléd. Szűk helyeken (pl. Belfry luna előtti szoba ) én is ugrabugraltam.
  • Moby
    #253
    Szerintem menj inkább rá a toweres bossra. Az könnyebb jóval, ha ezt nem akarod a ballistával kicsinálni.
  • Ulthane
    #252
    Ehhez jo sok gyakorlas kell. :) majd belejovok.
  • Kandurex
    #251
    Én ezt nem gondoltam és kiugráltam, szopóztam is miatta. :( tököm nem gondolta, hogy parry-zható
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.09. 20:27:41
  • Kandurex
    #250
    Lehet rajta gyorsítani....ez a lehetőségek játéka.
  • Ulthane
    #249
    Inditom.
  • Ulthane
    #248
    Bazg, ez az etruszk flaska, mintha egy liter tejet innek, olyan lassu.
  • sublimaze
    #247
    Szerintem pursuerre kár ilyen erőforrásokat pazarolni. Ráadásul legkönnyebben parryzhető ellenfél a játékban.
  • sublimaze
    #246
    Nyugi nekem is az volt, nekiszaladtam jónéhány alkalommal, de majd ha már harmadszor találkozol vele, akkor rájössz, hogy tök béna... :)
  • LBandi77
    #245
    Ha van humánod told be várj segítőre,nem árulok el nagy titkot találkozol még vele.
  • LBandi77
    #244
    Hagyd a parryt szokni kell nagyon és ha megüt akkor baj van.
  • Moby
    #243
    Na ezaz....a pajzzsal. Hiába mondom, hogy meg kéne tanul használni...
  • LBandi77
    #242
    Twitch megy?
  • Ulthane
    #241
    Lehet h neked ez kurva vicces, nekem siralmas.
  • sublimaze
    #240
    szétveri egyből xddddddd haha ez kurva vicces így leírva... Egyébként ha ezt a módszert választod figyelj, hogy ne túl közel, de ne is túl távol bénítsd le, mert van, hogy veled együtt veri szét... :)