640
avagy a kénköves pokol
  • AntiHero
    #599
    Na akkor van kihívás végre. :)
  • Ulthane
    #598
    Nos, a masodik ket dlc be se enged. :) megprobaltam megint koopban a bosst, a phantom lehalt koran, egyedul meg nem birtam a kirallyal. Jo nehezre csinaltak
  • LBandi77
    #597
    A poison pályára be ne menj íj nélkül mert lehetetlen megcsinálni.
  • Ulthane
    #596
    Zarkat se talaltam. :) unom ezt a havas dlct. Csinalom a masik kettot.
  • LBandi77
    #595
    Mondtam hogy coopoljunk tegnap de offline voltál.
  • LBandi77
    #594
    El vannak dugva,zárkában.
  • Ulthane
    #593
    Egy van csak. A tobbit keresem, de sehol nincs
  • LBandi77
    #592
    Megtaláltad a 3 lovagot? Ha nem akkor tényleg nehéz dolgod lesz.
  • Ulthane
    #591
    Huhh, ez a burnt ivory king nem konnyu. Meg koopban is lebasztak vele.
  • Myselor
    #590
    nem vészes pedig D: nekem volt belőle mondom majdnem 100 mikor elkezdtem
  • LBandi77
    #589
    R2 támadástól megrogynak 3xR2 aztán hátra.
  • AntiHero
    #588
    Tölsd fel azért "felhőbe" :)
  • LBandi77
    #587
    Szerintem visszatölti ps+ból.
  • Ulthane
    #586
    Ha letorlom a jatekot, save file megmarad? Ugyanis az nekem 379 ora jatekidot ir ki, ami ugye baromsag, s abban bizom, h reinstall utan talan helyreall a rend, s rendes idot ir majd ki.
  • AntiHero
    #585
  • Ulthane
    #584
    Isten bassza meg ezt a dark chasmot. Nekem erre ennyi effigym nincs. Skip.
  • Myselor
    #583
    jaja :D
  • LBandi77
    #582
    Darklukernél ne felejtsétek begyújtani a tüzeket.
  • Myselor
    #581
    hát csak ezért genyó :D de szinte elsőre végiglehet menni a 3 úton ha ügyes vagy :D
  • AntiHero
    #580
    Viszont ez a dark lurker... Még maga az út mire eljutok hozzá is ki idegel. :D

    Vagyis nem bánkódnák, ha tudnám, hogy nem fogy az effigy
  • Myselor
    #579
    hát az biztos hogy van védelmed :D hát értem kinek mi :) én nem szeretem lassú nagyon a többihez képest
  • AntiHero
    #578
    Jó ideje ezzel megyek. 68.8% vagyok így mozgok rendesen. Meg van védelem is. :)
  • Myselor
    #577
    elég szép stat,amúgy grat és hajrá a további 2 bosshoz meg a dlc-khez :D különben nem szar ebben a havel settben lenni?nagyon nehéz ez
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.10.22. 11:10:39
  • AntiHero
    #576
    Na tegnap én is befejeztem. Éjféltől - Hajnal 3ig toltam.

    De úgy ám, hogy Györsan Az Anchent dragoint leöltem (nem elsőre ment nyílván). Majd mentem összeszedni az 5 Giant Souls-t. Na de itt nem az öreg királyt öltem meg (Vendrick?). hanem mentem a fő bosshoz.

    A fő boss mit ne mondjak könnyű volt. Az első 2 figura előtte sokkal nehezebb volt ott meg is haltam párszor.

    168-as lettem így a végére.
    63 óra 33 perc




    Na akkor maradt nekem egy Vendrick meg Dark Lurker ha jól tudom.
    Ja és "Faith" felé megy most már a karim.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.22. 10:48:38
  • Myselor
    #575
    ja igen :D mondjuk nekem volt vagy 100 amikor neki kezdtem, :D
  • LBandi77
    #574
    És ha meghalsz a pályán minden új próba -1 effigy.
  • Myselor
    #573
    annyira nem szar mint ahogy hangzik :D
  • Ulthane
    #572
    Szarul hangzik :(
  • Myselor
    #571
    csatlakoznod kell a dark covenanthoz és 3 helyen végigmenni egy-egy pályán.az utolsónak a végén találod majd de ha meghalsz újra azt a pályát megkell csinálnod amin phantomok lesznek xd nem könnyű.youtubeon megtalálod hogy kell elkezdeni :)
  • Myselor
    #570
    úgy látom a 3 dlc -vel indítottál elmondom neked ebből a kis cicából lesz még egy csak ott ikrek lesznek xd sok sikert
  • Ulthane
    #569
    Most mar kivancsi vagyok erre a faszira. Holnap lebaszom en is, ha megtalalom.
  • Ulthane
    #568
    Nahh, fekszik a DLC elso boss. Vagy tizedikre jottem ra, hogy az egesznek az a kulcsa, hogy mindig fele kell gurulni. S az elso ilyen probanal fekudt is.
    De tenyleg nem konnyu, o mar elferne a Bloodborne-ban.

    Moby kedveert spoiler tagbe teszem.


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.21. 21:29:18
  • Myselor
    #567
    az is elég mocsok igen.de én mondjuk vendricket is utálom.mondjuk csak 2x vágtam le az első verzióban és az újban.de csak a frissítés miatt amúgy nem bántom .lurki meg szerencsére első végigjátszás alatt elsőre ment utána 3x-ra :D
  • LBandi77
    #566
    Nálam darkluker a mumus,de ma levágom az tuti.
  • Myselor
    #565
    hát igen ez így van,mai napig utálok bemenni a ruin sentinelekhez pedig nem nehéz xd a másik a skeleton lords azoktól simán csak irtózok. xd az első részben pedig ott van nito a kriptájával na attól áh,a hideg kiráz folyamatosan pedig már túl avgyok rajta párszor.na és a four kings na azokat utálom a többi rendben van :)
  • Ulthane
    #564
    Érdekes, de gondolom ezzel mindenki úgy van, hogy vannak olyan bossok, akik jól fekszenek, van, aki valami miatt nagyon nem. Azokkal utálok is harcolni, és sokkal türelmetlenebb is vagyok velük.

    Ott volt süsü, gyönyörű sárkány, tényleg élvezet volt ellene harcolni, pedig volt benne azért pár próbám. míg volt több olyan boss is, akit bár levágtam 3-4 alkalomra, mégis utáltam azt a 3-4 próbát.
  • Myselor
    #563
    én is csak egyszer öltem,nekem nagyon nem jött be. xd
  • Ulthane
    #562
    Egyáltalán nem akarok találkozni vele. :)
  • Myselor
    #561
    lehagytad pedig 3 helyen találkozol vele.rotten boss után,lent a kriptában és dragon aerie-ben. aztán ashandra után odadugja a pofáját ha jól csinálod és beszélsz vele.ng+ban tudsz már csak talizni vele vagy bonfire asc-al.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.10.21. 09:57:43
  • Kandurex
    #560