640
avagy a kénköves pokol
  • Ulthane
    #640
    Ha a kérdésedre tudnánk a választ, akkor mi nyernék meg hétvégén a 76 millió eurós jackpotot az euro lottón!
  • gregtom6
    #639
    Sziasztok!

    Nem találtam PC-s topikot a Scholarhoz, úgyhogy gondoltam, írok ide.
    A Steam Autumn Sale-en hány százalékos leárazásra lehet számítani? Nyáron mennyi volt a játékra? Csak azért, mert most a Humble Bundle-n 66%-os leértékelés van és kíváncsi lennék, hogy ez a százalék eljut-e a 75-ig vagy 80-ig.
    G2A-n keresztül meg nem akarnék vásárolni.

    Köszi előre is.
  • spybot919
    #638
    Ds2 alá nem adom és ha lesz pénzem +jó karcsonyi leárazás akkor veszek mellé egy ps4 et bloodborne-al és csókolom. :) Aztán április ban ugy is jön a ds3. Ha azt hiszitek nincs alább nézzétek meg a final fantasy XIV-t. Framrate és a grafika a béka segge alatt. És hogy élsimitás nincs rajta az tutiziher. :D Utána felüdülés lenne a demons souls.
  • Ulthane
    #637
    Én meg a Demon's Soulst...ratyadékszar.
  • darkmore
    #636
    Nekem mikor igénytelenné valik a ps3, akkor előveszem a psp-et XD
    Megrosszabb...
  • spybot919
    #635
    Ettől félek én is...
    Payday 2 demót probaltam az borzalmas volt...
  • Moby
    #634
  • LBandi77
    #633
    Készülj sok halálra,de amúgy ps3-on is frankó.
  • darkmore
    #632
    Én ps3 toltam, hátmitmonggyaaak, úgy fut, mint a többi souls game :-)
  • spybot919
    #631
    Írták, hogy készüljek a tömény fps dropra. Valaki tolja itt még ps3-ról? Mire készűljek?
  • Ulthane
    #630
    De hasonló lesz...A látványvilága nagyon is. Megnéztem a köveket, a falak kiképzése, szerintem sokat vettek el BB-ből. A karakter mozgása meg pláne.
  • Ulthane
    #629
    Na, PC az nincs. Mindkét prevgen konzol eldobozolva ott van a szekrényben, jó lesz 10 év múlva mutogatni retrokonzolként a kölöknek. :) De nem visz rá a lélek, hogy bármelyikre is beszerezzem. :-/ Besírnék a látványtől.
  • Moby
    #628
    A hangulata, az atmoszférája a des-nek volt a legjobb szvsz.
  • Myselor
    #627
    jó lenne:)
  • Moby
    #626
    Sajnálhatod. Tényleg. Arra nem bíztatnálak, hogy szerezz hozzá prevgen konzolt, mert azokon tragikusan fut. De egy jó pécés verza, dsfix-el, az nyami.
  • Myselor
    #625
    de nem lesz a kettő egyvelege csak kicsit gyorsabb lesz a mozgás a páncélok könyebbek lesznek és ennyiben lesz hasonló a bb-hez minden más marad das
  • Ulthane
    #624
    Pont az marad ki. :)
  • Moby
    #623
    A legjobb az 1 volt.
  • Ulthane
    #622
    Hadd döntsem már el, hogy tetszett-e a játék, jó? Az, hogy Bandi levert egy boss-t, nem jelenti, hogy helyettem más végezte volna el a piszkos munkát végig a játékban, olyan ez, mintha koopban vertem volna le valakikkel, semmi különbség.

    A játék az játék, a DLC az DLC. Előbbit kitartóan végigvittem, utóbbihoz elfogyott a lelkesedés. Ettől függetlenül tetszett, de mint íírtam, a BB jobban bejött. A kettő egyvelege lesz a legjobb.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.29. 14:15:11
  • darkmore
    #621
    XD

    Hátha egyszer visszakanyarodik Demon's Souls-ig!
  • Myselor
    #620
    ha jó lett volna a játék akkor nem így viselkedtél volna végig :D nem más ölt volna neked bosst és kitartóan végigvitted volna az egészet dlc-kel együtt.amúgy a das3 csak kicsit fog hasonlítani a bloodborne-ra a gyorsabb mozgás lényegében minden másban marad das szóval nem a te játékod lesz az sem:)
  • Ulthane
    #619
    Jó volt a játék, nekem ez az első DaS-címem, de összességében a Bloodborne jobban bejött. Ezért várom már a DaS 3-at, mert az a kettőnek a keveréke. lesz.
  • darkmore
    #618
    Mindenfelé szoktam nézelődni, de mostanában csak személyesen veszek, itt, jatekaim.hu, prohardvare.hu, esetleg jófogás.
    Ezt a pakkot prohardware-en vettem kb. 2 hónapja.

    @Ulthane, én sem érzem annyira újrajátszósnak a game-et, pl.: miután végigtoltam vettem is elő a DaS1-et és gravelord sword speedrun :-)
  • spybot919
    #617
    Ha nem iletlenség valami támpont vagy ötlet privátban?
  • darkmore
    #616
    Használtan vettem scholar of the first sin-t 5000Ft-ért (igaz pakkban volt DaS2Scholar+Diablo3reaperofsouls = 10eFt)
    Ahogy látom először normál dark souls 2 kezdett a játék, majd ha végigtolod a többi kari már az átvariált scholar-ban indult, ja és persze minden DLC rajta, szerintem nézelődj és találsz olcsóbban is!
  • spybot919
    #615
    Sziasztok. Vettem egy ps3-at játékok nélkűl és arra gondoltam dark souls 2 játék lenne rá az első. Használtan lattam ds2 őt úgy 7500ft környékén viszont ez csak az alap játék. A sotfs viszont UK accountommal ps storon is csak 25£. Az különálló nak számít vagy kell hozzá feltétlen az alapjáték? Hol a buktató?
  • Ulthane
    #614
    Eladtam a jatekot idokozbn. Ugy voltam vele, hogy meg egyszer nem akarom vegigtolni, ket dlcbe nem engedett be, ez a havas boss meg koopban sem ment. :) effigym meg volt vagy 10 csak.

    Majd a harmadik resz. :)
  • LBandi77
    #613
    Ha gondolod levághatjuk valamikor.
  • Ulthane
    #612
    Megprobaltam ugy is, hogy ket fantom is bejott, nem gepi. Meghaltunk. Ja, es ket lovag is jott.
  • Ulthane
    #611
    Eluntam magam DaS2-ben, igy nosztalgiaztam kicsit tegnap. :)

  • LBandi77
    #610
    Az 1 kulcs a kútban van malújában csak meg kell venni a hosszú létrát a faszitól mellette,a 2. pedig ahol az első bossal küzdöttél le a liftel ajtó balra.
  • AntiHero
    #609
    Majd lesz :D Így is egész cuki :)

    Majd ujra osztom a pontjaim és máris 40 közeli leszek :)

    jelenleg 20 :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.23. 13:05:50
  • LBandi77
    #608
    Ide kéne legalább 40 dex úgy aprító.
  • AntiHero
    #607
    Ancient Dragonból igen. :)




    Ulthane
    #606
    én sem, de pl ez a kard tök jó amit felvettem. majdnem +200 sebzéssel többet viszek így be. DLC-khez jól jön.
  • Ulthane
    #606
    Nálam nem lesz NG+.

    A DLC-ket talán megcsinálom, de az se biztos.
  • LBandi77
    #605
    Az nem a legerősebb dex fegyver?Boss lelkéből készült?
  • AntiHero
    #604
    Nah máris barátibb a sebzésem az új kardal

  • Myselor
    #603
    lekell menjen egyedül a lovagokkal :D szedd össze mind a 3-at vagy 4en vannak nem is tudom menjetek neki a végén talán még életben is marad egy veled végig :D
  • AntiHero
    #601
    Pár árus árulja. Pár dolog amit ng+ előtt még vegyél fel. :)
  • Ulthane
    #600
    Most ez tenyleg emberes. 13 effigym van csak. -:/ venni nem lehet azt sehol? Korlatlan szamban?