640
avagy a kénköves pokol
  • Moby
    #199
    Hát ne azzal kezd...Ha lemész a létrán a traderbanyától látsz balra egy kaput. Amögött van a lift, az visz le a last gianthez. Az a kapu onnan nem nyílik, de úgyis körbe kell menned a gyűrűért is, na pont arra van a kapu másik oldala (nyisd is ki, az lesz az első shortcutod).
  • Ulthane
    #198
    Az első boss az nem a Towerben van? Aki lebasz a lándzájával a platformról?
  • Moby
    #197
    Ne tedd a gyűrűtől függővé. Én is csak a 3. boss után vettem fel, addig azt sem tudtam, hogy ott van. Ezek csak eszközök. Az első bosshoz nem kell semmi. Egy szál tangában, egy törött cseréppel le lehet nyomni.
  • Ulthane
    #196
    Még azt a stamina regen gyűrűt megszerzem, oszt nekivágok a kalandnak. :) Lesz ami lesz.
  • Ulthane
    #195

    "Összeségében, azért próbáld meg élvezni is a játékot! ;-) "

    Őszintén mondom, ez még nem megy. :) egyszerűen próbálom megtalálni magam, hogy tényleg legyen értelme, hogy akár egy árva lépést is tegyek a játékban, mert harmatfing stattal és fegyókkal semmi értelme.
  • Moby
    #194
    >Szó szerint mindenhol veszély leselkedik rám.

    A skilled fejleszd meg a geared, ne a statod. Ez nem BB, ahol ugyanabban a kisgatyában kell végigpüfölni mindent, és széjjel kell tápolni magad a túlélésért. Találd meg a stíllusodnak megfelelő _egyensúlyú_ geart. Nyomasd a backstabet, Haladj lassan. Figyelj rá, hogy amíg shield mögött vagy, leáll a staminaregen. Stb.
    Ha tápolni akarsz, tápolj staminára. Meg str/dex-re, vagy amilyen buildet szeretnél (vagy fegyót). Annak még értelme is van. A farmolással csak az idő megy, skillt nem ad, minden mobot kívülről ismersz, akiket vagdosol.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.09. 09:07:43
  • Moby
    #193
    Naja, de azért tudtam sokáig használni, mert a tűzsebzés védelme a mobok jórészének ált. kisebb. De pl. shaded ruinsban pl. a mobok jórésze darkattack-el támad. Lelhető ott egy darkdmg-s halberd, akkorát üt mint a mozdony, de a darkos mobokat meg sem lehet vele karcolni.
  • Ulthane
    #192
    Még egy effigyt sem használtam :)

    Tényleg kiveszi, de most úgy érzem, muszáj. Nekem ez a játékmechanika nagyon új, az utolsó gyökér faszparaszt apród is le tud vágni az erdőben, ha rosszkor mozdulok, vagy épp nem mozdulok. Szó szerint mindenhol veszély leselkedik rám. Az apródnál nagyobb ellenfelek mellett meg egyenesen elszaladok, esélyem sincs őket lenyomni.
  • darkmore
    #191
    Még annyit hozzá, hogy bár tényleg többnek látszik a sebzés, de az ellenfeleknek, van külön fizikai (ezen belül is van blunt, slash, piercing...) és külön tűzvédelmük, tehát a tűzkard esetében, kétféle védelem negálja a sebzésedet.
  • Moby
    #190
    Szerintem egyáltalán ne farmolj. Kiveszi a lelket a játékokból. Nem is igényli. Inkább tanulj meg vigyázni magadra, az sokkal kifizetődőbb. Hiába farmolsz, hiába pumpálod magad, ugyanúgy megpandelsz, attól meg csak a human effigy fogy.
  • Moby
    #189
    A firesword kb 2x olyan erős azon a szinten, mint bármilyen elérhető fegyó. Merugye van néki normál dmg-je, kb akkora mint a normálisabb fegyóké, és van mellette azzal mindig egyenértékű fire dmg-je. De ott van minden a statban, mindent tudsz méregetni, számolgatni.
  • darkmore
    #188
    1. Rapír: igen bökdös, a játék fő ellenfele kb. 13-15 bökés volt (mondjuk itt már maxon voltam sebzésben, kb. ezért is nincsen kedvem NG+ -hoz, mert erősebb már nem lesz a karakter, max én leszek jobb)

    2. Mint írtam az ellenfelek idővel eltűnnek, kivétel ha csatlakoztál Majulában a kősziklánál a champions covenenthez, de így erősebbek is lesznek, valamit valamiért.

    3. Ne őrülj bele ennyire a farmolásba, az első boss nem lesz nehéz és ad 10.000 soult.

    4. Fegyvertipp: Lobos-t idézve, nem a fegyver fontos, hanem a skill. Egy picsa daggerrel is végig lehet nyomatni a játékot, ha megtanulod használni, ha találtál egy fegyvert, aminek tetszik a move set-je, akkor használd azt és fejleszd tovább a kovácsnál. Max-ra húzott fegyverek között nincsen nagy különbség, soha nem fogsz találni egy olyan fegyvert, aminek ÜBER lesz a sebzése.

    Összeségében, azért próbáld meg élvezni is a játékot! ;-)
  • sublimaze
    #187
    Belepsz a covenant of the champions-be , ha farmolni akarsz, az elvileg segít a limiten. Ha megunod kilépsz belőle. Egyébként szerintem jó dolog ez a limit.
  • Moby
    #186
    Ez világos, én csak azt sajnálom, hogy már volt a zsebemben egy titanite slab, és olyan fegyóba toltam, ami parkolópályára került.
  • Moby
    #185
    Nemtudom, én sem az 1.ben, sem itt nem farmoltam egy nanosecundumot sem. Dark soulsok rohadtul nem igénylik.
  • Ulthane
    #184
    Eleinte szerintem nagyon is van értelme, kezdőknek. Jelenleg azt csinálom, hogy az erdőben és az első pályán X alkalommal végigmegyek, így összejön az a kb. 1200 soul, ami a szintlépséhez kell, nyomás Majula, level up, majd vissza. Meg akarom combosítani a karaktert kicsit, hogy értelme legyen továbbmenni. Azt hittem, ezt korlátlan számban megtehetem, mint BB-ben, de sajnos nem :(

    Amúgy ez pont olyan, mint a BB-ben volt: eleinte remegtem az echoért, ha már 1-2 ezret buktam, kurva mérges voltam. A végén már azt sem vettem fel, ha 160.000 bukott el egy pillanat alatt, mert két farmkör, és ott volt megint. Korlátlan alkalommal.


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.09. 08:18:15
  • sublimaze
    #183
    Maaaaajd még meglátom, de köszi a tippeket. :D
  • Myselor
    #182
    minden ellenfél csak egy ideig éled újjá ez ilyen .nem mintha lenne sok olyan akit érdemes lenne farmolni.ez ilyen könnyítés :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.10.09. 08:07:52
  • Ulthane
    #181
    Bizonyára én nem vagyok eléggé tapasztalt a játékkal, de ez a firesword nem tűnik nagy etvasznak. Ugyanúgy két suhintással vágom le a parasztokat, mint az alapkarddal, azaz, ugyanannyit sebezek csak. Vagy majd fejlesztve jön ki az ereje?
  • Ulthane
    #180
    Geci ez a játék. Azt vettem észre, hogy egy idő után nem tudsz farmolni adott területen, mert eltűnnek az ellenfelek. Észreveszi a játék, hogy farmolsz, és megszopat. Genyó dolog ez, BB-ben akárhányszor lehetett egy területre menni, mindig ott voltak a parasztok, s mindig ugyanannyian.

    Egyszer csak azt vettem észre, hogy ebben a Twixtenfoxenkurvaanyjában (első pálya) egyszer csak senki nincs a barlangokban. Utána a forestben dettó.
  • Ulthane
    #179
    Megvan, nagy nehezen.
  • Myselor
    #178
    igaz bocsi kevertem az elsővel.na midnegy akkor azt mondom nem csak egyet lehet kimaxolni hanem sok fegyvert elsőre is :)
  • darkmore
    #177
    Wat? +10 a max.
  • Myselor
    #176
    +15ig lehet és itt nem csak egy fegyvert egy végigjátszás alatt:)
  • Moby
    #175
    Ez egy termékeny nap volt, 3 boss elfeküdt (gargoyleok, royal rat authority, the rotten(ez volt eddig a legkeményebb bossom). Haladgatok.

    /állandósulni látszik a kapcsolatom a vasalódeszkával. Sokat lökött a használhatóságán a pimpelt cloranthy ring is. Szinte már sajnálom, hogy a fireswordot csináltam meg 10-esnek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.08. 23:34:57
  • Moby
    #174
    Pont ugyanúgy, ahogy BB-ben :D Az equipment menüben ott vannak az övednek a tárolóhelyei. Berakosgatod amiket gyorsban használsz, és a d-pad lefelével váltogatod, és ps4-en mittudomén mi a haszálat, gondolom a []
  • Ulthane
    #173
    Ezt az etruszk flaskat nem lehet kitenni gyorsbillentyure? Sehogy nem tudok rajonni hogy kell. :-/
  • Moby
    #172
    Mondom: vasalódeszka(ultra greatsword). Lecsaltam mindet. Beáltam középre, és csak forogtam vele, Ezek meg pandeltak megfele szépen. 1 estust kellett bedobjak, mer kínjukban okádták a tüzet is :)
  • sublimaze
    #171
    Így vertem le már vagy 2 napja, és még attól köpködtem... :S Ez a tömegbunyó agyfasz. Pihentetem kicsit azt a harcot, sok volt mára az istenkáromlás... :D
  • Moby
    #170
    Hopp. Ezek a gargoyleok ismerősök voltak, meg a helyszín is, csak most kétszer annyian voltak :) Viszont kétszer gyorsabban is haltak, kezdek ráérezni a vasalódeszkára.
  • Myselor
    #169
    én a bastard swordot ajánlom,erős nagyon és gyors is ahhoz képest.én azzal vittem végig először :)
  • Moby
    #168
    Fog sincs, sosem használtam raipert.
  • Myselor
    #167
    olyan rég volt már amikor én is így kezdtem.10órát szarakodtam mire megtanultam játszani xd 2x kezdtem újra.aztán azóta hányszor végigmentem már rajta :D
  • LBandi77
    #166
    Dex.fegyver egyébként ha megnézed a fegyvert írja a követelményeket.
  • Ulthane
    #165
    Na, ez a fire longsword is megvan. Ketszer haltam erte. :) holnap jon a falloszkoves akcio.

    Ja, meg megvettem ezt a rapiert. Ez csak bokdos. :( ez lenne a jo fegyo? Ja, es azt irja ki ha felveszem, hogy nem eleg jo hozza az attributumom. Gondolom valamit fejlesztenem kene.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.08. 21:02:42
  • Ulthane
    #164
    Mara mar abbahagytam, de holnap lesz. :)
  • LBandi77
    #163
    Twitch?
  • Kandurex
    #162
    Később annyi falloszod lesz, hogy azt se fogod tudni hova dugd :)....az elején húzós. Ja és...

    Protipp:

    Ha olyan helyen akarsz dugni :) ami előtt egy kockakő van, eszedbe ne jusson, mert az csak az életet regenerálja.

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.08. 19:47:34
  • Ulthane
    #161
    Na, megvan a fallosz ko. Nem volt konnyu kifarmolnom 4000 lelket :)
  • LBandi77
    #160
    Még ps3-on utánnuk kaptam a kulcsot,most megmondom őszintén reflexből mentem be hozzájuk lehet most nem ők adják.