640
avagy a kénköves pokol
  • LBandi77
    #159
    Arra gondoltam.
  • AntiHero
    #158
    Az volt a vicces, hogy én nem öltem meg őket mert elsőre levertek. Ezen felvozdulva mentem sinnerhez. Na, de így is betudtam gyújtani a két olajos csövet.
  • Kandurex
    #157
    Vagy begyújtod az aréna mellett az olajos csöveket....
  • LBandi77
    #156
    Őket egyébként még sinner előtt érdemes letolni mert akkor sinner ellen világosban lehet küzdeni.
  • Kandurex
    #155
    Az szopó lehet, ha csak...

    Protipp:

    Mindig ugyanazt támadd, legyen körülötted bármennyi is!
  • LBandi77
    #154
    Velük gyorsan kell bánni,ha van próbáld meg azt a csaló itemet valami brightbug azthiszem,nagyobbat sebzel kevesebbet sebeződsz.
  • sublimaze
    #153
    Lehet már csak úgy lenne érdemes visszamennem ha azzal a lendülettel letudnám vágni egyiket a másik után, ahogy élednek fel szép sorban. :D
  • LBandi77
    #152
    Ne is ha esetleg máshogy akarod később elosztani a karaktered fejlesztését csak ők tudják.
  • sublimaze
    #151
    Fu utoljára olyan szinten basztak fel a gargoylok belfry lunaba, hogy most a játékot sincs kedvem elindítani. -.-
  • Ulthane
    #150
    Nem bantok senkit. Wikin is azt olvastam, hogy a ven kurvakat ne bantsuk, mert valamiert nem jo.

    Csak akkor olok majd npct, ha geci lesz velem, vagy artani akar nekem.
  • Ulthane
    #149
    Nekem a BB nyomaszto volt. A csajom, amikor meglatta 2 napja a das 2-t, egybol azt mondta, hogy "ez legalabb szines". Ronda mint a bun, de szines.
  • sublimaze
    #148
    Legyen igazad!
  • partizan182
    #147
    Ez láthatóan az első terület. A többi nyilván másmilyen lesz. Mindig ez volt, BB-t is szinte csak central Yahrnam-ot promózták. DAS2 dettó, Forest és Drangleic volt minden videóban. Én nem aggódom :)
  • sublimaze
    #146
    Nem a nyomasztással van a gond, hanem azzal, hogy a demo kb. két színnel operál. Bb is elég kies egy idő után, és csak elvétve zökkent ki.
  • Myselor
    #145
    mindig világvége hangulata volt a játékaiknak,legalábbis a demons soulsnak és a dark souls 1-nek.ott érezthető volt a nyomasztó hangulat is.a 2 ben már nem igazán.a bb más helyzet és sajnos ez a 3 is az lesz.nem volt minden pálya sárgás szerencsére inkább bb-s majd meglátjuk
  • sublimaze
    #144
    Aha, csak én attól félek, hogy kapsz majd egy ilyen baszomnagysárgásszürkeyharnamot oszt csókolom. Először azzal nyugtattam magam, hogy ez biztos csak egy pálya a sok közül, de a trailer világa is ennyi, meg több helyen hangsúlyozzák ezt a világvége dolgot, úgyhogy félő, hogy rémuncsi lesz, főleg a bb dlc után valszeg a könyöködön távozik ez a látvány.
  • Kandurex
    #143
    "Baszomnagy csarnokbarlangerdőmifaszom, benne egy darab bonfire, fussábazmeg"

    és mégis az a legjobb...miért akarnak eltérni tőle? az az ösvény a megfelelő út
  • Moby
    #142
    Hát az 1 az ilyen volt. Baszomnagy csarnokbarlangerdőmifaszom, benne egy darab bonfire, fussábazmeg :) Mindenestre az még kezelhető mennyiség volt. Ezt már csak a thumbnailek mentik meg a totális eltévedéstől egy idő után, és ez nem biztos, hogy jó. Nemtudom. Emlékezetesebbek maradtak az 1 helyszínei. Jobban beleégtek a neuronjaimba.
  • Kandurex
    #141
    Elméletben a 3. -ban visszatérnek a kevesebb helyszínhez, csak nagyobbak lesznek. Rumor.

    Egyébként oké a Warp, az nem tetszik, hogy nem kapjuk, hanem már rögtön van.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.08. 15:26:15
  • Moby
    #140
    Közel kétszer annyi helyszín, meg bonfire van das2-ben. Perszehogy agyfasz.
  • sublimaze
    #139
    Na azt majd meglesem!
  • sublimaze
    #138
    Elfogadtam, mert nincs más választásom, de ettől még eltér a véleményem. Az, hogy te felírkálod a dolgokat kb. felér egy quest loggal. Akár térképet is rajzolhatnál. Ettől szerintem egyáltalán nem hc-bb vagy kevésbé hc, csak simán zavarba ejtő sokszor, ami max kvázi nehezítés.
  • darkmore
    #137
    Nekem az nem tetszett, hogy DaS1-ben azért van valami érzeted, hogy hogyan kapcsolódnak egymáshoz a pályák, itt meg a sok "teleportálgatással" valahogy szétesik az egész és ezért is nehezebb fejben tartani a dolgokat, de ha valaki koncentráltan csak ezzel játszik és nem húzza el hónapokra, akkor nem lesz gond.

    Térkép meg van amúgy a térképszobában a házban! hehehe
  • Moby
    #136
    Én is "csak" a kovácsot lost bastille-ban...
  • Myselor
    #135
    de azzá tenné .ez így jó fogadd el
  • sublimaze
    #134
    Hát nem mondom azért egy quest log meg egy térkép még nem tenné szájbarágóssá (természetesen mindenféle assist nélkül ).
  • darkmore
    #133
    Én már a banyákat is agyonvertem az elején, eldöntöttem, hogy nem fogom tűrni a beszólogatást, meg kekeckedést, de utána leálltam vele.
    Straidet nem is tudom miért hagytam meg, feeble cursed one..., najó jó arc a kis mocsadék.
  • Kandurex
    #132
    bakker ezt nem is tudtam! mindig van valami új amivel meglep a játék

    [soha nem ölt npc -t]
  • darkmore
    #131
    Sőt, visszatérnek sírkő formájában, ahol, ha fizetsz, akkor előbújik a szellemük és egyszer használhatod a szolgáltatásaikat, de mindig fizetni kell érte.
  • Kandurex
    #130
    a gyűrűje, cicás, nagyon hasznos cucc

    aztán vágd le a genyóba

    protipp:

    lesz olyan npc aki bér-gyilkoltatni fogja veled a többi npc -t
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.08. 14:53:32
  • Moby
    #129
    És még a bűnök alól is kaphatsz feloldozást. Pénzért persze. Ennyire azért nem kéne valóságosnak lennie...
  • darkmore
    #128
    Bármelyik NPC-t megölheted, ez dark souls ;-)
  • Ulthane
    #127
    Na, ezt nem tudtam.

    Ez a macsek idegesítő, fogom valamire hasznáni a kis büdöst?
  • Moby
    #126
    A cica leveszi bármikor, nagy problem nincs vele.
  • darkmore
    #125
    Én szeretek csatlakozni mindenhez, legalább a gyűrűket megkapom, pl.: a way of blue, amihez majulában lehet csatlakozni, kék gyűrűje vagy 5% növeli a HP-t :-)

    A champions covenantnek is megvan az előnye, igen minden nehezebb lesz, DE a szörnyek mindig respawnolnak, ami farmolásnál jó, mert alapból kb. 15szor respawnol csak egy átlag dög (tehát ha kitartóan nekimész mindig egy pályának előbb utóbb elfogynak az ellenfelek).
  • Ulthane
    #124
    Én majdnem bementem Majulaban az első covenantba, ami ugye a hard módot aktiválja. :) Még csak az kellett volna! :)
  • Moby
    #123
    Nekem elég volt az a múltkori fittestfaszom. Végeztem a covenantokkal :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.08. 14:29:07
  • darkmore
    #122
    "Swearest thou by the sweet-tempered sludge that laps at our bosoms?"

    XD
    Utoljára szerkesztette: darkmore, 2015.10.08. 14:24:57
  • Kandurex
    #121
    Én talpig vasba szoktam lendülni Alonne Captain +10 setbe. Beton.

    Íme:




    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.08. 14:24:14
  • Kandurex
    #120
    pedig az elég szórakoztató, hogy bejön a kis sneci és neki ugrotok vagy 10 -en....

    protipp:

    Patkány covenant -ba lenni nagyon, nagyon jó ;)