640
avagy a kénköves pokol
  • Ulthane
    #239
    Mivel parryzzam? Nincs pisztolyom :) fingom nincs hogy kell itt parryzni.
  • Moby
    #238
    Parryzd meg a lővonalban, attól besokkol, befutsz a ballista mögé, meglövöd 2x, victory achieved.
  • Ulthane
    #237
    Azokat szetveri egybol
  • sublimaze
    #236
    Pursuert parryzd aztán nyilazd le a ballistaval. De ha nem akarod a könnyített módszerrel legyőzni, akkor mindig vetődj el mielőtt lesújt, aztán egyet kettőt rá tudsz sózni mielőtt újra támadna, aztán amikor elkezd varázsolni, be kell szaladni a háta mögé és akkor gyepálhatod.
  • Moby
    #235
    Használd a ballistákat.
  • Ulthane
    #234
    Na, az elso boss megfekudt. Buta volt mint a segg. Viszont pillanatok alatt itt a masodik, valami pursuer, haat ehhez keves vagyok. :)
  • partizan182
    #233
    Na annál nagyobb dögvész a világon nincs mint Wiki alapján játszani a Souls játékokat. Megölöd a felfedezés élményét, amit nem tudsz visszakapni soha.
  • LBandi77
    #232
    Ha valaki esetleg platinázni akar elkerülhetetlen a coop vagy az invade,pl a sun szövetségben minden sikeres coop után kapsz 1 sunlight medált ugye a 2. szinthez kell 30 és kapsz 1 fasza miracle varázslatot.
  • Kandurex
    #231
    Message = Wiki
  • partizan182
    #230
    Csak bukod vele a message-eket is, ami nem egyszer mentette meg az életemet, pláne új területen. Az alapjátékban anno a Bell-en kívül összesen talán 5 invader jött a 40 óra alatt, az is mind a játék fele utáni területeken. Eddig a ~10 óra Scholar-ban egy sem (az NPC invadereken kívül).

    Ráadásul előnyben van a host: tud gyógyulni, idézni havert, be lehet lépni a Way of Blue-ba automatikus segítségért, lehet Seed of Giant-et pattintani (ez a legmókásabb, sosem számít rá senki) etc. Vagy csak simán visszasprintelsz a legközelebbi bonfire-hez, ha meg is halsz ott lesznek a lelkeid, még csak nem is veszítesz semmit. A soul memory meg gondoskodik róla hogy szupertápok ne jöhessenek.

    A Bell és a Rat területek kivételek, de az dedikált PVP zóna, szar is lenne ha nem jönne senki. Az az egyetlen ahol idegesítő a folyamatos invade, és van értelme offline-ba menni. Vagy többen mentek és a félelmetes invasion-ből hamar ultrafun gangspank lesz :)

    @sublimaze: BB-ben a PVP úgy broken ahogy van, remélem a DLC-ben rendbe teszik.
  • sublimaze
    #229
    Ennyi, főleg ha zsinórba invadelnek az eléggé rombolja az élményt. Bb-ba legalább a bell ringing maidenhez meg online modhoz volt kötve.
  • Ulthane
    #228
    Oszt az miért baj? Az én játékomba ne szarjon bele senki. Ha segítségre van szükségem, akkor kérek. de az, hogy valami faszparaszt bejöjjön s elbassza a játékom, meg elbukjam a lelkeket miatta, az már nem smafu.

    Le fogom szedni a faszba az UTP-t én is. Aztán csokirépa!
  • Moby
    #227
    Van ettől egyszerűbb, ingyenes módszer is
  • partizan182
    #226
    Ha ki lehetne kapcsolni nyilván mindenki élne is vele, gyak megszűnne az invade mint olyan.

    Szerintem meg semmihez sem fogható élmény: látod az invade üzenetet, pulzus fel 200-ra, tenyér beizzad, minden érzékszerveddel a látóhatárt személed egy sarokba bújva mert te akarod meglepni őt. A legdurvább boss, a legfrankóbb mob-kombó sem tud a közelébe érni.

    Egyébként ki tudod kapcsolni (és nem offline átállítással), csak be kell hajítani egy human effigy-t a tűzbe az adott területen, kb 1 órára kivesz az invade listből. Nyilván nem olcsó megoldás, tipikus Souls valamit valamiért módszer :)
  • Ulthane
    #225
    Ez engem is kurvára felbaszna. BB-ben is volt ilyen vagy kétszer, gyűlöltem. De ott legalább ki tudod választani, hogy offline akarod-e tolni.
  • Kandurex
    #224
  • Moby
    #223
    Nem a létével van bajom, hanem hogy miért nem opcionális? Én hagy kapcsoljam ki, te meg be. Még talán be is nyomnám, de nem akkor, amikor egy totál ismeretlen területen szopok éppen. A hátam közepére nem hiányoznak ilyenkor ezek a buziak.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.09. 14:10:28
  • partizan182
    #222
    Gondolom elment pisilni a gyűrű meg rajtamaradt ami automatikusan invadel. Van ilyen.
  • partizan182
    #221
    Nyilván ízlések és pofonok, de nekem a DS2 messze legerősebb oldala az online multi. A Scholarral meg még rá is tettek egy lapáttal, még emulálják is offline-ban a rengeteg hozzáadott NPC invaderrel.

    Nem tudnám elképzelni a cuccot invade nélkül, rengeteget hozzáad az élményhez és a mai napig az egyik legnagyobb különlegessége a soulsborne játékoknak.
  • Moby
    #220
    Black Gulchban ugyanez van. Levágtam az anyjába, jött másik. Levágtam azt is. Aztán kihúztam újra a kábelt, és mostmár így tolom végig. Anyjukért nem lehet kikapcsolni a vérbe az online módot? :(
  • sublimaze
    #219
    Mol véletlen befarmoltam pár lelket és néhány titanite chunkot úgy, hogy belfry lunaba beinvadelt vagy 5x valaki bikiniben és semmit nem csinált csak állt egy helyben. Na hát nekem már csak azért is lekellett vagnom, hogy kijuthassak a területről, de azóta sem értem. Ez lehet valami big miatt , vagy valakinek ez a fétise? :D
  • partizan182
    #218
    Hehe, akkor ne csodálkozz hogy még az első boss előtt áthatolhatatlan falba ütközöl, ez nem "megyek és gyakok" BB, itt kőkeményen ki kell használnod minden előnyödet hogy bármerre is eljuss. Amit most csinálsz majdnem LobosJr szintű challenge run (50% life, no-shield, no-range, no-magic, no-summon, no-minmax, blind).

    Nyilván nem lehetetlen, én is pajzs nélkül viszegetem, de ugyebár nekem már fejből megy az összes terület. És még így is szopat sok helyen.

    Azért hajrá, de lehetőleg ne őrülj bele ha teheted :)
  • Ulthane
    #217
    Felvettem a todo listára. :) Este az első dolgom lesz.
  • Myselor
    #216
    egy jó tipp ha el jutsz valamikor iron keep-be mindenképp öld meg 2x legalább az old iron keep boss-t felhúzod a bonfire-t bonfire ascetic-el.pár száz ezer soult jelent csak :))
  • Moby
    #215
    Mire ezt hasznosítani fogod, már eléggé tökös csávó leszel :) (~lvl100)
  • Kandurex
    #214
    nem értem miért jó neked az az 50% HP, tessék már elmenni azért a nyavalyás Ring of Blinding -ért,...
  • LBandi77
    #213
    Mert belebassza magát a tudatalattidba és nem engedi el.
  • Ulthane
    #212
    Ez most nem segítségnek hat, hanem rémisztgetésnek.
  • Ulthane
    #211
    "Ha túl nehéz, ezer meg egy módja van hogy könnyebbé tedd, nyilván ezek a péniszméretet csökkentik, de azt már a farmolásnál elengedted :) "



    Nem akarok én felvágni, összességében egy teljesen átlagos gémer vagyok, nem a legbénább, nem is a legjobb. A Bloodborne-ba is Moby rángatott bele, s a végére azért tökös csávó lett belőlem.

    Lehet, hogy nem a legszerencsésebb, hogy nincs íj, meg pajzs. Igen, Hollow vagyok, 50%HP-vel, de íjazni minden játékban utáltam. Varázsolni itt meg azt sem tudom, hogy kell. :)
  • partizan182
    #210
    Azt tudod ám hogy a saját életed nehezíted, kb hard-mode-ban játszol.

    No íj no magic: nem tudsz agrót húzni, ezért ugrik rád mindenki egyszerre.
    No effigy: a max életed gondolom már a felénél cappel (vagy 75%-nál ha megtaláltad a gyűrűt), ezért halsz meg azonnal
    No idézés, no help másoknak: esélyed sincs kicsit nyugodtabb körülmények között megismerni a pályát

    Ha túl nehéz, ezer meg egy módja van hogy könnyebbé tedd, nyilván ezek a péniszméretet csökkentik, de azt már a farmolásnál elengedted :)
  • Moby
    #209
    Kapsz tőlem ajándékba egyet az őszinteségért:
    Black Gulch (utálatos, faszrángató egy hely). Fáklyával mész, a szikla peremén sűrűn nézegess lefelé. A lefelé nézegetés csökkenti a vérthányás intenzitását.
  • Moby
    #208
    ROFL
  • Ulthane
    #207
    Tegnap már megnyitottam EverNotes-ban a ToDO listát.
  • Moby
    #206
    Tegnap még röhögtél rajta, én meg akkor fogok, amikor először beposztolod, hogyan vezeted a saját ToDo listádat :D
  • Moby
    #205
    Ne. Rohanj. Egyszerre mindig csak egyet. Szedd szét őket. Lassan haladj.
  • Ulthane
    #204
    Az igaz. :) Már most azon jár munka közben az eszem, hogy milyen útvonalon menjek este, és hova, hogy elkerüljem az apródok hadát. Ha sokan ugranak rám, totál esélytelen.
  • sublimaze
    #203
    Xdd
  • Moby
    #202
    Mert inkább ez, mint valami alibiputtyogtatás. Azok helyett inkább olvassál :)
  • Ulthane
    #201
    Éljen-éljen! :)

    Fel nem fogom, hogy miért baszom el a véges időmet ilyen irdatlan szopatós lélekölő szarokra, mint ez a játék. :-/
  • darkmore
    #200
    Mondjuk sorszám nincsen rajtuk :-)