613
  • MerlinW
    #533
    Tavaly november óta tudni, 2022 végén jelenhet meg. Egyelőre nincs tervben PC-s verzió.
  • JonasSandor
    #532
    Készül a folytatása, megérdemelte is volna igazán.
  • dave9004
    #531
    tárgytalan. redditről megvan.
  • dave9004
    #530
    újra lekaptam a játékot win10-re, de a reshade-graf tuning már nem töltődik be. valaki ki tud segíteni vele honnan szedhetek le?
  • El Gigante
    #529
  • JonasSandor
    #528
    Kivárom nem baj, bár azt írta annakidején hogy max 1 év.
  • grebber
    #527
    Király kb 1.5 -2 év és itt lesz
  • JonasSandor
    #526
    Készül a fordítás.
  • JonasSandor
    #525
    Ebbe nincs annyi szöveg.
  • grebber
    #524
    Dragon Age is rengeteg idő volt egyedül nem kis mennyiségek ezek a játékok..
  • JonasSandor
    #523
    Állítólag 1 év de nem biztos.
  • grebber
    #522
    Dragon Age 3 után..Onnantól cirka 2 év minimum..
  • JonasSandor
    #521
    Az ősszel kezdődhet meg a fordítása.
  • Seth
    #520
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    95% Lényegében a sztori befejezéséhez nincs más tennivaló, mint leugrani a lyukba és ott begyűjteni 20 rift kristályt (ha jól emlékszem így hívták) a különböző szinteken (lehet hogy már össze is szedtél párat a kalandjaid során), pár boss újrázással, és jön az endgame. Ott van többféle befejezés, úgyhogy esetleg olvass utána, ha mindet látni akarod(vagy csak trófeák kedvéért), hogyan kell dönteni
  • lammaer
    #519
    Nagy nehezen sikerült lenyomni a gonosz sárkányt... azt hittem innentől kezdve vége a sztorinak és jön az open world szabadfoglalkozás - de úgy tűnik a sztori folytatódik.

    Spoiler nélkül meg tudná vki mondani kb hány százalékánál vagyok a sztorinak?
    (tudom hogy a játék végtelenségig játszható, de nálam általában a sztori adja meg a játékidőt...)
  • Zóanagyvarázsló
    #518
    28 db az az alig egy tucat. A fegyvereket lehet fejleszteni, és mivel javallott időnként kasztot váltani, egy végigjátszás során is valószínűleg több fegyvertípust fogsz használni.

    A játék elég japán és elég egyedi, nem mindenkinek való, de az erősségei biztos nem az elején fognak előjönni. Most nincs időm wall of textre, és talán nem is szükséges, de ha érdekel bővebben, első nekifutásként elolvashatod ezt, ha van még kérdés, utána egyszerűbb válaszolni rá.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2019.06.11. 08:48:53
  • Jaqen
    #517
    Hali! Elkezdeném a játékot, mert egyszer már próbálkoztam vele, de akkor nem fogott meg. Rájöttem, hogy nem tudom hova tenni, és teljesen mást vártam tőle. Most akkor ez milyen RPG, mihez hasonlítsam? Eleinte azt hittem van benne egy rakás fegyver, de utánanéztem és alig egy tucatot tartalmaz az alapjáték pl dagger-ből. Az lóf.sz :D A Dark Souls-ban ez oké volt, itt nem igazán. Tényleg nem tudom mihez hasonlítsam hogyan álljak hozzá stb...
  • JonasSandor
    #516
    Csak azért érdekes mert tört verzióban az egér nem forgott össze vissza mint az eredetivel, és így csatázni kurva gáz.
  • lammaer
    #515
    Jaja.. az ilyen jellegű bunyós/ügyességi játékoknál (Dark Souls, Dark siders etc) nagyon jól jön egy kontroller. Régen egy PS2-est használtam a PChez (van PS2 / PC átalakitó) de egy idő múlva meguntam az x360ce emulatorral a marháskodást, beruháztam egy XBOX kontrollerre.

    PCn az a de facto standard, a vezetékes nem is drága.
  • Voltan
    #514
    Én is bill-egér kombóval játszottam, nekem nem volt vele problémám, jobban kézreállt, mint a kontroller, próbáltam mindkettővel.
    De esetleg nem árt beruházni egyre, más játékoknál is jól jön.
  • JonasSandor
    #513
    nincsen.
  • zorrobomber
    #512
    Válts át kontrollerre (ami gondolom nincs).
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2019.04.24. 16:42:19
  • JonasSandor
    #511
    Az ha forgatom az egeret furán mozog és érzékeny.
  • Zóanagyvarázsló
    #510
    Ki lehet maxolni akár az összes kasztot is (és erősen ajánlott is több kaszt betehető képességeit kombinálni), csak arra kell figyelni, hogy amíg harcosként léped a szinteket, addig az alapképességeket az növeli, tehát például több HP-t, de kevesebb manát kapsz.
  • lammaer
    #509
    Pontosan mi a bajod vele?

    Tegnap belekezdtem én is a kalandozásba - nem rossz nem rossz. A kameroa nem tűnt problémásnak, szabványos thirs person nézet. Nemrég Alan Wakeoztam, sztem az sokkal rosszabb :)

    közelharci karakterbe kezdtem, mert szeretem az akció jellegű közelharcot, de nem tűnik nagyon taktikázósnak a harc benne - gurulás/hárítás nem látszott nagyon fontosnak.

    Amúgy van lehetőség újrakezdés nélkül átállni mondjuk varázslónak?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.04.24. 14:03:32
  • JonasSandor
    #508
    A kamera nagyon gáz lehet állítani rajta?
  • JonasSandor
    #507
    Bezsákoltam végre.
  • JonasSandor
    #506
    Most megint 3035 forint most már nem hagyom ki mint a múltkor.
  • zorrobomber
    #505
    Dragon's Dogma Dark Arisen -> Nintendo Switch - Április 23.
  • JonasSandor
    #504
    Ja értem köszi.
  • Andule
    #503
    A letolto kodos verza boltbol alt azt jelenti h hozzadvagnak egy jateklogos dobozt benne mindossze egy papirfecnivel amin rajta az aktivalokod.
  • JonasSandor
    #502
    Az emailt be kell mondani?
  • El Gigante
    #501
    Gondolom az email címedre!
  • zorrobomber
    #500
    Itt meg 8.75$
  • JonasSandor
    #499
    Most újra 6-ig 3000 forint a konzolvilágban letölthető kódosat hogy küldik ha bemegyek az árkádba.
  • JonasSandor
    #498
    Csak nincsen gameres haverom.
  • grebber
    #497
    Hidd el tudok olvasni #486-ban szépen leírtad már. De látom te nem....nem kell se paypaoldnak se lenni se bankkártyádnak valakit megkérsz főleg havert ismerőst és megveszi neked olcsón te meg odaadod neki a pénzt.De tudom ez sok már így, sült galamb repüljön a szádba az kell biztos
  • JonasSandor
    #496
    Azért mert nincsen bankkártyám paypalon sincs semmi, payzán sem.
  • grebber
    #495
    Mivel egész nap a neten logok tudok olvasni. Ennyi erővel te meg gondolkodni nem tudsz.. Ez olyan hogy nekem sincs kocsim akkor azt kell hogy eredményezze hogy sose tudok eljutni a távoli városokba?
    Aki annyira se képes hogy megkérjen mást vegye meg ,majd elutalja azzal nem lehet mit kezdeni. Tudod utaláshoz bankkártya se kell simán lehet pénzt küldeni címre is...
    Ha valakinek nagyon kell valami ezt a pár percet igazán rá tudná áldozni..
  • MerlinW
    #494
    Azért mert nem olvasol vissza, csak okoskodsz már megint.