613
  • JonasSandor
    #573
    Ez a 3 életerőszilánk hol van 2-őt megtaláltam de a 3-dikat sehol sincs.
  • tonyr #572
    @MerlinW
    A valasz gomb, vagy az hogy mobilrol szoktam irni...
    Mindenkepp a vege elott megyek a szigetre (BBI), de elotte meg felfedezes, mellekkuldetesek (:
    A kimaxolt Pawn-odra szerintem nem lenne eleg RC-m, illetve kerdeses, hogy crossplay-e a jatek, de koszi szepen a felajanlast ;)

    Poenbol csinaltam egy rovid (es talan vicces) osszeallitast a jatekbol (kb a vegigjatszas feleig) (:


  • MerlinW
    #571
    Ha valakinek kell teljesen kimaxolt avatár companionnak, szóljon, felveszem steam barátként, bejelentkezek a játékba és fel tudjátok bérelni. Ezer éve nem játszottam vele, gondolom az avatar szerverek még mennek.
  • MerlinW
    #570
    Csinálhatod Bitterblack-eta "vége" előtt, de baromi nehéz alacsony szinten, illetve úgyis azt "kell" majd farmolnod az elkövetkező ~50 órában and endgame loop-ban (a legjobb itemek is onnan vannak). Persze megpróbálhatod, csak ne keseredj el ha esetleg gondot okoz :)
  • MerlinW
    #569
    Úgy látom a válasz gomb öli meg a fórumot :) Nem győzök pöttyözni :)
  • MerlinW
    #567
    .
  • tonyr #567
    Az utolso kuldetes elott megprobalom az osszes mellekkuldetest, illetve a Bitterblack Isle dlc-t is megcsinalni (:

    Ps4pro-n jatszom, sajnos csak pc-n van magyarositas...

    Ps5-on a felesegem fog a jovo honapban Gyuruk Ura tulelosdit jatszani, igy nem fogunk osszeveszni, hogy ki mikor csapasson...
    Szerencsere van jopar konzolunk, ill en egy kis gamer-szobaban benazok a jatekokkal (:
  • JonasSandor
    #566
    Hát jó alacsony szinten toltad ki az utolsó ig, magyarítást nem rakod rá?
  • MerlinW
    #564
    .
  • tonyr #564
    Okes, koszi az infot (:

    Kozben elertem a "The Final Battle" kuldeteshez, ami a vegjatek, DE elotte meg probalok minden mellekkuldetest is megcsinalni...
    Jelenleg 44es szintu vagyok :)

    Es meg a DLC sziget is var, epic nagyon a jatek! (:
  • MerlinW
    #562
    .
  • JonasSandor
    #562
    A troll csak a 3 nál szívós trükközni kell vele szépen.
  • MerlinW
    #558
    .
  • tonyr #560
    Ertem, hat ahhoz meg lehet hogy gyenge vagyok, de a kuklopsz ill a kimera mar hamar elhalalozik a kis csaj-csapatom altal (:
  • tonyr #559
    Nagyszeru, hat kivancsi vagyok, hogy milyen befejezest kapok majd, mert voltak esetleges rossz donteseim (pl megoltem egy szektast), de ez majd kb 100+ ora jatekido mulva kiderul (eddig kb 25 orat toltam es 37es szintu vagyok)

    A szigetre (Bitterplack) majd 100as szint utan tervezek elmenni.

    Majd yt-ra tolom fel folyamatosan a reszeket...
    Most a szabadsag alatt csapatom, de emellett a Mario (+par masik Nintendos jatek) is var (:
  • JonasSandor
    #558
    De nem főkűldi hanem szimplán az erdőbe van.
  • MerlinW
    #557
    A legjobb dolog a játékban, hogy van a játékban majdnem végtelen endgame + a Bitterblack Isle, ami önmagában is zseniális, de az endgame loop-al méginkább :)
  • tonyr #556
    Hehe, en eddig 2x talalkoztam az altalad emlitett Griff-fel, de szerencsemre eddig mindig tovaszallt par kardvagas utan...
    Csak megmutatta magat, hogy "Hello, en is itt leszek am", szoval nemsokara biztosan osszecsapunk elesben is (:
  • JonasSandor
    #555
    Én valami sassal futottam össze esélyem sincs. Normál szinten van. Csomószor megöltek már.
  • MerlinW
    #553
    .
  • tonyr #553
    Igaz, a grafika nem a legfontosabb, a jatekmenet, a reszletek (pl a lampas kialszik ha viz eri) stb nagyon el lettek talalva :)
    A folytatasban pedig meg a grafika is epic lesz..

    Na lepek, mert valakinek ki kell pucolnia az elso kazamatat (:
  • MerlinW
    #552
    Az egyik legjobb játék ami valaha megjelent, jobb is hogy nem nézted meg a történetet. De ha meg is nézted volna, a DD legnagyobb erőssége a játékmenet és karakter kémia.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.10.31. 01:50:41
  • tonyr #551
    Helyes ;)
    En kb 10 ora utan 20-22-es szintnel jarok, neha azt gondolom, hogy huuu de eros vagyok, erre beleszaladok egy chimera-ba aki csak ugy csatangol az erdoben, es nem birom leverni (:
    Meg nem sikerult meghalnom a jatekban, de tobbszor menekulore fogtam :D
  • JonasSandor
    #550
    Egyszer már elkezdtem, majd 26 os szinten tartok újra. Be kéne fejezni.
  • tonyr #549
    En most alltam neki a jateknak (mint ujonc), mert nagyon erdekel a jovore erkezo 2. resz, es senki se jatszotta vegig stream-ben (magyarok kozul), hogy vegiglessem a tortenetet...
    Na majd akkor szereny szemelyem (:

    (Ha valakit erdekel a benazasom, yt-on megnezhet...@sutikonzol)
  • JonasSandor
    #548
    Nagyon jó lett.
  • Kancsalborz
    #547
    Az igen.

    Ardea fordításainak színvonala -és most elnézést kérve a többi szintén magas szinten dolgozó hazai fordítótól és értékelve áldozatos munkájukat, de- szerintem messze kiemelkedik minőségében a hazai mezőnyből.

    Bár ez a játék most nem volt a radaromon, csak ez miatt most elkezdem.

    A Kingdoms of Amalur-t is vagy háromszor játszottam végig "Erathell síkjain" lévő tudáskövek fordításai miatt... :)
  • JonasSandor
    #546
    Lehet tolni magyarul.
  • JonasSandor
    #545
    Hálistennek bejelentették a játékot megvártam az éjjel. De nagyon az elején vannak mert csak az elsőből vágtak be jeleneteket.
  • JonasSandor
    #544
    Akkor még várni kell rá tovább.
  • MerlinW
    #543
    "Bejelentették a Dragon's Dogma ihlette Arise of Awakener-t"
    Csak értelmezni kell a cikk címét :)
  • Seth
    #542
    Ez a Dragon's Dogma 1 vagy az Online, ami japán only és már 6 éve kint van :D Az égvilágon semmi videó nincs a 2. részről
  • JonasSandor
    #541
    Végülis gyanús volt, hogy lehet benne léghajót vezetni mikor ebbe sose volt, és a harcok se azt mutatták mint az 1-nél.
  • robicarlos6
    #540
    Szinte biztos voltam hogy erről beszélsz mert semmiféle Dragons Dogma 2 hír nem volt. Ez sem az. Olvasd el a cikket és te is rájössz.
  • JonasSandor
    #539
    Ez az.
  • robicarlos6
    #538
    A cikket azért linkelhetnéd amiről beszélsz...
  • JonasSandor
    #537
    De most már a platformokat is tudjuk.
  • MerlinW
    #536
    Ööö ezt már áprilisban is tudtuk :) Kiszivárgott gameplay is volt.



    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.10.04. 22:28:22
  • JonasSandor
    #535
    Bejelentették hivatalosan is a játékot, és 23-ban fog jönni csak és pc-re is készül steames.
  • JonasSandor
    #534
    A platformok listája még nincsen, semmi infó még a játékról.