203
Ingyenes horgász szimulátor
  • JanKo72
    #83
    Köszönöm! Lehet buták a kérdések, de egyszerűbb megkérdezni attól aki tudja, mint keresgetni. Ha már itt van ez a fórum :D .
  • endy papp
    #82
    A játékod alatt mindig írják hogy mik és mikor kerültek bele egy adott javítás alkalmával.
    A "Fekete pénteki" leárazáskor vettem.
    De a játékban is látod ha valami olcsóbb ha a megfelelő menübe belépsz.
    Itt a lista mik fognak és mikor bele kerülni.
    Igen iRacingezem is ,de áprilisba lejár az előfizum és már nem nagyon érdekel,így lehet nem hosszabbítok,
    Vissza térve ide, itt a lista.
    Tervek a jövőben.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2016.01.01. 12:28:12
  • JanKo72
    #81
    Hol lehet ezeket a terveket megnézni? Steam-en?
  • JanKo72
    #80
    Ezek szerint nagyon korrektek. Én is megvenném az évest, ha 50% lenne. Ha lesz még ilyen akció, akkor szólnál, ha megkérlek? Teljesen más. Te nem iRacingezel véletlenül :D .
  • endy papp
    #79
    A legutóbbi készítők által leírtak alapján amit terveznek az elkövetkező 1 évben, negyed évekre lebontva rengeteg újdonság bele fog kerülni.
    Canadára azt mondták 5 LV-től lesz elérhető,de többek között a tervekben az is szerepel, hogy idővel a szinteléréseket is kiveszik a területekről.
    Gondolom majd fizetni kell,de ez csak én gondolom így.
    Mellesleg én a múltkorában megvettem az éves licencet 50% volt.
    Most hogy megjelent Canada,írtam nekik hogy,igazából nem szeretném a kreditjeim ennek a licenc kifizetésére pazarolni,és szerintem úgy lenne fair ha oda adnák ,csak úgy ,2 nap múlva kaptam 35000 kreditet ebből megvettem,az egész Canadai licencet.
    Ráadásul unlimited ,vagyis oda nem kell többet fizetnem ,

    Boldog Új Évet Mindenkinek!!!!!
  • JanKo72
    #78
    Nem csak a ponty miatt. De az is szempont. Azt gondolom, a deltában nagyobb pontyok lesznek. Azt nem tudom bojli van e vagy lesz e a játékban, de majd kiderül.
  • JanKo72
    #77
    Boldog újévet. Este lementem tüzijátékot nézni, aztán már nem kapcsoltam be a gépet. Én ha chatben beszélek magyarral, ajánlom majd mindig ezt a fórumot.
  • Vesporigo
    #76
    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! :)
  • Vesporigo
    #75
    Grat az újabb szinthez, most már nagyon lehagytál. :)
    Ha csak a ponty miatt mennél, az van North Carolinában is (11-es szinttől elérhető). Bár tény, hogy a wiki szerint eléggé sokféle hal van Californiában. (Chinook salmon jó célpont lehet...)
    Nem lenne hülyeség összegyűjteni a magyar játékosokat, mert még eléggé kihalt a fórum is, de a játékban már én is találkoztam jópár magyar sráccal. A magyar fb csoportban meg asszem 2 fő van összesen, bejegyzések sem újak. :)
  • JanKo72
    #74
    Ja és a lényeg. Megcsináltam a 18-as szintet. Irány a San Joaquin Delta!!! Ide megveszek mindent ! Igaz 10000, de nem érdekel, van ponty is!!!
  • JanKo72
    #73
    Nem is szabad lecsekkolni. Sokba kerül. Most beszéltem egy sráccal, nem is tudta, hogy itt is van fórum. 20 as szinten van, remélem Ő is beszáll tanácsokkal.
  • Vesporigo
    #72
    Én is Albertában kaptam egy 2000-es büntit, mikor még nem vettem meg a karácsonyi dlc-t. (Troutot megtartottam, pedig nem volt rá licencem.)
    Nem vagyok biztos benne, hogy a grincs achievmentnek van második szintje, mert asszem a grincs az, hogy tarts meg egy halat, amit vissza kellene dobnod. (De javítsatok ki, ha tévedek...) Bár meg tudod te is nézni az elérhető és elért achievmenteket a menüben, ott mutatja elvileg, ha van level2. Sajnos nem vagyok gépnél, így nem tudom most lecsekkolni, neten meg nem sokmindent találok róla...
  • JanKo72
    #71
    Albertába beenged ezzel a minusszal, vagy sehova nem tudsz menni jelenleg. Jó lenne tudni mi a limit.
  • JanKo72
    #70
    Mire adta a -2000 büntit? Én szabályosan pecázok, habár cumiztam én is az elején, olyat tartottam meg amit nem lehetett volna, de én -100-al megúsztam.
  • dedici
    #69
    Igen akkor ez a verzió marad,a belépésből összegyüjteni egy kis lóvét.Amúgy Albertában kaptam a -2000-es büntit.Először még jó volt mert kaptam ilyen achit, hogy grincs +2000 lóvét az illegál horgászatért de pont annyi büntit is vont le ugyhogy akkor pont nullás volt a figyelmetlenség,másodjára már nem voltam ilyen ilyen szerncsés...nemtudom a grincs achi 2szint mennyi lóvét csörgetne?!
    Köszi
  • JanKo72
    #68
    @Vesporigo: Továbbra is tüzijáték van a dobozban ajándékként, úgyhogy semmit nem vesztettél. ( a kimaradt albertai pecázásokat kivéve :D )
    Utoljára szerkesztette: JanKo72, 2015.12.31. 18:26:38
  • JanKo72
    #67
    Azt nem vettem meg:) Ezek szerint szerencsére. @Dedici: Gondold át a karácsonyi DLC vásárlást. Nagyon használható és jó cuccokat ad, nem beszélve arról, hogy a pénzügyi problémád is megoldaná. Én megvettem, és nem bántam meg.
  • Vesporigo
    #66
    Gold-ot unique-ra ad. Trophy-t meg furry trout-ot is fogtam már párat, de ezekért nem adott...

    Én is köszi a jelölést! ;) Euro Fishing-et próbáltam még, de eddig nem jött be.
  • JanKo72
    #65
    Azt tudja esetleg valaki, hogy gold-ot mire ad Albertában? Egyszer kapok, egyszer meg nem. Achievements-et nem csináltam. Trophy vagy Unique miatt ad, vagy a Fury Trout-ra?
  • JanKo72
    #64
    Okés, akkor majd bejelöllek, köszi. Sztem már most kategóriájának legjobb játéka. Igaz hatalmas rálátásom nincs, de régebben jó pár peca programot kipróbáltam, de egyikbe se szerettem bele. Ebbe sikerült. :) Az még sokat dob majd, ha megcsinálják a horgászversenyeket. Nagyon várom. Én Jani néven szerepelek.
    Utoljára szerkesztette: JanKo72, 2015.12.31. 17:56:16
  • Vesporigo
    #63
    @dedici: ha minden nap belépsz a játékba, kapsz némi pénzt, amiből apránként összejön, plusz ahogy JanKo72 mondta, Albertára menj rá! ;)

    @JanKo72: igen, ezen a néven vagyok a játékban is, majd csapathatunk közös horgászatot... :) Európával kapcsolatban: a fejlesztők mondták a hosszútávú terveikkel kapcsolatban. Ha így folytatják, kategóriájában a legjobb játék lesz. ;) Albertával kapcsolatban pedig tényleg igazad lesz, csak nem gondoltam bele; tényleg magasabb szint kell majd hozzá, ha jobban belegondolok...
  • JanKo72
    #62
    Albertában tudsz most horgászni, nem kell utazást vagy ilyesmit fizetni. Minden nap ad egy kis zsetont, ha belépsz folyamatosan egyre többet. Ebből az 1300 nem lesz meg, de ez is valami. Albertában próbálj rámenni a Trout-ra, arra több pénzt, viszont kevesebb XP-t ad
  • dedici
    #61
    Sziasztok!

    Egy kis helpet szeretnék kérni! Figyelmetlenségből mínuszos lett a lóvém egy kis engedély nélküli pecázás miatt és most nem tudok sehová menni lógatni -1300 lóvéval.Prémcsit meg nem akarok vásárolni.Van valakinek valami ötlete,nemszívesen kezdeném újra a játékot.
    Köszi...
  • JanKo72
    #60
    Vesporigo névvel vagy fent a játékban is?
  • JanKo72
    #59
    A másik dolog Albertával, hogy nem lehet tudni egyelőre melyik szinttől lehet használni majd később. Sztem minimum a 22. Mivel a legutóbbinál 20-as szinttől lehet. Igy ha megveszem a licenszet, akkor még egy jó darabig nem is tudom használni. Tehát érdemes átgondolni. Remélem Európával kapcsolatban a próféta szól belőled :D Ha lesz lista a fajtákért járó XP/ pénz -ről arra vevő vagyok. Most úgy vagyok vele Albertában, hogy ha pénz akkor Trout, ha XP akkor Salmon.
  • Vesporigo
    #58
    Hmm, igazad lehet, talán jobb, ha több helyen van advanced licenced, mint egy helyen. Alberta most nagyon tetszik, hamar és nagy halak jönnek, ha beakad valamibe a horog, 10-ből 10x ki is jön gond nélkül. Bár lehet csak addig kényeztet minket így a hely, míg ingyenes, fene tudja. Jó lenne tudni azt is, hogy melyik fajtákért jár a legtöbb pénz/XP, erről még a wiki-n sem láttam infót. Mire meglesz az összes helyre a licence, addigra meg (remélhetőleg) még több új hely (Európa?) jön... :)
  • JanKo72
    #57
    Én azon gondolkodom, hogy az itt összekalapált zsetonból inkább több helyre is megveszem az örök licence-t, mert Albertába marha sokba kerül. Külön Salmon meg Trout, 200000 fölött.Igaz jókat lehet fogni, de kérdéses, hogy ez marad e ha már fizetős lesz, vagy csak a karácsonyi szezonra csinálták meg ilyen jóra.
  • JanKo72
    #56
    Volt egy pár nap amikor voltak kedvezmények, de már elmúlt ! :(
  • Vesporigo
    #55
    A szívbajt hoztad rám... :D
    Január 2-án megyek haza és komolyan gondolkozok egy fél éves prémium vásárlásán, Albertában megveszem az összes advanced licencet és fél évig megvan az aranybánya... :D Csak baromi drágának tartom az összes prémiumot, ha jól emlékszem, éves 99, fél éves meg 59 EUR. Vagy lejjebb mentek az árak karácsony alkalmából? :)
  • JanKo72
    #54
    Na jó nem, csak a megszokott tüzijáték :D A DLC szerintem nagyon megérte, remek cuccok vannak benne. Azóta minden nap telefogom a haltartót. Most csak Albertában nyomom, mert itt lehet a legtöbbet összeszedni pénzből. Persze az XP is szépen nő, meg jönnek a szintlépések, és ezzel az új pályák. Ki kell használni ezt a lehetőséget.
  • JanKo72
    #53
    Ma egy komplett bojlis felszerelés van benne!!!!!!
  • Vesporigo
    #52
    Jól tolod, gratula! :) (Remélem tetszenek a dlc-ben lévő botok, orsók, meg egyéb apróságok is...)

    Még mindig tűzijáték meg pár arany van az ajándékokban?
  • JanKo72
    #51
    Mindjárt 15. Most fogtam tele a haltartót. :D
  • Vesporigo
    #50
    Remek döntés! :) Érdemes kihasználni, hogy prémium + Albertába ingyen utazhatsz... (nagyon sok xp-t és pénzt hozott nekem)
    Hanyas szinten vagy most?
  • JanKo72
    #49
    Igen, sztem is. Úgy döntöttem megveszem a karácsonyi DLC-t. Többek között a haltartó miatt.
  • Vesporigo
    #48
    3-4 kilós halak voltak (lake trout, atlantic salmon, furry trout), meg néhány kisebb is. :) Meg asszem volt pár trophy ezekből, de azok max 10 kilósak voltak.

    Nekem nagyon bejön Alberta, és a játék is egyre ígéretesebb! ;)
  • JanKo72
    #47
    Kösz, 25 kilós halakkal nem nehéz :D .
  • Vesporigo
    #46
    FishCastle Keepnet Pro: wiki.fishingplanet.com/index.php?title=Fish_Keepers
    100kg hal megy bele összesen, és 25kg-os lehet a legnagyobb.


    Minap 3x pakoltam tele Albertában. :D
  • JanKo72
    #45
    Szívesen. A karácsonyi DLC-ben azt a haltartót adják amibe 100kg halat lehet belepakolni, és a max. 10 kg-os lehet a legnagyobb?
  • Vesporigo
    #44
    Köszi ismét az infót! :)
    Így már nyugodtabb vagyok picit... Azért ha valami komolyabb cuccot találtok a kis ajándékdobozban, légyszi írjátok meg! :) (pl. Fél éves ingyen prémium... azt hiszem, akkor egyből húznék haza! :D )