530
banner
  • cenobite
    #490
    Pár napja behúztam a játékot (XONE), nagyon addiktív, teljesen beszippantott. Lenyomtam egy szezont, (szerencsére dobott pár igen jó cuccot/autót). Aztán belevetettem magam az online részbe. Nos igen... Semi-Pro vagyok, de inkább a meccsek előtt eltöltök egy kis időt a gyakorlópályán, tanulom a trükköket. Valaki írta hogy sok az ilyen "noob", de könyörgöm, mindenki kezdte valahol. Most néztem YT-on egy veterán videóját (iszonyat jól nyomja) és ő is mondta hogy az elején szinte szégyellt online játszani. Aztán meg bajnokságokat nyert, gyártja a nagyon jó tutorial videokat, stb.

    Ez csak így kijött. Ne bántsátok a normális "noob"-okat pls!
    Amúgy jó a közösség, meccsek közben ha valamit elcseszek nem jön egyből a %/()%/+/+** (persze valószínű hogy ezt gondolják). :) Bár nekem sokszor volt úgy hogy totál kezdőnek segítettem - más játékban - valahogy soha nem szerettem az olyan közösségeket ahol a normális kezdő/amatőr játékosokat lenézték, fikázták.
  • PeeTeR
    #489

    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2017.07.07. 07:53:10
  • SzirmosSzisza
    #488
    https://www.rocketleague.com/news/patch-notes-v1-35-anniversary-update/
  • SzirmosSzisza
    #487
    Lesz valami színvonal az első 2 hét meccsei alatt is :)
  • cesar22
    #486
    szóval az új season ellenére nem lesz rank reset

    ennek biztos van valami értelme
  • MerlinW
    #485
    Hétköznap ilyenkor, 7-9 között. Hétvégén meg ahogy időm engedi:)
  • SzirmosSzisza
    #484
    Mikor szoktál játszani? Duo-ban hátha könnyebb a 2v2, bár a rookie/pro néha másik csapatban van :D
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2017.06.25. 15:34:58
  • MerlinW
    #483
    Én azon sírok, hogy 2v2-be gold-ban rookie - pro játékosokat dobál mellém. Mármint nem a smurf-öket, hanem olyanokat akik 5-ből 1x találják el a labdát, akkor is random irányba rúgják, vagy a saját kapu irányába, még véletlenül sem az ellenfélébe. Üres kapu előtt álló labda mellett meg vagy elmennek, vagy visszagurulnak a saját térfélhez isten tudja minden szándékkal.

    Annyi szellemi fogyatékos játszik hogy hihetetlen. Vagy csak nyár van és ráérnek a gyerekek. Csak azt nem értem, hogy kerülnek ezek gold-ba.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.06.24. 17:54:34
  • cesar22
    #482
    most elég hamar lesz rank reset, július elején valamikor, ennek azért nem örülök, jobban tetszett az eddigi féléves season rendszer
  • SzirmosSzisza
    #481
    Solo-ban én próbáltam még az első pár napban felmászni, nem is veszítettem kb játékot, de elkezdett ilyen platokat dobálni és inkább hagytam :D

    Amúgy kb amint megléptem a Div IV-et vagy kurva erősek lesznek az ellenfelek vagy flamel/kilép valaki a csapatból, mondjuk van még idő meglépni de jó lenne, ha már a zsebemben lenne.
  • cesar22
    #480
    Jó hát az nekem is az átlagos teljesítmény, solo standardban pl gold 1 vagyok, ami azért cseppet röhej
  • SzirmosSzisza
    #479
    Nekem csak div IV-ből sikerült div II-be visszamenni :D
  • cesar22
    #478
    ilyen se volt még, 10-et nyertem zsinórban 3v3-ban, 1 óra alatt felmentem gold 3 div 3-ról platina 2 div 3-
    ra
  • cesar22
    #477
    igen
  • WinStar
    #476
    Sziasztok.Nektek is laggol a játék? Néha elég rossz így meccseket tolni :S A pingem stabil 36-40 között van.
  • SzirmosSzisza
    #475
    Összekötötted twitch-csel a steam akkountod itt?
  • cesar22
    #474
    https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/769400724488132469/B09CB8880B3905E5401629D4B8B1A1AE5CD1D5FF/
  • MerlinW
    #473
    Nem ugranak fel, hogy új item, ott lesznek az inventory-ban automatikusan.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.06.05. 15:12:18
  • cesar22
    #472
    én nem kaptam semmilyen matricát, és ahogy olvastam volt olyan akinél végig ment az egész közvetítés és az se kapott semmit, matricát se

    nem értem mi értelme van beharangozni valami rewardot hogy aztán csak pár száz embernek jusson belőle. ezt is amúgy kétlem, mert volt valaki aki 1 óra után kapott 3 itemet
  • MerlinW
    #471
    Elvileg kaptál RLCS matricát (narancssárga tárgy) breakout-ra. Mindenki kapott. A reward-ok meg ritka tárgyak, pár száz embernek dobott csak. Én sem kaptam semmit a matricán kívül.

    Írták is hogy ne a reward-ok miatt nézd a közvetítést, hanem azért mert érdekel.
  • cesar22
    #470
    ment a laptopomon a teljes szombati, és vasárnapi RLSC adás, és nem kaptam egy darab itemet se

    Köszi Psyonix az RLCS Season Three World Championship Fan Rewardokért, egy élmény volt.
  • SzirmosSzisza
    #469
    Annyira érdemes nyitni őket, mint kaszinóba járni :)

    Lehet jót dob, lehet nem, de nagyobb eséllyel fog értéktelen dolgot dobni sajnos.
  • MerlinW
    #468
    válassz ki egy ládát, bökj rá és látod a tartalmát. Kerekek, matricák, autók, boost-ok.
  • Piko888
    #467
    a ládákat érdemes kinyitni? Miket kaphatunk onnan?
  • MerlinW
    #466
    Hollandia a világbajnok, yeah. Mekkora meccs volt:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.06.05. 12:18:28
  • SzirmosSzisza
    #465
    Oupsz, lehet mégse és csak ládából esnek majd, fene se tudja mit találnak ki, 1 hónap és kiderül :D
  • SzirmosSzisza
    #464
    A 2 autó fizetős DLC, a többi ingyenes (vagy ládából esik, nem tudom még, hogy lesznek a gól effektek).
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2017.06.05. 11:00:44
  • Piko888
    #463
    Ezeket ingyen megkapja mindenki vagy fizetős DLC?
    Utoljára szerkesztette: Piko888, 2017.06.05. 10:53:57
  • MerlinW
    #462
    VB döntő pár perc múlva.
  • SzirmosSzisza
    #461
  • MerlinW
    #460
    Elkezdődött
  • Ingman12
    #459
    Csak most láttam, hogy kilehet kapcsolni a crossplayt, megnézem azzal jobb lesz-e a helyzet. Az elmúlt 30 meccsemből 1 volt, ahol értelmeseket kaptam, többinél mind utolsó retardált agyhalottakat, még ha nyertünk is szánalmasan játszottak. A helyezkedés komplett telibe szarása, agyatlanul rá a labdára akár ketten, nem esik persze le nekik hogy talán nem ezt kéne. De utálom az embereket istenem...
  • PeeTeR
    #458
    FAN REWARDS INTRODUCED DURING RLCS WORLD CHAMPIONSHIP WEEKEND
  • Blondardo
    #457
    Sziasztok
    Valaki játszik PS4-en? Kis segítség kellene az egyik trophy-hoz, baráttal kell játszani partyba, de ismerőseim közül nincs senki, és már csak ennyi kéne a platinához :)
  • RatBaG #456
  • PeeTeR
    #455
  • Piko888
    #454
    köszi szépen
  • SzirmosSzisza
    #453
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=hungarian&id=492723663
  • Piko888
    #452
    akkor a szintekhez van valami lista?
    A rang a competitive meccsek által nő?
  • bosco05 #451
    Azok nem rangok. Az szint. A rang az a silver gold stb... nem tudom most hogy hívják épp :D