530
banner
  • Piko888
    #450
    köszi az infót. A rangokról nincs valamilyen link? Pl mikor leszel Semi-pro, pro stb...
  • horika
    #449
    Mert ők ps4 játékosok. Velük működik a crossplay, de nem tudsz beszélni velük, csak a quickchat.
    Amúgy ki is lehet ezt kapcsolni a menüben és akkor csak pc játékosokkal fog összerakni.
    Utoljára szerkesztette: horika, 2017.05.21. 15:47:01
  • Piko888
    #448
    Miért van psynetes ikon jó pár játékosnál a kép helyett?
  • BladeW
    #447
    én ezzel kergetem a labdát, xbox360 controllernek ismeri fel a windows
    https://gamepad-kontroller.arukereso.hu/trust/gxt-540-wired-gamepad-for-pc-ps3-20712-p311615339/
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2017.05.12. 08:37:24
  • horika
    #446
    Nem tudom, én bill-egérrel nyomom, de szerintem elmegy akkor is ha egy papírlapba böksz bele két fülpiszkálót és azt használod kontrollernek.
  • Szeret6996
    #445
    Köszi!
    Egyébként milyen joy-okat támogat a játék? Gondolom a PS/XBOX-ét igen, de inkább a budget részlegre gondolok..
  • horika
    #444
    Igen
  • Szeret6996
    #443
    Sziasztok!
    Ma beszereztem a játékot.
    Autókat az alapokon kívül cak vásárolni lehet/ládából szerezni? :)
  • cesar22
    #442
    na a batmobilera rágyúrok, mindig kiakartam próbálni

    egyébként meg sokadik pluszpont a psyonixnak hogy egy fizetős dlc-t kvázi ingyen kiadnak
  • PeeTeR
    #441
    WHAT'S COMING IN V1.34
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2017.05.08. 20:18:16
  • PeeTeR
    #440
  • horika
    #439
    egy 4v4 meg néha ilyen:

    Utoljára szerkesztette: horika, 2017.05.07. 13:01:36
  • PeeTeR
    #438
  • BladeW
    #437
    Ismerős?
  • SzirmosSzisza
    #436
    Kihagytad a labdakergetőt, akinél az a játék lényege, hogy a labdát EL KELL TALÁLNI, még akkor is, ha utána a saját kapunk elé kerül középre :)
  • BladeW
    #435
    :)) Tökéletes metszetet mutattál a játékból. Erre szokták mondani, hogy "mindenki a saját szintjén nyomorog". Mondjam mi van bronz szinten?
  • PeeTeR
    #434
    nyomjad az 1v1 -et ott nincs casual km gyujto meg tryharder
    gg
  • cesar22
    #433
    néha azért nagyon gyűlölöm ezt a játékot

    gold 2 posványában szenvedek, minden meccs mintha ugyanaz lenne, mindig ugyanaz 2 ellenfél, nem olyan top-top playerek, csak simán hibátlanok, egy labdát sem hibáznak el, mindent kivédenek, az összes 50/50-t megnyerik, egy nüansznyival mindig hamarabb érnek oda, és időnként jön tőlük valami váratlan dribble, vagy aerial goal, amire nem számítok
    a társaim már egy kicsit változatosabbak :

    van az a vasárnapi délutáni félálomban lévő casual player aki kocsikázik körbe körbe, jó érzi magát, arra nagyon figyel hogy nehogy kivegye a részét bármiből is, aztán a végén egy gg-vel elköszön miután kikaptunk 17-0-ra

    ez az egyik a másik az a tryhard balfasz, akin látszik hogy nagyon akar de amikor odakerül hogy na védeni kellene egy olyan semi-pro szintűt, vagy egy üres kaput kellene eltalálni, akkor bezzeg árnyékra vetődik, na de ha én nem lövök be valamit, vagy nem védek valamit, még olyanok után is amiket nem hogy ő nem tudna kivédeni, még nem is ismer olyanokat akik kivédenék, na akkor noob mate, uninstall, 2v1, és mivel 30-al több pontja volt így hát igaza is van, ja és 1v1-ben megölne, ez is még egy fontos szempont egy vereség után

    és végül a a sorry partner, semmi mást nem csinál csak mindent elbasz, a lassan guruló labdát nem tudja eltalálni, szó sem lehet róla hogy bármit is kivédjen, olyan üreskapus ziccereket tud kihagyni amiket könnyebb belőni mint mellélőni, és minden ilyen után spameli a sorry-t, és teljesen őszintén, tehát a nyolcadikat is pont annyira sorry mint az elsőt, az igazán nagy önbizalom-fröccs amikor meccs végén meglátom hogy egy teljesen rankkal felettem van
  • PeeTeR
    #432
  • SzirmosSzisza
    #431
    Kb ilyen :D
  • PeeTeR
    #430
    ah nezem mar egy ilyedeje (mondjuk ugy, hogy majdnem kezdetek ota), jo arc
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2017.04.04. 19:17:49
  • BladeW
    #429
    Nekem ez a sorozat a kedvencem ;)
  • MerlinW
    #428
    Ha nem tudsz repkedni, játssz ésszel:)

  • Szabi #427
    kalkulált.. :D
  • MerlinW
    #426
    Április elsejei poénkodás:)
  • RatBaG #425
    csak azért, hogy megőrizzük az utókornak
    https://www.rocketleague.com/news/incoming-rank-adjustments-for-competitive-season-4/
  • Szabi #424
    na végre egy újabb valódi járgány.. remélem lesz még.. :)
  • PeeTeR
    #423
    THE FATE OF THE FURIOUS
  • MerlinW
    #422
    Mikor azt hiszed, ura vagy irányításnak:)

  • MerlinW
    #421
    Régi, nekem új, de érdekes.

    Kronovi (RL Világbajnok, I Buy Power/G2 aki nem ismerné)


    És Doomsee (Supersonic Avengers) poénja:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.03.31. 12:03:44
  • MerlinW
    #420
    RL nem régi, de a profik a elődjén nevelkedtek, ami lassan 7 éves:)
  • BladeW
    #419
    Hétvégén megvettem én is, és totális kattanás. Valamit nagyon eltaláltak a készítők, pedig alapjában véve egy vér primitív játék (a felszínen természetesen). Kinek hogy mennek az aerialok? :) Nézegettem sok verseny videót/tutorialt, elképesztő amit pro szinten csinálnak, és annyira még nem is régi a játék. Mi lesz később? Most EU ill NA régió uralja a játékot, mi lesz, ha koreaiak is beszállnak? Miért nem tették eddig?

    Jó játék na.
  • MerlinW
    #418
    G2 Esports vs Atelier NA League Play - RLCS S3

  • MerlinW
    #417
    G2 vs F2 :)

  • bosco05 #416
    nem állt be az mmr-ed
  • SzirmosSzisza
    #415
    Első meccseken még nagyon mozgékony a rang, várni kell picit, hogy beálljon.
  • cesar22
    #414
    ez az új ranked rendszer borzalmas, vesztek kettőt, és már silver 1-en vergődök a rúkikkal
  • SzirmosSzisza
    #413
    Neem, ez még a régi rendszerben volt, ott is ha nem játszottál egy ideig akkor 2-3-4 (attól függ mennyit hagytál ki) meccset kellett játszani. Amúgy divisionből is kevesebb lett, szóval talán könnyebb lesz mozogni majd rangok között.

    Ellenben aki most akar normális meccseket játszani, az szerintem pár napi hanyagolja inkább a játékot, egyik meccsen semi-prokat kapok, másikon meg S3 Grand Championöket, elég pocsék így :D
  • Szabi #412
  • MerlinW
    #411
    Mert változott a rang rendszer. Most még magasabbra fog dobni, mert megszűnt 4 rang (nincsenek már elite-ek).