530
banner
  • zorrobomber
    #530
    Jaja, értem én, belegondolva teljesen logikus.
  • MerlinW
    #529
    Én is kontrollerrel játszom, de pl a top 10 esport játokos közül legalább 4 bill+egérrel bajnok :) Megszokás kérdése. Mint mindig egérrel precízebb minden, ami itt pl. a levegőben, ugye igen fontos :)
  • Palinko
    #528
    Nem próbáltam végül kontrollerel, igazából lehet hogy az én esetemben olyan nagyon kézre sem esett volna. Mivel ps1 idő óta nem is volt a kezemben kontroller, akkor is csak órákra, szóval annyira nincs a kezem sem ráállva mint másoknak. Egyébként akkortájt csináltam egy kis researchet és arra jutottam, hogy nincs a játékban egyértelmű előnye a kontrolleres játékosoknak. Valamit kontrollerrel egyszerűbb végrehajtani valamit bill egérrel és a profi játékosok többsége azért használ kontrollert, mert ők már akkor is nyomták amikor PC-re még tervben sem volt a játék és nyilván ha hozzászoksz valamihez akkor már arra áll rá a kezed, de elvileg az új játékosok között megosztott, hogy ki mit használ és jutottak bill + egér kombósok is profi szintre. Én úgy éreztem valszeg könnyebb lehet kontrollerrel, de valszeg ott más problémáim lettek volna haha.
  • zorrobomber
    #527
    Én mostanában tolom, de hirtelen sokkolt olvasni hogy valaki egér+bill-el tolja :D Aztán belegondolva, akár működhet is... Kontrollerrel próbáltad?

    Nem is tudom ismerős vagy -e steam-en, de ha nem zavar hogy az ilyen skill based játékoknál én is hamar elérem a plafont, akkor tolhatjuk. Ilyen gold tier-ig jutottam legutóbb.
  • Palinko
    #526
    Az miért van hogy nem büntetik azokat akik elhagyják a competitivet? Bekapunk 1-2 gólt máris 3v2, aztán a végén 3v1.
    Amúgy tetszik a játék, de a levegőbeli dolgot nehéz kontrollálni, pláne ha reflexből két jobb egérgombbal támadok és úgy kéne hogy egy w+jobb egér meg egy sima jobb egér w-t felengedve. Lehet több fun lenne ismerősökkel játszani de senki nem tolja akiről tudok.
  • RatBaG #525

  • Alien69
    #524
    Most akciós a steamen! DLCk egy része is akciós, -50%...
  • Deviome
    #523
    Helló mindneki! Kicsit kihalt a topic, de azért megpróbálom.

    Vann egy felesleges Twinzerem. Animus-ra cserélném. Akit érdekel írjon már rám légyszi. Köszi!
  • MerlinW
    #522
  • MerlinW
    #521
  • RatBaG #520
  • RatBaG #519
    https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-salty-shores-update/
  • RatBaG #518
    https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-roadmap-summer-2018/
  • MerlinW
    #517
    Bug:D

  • MerlinW
    #516
    Én is folyamatosan olyan társakat (sokszor ellenfelet is) kapok plat1-2-ben, akik silver-ben sem állnák meg a helyüket.
    Valszeg a kvalifikációs időszak az oka, remélhetőleg elmúlik idővel...
  • cesar22
    #515
    Előző szezonban meglett a diamond azóta nem tudom mi történt, csak kizárólag agyhalottak játsszák ezt a játékot soloq-ban? Minden kibaszott meccsen kapok valami retardált randomot, aki azt se tudja hol van, semmit nem ad hozzá csak elvesz, védeni, gólt lőni nem tud, és még engem cseszeget, meg mocskol. Az egyik ilyen még fel is vett meccs után, és kérdőre vont, valami eszméletlen angol nyelvtannal, nem is nagyon értettem, de láttam hogy majdnem kétezer órája van és platina2, szóval nagyon ért hozzá.
  • WinStar
    #514
    lehet single-be szedte össze a pontokat rá :D
  • SzirmosSzisza
    #513
    Hogy van Rocketeer rangja akkor?
  • PeeTeR
    #512
    dehogy sosenem... csori gyereknek adatlapja szerint 74oraja van a jatekban, rlstat szerint meg silver2 -be eppen.. nem csodalom, hogy sokat nem tudott viritani
  • MerlinW
    #511
    Miután nem nem ranked volt, ha afk lett volna kiléptem volna, de "próbálkozott". Egyrészt ő sem lépett ki, másrészt könnyesre röhögtem magam rajta:) Csak azt tudom elképzelni, hogy valakinek a gyereke/kisöccse/játékot sosem látott valakije ült a le játék elé, mert határozottan fogalma sem volt mit csinál:)

    Peet, nagyon negatív vagy mostanában:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.28. 21:12:07
  • PeeTeR
    #510
    nagyon kielezett kuzdelem volt, kb a kepnek sincs semmi ertelme
  • SzirmosSzisza
    #509
    Nem volt afk?:D
  • MerlinW
    #508
    Mikor ezer óra nem elég:)

  • MerlinW
    #507
    Mi a baj a Solo Standard-el?:) Képtelen vagyok a sok kétballábas mellett feljebb kerülni...:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.01.23. 19:44:18
  • WinStar
    #506
    Sziasztok.Az mitől van hogy azt jelzi hogy Gold 1 vagyok.. de a Divisio-t nem... :(
    Utoljára szerkesztette: WinStar, 2017.10.22. 20:44:25
  • RatBaG #505
    https://www.rocketleague.com/news/patch-notes-v1-37/
  • RatBaG #504
    wastelandért kár, azon azért lehetett vicces meccseket tolni.

    https://www.rocketleague.com/news/starbase-arc-wasteland-standard-arenas/
  • PeeTeR
    #503
    lol gecc mi aprosag, megis mennyit szamit
  • horika
    #502
    \o/
  • RatBaG #501
    két év alatt csak sikerült összehozni!
    https://www.rocketleague.com/news/incoming-transparent-goalposts/

  • PeeTeR
    #500
    TRADE-IN SYSTEM EXPANSION NOW LIVE
  • SzirmosSzisza
    #499
    Szoros volt ... :D
  • cenobite
    #498
    Jóak!
  • PeeTeR
    #497
    bitplex kreativoskodott

  • MerlinW
    #496
    Nicsak ki van mögöttem:)
  • cenobite
    #495
    A frissites ota nektek sem "dob" semmit a jatek a meccsek utan? Nekem tegnap ota van igy. Letoltott egy frissitest, es nincS drop. (XboxOne)
  • cesar22
    #494
    Én amíg nem voltam legalább level 30, tehát veteran, nem is játszottam rankedet, szerintem érdemes előbb arra a szintre eljutni hogy nem jelent kihívást eltalálni a labdát vagy tényleg abba az irányba vezetni az autót amerre szeretnénk, hitványabb lövéseket magabiztosan semlegesíteni, még mielőtt koncentrálnánk a ranked meccsek megnyerésére.
  • S1M0N
    #493
    Én anno 20-30 órát csak a single résszel játszottam, online fel sem mertem menni sokáig, a competitive módot is csak mostanában kezdtem el komolyabban.

    Először lejátszottam egy szezont a legnehezebb AI ellen, közben gyakorolgattam a figurákat, utána merészkedtem csak az online hadszíntérre.

    Engem is sokszor noob-oztak, persze néha volt is alapja, manapság is tudok nagyon szar meccseket összehozni, amikor semmi nem sikerül, bár talán már tényleg csak néha, most már tudok tartani egy egész jó szintet. :D

    Én amúgy inkább védekező játékos vagyok (competitive-ben volt, hogy ezért is szóltak meg), legtöbbször a saját kapunkból szoktam támadásba lendülni, valamint ha a csapattársak engedik (besegítenek a védekezésbe), akkor támadónak is fellépek. Gyűlölöm, amikor üres kapus (vagyis elkerülhető) gólt kapunk, ezért is maradok általában hátul.

    Most tartok benne 168 óránál, azt hiszem 2016-os téli vásárban vettem meg, talán a legjobb multis játék, amivel valaha is játszottam. Persze most is vagy 1 hónapig hozzá sem nyúltam, de az új patch érkezésével valahogy megint kedvet kaptam hozzá. Plusz a competitive-et is próbálom most komolyan venni, és minél többet játszani.

    Közepes tudású játékosnak tartom magam, néha tudok kiemelkedőt alkotni, de bőven lenne még hova fejlődni. :D
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2017.07.08. 22:42:21
  • SzirmosSzisza
    #492
    Bronzba beférnek imho, nem véletlen van ott :)
  • MerlinW
    #491
    Nem a noob-okkal van baj, hanem hogy competitive módban játszanak:) Ott a standard unranked mód, ott lehet gyakorolni online:)