3985
XJEn519AEL.png
  • Jaqen
    #3656
    Ebből te kikövetkeztetted, hogy nincs közöm a Magichez? Oké :D Igen tudom, hogy változtatják, és akkor mi van? Azt válaszold már meg, hogy ha szerinted ennyire sz.r a játék, és ennyire manipulálják (elmondom neked az összes videó amit linkeltél baromság), akkor miért nem mész PROFI versenyekre, PROFIKKAL játszani, papír alapút? Vagy Magic Online-t? Bár azt sem tartanád szerintem megbízhatónak. Miért itt szenvedsz egy FTP sz.rral amivel nem, vagy alig játszik pár "profi"? Mi értelme teleszemetelni a topikot a sirámaiddal?
  • nordan
    #3655
    BroughtBack

    1 pakli 1 rare 200 gem és XP
  • nordan
    #3654
    https://clips.twitch.tv/DeadFunHareMau5
  • nordan
    #3653
    ez is a véletlen műve

  • nordan
    #3652
    tudom ez is kevés,hiszen csak 1 millió meccset elemeztek

    Someone took 1 million games of MTG Arena and checked the stats for anomalies in land distribution, shuffle randomness, and opening hand riggage. The game appears to be knowingly and purposely rigged on all accounts.

  • nordan
    #3651
    na jó még uccsó szivesség csak neked, a példa meccsem amit előrángattál:

    60 lapból 14 db 2 manás és 10 db 3 manás spellem van....ami bőven elég a 6-7. körig :) ez szted hány %-a a 60 lapos paklinak? majd gyere vissza ha kiszámoltad, peace

    ui : ez a pakli merő véletlenből 8win 7 lossnál tart tehát megint VÉLETLEN pontosan az történt amiről a YT videós srác is beszél meg az értelmesebbek a topikból....mesterségesen tart a játék 50-50% on és ez BAJ! ha tetszik ha nem, és erre irányul minden felháborodás
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.07.06. 00:16:55
  • nordan
    #3650
    akartam válaszolni,de a " 1500 meccs? Mi az, számoltad? Papír alapúban is meg itt is? Vagy ez csak erre vonatkozik?" jutottam és rájöttem közöd nincs a játékhoz......csak egy nünasznyi kérdés: azt ugye tudod ez nem a papír alapú játék topikja és a magicet időről-időre változtatják-innentől kezdve pedig your arguments are.......ugye te is tudod
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.07.06. 00:05:12
  • Jaqen
    #3649
    Tessék itt a hivatalos szabálykönyv, lehet olvasgatni. https://www.scribd.com/doc/93213782/Magic-The-Gathering-szabalykonyv
  • Jaqen
    #3648
    Oké...akkor elemezzük a problémát. Két kategóriára lehet osztani azt, hogy mégis mi a franc nem stimmel veled, és a kommentjeiddel. Miért toxikus a viselkedésed, és miért kéne abbahagynod.

    1. Személyiségbeli problémák:

    Ne haragudj de te néztél tükörbe mostanában? Olyan szinten nyomod a sznobságot, hogy az valami arcpirító, komolyan én szégyellem magam, mikor olvasom a kommentjeidet. Megkérdezhetem hány éves vagy? Mert eddig azt hittem ilyen ember a világon nincs, ha van, az max 14 éves. Te az élet más területein is ilyen vagy? Gyárban melózol, azt mindenkitől megkérded mennyi a darabszám, majd rákontrázol, hogy neked több? Ha meg kevesebb mint neki, akkor kivágod magad, hogy "jaj meg vagyok fázva" vagy "wc-n is voltam egyszer"? Kicseszett irritáló személyiséged van, itt biztosan. 1500 meccs? Mi az, számoltad? Papír alapúban is meg itt is? Vagy ez csak erre vonatkozik?
    Nézd, egy világ fog benned összedőlni, de elmondom: A KUTYÁT NEM ÉRDEKLI hány meccset játszottál. Miért? 1. Mert mi lehet, hogy többet játszottunk, csak nem számoljuk. 94-ben jelent meg a Magic, van aki azóta játszik. Neki tuti nem 1500 meccse van csak. Érdekli? Az orrod alá dörgöli? Felvág vele? Nem. Te miért csinálod? Ezzel akarod bizonyítani az igazad? "most hogy rájöttél, butaságokat írtál..." amikor te butaságokat írsz (algoritmus, hackelt játék, csaló wizards, figyelik ahogy játszol, háttérhatalom, gyíkemberek stb) akkor folyton a kicseszett ezeröccá'-zzal jössz, meg azzal, hogy milyen jó játékos vagy. És itt jön a következő pont:

    2. Nem tudsz játszani.

    Megint egy világ fog összedőlni benned de elárulom: Attól, hogy van 1500 meccs a hátad mögött (vagy akár 2000, vagy 2500 úúú nyálcsorgatás...), és kicseszett ritka, vagy még ki nem talált, vagy alig használt controll deckekkel játszol, MÉG NEM LESZEL JÓ JÁTÉKOS. Volt egy képed, ezen az oldalon ha jól nézem az első. A merfolk pakli elleni (ugye régebben említettem, hogy elverem őket). Nézd meg: Van lent hat manád, és SEMMIT nem castoltál még. Másik kép: Lent van három mana, és neked a legkisebb lényed is 4 manába kerül.
    A többi 6-7...csávó, én azt a kezet úgy dobtam volna el, mint annak a rendje. Bemásolok neked valamit, ez szerintem új lesz:

    "Sok kezdő játékos esik abba a hibába, hogy telerakja a pakliját hatalmas, brutális, erős, és drága lényekkel. ROSSZ! Az 5-6. körre azon veszed észre magad, hogy szanaszét vert egy vézna goblin sereg. "Aah...ha még egy kört bírtam volna, lehozhattam volna a hatalmas 7/7-es lényeimet." Persze, csak a Magic lényege nem az, hogy hány durva lényt tudsz belerakni a paklidba, hanem az ellenséges játékos megsemmisítése."

    Ezt a hivatalos szabálykönyvből másoltam át. A lényeket nyugodtan helyettesítheted varázslatokkal, vagy amivel akarod. Ha ennyi manába kerülnek a cuccaid, miért nem teszel be több manát, VAGY olyan lényeket, lapokat, amik manát adnak? Az oké, hogy te a 7. körben SZÉTB****SZOD az egész boardot, és a dicsőséges győzelmed hírét még a Wizards is elismeri...de addig védekezni kéne nem? Neked is van életpontod heló. Ja háth, minek mana, elvégre az algoritmus úgysem ad, vagy túl sokat ad igaz? :D Nekem nem aggro paklim van, de még én is sz.rrá vernélek hét kör alatt. És nem...nem azért mert nem vagyok jó játékos, nem azért mert undorító paklim van, amit könnyű használni. Hanem mert egész egyszerűen a controllnak is megvannak a korlátai. A counter egy dolog, az összes lényt nem tudod counterelni. Ahogy az ability-ket sem tudod semmissé tenni. Kellenek a support lapok, vagy meghalsz, ha tetszik ha nem. Néha persze győzöl...néha. Tudod van ez a háromszög, tudod...kő papír olló effektus. Aggro veri a Controllt, Midrange az Aggro-t, Controll a midrange-et. Ez persze nem mindig van így, emiatt szép a játék, elképesztően sok lehetőség van. De az alapok azok le vannak írva a szabálykönyvben, jó lenne elolvasni. "Az Aggro paklik a játék korai szakaszában is kiemelkedőek, még mielőtt a többi pakli típus lehozna egy drágább varázslatot." Ezt tessék észben tartani, és EZ ELLEN TENNI VALAMIT. Komolyan mondom elképesztő, hogy ötleteket kell adnom, de: Lifelink, deathtouch, defense lapok, counter, +1+1 lapok, flying, apámf*sza. Nevetséges, hogy a sz.ros merfolk pakliktól kikapsz...annyira lenézed mind a paklit, mind a játékost, de az meg kiröhögne ha olvasná miket irkálsz: Megbuherált játék, csaló RNG, háttérhatalom által irányított fejlesztők, chemtrail, HAARP, mindenki ellened van, kivéve mikor nyersz. De amikor nyersz, már attól rettegsz, hogy vajon mikor fogsz megint veszíteni. Mert fogsz, ebben biztos vagy...és ha veszítesz, akkor az tuti nem miattad van, mert a paklid világbajnok, te háromszoros MAGIC országos bajnok vagy, illetve ezeröccá' meccsel a hátad mögött, egy vicc kategória merfolk pakli ellen...há nehogymá. Igaz? Oszt mégis...olyan vagy mint az egyik ismerősöm aki chemtrail hívő: Ha nem esik akkor kiszárítják a chemtraillel a Kárpát-medencét (mert kell nekik a vizünk) ha esik akkor meg mérgezett a víz. Ha süt a nap, és nincs felhő az égen akkor attól retteg, hogy mikor jönnek a repülők, ha meg vannak repülők, és van felhő, az a baja. Illetve ha nincs felhő, akkor a hőségről is a chemtrail tehet. Nyilván...
    Te eljutottál addig, hogy a győzelmet is a játék számlájára írod. Olvastam alább. Elképesztően szánlak...

    Szóval összegezve: Leültél játszani pár évvel ezelőtt, bemesélted magadnak, hogy te majd világbajnok leszel az egyedi, ritka, nehezen játszható controll paklijaiddal, aztán sz.rrá versz mindenkit. Csak két dolog történhetett: Vagy nem akartál kiadni rengeteg pénzt papír alapú játékra, vagy kiadtál de nem ment úgy a dolog ahogy kellett volna...aztán most itt vagy, elvégre más magyarázat nincs arra, hogy miért egy FTP Magic játékkal játszol, ahol szinte alig akad PRO játékos, amiről már te is meggyőződhettél. Komolyan ha ilyen PRO-vagy, hogy a fórumon MINDENKIT lenézel, mert nekem pl csak 1499 meccsem van, míg neked ezeröccá' (hivatalosan nyilvántartva, számolva az ujjaidon), illetve mindenki monored aggro-t tol, csak te nem...akkor mi a szőröstalpú öregisten huggyos bajszáért nem mész ÉLŐ VERSENYEKRE PROFIK KÖZÉ? Ott a te helyed, nem itt! Én saját paklit állítok össze, szóval ne monoredezz le, kérlek. Pont nem érdekelnek a netes paklik. Azonban nem: Nem fogom elfogadni a kihívásodat egy BO3-ra. Miért? Mert k*vára sok múlik a szerencsén, és se három, se háromszáz meccs nem igazolná egyikünket sem. Én meghagylak a tévképzeteidben, mármint nem fogok görcsölni azon, hogy megváltozol e vagy sem. Csak megmutattam a kinti világot, ami a fejeden kívül van. Mert a sok algoritmus, meg csalás meg megfigyelés már megőrjített. Komolyan ha a betűlevesben kijön, hogy "loser" akkor az is az algoritmus miatt van szerinted. Nyugodj már meg a francba!

    Ui: A múltkori beszélgetésünkre ha emlékszel, azért nem válaszoltam mert láttam, hogy (már bocs de) klinikai eset vagy. Esküszöm ilyen sznob, beképzelt, álomvilágban élő, rettegő, szorongó emberrel ritkán találkozom. Szóval nem akartam statisztikát másolni, de megnyugtatlak: Sz.r. De nem azért mert sz.rul játszom elvégre NEKED, mint PRO játékosnak (ezeröccá meg egy kis kóla), szintén 50% körüli statisztikád van. Akkor meg mi az isten f.száért kéred el a statisztikákat? :D De komolyan? Semmit sem reprezentál. Na menjél szépen játszani valamivel ami nem online, mert esküszöm kihúzom a netkábelt most már...
  • nordan
    #3647
    amúgy a srác havi 3 meccsel persze,hogy nem tudja miről is beszélek.....mi a probléma,nekem 1500+ meccsem van
  • nordan
    #3646
    :D :D és van seraph is :P
  • Terawatt
    #3645
    Az a baj, hogyha Afterlife 1-es a csávó és ha kibasszuk is vissza jön
  • nordan
    #3644
    Furcsa dolog hogy egyetlen egyszee sem mertetek statisztikát berakni mikor kértem.....innentől kezdve your arguments are invalid
  • nordan
    #3643
    Én se olvastam el
  • CrashBoostZoom
    #3642
    Hagyjátok a fenébe srácok, nem éri meg bármit it mondtok nordan-nak. Rá kell hagyni, hogy ugyanazt a kört fussa le minden nap mert változtatni azt biztosan nem fog. Hadd üljön itt a visszhangszobájában és örüljön, hogy most jól megmondta tutit mindenkinek meg a Wizards-nak is. Persze ha nála van a kombó és nyer akkor semmi probléma mert akkor Ő as istenkirály MtG Hall of Fame játékos. Egészen amíg legközelebb nem veszít. :D Kicsit sajnálom őt mert láthatóan nem élvezi a játékot de valamiért csak magára erőszakolja, hogy tovább játszon vele. De ha a topik flood-olása megnyugtatja őt akkor hadd csinálja. Egy istenháta mögötti fórum topikja nem ér ennyit.

    Szerk.: erre nem kell reagálnod nordan, nem lesz elolvasva úgy sem.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.07.05. 12:26:48
  • nordan
    #3641
    itt max 6 ember volt eddig is....

    meg gondolom ezt valaki olyan írta aki meghekkelte a fiókodat hiszen itt épp te is "fölöslegesen" futod a köröket.....

    semmi rosszat nem tettem csak csinálom amit kellene egy játék fórumában, próbálok élményeket megosztani,megbeszélni olyanokkal akiknek hasonló az érdeklődési köre mellesleg ha tudnál játszani nem kommentelnél butaságokat , most hogy rájöttél balgaságot írtál,hogy "beégess" "jófejségből" betámadsz......tudod vannak olyan emberek akik 2-3 körrel előrébb járnak fejben, tudják mit húzhatnak, imserik a paklijukat ,ismerik a lapokat és azért nem fogok fölsölegesen plussz 2 percig ülni egy vesztes mérkőzésen,hogy elmondhassam kicastoltam a root snare-t......
  • erasmus4
    #3640
    Hálistennek pont neked való, legalább szénné tudod floodolni a fórumot, nem tűnt fel hogy mióta elkezdted az ámokfutásodat szinte mindenki lelépett innen?
    Minden nap ugyanazokat a köröket futod, de mindenki más a hülye.
  • erasmus4
    #3639
    Akkor meg mit sírsz állandóan, ha te nem castolsz semmit 6 körig mégis nyersz????????
  • nordan
    #3638
    elárulom van ,hogy 6 körig nem castolok mégis nyerek :D itt nem ez a lényeg.......szerintem monoredezz tovább :P :D
  • nordan
    #3637
    kicsit okosabbnak hittelek :D nézd már meg,hogy mi történik miután kicastoltam volna a root snare-t...........nem neked való ez a játék

    ui: kicsit súgok is bónuszba: Sanctum seekert jobban nézd meg

  • erasmus4
    #3635
    Nevetséges vagy! 4 körig semmit nem castolsz, és csodálkozol hogy kikapsz gz, amúgy meg ott a root snare a kezedben.
    Egyel későbbieben igen KÉZből kitolt a monowhite 6 manát felépített egy boardot 2 enchantment és 1 pw KÉZBŐL nem jön ki a matek akár hogy számolom.
  • nordan
    #3634
    sajnos kiakasztottam az algoritmust meg a srácot....kövi körben Hydra beütötte a PW-t......majd kapott egy floodot, kiraktam Tamiyot és visszavettem az Omniessence-t a Graveyardból....világ végéig tudtam volna delayelni a gamet innen,de agyam eldobom,hogy milyen leosztásokat kap az ellenfél, szerencsére a fiu használta az eszét és concedelt a kép utáni körben
  • nordan
    #3633
    még egy PRO gamer kézből azt a leosztást figyeljétek............pofám leszakad

  • nordan
    #3632
    küvetkező game...........1 mana 2 mana 3 mana 4 mana......kézből win.........tudom az én deckem szar

  • nordan
    #3631
    itt van a definíciód..............ilyen a világon nincs b+

  • nordan
    #3630
    itt egy olcsó deck ami fun és nem megszokott

    4 Favorable Winds (XLN) 56
    1 Glacial Fortress (XLN) 255
    4 Sky Tether (RNA) 21
    1 Karn's Bastion (WAR) 248
    3 Hanged Executioner (M20) 22
    3 Sephara, Sky's Blade (M20) 36
    4 Spectral Sailor (M20) 76
    4 Winged Words (M20) 80
    4 Empyrean Eagle (M20) 208
    12 Island (M20) 265
    10 Plains (M20) 264
    4 Curious Obsession (RIX) 35
    4 Siren Stormtamer (XLN) 79
    3 Storm Fleet Aerialist (XLN) 83
  • nordan
    #3629
    igen-igen leszedtem 2 lilire 2 cavalierre és 3 bone-ra bettettem a -2-2 board vipeból 2-t és egy eldestet

    ezt szeretném ha menne nagyon,de annyira szopatja az RNG,pedig ez egy nagyon fun deck

    2 Drowned Catacomb (XLN) 253
    2 Glacial Fortress (XLN) 255
    1 Forest (XLN) 276
    2 Cleansing Nova (M19) 9
    3 Omniscience (M19) 65
    4 Gift of Paradise (M19) 184
    3 Root Snare (M19) 199
    2 Overgrown Tomb (GRN) 253
    2 Temple Garden (GRN) 258
    2 Watery Grave (GRN) 259
    3 Breeding Pool (RNA) 246
    3 Narset, Parter of Veils (WAR) 61
    1 Tamiyo, Collector of Tales (WAR) 220
    2 Teferi, Time Raveler (WAR) 221
    4 Guild Globe (WAR) 239
    1 Drawn from Dreams (M20) 56
    3 Flood of Tears (M20) 59
    4 Risen Reef (M20) 217
    1 Golos, Tireless Pilgrim (M20) 226
    1 Temple of Malady (M20) 254
    1 Temple of Mystery (M20) 255
    2 Temple of Silence (M20) 256
    4 Hinterland Harbor (DAR) 240
    2 Isolated Chapel (DAR) 241
    1 Woodland Cemetery (DAR) 248
    3 Mastermind's Acquisition (RIX) 77
    1 Sunpetal Grove (XLN) 257

    1 Duress (XLN) 105
    1 Ritual of Soot (GRN) 84
    1 Inescapable Blaze (GRN) 107
    1 Thousand-Year Storm (GRN) 207
    1 Clear the Mind (RNA) 34
    1 Cry of the Carnarium (RNA) 70
    1 Finale of Revelation (WAR) 51
    1 The Elderspell (WAR) 89
    1 Finale of Promise (WAR) 127
    1 Cavalier of Thorns (M20) 167
    1 Golos, Tireless Pilgrim (M20) 226
    1 The Mirari Conjecture (DAR) 57
    1 The Immortal Sun (RIX) 180
    1 Zacama, Primal Calamity (RIX) 174
    1 Star of Extinction (XLN) 161

  • Terawatt
    #3628
    3 Liliana, Dreadhorde General (WAR) 97
    4 Blood for Bones (M20) 89
    3 Cavalier of Night (M20) 94

    Ezt soknak érzem.
  • nordan
    #3627
    ok tévedés a pakli

    2 ellenfél mind a kettő mono white az egyik 3 ixalant huzott 10 lapból a második csak kettőt.................
  • nordan
    #3626
    én ezt tesztelgetem

    21 Swamp (RIX) 194
    2 Nightmare's Thirst (M19) 111
    3 Liliana, Dreadhorde General (WAR) 97
    4 Cabal Stronghold (DAR) 238
    4 Blood for Bones (M20) 89
    3 Cavalier of Night (M20) 94
    1 Knight of the Ebon Legion (M20) 105
    3 Rotting Regisaur (M20) 111
    3 Sorin, Imperious Bloodlord (M20) 115
    4 Vampire of the Dire Moon (M20) 120
    4 Champion of Dusk (RIX) 64
    4 Dusk Legion Zealot (RIX) 70
    4 Vraska's Contempt (XLN) 129
  • Terawatt
    #3625
    Ezt a decket tudom ajánlani nektek srácok. Bele pakoltam az új Chandra, Acolyte of Flame-et és az, hogy minden körben kettőt áldozok elég tápos upgrade hozzá (legjobb esetben még be is ütök az elementálokkal). Cavalier of Night szintén egy jó kis lap lett.

    2 Heartfire (WAR) 131
    2 Plaguecrafter (GRN) 82
    10 Mountain (RIX) 195
    11 Swamp (RIX) 194
    3 Dragonskull Summit (XLN) 252
    2 Fanatical Firebrand (RIX) 101
    2 Lazotep Reaver (WAR) 96
    2 Theater of Horrors (RNA) 213
    2 Liliana, Dreadhorde General (WAR) 97
    2 Gutterbones (RNA) 76
    1 God-Eternal Bontu (WAR) 92
    3 Judith, the Scourge Diva (RNA) 185
    4 Footlight Fiend (RNA) 216
    2 Priest of Forgotten Gods (RNA) 83
    4 Dreadhorde Butcher (WAR) 194
    4 Mayhem Devil (WAR) 204
    1 Lightning Strike (M19) 152
    1 Cavalier of Night (M20) 94
    2 Chandra, Acolyte of Flame (M20) 126
  • Terawatt
    #3624
  • nordan
    #3623
    ha ha ez gondolom vicces.........tudod az a baj ez egy olyan játék amelyt folyamatosan fejlesztenek és figyelik a közösség elvárásait ergo elvárhatom és gondolhatom,hogy ami szar azt időről időre javítják,fejlesztik,módosítják........most gondold át újra a videódat
  • Terawatt
    #3622
  • nordan
    #3621
    már nem csak a sima play.......ez a bökkenő

  • erasmus4
    #3620
    De ezt miért kell minden nap leírni, igen a sima play manilulált, tudja mindenki, ranked szintén valamilyen szinten, lépj túl rajta vagy hagyd a fenébe a játékot mert ez ilyen és nem fog változni hiába írod le minden nap.
  • nordan
    #3619
    kétféle paklival játszottam egy omniessence tear kombó paklival és egy piros fekete amiben Vilis és a Dragon mage a kombó kétféle ellenfél jött:

    az omnis paklim ellen 90% ban merfolkok, értsd ezalatt kurvagyorsan kurvasok lény pár kör alatt lezabáltak a pirosfekete paklimmal szemben pedig Nissa-s paklik és ajanis paklik, úgy látszik az algoritmus imádja az ajanit,mert 5 ellenfelem 17 db!!!!! Ajani macskát játszott ki top 10 lapból....aki erre azt mondja hogy ez véletlen az egy pöcs, már elnézést! ilyen véletlen és random a világon nincs, ma egy kibaszott kolonc voltam és rajtam élvezkedtek a játékosok...gondolom holnap nyerek vagy még 1-2 napig szopat( minden logolva van aki nem hiszi elküldöm neki, egyszerűen bicskanyitogató,hogy életképtelen koncepció nélküli szemét paklik-mert ilyen paklikat nem látsz-tönkrevernek,mert kizárólag counterelik a te lapjaidat)

    a két paklimról csak annyit,hogy ilyen paklikkal kb senki nem játszik szóval duplán no komment, úgy tűnik az AI sokkal gyorsabban tanul mint eddig
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.07.04. 00:48:25
  • nordan
    #3618
    3 win 17 loss mai napom....szivesen linkelném az összes meccsen az ellenfelem lapjait,de minek? fölsleges mindenből 3 vagy akár 4 is folyamatosan és pont az a lap ami szarrászopat
  • nordan
    #3617
    ellenfelem 20 lapból felhúzott 4 Nissa-t................no comment ui mindet megöltem ,de rá,emt mindenem és természetesen meghaltam mint a szar
  • nordan
    #3616
    ellenfelem:

    1 db merfolk és 7 db counter spell...............jó játékot