3985
XJEn519AEL.png
  • Malachit
    #3781
    Igen lassabb pirosba, nagy manna mellé teljesen megfelel. Sokmannás nagy lények / spellekre.
  • erasmus4
    #3780
    Aggro-ba persze hogy nem jó a fire, de az hogy egy körben tudsz castolni két sokmanás spellt, úgy hogy még activated abilitre is marad manád, mert nem tappolja az elég erős, persze köré kell építkezni, meg legalább csak saját körödben catolhatsz .
  • Malachit
    #3779
    Néztem, de én nem éreztem ránézésre olyan erősnek ezt a piros enchantot. Igaz lehet azért, mert teljesen más felépítésű a piros amivel játszok (cavalcade 16 földdel, 60 lapban). 4. körre, ha 3 földem van a már mennyország szokott lenni és néha 5-7 spellt is kilökök egy körben.:D
  • DasIsFuck
    #3778
    A field bannolva lesz az tuti, de az invention egyáltalán nem biztos.
  • nordan
    #3777
    hát az a red enchant az game over annyit mondok! én is csináltam egy PW paklit vele és egyszerűen brutálisan erős
  • erasmus4
    #3776
    Eredetileg nov 18-án lett volna a következő bann bejelentés (ha bannolnak egyáltalán bármit), de előrehozták oct 21-re, ennyi a biztos a többi teória.
  • nordan
    #3775
    mi igaz abból,hogy field of dead meg a 4 manás red enchant hamarosan bannolva lesz?
  • erasmus4
    #3774
    Nyomtam vagy 7 ranked draftot, ebből kettő 7 win meg egy 6 win a többi is 3-3. Elég gyengus a mezőny így hogy a pro-k tolják a metagamechallenge-t, amit egyáltalán nem bánok.
    A mill rohadt erős, az egyik 7 win egy 3 secretceeper 3 didnt say please, meg kiiktató enchantok egy két flyerrel, visszaszedéssel lett.
    A másik egy gw knight, ami 7-0 lett, 4 db 1/1flyerel ami adventure módban ad 2/1 flyingot valaminek, lekerült valami nagy aztán szépen átütögettem felette. Itt volt ellenem egy mill kijátszott 3 secretkeeprt kezdésnek aztán conuterelt majd még 2 secretkepper de leszedése nem volt.
    A 6-3 meg egy golgari food-os volt 6-2 nél szépen építettük a boardot a gyerek lerakott 2 ravent achentment mondom ok gg.
    Szóval lehet jót menni elég sok mindennel, de ha első körben látod az 1 manás mill-es lényt érdemes pickelni offcolorban is mert ha 2-3. körben jön több is már cska leszedéseket kell mellé szedni, és szétszeded a mezőnyt.
  • DasIsFuck
    #3773
    Epikus Lethal miss!:D

    Teljes csőlátásban arra koncentráltam, hogy ne haljak meg a következő körökbe...
    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2019.10.07. 05:20:42
  • DasIsFuck
    #3772
    Nálam 3 lap lett a vége.
  • Shep
    #3771
    Hát ez az event, kaptam 2 lapot, ennyi. Elég pocsék ez a jutalmazási rendszer az egész játékban, na mindegy.
  • erasmus4
    #3770
    A historic nem f2p barát, napi wineket nem számolja, csak a napi questet.
    Ha semmi wildcardod nincs akkor most van egy rossz hírem nagyon úgy néz ki hogy az olcsó meta deckek eltünedeztek, az Eld-el rengeteg használható erős mythic jött, próbálgattam ezt a cavalcade- red-et, de jóval lassabbnak és gyengébbnek tűnik a rota előtti rdw-től.
    Eldraine ranked draftig azourious flyersel gyorsan letudom a napit, asszem 4 Serapha csak a rare meg a 4 shockland, vagy a cavalcade de a flyers erősebbnek vélem, vagy alig módosított simic flash-t használom még :).
    Ha van egy pár WC-d valami deckel ami Oko köré épül nem lőhetsz mellé.
  • DasIsFuck
    #3769
    Más:

    Azt meg kell jegyeznem, hogy így sok hónap elvonulás után azzal a rengeteg régi klasszikus lappal amit az új setekbe reprinteltek a régi artjaikkal eléggé fel tud csigázni a játék megint:D
    Csak ilyen gyorsan lombozódok is le, ha nincs egy olyan pakli amivel napi szinten tudok nyeregetni.

    Várom a historict, mert ott legalább a kirotált paklikat is lehet majd használni, illetve érdekelne, hogy hogy gondolják majd a módot.
    Majd jönnek be modern lapok arénába csomagokba vagy sem, a historic teljesen el lesz lehetetlenítve a f2p játékosoknak vagy sem?
  • DasIsFuck
    #3768
    Szóval beléptem kicsit szenvedni, mivel laphiányban szenvedek így megpróbálkoztam az alap paklikkal, ami kicsit azért fura, hogy nem jártak új paklik az új lapokkal és a régi ravnicásokat upgradelték.

    Teljesen kilátástalannak éreztem a helyzetet aztán már adtam volna fel, de a végére rátaláltam erre a Mono-U Flash, Flying, Heroic Banner paklira, na az már tetszett és működött is, bár ahogy nézem olyan erős lábakon azért nem áll, hogy meta szinten ragadjon.
  • nordan
    #3767
    na mondom úgy,hogy tegnap kipróbáltam egy PW aklit amiben ingyen pakolom le a spelleket az új red enchant-al :D
  • nordan
    #3766
    hol? nagyon nem jók most a PW paklik
  • Shep
    #3765
    Borzalom ez a millió planeswalker.
  • vhooper
    #3764
    1 év arénázás után kipróbálnám élőben is ezt a játékot. Tudnátok tippet adni, hogy érdemes elkezdeni az egészet, hol, mit kéne venni? Standard lenne a cél.
  • nordan
    #3763
    Rankle Master of Pranks :D omg ennél gecibb lap sincs sok :D
  • Shep
    #3762
    És tényleg. Köszi.
  • erasmus4
    #3761
    Minden lapot ami a standardban! van, szerintem tettél bele olyat is ami kirotált, guild of ravnicától kezdve használhatsz lapokat.
  • Shep
    #3760
    Na én nem vágom ez az eventet, azt írja olyan lappal is játszhatok ami nincs meg, hát de hogy? Nem enged olyan paklit kiválasztani amiben nem birtokolt lap van.
  • nordan
    #3759
    Ohh akkor félreértettem :P de akkor ez jó is,mert hátha nagyobb szerencse lesz,de kb 10 ember lesz aki bemakkol 12 wint egyhuzamban.....az szerintem lehetetlen, nekem volt 8-9 winstreak ,de ahoz is már bazi nagy szerencse kell
  • erasmus4
    #3758
    Az majd jövő héten lesz, ez csak teszt jellegű találd meg a decked amivel majd akarsz jövő héten menni event.
  • nordan
    #3757
    a 12 winért összes kártyalap:P eventet tolja valaki? sajnos 2 loss-al indítottam :D de van 4 win is
  • nordan
    #3756
    good luck:

    2 föld--> kacsa ami kaját ad
    3.körben kirakja a kajacsináló PW-t
    4. körben Vraska.....további jó játékot :D
  • nordan
    #3755
    ez az encsant meg a csonti lovag kicsit túl erős lett szerintem, 9 meccset játszottam most egyetlen vereség nélkül és egyetlen paklinak még a fasorban sem volt a meccs....mindent kiüt ez a pakli
  • nordan
    #3754
    4 Watery Grave (GRN) 259
    1 Clear the Mind (RNA) 34
    4 Kaya's Wrath (RNA) 187
    4 Godless Shrine (RNA) 248
    4 Hallowed Fountain (RNA) 251
    4 Oath of Kaya (WAR) 209
    4 Teferi, Time Raveler (WAR) 221
    4 Guild Globe (WAR) 239
    1 Planar Cleansing (M20) 33
    1 Legion's End (M20) 106
    4 Temple of Silence (M20) 256
    4 Golden Egg (ELD) 220
    2 Plains (ELD) 250
    1 Island (ELD) 254
    2 Swamp (ELD) 258
    4 Murderous Rider // Swift End (ELD) 97
    2 Wishclaw Talisman (ELD) 110
    3 Dance of the Manse (ELD) 186
    4 Doom Foretold (ELD) 187
    2 Fabled Passage (ELD) 244
    1 Mystic Sanctuary (ELD) 247

    3 Thought Erasure (GRN) 206
    3 Devout Decree (M20) 13
    2 Legion's End (M20) 106
    4 Noxious Grasp (M20) 110
    3 Mystical Dispute (ELD) 58
  • dalmar
    #3750
    Köszi a kódot, így meglett a 100-as szint.
  • nordan
    #3749
    valami jófej kitörölte a 100-as szintre épített 130 lapos paklim 72% wingyalulását, hasonló érdekes meccseket kaptam,mivel az algoritmust megreccsentettem a változatos lapokkal :D
  • nordan
    #3748
    azért érzed a törődést,hogy vörös aggró ellen bead egy lifegaint instant.......szerencséd volt ebben a szituban nem te voltál a favored
  • Malachit
    #3747
    Tegnap beléptem pár hónap kihagyás után. Gondoltam rota előtt még csinálok 1 meccset a vörös agrómmal. Ellenfélnek zöld-fehér lifegaint kaptam. Automata temettem az egészet, de érdekes módon simán lenyomtam. Erősen pislogtam is, hogy ez most mi volt. Összesen kirakott 2 Ajani welcom-ot, 2 macskát (goblinokkal lelőttem), valami fehér PW-t amit még nem láttam (Gideon sítlusú volt, két ütés és eltűnt), meg 2 nagyobb (4/4 és 5/5) lényt (egyiket asszem lelőttem, a másikat meg eltiportam steamkinnel) a meccs alatt. Simán lelőttem bedaráltam mindenét és még a Life gain se hátráltatott nagyon. Pislogás ezerrel, majd gyorsan kiléptem, mert biztos összetévesztett a rendszer valakivel, hogy így nyertem.
  • erasmus4
    #3745
    Pár nap és jön a köv kieg, ha még kell pár szint: FiveBonusLevels .
    Részletesebben mik várhatóak State of the game
  • erasmus4
    #3744
    Ha tudsz játszani rendesen a season végéig 90ig elmehetsz, bőven megéri.
    2,000 Gems
    10,000 Gold
    20 booster packs (5 each of GRN, RNA, WAR, and M20)
    10 Random Mythic Rares from GRN, RNA, WAR, and M20
    5 Planeswalker Cards from the M20 Planeswalker Decks

    lvl 100on ezt kapod összesítve, meg a cosmetic dolgok, valamivel kevesebbet kapsz 90en de szerintem ez elég sok minden.
    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2019.09.11. 13:36:23
  • dalmar
    #3743
    Sziasztok!
    Jelenleg 76-os szintű vagyok,szerintetek megéri Mastery pass-t venni?
  • erasmus4
    #3742
    Novembertől: Crafting Historic cards will increase to a rate of two Wildcards per Historic card (2:1).
    Ami most nincs meg mondjuk Ixalan lap és később kellene akkor dupla áron beszerezheted, ill. azt tervezik hogy pár havonta 15-20 op lapot behoznak amit csak Historic módban lehet használni.
  • nordan
    #3741
    ez a ki kezd fenemód idegesítő,mert a lapok nincsenek rendesen tesztelve....amúgy is rigged szarhányás a BO1,de olyan lapkombók vannak,hogy ha nem te kezdesz már condelehetsz is.....bármibe lefogadom ,hogy az a kis geci lizard össze van "rootolva" a cavalcade-el.....ha ő kezd és neked mondjuk egyetlen földed kimarad a 3-. körben és nem tudod leszedni a lizardod már értelmetlen is a további játék

    mi ez a dupla lap kell a craftoláshoz?
  • erasmus4
    #3740
    Kipróbáltam ezt az M20 eventet Dimir Controll mentem párat 1szer összejött a 2 win egymás után, aztán váltottam Golos, gates fieldofthedead-re, azzal elég simán lement 2szer az event volt egy rakdos cavalcade ami ellen nem volt esélyem, csak 1et láttam, dimir ellen többször is szembe jött.
    Szerencsére nem vagyok rászorulva mert enélkül is simán meglesz a lvl 100 most vagyok majdnem 90 (-150xp), de aki többet kihagyott annak megértem hogy iszonyat egy frusztráló egy event, ez hogy egymás után kell nyerni bo1ben ahol sokszor már azon eldőlhet hogy ki kezd...
    Néha azt érzem hogy ezek vagy tök hülyének nézik a játékosokat és vagy leszarják csinálnak valamit látszatra aztán mindenki fogja be pedig példák azért vannak előttük hogy hogy is kellene ezt csinálni.
    Kedvencem a histroic formátumról szóló magyarázat 2 wc kell majd a nem standard lapok craftolásának és megmagyarázzák hogy azért mert ez "fun" :D.
  • DasIsFuck
    #3739
    Therosba jön majd a mono color fókusz valszeg, amúgy igen, oda valósi Gideon. De ott szinte biztos, hogy Elpseth-re fogják építeni a fő sztorit.
    Aztán megyünk vissza Zendikárra kitakarítani a maradék Eldrazzit ami ott maradt.
  • nordan
    #3738
    ettől a mézeskalács bs-től előre félek