109
Mr. Robot
  • Jim Morrison
    #69
  • Jim Morrison
    #68
    Emmy

    Legjobb színész (dráma): Rami Malek (Mr. Robot)
  • Jim Morrison
    #67
    Ajj, milyen évadzáró lesz itt.
  • TDC Geronimo
    #66
    Gyengén indult az évad, de az 5. résztől brutális hajrát vett. 10es rész is nagyon durva volt
  • Rage47
    #65
    Szerintem is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy ez a börtönös csavar nagyon durva volt, majdnem lezuhantam a székről :D
  • Marcee166
    #64
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Tyler Wellick lesz , feltámadt vagy meg sem halt :P

    Utoljára szerkesztette: Marcee166, 2016.09.03. 21:39:14
  • Jim Morrison
    #63
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kezdjuk ott, hogy az elrontott felvetel egy vicc volt... aztan mikor az emlekeztetobe bevagtak, akkor sejteni lehetett, hogy azzal csak elokeszitettek valamkt...

    Ami a kerdest illeti. Lehet hogy az egyik tarsuk, vagy a krapek a teleprol aki beengette oket egetni. Szerintem.
  • GregSB
    #62
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na vajon kit talált a srác a halott nő házában? :D Hú de idegesítő hogy így volt vége...

    Utoljára szerkesztette: GregSB, 2016.09.02. 23:22:31
  • Jim Morrison
    #61
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem jo is volt ez igy, persze pont kiderult, hogy bortonben van, de kozben kint annyi minden tortenik, hogy muszaj volt mar egy reszg a "kintiekre" szanni.
  • Shiwo
    #60
    S02E08

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hehe.. asszonynak először fel se tűnt, hogy Elliot nem szerepelt a részben
  • Jim Morrison
    #59
    Zsenialis:)
  • Tikal #58
  • homeless
    #57
    Én örülök, hogy nem olvastam teóriákat, mert így elég nagyot ütött a vége :)
  • Shiwo
    #56
    S02E07

    az a durva, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    már az első két rész után voltak spekulációk arra, hogy börtönben van, sorozatjunkie-n is írta valaki kommentbe.. én azóta próbáltam figyelni a részleteket, ami alátámasztja a dolgot.. és ügyesen elrejtették a készítők az utalásokat.. például szinte mindig volt valami rácsra emlékeztető dolog a háttérben.. az "étterem", a tornapálya, a szobája, a beszélgetés a "látogatókkal" mind - mind olyan volt, amire azt tudta gondolni az ember, hogy bakker tényleg, a jelenet a sitten is így nézne ki.. persze voltak jelenetek, amikor azért kételkedni kezdtem, de idővel mindig visszatértem oda, hogy van valami az elképzelésben.. asszonynak is elmondtam, de ő nem hitte el.. hát most
  • TDC Geronimo
    #55
    dafuq volt a vége
  • homeless
    #54
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Ray volt a börtönigazgató, aki online feketepiacot üzemeltetett és az is lehet, hogy azért engedik ki Eliottot, mert lebuktatta. Ha tényleg így volt, akkor még nagyobb respect a sorozatnak, mert a két kedvenc filmemet ötvözi, a Harcosok Klubját és a Remény rabjait :D
  • homeless
    #53
    Ez a rész odabaszott :D
  • Shiwo
    #52
    3. évad berendelve
  • Jim Morrison
    #51
    Elére félek ettől a résztől :D (6) még csak 5 perc telt le, de ... na majd ha megnézitek.
  • benőmenő
    #50
    360°-os videó
  • Rage47
    #49
    Na 3 . rész már mutatott életjeleket :D
  • Palinko
    #48
    most lejátszik mindent köszi :)
  • Jim Morrison
    #47
    ctrl+shift+j majd jobb klikk refresh gombra - hard refresh (chrome) után is?
    nálam működik.
  • Palinko
    #46
    lehet lassan írnom kéne a mi kellene az sg-nek című topicba, nektek lejátsza a gifv-ket? szerintem igen mert a pc humor topicban dícsért valaki egy gifv-t, viszont nekem már akkor sem játszotta le. ráklikkelek és azonnal leáll automatikusan. az új videó indítási rendszerrel tudom párhuzamba kötni a hiba felbukkanását. viszont jobb klikk és videó megnyitása új laponnal egyelőre bypassoltam :)
  • Jim Morrison
    #45
    s02e03
  • Palinko
    #44
    én most lehet összevárok pár részt
  • Jim Morrison
    #43
    Jó volt elitnok az az 1 perces kis része :D Bizakodó vagyok a folytatással kapcsolatban
  • Palinko
    #42
    ja 3. évad lifehack, 4. évad it's a prank bro :D
  • Jim Morrison
    #41
    de már nem lesz mit 'hekkelni, évad végére már minden szétcsapnak, áram se lesz :D
    LifeHackeket kapunk harmadik évadban, hogy kell túlélni áram nélkül :D
  • Rage47
    #40
    Szerintem a széria végéig legyőzi a skizo énjét aztán beindul a hackelés, majd a 3. évadban folytatják jövőre. :D
  • Systore #39
    a QR kód a füzetben jó kis easter egg. átvitt valami old school oldalra.
  • Palinko
    #38
    pedig mintha arra készülnének, hogy bekötötte a fejét már durva volt, meg hogy kivette-e a pattogatott kukoricából a fegyót azt sem tudjuk meg stb stb. nekem a hackelés tetszett leginkább, gondolom neked is, Rage47-et annyira nem ismerem, de ahogy nézem ő is kedveli a szubkultúrát.

    szóval tök jó volt, hogy nem hollywood hack ment, meg nem Guugle meg Search Engine meg hasonló megoldások voltak, hanem tutiba nyomtak mindent :D sőt még a terminal parancsok is működnének. persze nem lesz senki hacker a sorozattól, de jó, hogy valósághű volt. most meg ezek a pszihózisok mennek. a szőke csaj Angela is próbál pszichopatát képezni magából, aztán ez a bdsm dolog is elég hatásvadász volt, bár lehet még később lesz belőle valami.

    nem tudom én hogy oldanám meg lehet az sem lenne izgalmas, hogy egyszer ezt törjük fel, aztán azt, de oda lehetne csavarokat bevinni nem kéne minden csavart az emlékezetkiesésre meg a skizofréniára felfűzni...
  • Jim Morrison
    #37
    jaja, skizó rész már néha nekem is sok. remélem nem fordulnak nagyon át, mint ahogy a hannibal.
  • Rage47
    #36
    Hát igen, már nem az a sorozat, aminek indult. Én nézem, de egyelőre ez a két rész silányka volt. Mintha nem tudnák mivel kitölteni az időt, húzzák az egészet.
  • Palinko
    #35
    ezek szerint sokan feladták. vagy csak még nem volt idejük. ha egyet tippelhetek szerintem a szaggatott szál és az erős skizo dolgok már nem jöttek be az embereknek. de elég is a találgatásból, szerintem jó volt mindkét rész, de lehetne több monológ, meg sokkal több hackelés, a maradék részekben biztos nekilendülnek, mert azok a sorozat legerősebb elemei számomra. a skizo dolgot is jól megoldották, de egy kicsit már sok nekem is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a pénz elégetés nekem vicces volt, mert kb ingyen megcsinálhatja ezt egy bank. mennyi bankót vonnak ki forgalomból, meg hát alapból is van biztosítás a készpénzre, ha valamilyen elképesztő körülmények között leégne a bank pénzszállítójában, vagy akárhogy, azt a pénzt is simán pótolják, csak bejegyzik az esetet és mennek tovább, nem veszik el... persze jelképes volt a sorozatban értem, de szerintem felesleges kockázatot vállaltak, csak látványelem.
  • Jim Morrison
    #34
    Na? Nézte valaki? Én most néztem meg. az első rész kicsit deep lett, de a második rész nagyon bejött.
  • Palinko
    #33
    Na végre már csak órák kérdése :D Remélem azért lesz visszatekintő az előző évadra bár kb megvan.
  • SzirmosSzisza
    #32
  • Jim Morrison
    #31
    http://www.whoismrrobot.com/five-nine/
  • Jim Morrison
    #30

    Ebbol is latszik, hogy bizony nem vigjatrkot csinalnak :D de azert valami...