109
Mr. Robot
  • Palinko
    #109
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondta hogy a szép világot csak lázálmában kreálta

    Az gáz hogy a gép jobban nem volt bemutatva kb nem is lehetünk biztosak benne hogy pontosan mit tudott
  • Jim Morrison
    #108
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hú, most elgondolkoztadtál :D azért biztos ami biztos még egyszer megnézem az utolsó két részt :D
    Én úgy vettem ki, hogy:
    Sorozat elejétől a 4. személyiségét, a mastermindot látjuk, az igazi elliot meg egy vidám világban van, amit a végén láttunk (angelával házasság, de megöli elliot -- igazából nem tudja megölni mert az az "igazi" elliot). A leges legvégén pedig visszatér az igazi elliot a kormánykerékhez, és a valós Darlene köszönti.
  • Rockynhooo
    #107
    Köszi a választ! Nekem is nagyon tetszett, igazából lehet, hogy értem, csak nem vagyok benne biztos, hogy jól értem e:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy fogtam fel, hogy az Eliott akit a sorozat elején láttunk aki az allsafe securitynek dolgozott az az igazi Eliott, egy átlagos életu csávó. Neki van durva skizofrén betegsége és kreált magának több különböző személyiséget, ebből egyik a hekker énje akiről a fő szál szól. Ezekrol a dolgokról mint a cyber bombing meg a top 1% 1%-nak a ledöntése, csak fantáziált, ezekből semmi sem történt meg, csak úgy mint Darleene se valós testvér csak a fantáziájában létezett. A sorozat alatt megismerjük az összes énjét mint hekker, kisfiúként, mr robot, anyja stb, de ami a valóság az az átlagos életu Eliott aki épp házasodni készul Angelaval. Erre a sorozat végére rájön a hekker Eliott és levonja a tanulságot, hogy ő a legerősebb énje. Számomra Darleene kavart be a végén és nem tudom eldonteni mi is pontosan a sztori.
  • Jim Morrison
    #106
    Pontosan mit nem értettél? :) Szerintem tök jó volt, mert kvázi szájbarágós volt az egész, mr robotosan.
    Az egész lényege, miszerint
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő csak az egyik személyisége volt (mastermind) és nem az igazi elliot az megvan?
  • Jim Morrison
    #105
    Pár napja megnéztem én is a lezárót, az egyetlen ok amiért nem írtam, az az, hogy másfél perccel a vége előtt, mikor már M83 (egyik) mesterműve szólt, akkor jött a: azonnal menjek ide ha tudok, stb irl, ami idegileg kicsit felbaszott...
    Így nem igazán tudtam kielvezni a nagy zárást, de baromira élveztem az utolsó két részt. Örülök, hogy rendes lezárást kapott, nem hagyott nagyon nyitott kapukat, és még
    se ment el a vége :D

    Nagyon szuper volt, tegnap este imdb-n még 10-en a sorozatzáró gondolom nem változott, a rajongóknak egy rossz szava nem lehet. Ütős volt, gyönyörűen összerakott, és ezt az egész sorozatra is illik. Le a kalappal előttük, nagyon fasza volt. Talán egyszer még újranézem :) sok minden iigy akkor már az elejétől kezdve világos lesz.
  • Rockynhooo
    #104
    Felfogásom kicsit nehéz, ha találtok jó elmagyarazó cikket kérlek posztoljatok :D
  • Jim Morrison
    #103
    1 nap jön? hál isten :D köszi a remek hírt :p
  • dantor7
    #102
    Volt egy gondoltaom, hogy a 12. részbe bele se nézek amig a 13. nincs kint - erre látom, hogy dec 22-én jön a Finale P1 és P2 is!
    Ezt a mesterművet bakker!
  • Jim Morrison
    #101
    S04E11 - EXIT

    Ha a teljes sorozat, most ténylegesen egy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler]dimenziókon - időn ugráló főszálról szól,
    [/spoiler]
    akkor kiborulok :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    okos lenne, de nem akarom elhinni :D baromi okos lenne, de na még 2 rész és agyilag kikészülünk :D
  • dantor7
    #100
    Anno valahol második évad végefelé? Harmadik elején? Nem emlékszem hol hagytam abba, most elölről kezdtem, mire befejeződik talán beérem és az évadzárót már premierben fogom nézni.
  • Jim Morrison
    #99
    hol tartasz? :)
  • dantor7
    #98
    Fuhú de nem bántam meg, hogy elkezdtem ezt a sorozatot!
  • Jim Morrison
    #97
    s04e07

    pfú de jó kis rész volt. Elején középen kicsit 'meh' eltem, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    act 4(?) hú de nagyon jó volt. Mindenki nagyot alakított, Rami is.


    Verat alakító színész játéka nekem az előző részekben is nagyon bejött, ebben a részben meg (szerintem) baromi nagyot játszott. Jó volt nagyon.

    imdb-n 1500 szavat után még 10.0 a rész értékelése :)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.11.18. 21:18:50
  • Kmarha
    #96
    Nem is akármilyen részek. Hozzák a sorozatzáró évad hangulatot.
  • Jim Morrison
    #95
    hahó, nem csak elindult az utolsó évad, de két rész már le is ment... :o
  • Jim Morrison
    #94
    mondjuk ennyi talán elég is lesz.
  • Shiwo
    #93
    "A USA csatorna elkaszálta a Mr. Robot-ot. Ennyi a hír, valamint az is, hogy a 8 részre szóló negyedik évados berendelést kibővítették 12 részre."

    :\

    teljes cikk
  • Jim Morrison
    #92
    s03 gag reel
  • Jim Morrison
    #91
    De jó kis évadzáró volt. Sajnos stáblista utáni jelenetet nem kellett volna megnéznem. Nekem bőven elég volt anélkül...^^

    M83 nak meg extra örülök. Olyan jó számaik vannak, nem véletlen használják sok filmben is, főleg a filmek végén. Nagyon jól összerakott évadzáró volt.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.12.14. 19:45:51
  • Jim Morrison
    #90
    How the music theory behind Mr. Robot's theme song explains the psychology of its main character, vigilante hacker Elliot Alderson.

    (Warning: Minor spoilers)
  • Jim Morrison
    #89
    hú, ez is jó rész volt
  • Jim Morrison
    #88
    szerencsére még egy kis kutatás után megleltem. Kikötőben szoktam keresgélni, meg 1-2 másik helyen és 0 találat.


    Húúúú de jó kis rész volt!ű
    #81 akár erről is szólhatott :)
    Szipiszupi volt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végén mi lehetett a táskában... én már arra is gondoltam, hogy pisztoly és kiírják a sorozatból, de a fenébe is, vége lett a résznek :(

  • Shiwo
    #87
    hol és milyen verzióban kerested ? a magon 720p-s verzióban fent van, legalábbis én reggel elindítottam onnan a letöltést..
  • Jim Morrison
    #86
    állítólag mai (s03e05) a legjobb rész, már díjakat adnának oda, de sehonnan sem lehet még letölteni :(
  • Jim Morrison
    #85
    "Budapest at its best"
    :p
  • Jim Morrison
    #84
    Redditen van egy szép találat (QR kódot beolvasta valaki)
  • Jim Morrison
    #83
    Nekem tetszett, végre elkezdődött az évad.

    A fénypont természetesen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OV volt [spoiler]
    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.10.12. 11:11:31
  • Jim Morrison
    #82
    Ma este!
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.10.11. 20:14:18
  • Jim Morrison
    #81
    hype
  • Jim Morrison
    #80
  • Jim Morrison
    #79
    Jöhetne már
  • Jim Morrison
    #78
    Tízer
  • Jim Morrison
    #77
  • Jim Morrison
    #76
  • Jim Morrison
    #75
    S2e12 tábla
  • Jim Morrison
    #74
    "How I feel after watching the last few episodes..."

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.09.23. 16:17:42
  • GregSB
    #73
    +1
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval Tyrell mégis valódi volt. Arra viszont egyáltalán nem számítottam hogy az FBI ennyire sokat tud. Az is kiderült ebből az évadból, hogy a Black Army csipogós órás fejese = kínai védelmi miniszter, és hogy az E-corp igazgatójának is érdeke hogy bukjon a mostani rendszer. Van bőven még szufla a sorozatban egy harmadik évadra
  • Jim Morrison
    #72
    áááá
  • Jim Morrison
    #71
    most nézem, ez nem is az emmy győzelem :D mobilról linkeltem, sorry...

    érdemes 0:33tól nézni akár :))
  • GregSB
    #70
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszik hogy fingom sincs mi történik :D Beképzeli hogy Tyrell létezik?