41
Blood Bowl 2
  • dregnarr1 #41
    Hello, ki lehet kapcsolni, vagy felgyorsitani a lépések végrehajtásának animációját? Rohadt lassú az egész, és 50x nézegetni hogy ütögetik egymást, meg futnak...
  • SG fan
    #40
    Csináltam néhány videót, ezek csak sima gameplayek kommentár nélkül de ha valakit esetleg érdekel nyugodtan nézzen rá, vannak köztük igazán érdekes meccsek is. Vérfoci
  • SG fan
    #39
    Csináltam egy Vérfoci discordot, akit érdekel csatlakozzon, építsünk ki egy magyar közösséget, még ha nem is nagyot!

    discord meghívó
  • PanzerWolf
    #38
    Gondoltam visszatérek kicsit játszani.Erre megint abba a hibába esik a játék mint anno mikor megvettem.Elinditom és bregyó az egész.Hogyan tudom átállítani angolra?Gondolom ehez magyar felirat nem készült azóta sem hozzá..
  • Sceleton
    #37
    Akcióba megvettem. :D Fanatikus vagyok... elismerem... :D
  • Sceleton
    #36
    Erősen gondolkodom a játékon.. az első részt nagyon szerettem, csak nem tudom, hogy ez ad-e annyival többet az 1-hez képest. :( És hát nincs kedvem kidobni a pénzt az ablakon, ha nem jó...
  • Darkman86
    #35
    http://www.bloodbowl-game.com/worldcup/


    Utoljára szerkesztette: Darkman86, 2016.01.15. 21:16:24
  • Spardas
    #34
    Lehet csatlakozni a csoport hoz is. meccseket lebeszélni még miegymás.
  • Spardas
    #33
    Jelentkezzetek a Magyar VB ligába.
    http://steamcommunity.com/app/236690/discussions/0/494631967656204335/
    http://www.twitch.tv/gendrameron
  • wedge31
    #32
    Ha jót akartok röhögni egy " teszten " ezt ki ne hagyjátok.

    Pont a játék erősségeit állitja be hibáknak.
  • RAZOR27
    #31
    sajnos kevés időm van játszani, de amikor van akkor nyúzom. Eddig nagyon jó, bár bevallom sokszor felbasz, hogy az én 3 védőm mellől simán ugrálnak el, én meg 1v1-be is mindig beszopódok ha futnék :D Nem ismertem a táblás játékot és az első résszel se játszottam, így a sok tanulható skilltől meg a leírásuktól eléggé megszeppentem. Mindent összevetve mókás játék, leköti az embert úgy hogy észre se veszi :D
  • Since
    #30
    Több vélemény a játékról akinek megvan?
    Utoljára szerkesztette: Since, 2015.10.24. 07:07:27
  • silverchain
    #29
    Kampány kicsit érdekes, úgy csal benn az AI, ahogy nem szégyell. A sötét elfekkel küzdük, 3 kockás támadásból nem jön ki egy siker se, újradobom, 3 koponya, máskor az embere block-ol, az én játékosom összeesik és meghal(!), a witch elfek 4 játékos mellett elfutnak, egyszer sem véti el, és nekem a 83% os esélyt rerroll-al nem adja meg. Elmegy a sunyiba.
  • MaRee
    #28
    Na jó, valaki adjon valami tippet a Gisoreux Paladins (bretons) ellen, egy napja nem tudom őket megverni a kampányban. Egyszer sikerült 1-0ra vinni, majd a 16. körben be touchdownolt a köcsög blitzerjük
  • Darkman86
    #27
    Amúgy azért ráférne egy kis balansz eés patch a játékra,meg egykicsit tuningolhatnának az ai-n,mert néha csinál butaságokat,de az online résznél én még nem nagyon tapasztaltam gondot.Remélem hamar jönnek az új fajok és nem fognak egy vagyonba kerülni.
  • Darkman86
    #26
    Aki előrendelte az megkapta a Lizardman és Wood elf fajt is :)
  • wedge31
    #25
    Arra akit támadni akarsz.
  • Hunor1
    #24
    a saját játékosra? ( mert most nem a "blitz" -re kérdem)
  • wedge31
    #23
    Bal egérrel gombbal kétszer rákatt.
  • Hunor1
    #22
    köszi. csak azt nem tudom hogy az éppen előttem lévőt hogyan tudom támadni( kockázni) ? van valami billentyű parancs?
  • wedge31
    #21
    Blitz csak egy lehet körönként tehát ugymond nekifutásból blokkolni.
    Viszont simán blokkolni, tehát egy meleted álló elenfelet, akárhányszor lehet de emberenként csak egyszer.
    A kocka dobás random nem befolyásolható.
    Cserélni csak középkezdéskor tudsz.
  • Hunor1
    #20
    hello!
    Most kezdtem el játszani, kb 5 meccs eddig. sajnos nem játszottam az előző részzel, így kurvára béna vagyok jelenleg.
    amit nem értek azok a kocka dobások. "blitz" akció csak egy van a körben , de még is az ellenfél többször is megtámadhat... én pedig még nem jöttem rá hogy mivel jönnek föl a kockadobások. ( lehet valamilyen billentyű paranccsal?)
    van-e valamilyen befolyásunk a kocka pörgetésre , vagy random jönnek ki az eredmények?
    a csere sem világos, hiába van egy csere játékosom nem tudom hogyan lehetne lecserélni a sérült játékost.
    köszi ha valaki segít.
  • wedge31
    #19
    Lehet.
  • jarlaxxe
    #18
    Single is lehet majd ligát inditani mint az első részben? mert a campaign nagyon nem érdekel.
  • Darkman86
    #17
  • Darkman86
    #16
  • Darkman86
    #15
  • Darkman86
    #14
    Elindult 2 napja a béta! Kinek mik a tapasztalatai? Nekem nagyon tetszik eddig.
  • wedge31
    #13
  • Darkman86
    #12
    Na végre egy normálisabb gameplay :DDD
  • RAZOR27
    #11
    csendben várok én is :D
  • Darkman86
    #10
    Na akkor majd ha kijött a játék összemérhetjük erőinket :)
  • wedge31
    #9
    Detto, csak én az elfeket választottam. Azért viszont kár, hogy nem lesz benne magyar nyelv mert az elsö részben még volt.
    Mellesleg pont a mult héten poroltuk le az asztali eredeti verziót és játszottunk végig egy délutánt még mindig nagyszerü szórakozás / bár ráférne egy újrafestés a csapataimra de annyi idöm már valszeg sose lesz /
  • Darkman86
    #8
    Nagyon csöndes ez a topic. Ennyire nem érdekel senkit sem a játék? Pedig szerintem nagyon jó lesz majd. Sokkal kidolgozottabbnak tűnik mint az első rész.Én már Pre-ordereltem egy Lizardmenes példányt :) . Kiváncsi leszek a multiplayer bétára.
  • Darkman86
    #7
  • Darkman86
    #6
  • wedge31
    #5
  • wedge31
    #4
  • Palinko
    #3
    inkább a madden jönne pc-re
  • wedge31
    #2