960
banner
  • IXEMGabeo
    #720
    Az mar az elejen nyilvanvalo volt, hogy az oreg Otto nem az akinek latszik...ezt a reklam videojabol le lehetett szurni...

    8. resz eleje kisse olyannak tunt nekem, mintha belekevertek volna a migransok-feher ember viszonyat erre most nem terek ki miert...egyebkent pedig a feherek irtottak ki az indianokat Amerikabol es itt is a vegen csak kiderult, hogy nem "ok" lottek eloszor bar provokaltak a banditak oket lopasokkal....
  • SzinesGeza
    #719
    Nagyon tré a szinkron. Én véletlenül szedtem le egy ilyen részt. :)
  • IXEMGabeo
    #718
    micsoda jo resz volt ez a 7. te uristen...

    gyanus volt persze a vege ahogy Opheliat visszaengedtek...ajajaj Salazarnak el kell szamolnia a lanyaval majd:)
  • IXEMGabeo
    #717
    jaja online filmeken ott vannak reszenkent azt beleneztek gyorsan
  • grebber
    #716
    Megvannak a mappáim benne srt-kkel elég jól követi a dolgokat nem kellenek ehhez oldalak
  • stargatelost
    #715
    És nem használtok sorozatkövető oldalt? Whatnext.eu és minden ilyen probléma megoldva.
  • Quantumleap
    #714
    Mellesleg én ilyen feliratfájlmeghagyást is csak olyan sorozatoknál csinálok, amiket hullámokban nézek.
  • Quantumleap
    #713
    Speciel ezt szinkronosan töltöm.
  • grebber
    #712
    Én sem. Közel 100 sorozatot nem is lehet.Ezért hagyom meg mindig utolsó rész felirat srt jét így tudom melyik volt az utolsó amit láttam és soha nincs ilyen baki
  • Quantumleap
    #711
    Jól van na, nem tartom mindig epizódszám szerint agyban, hogy melyik rész jön.
  • grebber
    #710
    Hogy lehet így sorozatot nézni....
  • Quantumleap
    #709
    F**z kivan, nem is tudtam, hogy dupla rész lesz! Csak automatikusan leszedtem ma a legfrisebb epizódot a torrentről. Végig találgattam, hogy most mi a fene van, kihagytak egy epizódot, vagy mi a görcsöm? Most elég unalmas lesz így utána megnézni szerintem.
  • RatBaG #708
    ejj de megszopattam magam... elkezdtem nézni a 8. részt, hmm ez flashback rész lesz? tyűű, de a közepébe vágtak. elég zavaros de biztos csak megkavarták az idővonalat. aztán negyed óra után csak furcsálltam, túl nagy volt katyvasz... hát bazmeg duplát adtak, volt 7. rész is, én meg valahogy átsiklottam felette a torrentek közt. áárrhg!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    redditen olvastam kommenteket, kb mindenki egyetért, hogy a FTWD most köröket ver a walking deadre. abban ennyi esemény egy full évad alatt lenne talán, tele idegesítő cliffhangerekkel. például travis halála lett volna a mid-season beetetés.
    itt most elég szépen elvarrtak mindent, nem szaroztak. madison most is könyörgött a sallerért, de az utolsó jelenet az öreggel eléggé ütött. azon felröhögtem, mikor elkötötték a múzeumot, mekkora húzás! :DD ja, és végül is bejött a tippem, ofelia tényleg az indiánokkal volt, csak az elején nem ők lőttek rá, hanem jeremiah.


    meg akartam nézni imdb-n, hogy vajon travis lesz-e még, de közben pont olvastam egy hírt, hogy elment avatarozni, úgyhogy ennyi...
  • IXEMGabeo
    #707
    valoszinu zombikent visszater majd, de pokoli gagyi volt a jelenet ahogy kiesett a helikopterbol..ezen nem tudom magam tultenni:)
  • IXEMGabeo
    #706
    Madison manipulalja csak nem tudom mi a celja vele...valahogy az az erzesem ok akarjak atvenni az iranyitast es az oreg pedig el fog patkolni elobb utobb hiaba eddig jol cselekedett...

    Troy amugy jol hozza magat, csak nem tul szimpi elso pillanattol fogva...az a fo bajom vele, hogy mar az elejen csakugy embereket olt akikrol azt hitte sosem gyogyulnak meg...es ahogy Travis mondta teljesen ertelmetlenul...

    Negan, meg a kormanyzo egy kozos cel, masreszrol a megfelemlites celjabol oltek egyfolytaban...uralmat es rendet akartak tartani Troy viszont nem lenne jo vezeto, mert labillis
  • IXEMGabeo
    #705
    igazad van abbol a szempontbol hogy keves a zombi am ott a hatarnal a foldrajzi korulmenyek miatt hiheto...a lovoldozes resznel nezzuk el nekik, hogy meg mindig tapasztalatlanok:)))
  • Quantumleap
    #704
    Való igaz, legfőbb ideje lenne behozni valami karakteres gonoszt, aki legalább másfél évadig húzza. De csak eredeti figurát, tehát se a Kormnányzót, se Negant ne koppintsa.
    Bődületes marhaság lenne, ha kiderülne, hogy Travis túlélte. Hacsaknem örök életre lebénult vegetaként. Habár zombiként megjelenhetne.
  • RatBaG #703
    már kezdem kissé hiányolni a zombikat. kicsit túlzásba vitték ezt a "farm ahol élünk" stílust. ennyire überszuper hely lenne ez a ranch, hogy csak egy nyamvadt drótkerítés védi az egészet, egy sima vas kapuval? emlékszünk még, hogy a fő sorozatban is mekkora hordák feszültek a kerítéseknek, nem? meg csak úgy lövöldöznek szemrebbenés nélkül, közben eddig egyből odavonzotta a zombikat. valami védőburok védheti a területet, másképp nem lehetnének ennyire fogalmatlanok az ott élők.
    megvan! ősi indián temető, spirituális erővel, ezért akarják visszaszerezni! mellesleg zombiűző. zseni vagyok...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    troynál beütött az anyakomplexus, madison milyen szépen formálja, mint az agyagot. de a végeredmény így is, úgy is egy köcsög, a végén megszívják.
  • IXEMGabeo
    #702
    nem ertem , hogy Madison miert nyomja egyfolytaban elore ezt a fellotas, nem normalis Troyt...lehet, hogy o a tulelo tipus lehetseges, hogy kezben tartana a dolgokat, de amig kenye kedve szerint gondol egyet es megoli a gyerekkori legjobb baratjat, csak, mert az nem hajlando hazajonni a csaladjaval az szamomra nem vezeto tipus... ez az indian Walker feleannyira veszedelmes, mint mondjuk barmilyen gonosztevo a WD univerzumban...

    az evad erdekes eddig, megint egy csoport ellen harcolnak tele emberekkel a teruletert... az lenne meg durva csattano , ha kiderulne, hogy Travis el.:)

    Mellesleg az a gyanum, hogy Ophelia is ezeknel az indianoknal lesz es Salazar igy fogja Madisonek utjat keresztezni...az, hogy Victor Stranddel mi lesz jo kerdes...
  • IXEMGabeo
    #701
    erdekes epizod volt

    legalabb kiderult kik lottek le a helikoptert
  • Dynamic
    #700
    Ok, végül rájöttem, azért írtam, hogy 1 percig kellett gondolkodnom :)
  • IXEMGabeo
    #699
    nincs ekezetem igy zavaro:DDD

    amikor a zombiba belecsapott miutan Salazar imadkozott
  • Dynamic
    #698
    Legalább 1 percig gondolkodtam azon, hogy hol volt a 4. részben a villamos :)
  • IXEMGabeo
    #697
    Salazar powa:D
  • IXEMGabeo
    #696
    ez a 4. resz oriasi volt:) leszamitva a villamos jelenetet, de nagyon ossze volt rakva
  • IXEMGabeo
    #695
    amugy amikor Travis kiesett a helikopterbol nekem olyan erzesem volt mintha egy mubabut dobtak volna le:DDD nagyon atlatszo volt
  • IXEMGabeo
    #694
    nem mondtal hulyeseget nincs kizarva h itt is lesz egy Negan 2.0 banda
  • RatBaG #693
    lehet azok voltak, akik a helit is lelőtték.
  • IXEMGabeo
    #692
    ujabb kerdeseket vet fel hogyan talalt ra Strandre:))

    es ne felejtsuk el Salazar lanyat elfogtak meg az evad vegen..kivancsi vagyok o hol fog bekapcsolodni
  • IXEMGabeo
    #691
    ez a 3. resz tetszett...egy kis betekintes Ottoek eletvitelebe...jol felepitette ezt a farmot tetszik ahogy megszervezte az egeszet...gondolom a drotok is visszafogjak a hordakat a farmtol...

    wtf Salazar hogyan?:DDDnem ugy volt, hogy bennegett?
  • RatBaG #690
    omfg!
    -1 travis
    +1 salazar
    hát mi folyik gyöngyösön?! na jó, rohadtul bántam, hogy travist rögtön az évad elején csak így offolják, nick mellett az egyetlen értelmes karakter volt, de ezek után simán van remény, hogy túlélte.
    sokat szidtuk az előző évadok alatt a sorozatot, jogosan, de nekem most tetszik ez a új helyszín, érdekel mi lesz.
    nick a vadászat végén tiszta joker volt. :D
  • IXEMGabeo
    #689
    Jo az elkepzelheto, hogy sok banda akik irigykednek egy egy helikopterre megprobaljak leszedni...de ez rohej volt

    Victor Strand is segit az embereken erre eluzik:DD
  • SzinesGeza
    #688
    Azért egy Huey elég hangos. Nem nehéz észrevenni. A padlón keresztüli átlövésről pedig vietnami veteránok tudnának mesélni. De mivel hegyek között repültek, oldalról is kaphattak lövést, erről pedig az afganisztáni veteránok tarthatnának beszámolókat. ;)
  • IXEMGabeo
    #687
    Helikopter es szinte sotet volt raadasul hogy a fenebe tudjak eltalalni Travist mikor nem is uvegen keresztul kapta a golyot? Egyaltalan hogy es kiszurta ki oket? Ha esetleg kiderulne kik voltak meg erdekes is lenne, de igy total ertelmetlen halala volt
  • SzinesGeza
    #686
    Mert, milyen magasan repült?
  • IXEMGabeo
    #685
    ez szinte hihetetlen...es ilyen gagyi modon, hogy elkezdik a helikoptert loni...olyan magassagokba hogy erhet fel barmilyen golyo is?
  • IXEMGabeo
    #684
    meg azert az is poen volt, hogy a csavo megleste mi lapul a fal mogott es meg benezett a lukon:DDD hogy lehet valaki ennyire hulye? Az is igaz megerdemelte

    Travis pedig kezdi felvenni Rick szerepet azaz puszta kezzel megol minden zombit ha arrol van szo:D
  • IXEMGabeo
    #683
    erdekes resz volt az evadnyito...jol indult, de kesobb aztan nem ertettem megis ekkora teruleten hogy engedhettek, hogy Troy gyilkolasszon artatlanokat...es az alszent tesoja jon itt, hogy nem donthet eletrol halalrol akkor miert nem allitotta meg korabban?:D Szamomra logikatlan volt, hogy azok utan, hogy Madison megforgatta a kanalat a szemeben meg egyutt mentek el...
  • Devv
    #682
    Szerintem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tuti nem halt meg. Vagy a nő lenne a halhatatlan főszereplő?
  • SzinesGeza
    #681
    Egyre szörnyűbb a sorozat dramaturgiája.
    Szinte állandó jelleggel vörös a homlokom a sok facepalm-tól, miközben néztem. ;)