960
banner
  • IXEMGabeo
    #800
    visszaterve a multkor epizodra...

    nem ertem, hogy Nick mikor fent a gaton felrobbantotta magat hogyan kerult Madisonekhoz es Salazar merre mehetett vajon? Nem lesz semmi magyarazat, hogy kerult vissza? Es ezen logika alapjan Proctor Johnnak is ennyi volt? mert kb 3 epizod alatt lerendeztek a bandat...a masik, hogy a jo eletbe tudtak a baseball stadionban maradni amikor csak cserekereskedelemmel lehet oda bejutni? Nem derult ki ki volt ott a vezeto, de nekem ugy tunt Madison...
  • stargatelost
    #799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát elég durva volt, teljesen váratlan, de igazából amennyire sajnálom, annyira jó húzásnak tartom. Így már nem nagyon van senkin se plot armor, tökösek az írók, és nem hagyják, hogy odáig fajuljon, hogy egy karakterrel már végül semmit se tudjanak kezdeni (igen Daryl, pl. rád is gondolok, meg úgy a TWD-re, ahol már megszámolni se lehet a sok szereplőt, de meghalni senki sem hal meg :D Glenn nem számít, az a képregényes sokk miatt volt.
    Egyébként eléggé úgy néz ki, hogy Madisonnak is annyi, nem? Különben miért ment volna Nick annyira a csávó után.
  • Mastudio
    #798
    Miért, miért miért,miért??
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a büdös ótvaros faszért kell kiírni az egyetlen értelmes karaktert?
  • MoRT2195
    #797
    Valamivel a TV elé kell ültetni a nézőket. Ez a marketing. :)
  • akyyy
    #796
    jó rész, csak egyedül az zavar, hogy arról volt szó, hogy a "járvány" indulása, és oké, hogy negyedik évad, de eddig olyan jól lehetett nézni 3 éven keresztül, hogy azért még nem olyan hű de régóta van ez az egész, aztán hirtelen a lehető legnagyobbat ugorja az időbe, le előzve az anya sorozat aktuális idejét is.

    persze ez nem azt jelenti, hogy nem fogom nézni, sőt, amúgy kúrvajó feelingje volt az egésznek, ezek a KARAKTEREK odabaszsak rendesen, és hát morgan is :D
    az anyasorozat pilot epizódja óda kedvenc karakter, főleg a jericho miatt.

    meg jó volt látni pár karaktert is az elején :)
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2018.04.18. 15:00:00
  • RatBaG #795
    uhh, ez már most köröket ver a twd-re. bejönnek az új karakterek.
  • Devv
    #794
    Jó rész volt!
  • RatBaG #793
    https://index.hu/kultur/media/2018/04/15/zombis_western_lett_a_fear_the_walking_dead/
  • RatBaG #792
    http://comment.blog.hu/2018/04/07/a_fear_the_walking_dead_rarugja_a_budiajtot_az_anyasorozatra
  • IXEMGabeo
    #791
    Maggie Grace?:)

    na vegre behoznak egy szinesznot, akit kedvelek
  • akyyy
    #790
    ez pedig egy kép
  • RatBaG #789
    http://comment.blog.hu/2017/11/28/morgan_karaktere_lesz_a_kapocs_a_the_walking_dead_es_a_fear_the_walking_dead_kozott
  • SzinesGeza
    #788
    Egy amerikai tv-sorozatban amelyikben perbetuum-mobile-zombik vannak? ;)
  • Quantumleap
    #787
    Ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy egy ilyen zuhanást (lőtt sebbel együtt) majd túlél valaki?
  • Vorrhess
    #786
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is nagyon vártam Travis felbukkanását az egész évad során. Kár, hogy kiírták, a legjobb volt.
  • Devv
    #785
    Most végeztem az évaddal, nekem tetszett.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Troy-t sajnáltam, jó karakter volt, úgy értem érdekes. Úgy tűnik ebben az univerzumban a farmokat végül zombihordák rohanják le.
    :) Reméltem, hogy Travis visszatér, de nem fog...
  • Devv
    #784
    Nekem is őróla jutott eszembe Rick. Úgy nézett ki mint egy vadnyugati figura (végül is az is volt.).
  • SzinesGeza
    #783
    Ha elengedi őket, övé a gát. Így meg cseszheti.
    A bosszú/büntetés fontosabb mint a gát?! Nagy logika.
  • RatBaG #782
    mert ők nézelődtek troy-al a bazárban, aztán leadták az infót, bedöntötték proctorék tervét.
  • IXEMGabeo
    #781
    meg annak ellenere, hogy talpra allitotta ot a "nurse" meg igy is kepes lett volna megolni...:)

    igazabol az esemenyek itt tul gyorsan tortentek hagyhattak volna kibontakozni kicsit az egeszet...
  • SzinesGeza
    #780
    Nicket miért is kellett megölnie? Miért nem engedhette volna el őket?
    Ha Stand-et megöli, az még érthető.
  • Quantumleap
    #779
    Egyedül van, fekete, nő, és jellegzetes fegyverrel öli a zombikat. Igen, bárhogy nézzük, ez koppintás.
    Nekem abszolúte nem ugrott be Negan az új genyáról.
  • RatBaG #778
    nicket meg kellett ölnie, onnantól meg az anyjában és a húgában nem bízhat meg...
  • SzinesGeza
    #777
    Most azért mert egyedül van és fekete akkor az egyből koppintás?
    Nekem inkább az új bandavezér tűnik egy Negan replica-nak, csak kevésbé színpadias. Viszont teljesen logikátlan, hogy meg akarta ölni az egész családot. Miért?
  • mandm
    #776
    Ki az az Alisha?
  • IXEMGabeo
    #775
    ha utanaolvasunk reszletesen milyen szerepek varhatnak ra, akkor konnyen kiderul, hogy visszater vagy sem
  • Quantumleap
    #774
    Létezik nyitott szemű eszméletlenség. És mellesleg nem hiszem, hogy egy ilyen ütés elég lenne ahhoz, hogy ne zombuljon be az illető. Ahhoz Neganesen péppé kellene verni.
  • IXEMGabeo
    #773
    hat eleg kesze kusza volt amugy belegondolva nem tudom a feka csajt hova tettek el vagy Proctor megolette volna? Vagy Alisha bevitte hozzajuk? Egyszeruen nem mutattak...

    hirtelen Strand is alkut kot veluk...

    Troynak annyi volt hiszen a szeme is nyitva maradt az utes utan es mivel az agyat talalta el Madison ezert zombikent se terhet vissza...neki annyi, de vicces, hogy egy vallomas utan tortent, amit Nick hintett el...Salazarnal nem kopte be, ami durva jelenet volt es ratudta fogni Jakere...
  • Quantumleap
    #772
    Biztos az, hogy Troy meghalt? Elvégre két kalapácsos fejbeütést még túl lehet élni. Én amúgy azt vártam volna, hogy majd látjuk zombiként. De az áradáskor lehet azért mutatták, ahogy fekszik, és elönti a víz, hogy fent lebegjen az esély, hogy életben maradt.
    Kissé belealudtam a részbe, a Michonne utánzattal mi lett?
  • IXEMGabeo
    #771
    en is megnezem megegyszer, mert rengeteg fura forditas es bezony ismeretlen szot fedeztem fel...en a brit angolhoz vagyok szokva nekem furcsak kicsit az amerikai kifejezesek igy en is varok feliratra...de mivel ez egy hosszabb epizod volt tele parbeszeddel igy varni kell kicsit
  • Quantumleap
    #770
    Remélem, a TWD-hez nem ilyen tempóban fog jönni a felirat.
  • IXEMGabeo
    #769
    Amugy meg ezt a Proctor John-t es uber gyilkos motoros kinezetu bandajat elegge hirtelen hoztak be...meg arra lennek kivancsi Strandnek hogy a francba volt veluk ideje egyezkedni...
  • IXEMGabeo
    #768
    nem gondoltam volna, hogy Troynak ilyen bugyuta halala lesz...tegyuk hozza ideje volt, hogy kapjon egy kokit:), es pont akkor mikor mar kezdett volna normalizalodni Nick hatasara...vicc...Madison teny es valo sokat tett erte, de ez volt a realisabb, hogy ezek utan, amit tett megolje...Salazar is ezt tette volna, mivel Ophelia tulajdonkeppen miatta halt meg a hordatereles okan...tovabba, azert kar, hogy ennyire nem becsulnek meg par mellekszereplot, Lolat es Efraimot igazan eletben hagyhattak volna
  • IXEMGabeo
    #767
    ez a resz odabaszott rendesen:)
  • RatBaG #766
    én azon röhögtem, hogy az "idontgiveafuck" nicktől még troy is hogy be volt szarva, milyen arcokat vágott. :DDD
    és végre madisont is láthattuk kicsit megtörni.

    egyébként ha már rick kopipasztáról van szó, nekem az a fekete kabátos, szakállas szekus tűnt annak pár résszel korábban, mikor strandet kikötötték törleszteni...
  • IXEMGabeo
    #765
    :D akinek meg raadasul hallatszik is a tipikus afrikai akcentusa:) en nem banom csak legyen erdekes

    epizodban csak annyi volt dramai, hogy szegeny Senorita Ophelia nem elte tul hogy az apjaval talalkozzon:( ezek utan ki tudja latjuk e meg Salazart a sorozatban...Nick es Troy akciozasanal csak annyi tetszett, hogy a kamera kep remegett mikor bealltak:) mondjuk a zombik koze Nick meg ezek nelkul is batran bement alcazva korabban is:D
  • Prof William
    #764
    Remélem majd jön egy Rick kopipaszta is szexis favágószakállal és asszonyává teszi Madisont.
  • Quantumleap
    #763
    Komolyan ennyire futja a készítők fantáziájából, hogy behoznak egy Michonne-koppincsot?
  • Prof William
    #762
    Madison rájön hogy ők valójában nem mások mint a Rick flashbackjai. Micsoda fordulat lenne. :)
  • Jim Morrison
    #761
    fear the walking dead - walking dead crossover