960
banner
  • Zozo0122 #840
    Jó, igaz :D

    Viszont tényleg elég jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    John-t nagyon bírom én is, meg Strandet is. Nagyon arra próbálnak játszani a készítők, hogy azt gondoljuk, hogy Madisont megölték a Keselyűk... Hát nem tudom. Ha ennyire erőltetik, akkor akár még életben is lehet, és majd egy nagy fordulat keretében beállít Salazar papával és egy gépágyúval :D Alicia nem kérdezte meg, hogy: Hol az anyám tetvek? Úgyhogy valszeg azt gondolja halott. A Keselyűknek elvileg nincs állandó bázisuk, úgyhogy ha Madi fogoly lenne, akkor ott lenne velük a lakóautókban - úgyhogy valszeg tényleg halott. De akkor is nehéz elhinnem. Szerintem valami olyasmi lesz itt, hogy a Keselyűk a nyílt harc vagy sunyi éjszakai támadás helyett hoznak egy rakás zombit (amúgy is elfogdossák őket) és azt uszítják rájuk, aztán a kavarodásban Madison másfelé fut (mondjuk az előkészített kocsihoz, de azt Naomi elveszi tőle, Madit meg körülveszik, amit Alicia végignéz, majd elmenekülnek, pl. Strand elrángatja Aliciát, hogy neki vége...), de valahogy ő is meglóg. Tippre a félévadzáróban állít be Madi és Salazar, az öreg szájbalövi a Vulture Kiscsávót, felpofozza Strandet és béke, mehetnek tovább :D
  • Madi92
    #839
    Nem szabad topikot olvasni addig, míg az ember nem látta az aktuális részt. :D Ez arany szabály.
  • Zozo0122 #838
    Nézem, nézem, de akkor is :D
  • Devv
    #837
    Talán nézd meg a részt! ;)
  • Zozo0122 #836
    Itt mi spoilerek vannak? :O Félek már olvasni, jöhetne egy modi és szétcsaphatna...:D
  • IXEMGabeo
    #835
    hamar ennyi aldozatot hoztak hogy felepitsek a karakteret tuti megmarad...o is ujnak szamit csaknem irjak mar ki rogton az elejen
  • Dynamic
    #834
    Nem Johnra lőtt. A nőbe akart lőni csak, John elé ugrott.
  • Devv
    #833
    Remélem John megmarad...
  • Kori
    #832
    nekem úgy tűnik mintha a komplett szereplőgárdát le akarnák cserélni
    Nick már halott valószínű Medison is és most hárman állnak kb 20 fegyveressel szembe
  • IXEMGabeo
    #831
    azta kurva eget micsoda resz volt...

    valaki irta, hogy Naomi szerinte kozuluk valo es igen valoban, de Alisha mi a retkes faszert lo bele Johnba? ha meghal o is ezt nem hiszem el...

    volt egy jo flashback resz, kiderultek dolgok Naomirol, Madison pedig fel akarta kesziteni az utra magukat...de meg mindig nem derult ki mi tortent vele, ellenben a buszos banda elment a stadiontol...

    ez nagyon kemeny micsoda veletlenek vannak ebben az evadban:)
  • Kaplan
    #830
    Ez az évad kimagaslik az utolsó évek Walking Dead szezonjai közül, szerintem minden nagyon el van találva benne. A karakterek, az összefonódások, kellően brutális és meghökkentő, a képivilág, minden. Nagy dícséret a készítőknek, rettenetesen élvezem!
  • IXEMGabeo
    #829
    logikus lenne, mert allandoan "menni" akart vhova...csuszdas jelenetnel Alishaval mikor ott loot-oltak akkor is meg akart lepni...

    ja John fasza gyerek, de ettol meg Nick maradhatott volna:(
  • RatBaG #828
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja, és tuti, hogy a zászlósékkal van...
  • Devv
    #827
    Nagyon cukik voltak, imádtam! Ez a John egy nagyon zorall gyerek! Fasza, hogy kapott egy részt!
    Nem is tudom mikor tetszett ennyire egy TWD/FTWD rész.
  • IXEMGabeo
    #826
    na vegre van egy karakter, akinek belelattunk a multjaba kicsit...Morgan ota ilyen nem volt

    tetszett ez a resz, bar az egesz egy flashback volt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szimpatikus az uj karakter John, marha jol lo...nem tudom biztosra mi tortenhetett "Loraval" szerintem meg eletben lesz
  • IXEMGabeo
    #825
    gondolkodtam rajta bar en csak momentumokat toltam a jatekbol....hasonlit ra ja...de, ha kiirnak, hogy "Happy Halloween" akkor hitelesebb lenne:)
  • Zozo0122 #824
    Ezt tudom, de nem változtat semmin. Az egész kinézete, elrendezése, a rádiós üdvözlés, minden egy nagy easter egg.
  • Quantumleap
    #823
    bartom igazgatóját = börtönigazgatókat
  • Quantumleap
    #822
    Most erről az jut eszembe, amikor egyesek nem értik, hogy az amerikai filmekben miért hívják a bartom igazgatóját mindig "warden"-nek. :D
  • RatBaG #821
    minden baseball pályának diamond a neve, a formája miatt, úgy általánosságban.
  • Zozo0122 #820
    Felismerte azt valaki, hogy a stadion, amit ráadásul Diamond-nak neveznek, egy az egyben a Fallout4-ből Diamond City koppintása? Óriási easter egg, nekem bejön :D
  • akyyy
    #819
    ugyanez jutott eszembe
  • RatBaG #818
  • IXEMGabeo
    #817
    Sokan tolteleknek fogjak ezt a reszt tartani, de erdekes volt hogy tobb szalon futottak a cselekmenyek...a csattano a vegen akkorat nem utott...

    es lassan eljutunk oda amikor kiderul mi a frasz tortent a baseball stadionnal es az emberekkel
  • Mastudio
    #816
    Ki fog derülni, csak mindent apránként adagolnak.
    Szerintem meg vérontás lesz, van az előzetesben pár képkocka ahol a furgonokból elég sok walkert engedenek szabadon.
  • IXEMGabeo
    #815
    szerintem az idougrasok Madison miatt is ki fognak derulni...

    az uj banda vezer azt mondta, hogy 2 valasztasuk van vagy elmennek vagy atadjak a helyet nekik harc nelkul...o ott fog varni ameddig kell verontas nelkul...olyasmi taktika, mint a kieheztetes csak turelmesen megvarja mig nem elfogy a turelmuk...

    ennek a baseball stadion helynel nalam az bosszant, hogy mivel Morganekre fokuszalnak semmi sem derult ki Madisonek hogy kerultek oda...
  • IXEMGabeo
    #814
    amugy a Zsizsik tudtommal csak a babra veszelyes:D, de lehet nekem hianyosak az ismereteim
  • grebber
    #813
    Most ezt a 3. részt nem értem valaki magyarázza el...ehhez már fogyatékos az agyam úgy néz ki

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megjelent az új nép a stadion előtt és mindenki bent zsizsikezett. Akkor hogy koricáltak ki nickék meg az anyjával mit bandáztak külön. Mik ezek az időugrások? Köcsög Morgan áthozták azt nem volt több pénz a soriban így Nick helyét átvette

  • Mastudio
    #812
    Hát, ez a halál azért nagyobbat ütött, nem tudom mikor "sokkolt" TWD-s halál ennyire, még Glennék halála sem...közel sem ennyire....
    Egyszerűen, ez a srác vitte a hátán a sorozatot, Ő volt az akinek minden jelenete jó volt, aki elvitt egyedül egy epizódot, azzal h kb a bozótok között bojongott, de még ezek is nagyon szórakoztatóak voltak...
    Már csak kb Strandre tudom azt mondani h jó karakter, de ha nem lenne a crossover akkor hagynám a sorozatot fenébe, mert így ilyen gyengécske karakterekkel, akik maradtak (kivéve talán az újakat) már nem vonz a sztori akármilyen jó is...
  • IXEMGabeo
    #811
    az azt jelentene, hogy Alisha es Victor maradnanak regi szereplok kozul, illetve most nem tudom pl mi lett megint Salazarral, akinek ugyan az arca be volt horpadva, de pont elmenekult amikor Nick felrobbantotta a gatat...

    egyebkent velemenyem szerint, Nickhez a gatfele onfelaldozo halal sokkal jobban illett volna, mint ez, hogy lelovi egy kislany...ez a csavo a WD univerzumban az egyik legerdekesebb karakter volt kezdve azzal, honnan indult (remenytelen drogos) es hova jutott...
  • RatBaG #810
    nekem az első gondolatom az volt, hogy biztos ezek a zászlósok kinyírták madison, azért van nick ennyire ráindulva az el caminos tagra...

    de nick, ne mááár...
  • Quantumleap
    #809
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "ahol már megszámolni se lehet a sok szereplőt, de meghalni senki sem hal meg"

    Sasha, Carl?
  • Devv
    #808
    Faszom, Johnny Depp gyerek nélkül nem is nézem tovább! Jó, hogy kinyírta azt a kis patkányt, a hülye gyereket is el kellett volna intézni... Minden esetre érdekes ez az évad...
  • Mastudio
    #807
    valszeg leginkább ez állhat a háttérben....
  • IXEMGabeo
    #806
    es lehet tudni miert tettek ezt? szerepet kapott o is mashol mint Travis?
  • stargatelost
    #805
    Jah, utána olvastam én is. És azt tudni, mi volt az oka ennek? :O
  • Mastudio
    #804
    Frank elvileg már az S3-ban végezni akart a sorozattal, de marasztalták még pár részre....
  • Mastudio
    #803
    Madisonnak még örülnék ha ki kerülne, de Nick vitte a hátán a szériát kb...
  • IXEMGabeo
    #802
    azta kurva :(((

    ilyen a vilagon nincs...o rola szolt szinte az egesz...

    en is kivancsi lennek mi van Madisonnal amugy
  • stargatelost
    #801
    Hát igen, egy darab stadion létezik a világon, kié lesz vajon? :O Egy másik helyen vannak nyilván, a setting is teljesen más...
    Amúgy szerintem nem lesz arról bővebb magyarázat, főleg a mai rész után :S